Classificació

Equip PJ V D Punts fets Punts rebuts Dif.
OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFB 2 2 0 115 74 41
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST 2 2 0 125 87 38
CN TERRASSA A 3 2 1 194 162 32
CE SANT NICOLAU 2 1 1 138 100 38
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A 1 1 0 53 39 14
NIMA AUTOMOCIÓ CBT 2 1 1 119 113 6
NAYOX FORÇA LLEIDA 1 1 0 71 67 4
NOU BÀSQUET OLESA A 2 1 1 102 116 -14
PETROPINTO ASFE A 2 1 1 126 141 -15
C.B. PRAT - MONTIBELLO 1 0 1 69 78 -9
BASQUET NEUS A 1 0 1 26 43 -17
MANTISE CB SANT JOSEP BADALONA - SAF 2 0 2 108 137 -29
U. B. LLEFIÀ B 2 0 2 88 132 -44
CE SAMONTÀ-CBLH 1 0 1 28 73 -45

Rotacions

Mitjanes per partit, en ordre de classificació. «Stint viu» és la mediana de minuts seguits en pista per sortida, comptant només trams que comencen amb el partit a 10 punts o menys — el marge es mesura en entrar a pista, així que un tram llarg pot acabar amb el partit ja decidit.

# Equip Canvis Jugadores Quota top 5 Desv. minuts Stint viu
1OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFB26.09.566%6.75.8 min
2RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST39.511.055%4.44.8 min
3CN TERRASSA A25.79.768%8.06.3 min
4CE SANT NICOLAU36.011.554%4.33.9 min
5LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A48.011.055%4.63.5 min
6NIMA AUTOMOCIÓ CBT31.59.064%4.65.0 min
7NAYOX FORÇA LLEIDA66.012.061%8.93.4 min
8NOU BÀSQUET OLESA A29.010.067%8.25.8 min
9PETROPINTO ASFE A29.011.062%8.15.6 min
10C.B. PRAT - MONTIBELLO33.010.073%11.85.3 min
11BASQUET NEUS A29.011.063%7.46.0 min
12MANTISE CB SANT JOSEP BADALONA - SAF35.010.562%6.45.0 min
13U. B. LLEFIÀ B39.011.060%7.04.4 min
14CE SAMONTÀ-CBLH33.010.061%5.14.9 min

Rendiment segons els minuts que porta la jugadora en pista: net de punts de l'equip per 10 minuts mentre les seves jugadores són al tram inicial, mitjà o llarg del seu stint. Un valor que cau amb els minuts suggereix que els stints llargs surten cars.

Equip 0-3 min 3-6 min +6 min
OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFB+6.6+5.2+7.5
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST+5.6+6.1+7.3
CN TERRASSA A+5.4-3.0+3.5
CE SANT NICOLAU+3.1+0.4-4.4
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A+3.1+5.8-3.6
NIMA AUTOMOCIÓ CBT-2.4+1.1+4.7
NAYOX FORÇA LLEIDA+1.8-0.5+1.9
NOU BÀSQUET OLESA A-2.9+3.4-4.3
PETROPINTO ASFE A-6.3+0.7+1.8
C.B. PRAT - MONTIBELLO-0.5+5.0-9.9
BASQUET NEUS A-4.6-0.5-8.7
MANTISE CB SANT JOSEP BADALONA - SAF-5.6-2.8-3.9
U. B. LLEFIÀ B-6.5-6.6-7.3
CE SAMONTÀ-CBLH-25.1-13.0—

Qui obre i qui tanca

«Obren»: més vegades al cinc inicial. «Tanquen»: en pista al final dels partits decidits per 5 punts o menys — si l'equip no n'ha jugat cap, no hi ha dada.

Equip Obren més sovint Tanquen els ajustats Ajustats
OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFBBERTA COLLADO (2), CARLA NUÑEZ (2), IRENE RASTROJO (2)—0/2
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUSTANDREA TRIBALDOS (2), NEREA LOPEZ (2), BET TOST (1)—0/2
CN TERRASSA AANNA BASTOS (3), MARIA LOZANO (3), MARINA QUEROL (3)—0/3
CE SANT NICOLAUNOA MUNUERA (2), ALBA HERNANDEZ (1), JANA MASSAGU (1)—0/2
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER AALBA MARULL (1), FRANCISCA FERNÁNDEZ (1), JUDIT PASTOR (1)—0/1
NIMA AUTOMOCIÓ CBTMARIA LAPIEZA (2), CLÀUDIA BOADA (1), IRENE SABATE (1)ANNA VALLVERDU (1), BRUNA MENDIA (1), CLÀUDIA BOADA (1)1/2
NAYOX FORÇA LLEIDACARLA GRACIA (1), JANA CLARAMUNT (1), LAIA MACHADO (1)ANNA TEBA (1), CARLA GRACIA (1), OIHANE URREA (1)1/1
NOU BÀSQUET OLESA AANDREA GALVAN (2), ELENA CLARA (2), LAURA MOYA (2)CARLA TENA (1), ELENA CLARA (1), LAURA ANIENTO (1)1/2
PETROPINTO ASFE AANDREA SALAS (2), GEMMA MORROS (2), MARIA LOPEZ (2)—0/2
C.B. PRAT - MONTIBELLOCARLA CABRERA (1), GIUDITTA FABBRI (1), IRENE GUERRERO (1)—0/1
BASQUET NEUS AARAN ORTELLS (1), IRENE SARMIENTO (1), LAURA CHAVERO (1)—0/1
MANTISE CB SANT JOSEP BADALONA - SAFCLAUDIA PRIM (2), JUDIT MAROT (2), RAQUEL LOPEZ (2)CLAUDIA PRIM (1), CLÀUDIA LÉRIDA (1), JUDIT MAROT (1)1/2
U. B. LLEFIÀ BLAIA CASADO (2), LAIA RAMS (2), NURIA SANZ (2)—0/2
CE SAMONTÀ-CBLHCANDELA MERCADER (1), HAYAT LOPERA (1), MARTA CARRILLO (1)—0/1

Parelles amb més minuts juntes

Equip 1a parella 2a parella 3a parella
OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFBCARLA NUÑEZ + LAIA PANDO (25.3′/partit)BERTA COLLADO + CARLA NUÑEZ (23.7′/partit)BERTA COLLADO + LAIA PANDO (23.0′/partit)
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUSTARIADNA PICAZO + ONA FUSTER (14.9′/partit)FRANCINA AYUSO + ONA FUSTER (13.1′/partit)ANNA FARRE + ONA FUSTER (12.1′/partit)
CN TERRASSA AANNA BASTOS + SARA FORÉS (21.8′/partit)ANNA BASTOS + MARIA LOZANO (21.0′/partit)ANNA BASTOS + MIREIA CANET (20.5′/partit)
CE SANT NICOLAUALBA HERNANDEZ + JUDITH SAULEDA (16.0′/partit)BERTA COSTA + JUDITH SAULEDA (12.9′/partit)ALBA HERNANDEZ + MELISA NECULAE (12.9′/partit)
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER AFRANCISCA FERNÁNDEZ + NADIA FERNÁNDEZ (17.9′/partit)FRANCISCA FERNÁNDEZ + MARÍA DEL (16.1′/partit)JUDIT PASTOR + MARÍA DEL (14.6′/partit)
NIMA AUTOMOCIÓ CBTIRENE SABATE + MARIA LAPIEZA (20.2′/partit)ANNA VALLVERDU + MARIA LAPIEZA (18.6′/partit)CLÀUDIA BOADA + MARIA LAPIEZA (16.8′/partit)
NAYOX FORÇA LLEIDACARLA GRACIA + TANIT SALAS (22.0′/partit)CARLA GRACIA + LAIA MACHADO (21.8′/partit)CARLA GRACIA + OIHANE URREA (19.6′/partit)
NOU BÀSQUET OLESA ALAURA MOYA + MARIA MOYA (24.9′/partit)ELENA CLARA + MARIA MOYA (24.9′/partit)LAURA ANIENTO + MARIA MOYA (19.6′/partit)
PETROPINTO ASFE AGEMMA MORROS + MARIA LOPEZ (22.0′/partit)GEMMA MORROS + HELENA MUÑOZ (21.6′/partit)GEMMA MORROS + MIREIA MOMOTIUK (19.5′/partit)
C.B. PRAT - MONTIBELLOCARLA CABRERA + MARIONA DOMÍNGUEZ (31.9′/partit)CARLA CABRERA + GIUDITTA FABBRI (29.0′/partit)LAIA HERNÁNDEZ + MARIONA DOMÍNGUEZ (28.3′/partit)
BASQUET NEUS AARAN ORTELLS + MARIA GONZÁLEZ (25.6′/partit)ERIKA GONZALEZ + GEMMA ALEIXANDRI (18.7′/partit)ARAN ORTELLS + GEMMA ALEIXANDRI (18.2′/partit)
MANTISE CB SANT JOSEP BADALONA - SAFCLAUDIA PRIM + JUDIT MAROT (19.7′/partit)JUDIT MAROT + LEIRE FERNANDEZ (19.5′/partit)CLÀUDIA LÉRIDA + JUDIT MAROT (17.1′/partit)
U. B. LLEFIÀ BLAIA CASADO + QUERALT BARRAU (20.3′/partit)LAIA CASADO + NURIA SANZ (19.9′/partit)LAIA CASADO + LAIA RAMS (19.1′/partit)
CE SAMONTÀ-CBLHCRISTINA GIRAL + VALERIA ALVAREZ (22.4′/partit)CRISTINA GIRAL + MARTA CARRILLO (18.9′/partit)MARTA CARRILLO + NOA MARTÍN (17.5′/partit)

Canvis segons el marcador

Substitucions per 10 minuts amb l'equip per davant vs per darrere (entre parèntesis, minuts jugats en cada situació). Sense dada quan l'equip ha passat menys de 5 minuts en una situació.

Equip Canvis/10′ per davant Canvis/10′ per darrere
OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFB6.6 (67′)5.0 (8′)
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST10.5 (73′)—
CN TERRASSA A6.7 (64′)6.3 (49′)
CE SANT NICOLAU9.6 (57′)11.4 (9′)
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A12.5 (29′)14.5 (7′)
NIMA AUTOMOCIÓ CBT7.5 (25′)9.2 (42′)
NAYOX FORÇA LLEIDA14.0 (31′)16.4 (9′)
NOU BÀSQUET OLESA A8.2 (36′)7.2 (38′)
PETROPINTO ASFE A1.3 (7′)7.5 (74′)
C.B. PRAT - MONTIBELLO7.5 (36′)9.4 (6′)
BASQUET NEUS A5.7 (7′)7.8 (28′)
MANTISE CB SANT JOSEP BADALONA - SAF9.4 (9′)8.6 (71′)
U. B. LLEFIÀ B8.7 (7′)10.2 (68′)
CE SAMONTÀ-CBLH—9.3 (35′)

Detall per jugadora, en mitjanes per partit perquè no totes han jugat els mateixos partits. Mín/quartils/màx són minuts seguits en pista per sortida. Només stints vius, així que «Min/partit» pot quedar una mica per sota dels minuts oficials si va jugar trams de partit decidit.

OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFB
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
CARLA NUÑEZ CRESPO22.53.85.97.712.617.623.73.0
BERTA COLLADO MORENO23.03.84.77.510.513.223.64.1
LAIA PANDO BIGAS21.54.95.45.916.927.919.44.7
MARTA FERNANDEZ GALAN22.54.24.35.35.712.315.95.6
AIDA MARTOS GRANEL22.04.14.16.710.514.215.96.9
MIRIAM CHOCRON BONET22.53.23.24.87.210.714.55.5
JUDIT GRACIA GUINART22.02.13.85.78.914.213.85.3
SONIA PASCUAL MURO21.54.36.58.79.09.311.16.1
IRENE RASTROJO OBRERO22.04.84.95.15.45.910.46.6
MARINA VALLDAURA MASFERRER11.04.34.34.34.34.34.36.8
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
ARIADNA PICAZO HARO23.03.65.26.06.77.917.74.3
NEREA LOPEZ PAZ23.04.04.85.66.57.817.24.3
ONA FUSTER CELMA23.01.73.95.47.58.416.24.2
CLAUDIA ESTEPA GUIMERA23.00.12.84.96.210.314.55.6
ANDREA TRIBALDOS GIMENEZ23.03.93.94.25.46.414.15.1
FRANCINA AYUSO BAGUR22.53.23.44.76.87.012.64.5
PAULA VILCHES VALLÈS23.00.03.33.45.46.411.35.6
NOA SATORRE LLOPIS22.50.13.53.95.88.010.65.3
BET TOST SANCHEZ22.53.13.14.74.85.210.55.2
ANNA FARRE MARIN22.02.54.15.26.37.810.47.2
MARIA DEL MAR CAPILLA VELAZCO22.03.13.44.45.35.58.76.4
CN TERRASSA A
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MIREIA CANET PEÑARROYA32.35.09.29.410.313.022.14.1
ANNA BASTOS GARCIA32.76.06.77.28.313.521.54.1
MARINA QUEROL VILA32.31.75.77.811.417.020.23.7
MARIA LOZANO PIQUER32.74.15.36.68.216.020.14.7
SARA FORÉS ELORZ32.75.05.26.07.013.418.95.7
LAIA PLAYA VILA32.73.84.76.17.412.017.85.4
PAULA MARAÑON GRACIA32.30.03.65.06.67.511.06.8
BET BADIA ROUMENS23.02.03.13.74.25.010.85.5
MARIA CHAOUI PIQUÉ31.72.04.86.08.09.09.97.2
PAULA ORTIZ CABALLERO11.00.70.70.70.70.70.7—
CE SANT NICOLAU
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
JUDITH SAULEDA SAULEDA15.01.62.12.89.010.025.55.4
ALBA HERNANDEZ OREJAS14.02.45.76.97.48.324.64.3
JANA MASSAGU CAMPS15.00.83.94.55.87.422.45.2
MELISA NECULAE13.03.64.75.87.28.618.07.4
BERTA COSTA MIRET22.51.13.36.36.810.414.05.3
LAURA EDO RAMIREZ22.51.63.25.56.810.613.85.1
JULE SANTANDREU HOFMANN13.03.03.13.24.25.111.37.9
NOA MUNUERA MORA22.50.92.65.15.87.210.97.5
ANNA ORTEGA LLOBET22.50.51.03.34.18.48.66.8
ABRIL MASSAGU CAMPS22.02.13.03.54.67.98.56.8
LAIA COSTA RIERA21.52.23.34.44.54.55.68.7
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
FRANCISCA FERNÁNDEZ FLORES16.02.14.04.75.05.225.62.8
MARÍA DEL MAR VARAS VILELLA15.03.03.03.35.59.424.23.9
JULIA ROMERO AGUIRRE14.03.55.15.75.96.221.14.5
NADIA FERNÁNDEZ DOMÍNGUEZ15.03.03.24.34.44.819.94.9
ALBA MARULL NAVARRO15.01.62.53.04.26.617.94.3
JUDIT VALLE CHUECOS14.02.12.74.15.77.317.53.3
JUDIT PASTOR SANCHEZ16.01.92.52.63.24.317.34.5
LUCIA ROSA PEÑA15.02.73.13.43.53.816.44.2
ABRIL ROVIRA COLL15.02.12.73.23.54.215.74.3
CANDELA MARTÍNEZ MÉNDEZ14.01.73.14.04.44.414.27.6
GUIOMAR CUATRECASAS ROMANÍ13.02.42.42.43.03.58.39.8
NIMA AUTOMOCIÓ CBT
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MARIA LAPIEZA TULES23.53.66.17.89.717.330.13.9
PAULA GRACIA GARCIA14.04.55.77.59.210.029.63.5
ANNA VALLVERDU MAGRIÑA24.50.53.95.05.712.924.53.9
CLÀUDIA BOADA ROVIRA24.52.33.55.26.47.622.14.2
JULIA ALSINA CARDOS14.01.74.45.76.78.421.54.0
IRENE SABATE DIEZ22.01.15.98.913.322.320.63.9
MARTA GUILLÉN PELEGRÍ15.01.42.12.33.69.218.65.2
YASMINA ZEROUALI VELASCO13.03.44.65.87.69.318.62.6
GEMMA BLESA CAMBRA24.00.21.63.26.313.118.15.0
BRUNA MENDIA LIRIA13.03.63.63.77.010.217.57.0
AITANA SANCHEZ TORNERO24.01.82.54.25.08.917.44.1
IRENE DOMENECH JOAN13.02.62.93.25.98.514.35.6
NAYOX FORÇA LLEIDA
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
LAIA MACHADO GELABERT15.02.23.56.08.911.231.73.3
CARLA GRACIA DE URRUTIA15.04.44.86.17.67.830.83.6
OIHANE URREA PARIS18.01.12.53.64.75.327.61.9
JANA CLARAMUNT CAMPO16.01.63.74.24.56.224.24.1
TANIT SALAS URBIOLA15.02.54.45.35.45.623.25.4
BERTA MUÑOZ OTERO15.00.71.94.44.98.920.83.4
ANNA TEBA CANDEAS17.00.10.41.93.85.215.44.2
ONA PALAU NAVAS15.01.31.63.03.44.013.44.0
BERTA MANCHÓN CHINCHILLA16.00.11.02.23.13.512.05.1
QUERALT RODRIGUEZ PONS16.00.10.31.53.04.310.84.5
MARTINA CAPELL PAJARES14.00.70.81.53.37.010.65.4
MARTA PALAU NAVAS11.00.20.20.20.20.20.2—
NOU BÀSQUET OLESA A
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MARIA MOYA DEMURES22.55.36.27.89.030.029.13.1
LAURA MOYA DEMURES24.02.04.57.17.915.027.63.9
LAURA ANIENTO MEDINA23.01.33.57.89.819.024.24.0
ELENA CLARA PUBILL FONT23.50.25.67.08.011.122.74.5
ANDREA GALVAN PIÑERO24.03.64.24.96.57.021.15.8
QUERALT ALMASQUE ALMIRALL13.03.25.27.28.49.620.04.5
LAURA SALINAS PEREZ13.02.93.13.46.59.615.87.0
ALBA MOLAS MEMBRADO23.52.03.54.05.86.015.36.1
JÚLIA GARCIA RUBIO23.00.93.55.35.89.014.75.6
CARLA TENA DOMINGO23.02.93.24.85.76.013.69.4
EIRE MENDEZ CAMPILLO12.02.02.22.52.83.05.020.0
MARIA JULIA ABASOLO ALVAREZ11.01.01.01.01.01.01.0—
PETROPINTO ASFE A
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MIREIA MOMOTIUK BARRABES23.03.75.96.38.910.721.25.2
MARIA LOPEZ ESTANY22.52.94.95.47.413.417.05.3
GEMMA MORROS MORATONAS22.05.36.98.19.511.716.64.3
HELENA MUÑOZ ROCA22.02.94.76.49.616.315.94.4
BRUNA PUIG SANCHEZ22.04.47.28.38.710.015.46.2
ANDREA SALAS GARCIA22.53.33.65.08.58.614.511.2
MERITXELL GRAS BADIA22.00.82.73.55.19.28.56.3
TERESA FRANCH VILASECA21.55.55.65.65.85.98.56.9
ONA MARTINEZ ALARCON21.53.84.34.95.15.26.917.9
N.G.B.H.11.05.95.95.95.95.95.95.6
INGRID RODRIGUEZ MARTINEZ21.51.92.63.34.25.15.17.5
C.B. PRAT - MONTIBELLO
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MARIONA DOMÍNGUEZ ALVAREZ13.07.19.411.712.212.731.53.2
LAIA HERNÁNDEZ FERRANDO13.06.77.48.210.312.327.24.4
GIUDITTA FABBRI ALENTA14.04.15.06.28.010.627.12.4
GEMMA CAMARERO PARADEDA13.03.65.37.08.39.620.23.8
LAIA GARCIA OREJA13.02.72.93.26.710.316.16.2
IRENE GUERRERO ALCÁNTARA13.03.44.25.05.25.313.85.9
CARLA CABRERA PONS11.05.35.35.35.35.35.34.7
LAIA RODRIGUEZ CANTOS12.00.51.52.53.54.55.18.5
LUCÍA FERNÁNDEZ BIELSA11.00.80.80.80.80.80.834.2
ESTELA MARTI CUADROS11.00.40.40.40.40.40.428.2
BASQUET NEUS A
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
ARAN ORTELLS MARTINEZ14.03.86.98.18.49.028.93.7
MARIA GONZÁLEZ DE LA GUARDIA13.06.17.79.29.910.625.92.8
ERIKA GONZALEZ BUSTOS13.05.16.68.19.310.523.64.6
GEMMA ALEIXANDRI LÓPEZ13.07.57.67.88.08.223.56.5
LAURA CHAVERO ROLDAN13.03.84.96.07.79.419.17.5
MERITXELL BONAMUSA ALCAIDE13.01.03.04.97.910.916.911.5
LAURA GONZALEZ BUSTOS13.03.23.64.04.95.712.96.0
PATRICIA DIAZ GOMEZ12.06.06.06.16.26.212.211.4
MÒNICA GINER MESTRE13.02.93.33.74.14.611.28.5
IRENE SARMIENTO MUÑOZ13.01.22.74.34.64.910.49.2
NAGORE COLOMER CAMPOY12.02.03.04.05.06.08.011.9
MANTISE CB SANT JOSEP BADALONA - SAF
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
CLÀUDIA LÉRIDA ROS23.05.46.56.910.511.724.54.2
LEIRE FERNANDEZ MESA22.53.98.29.09.313.221.84.8
PAULA CARRASCO MARIGÓ15.02.22.93.94.77.221.06.0
LAIA GONZALEZ RAUL14.03.03.43.54.57.217.35.1
JUDIT MAROT CEGARRA22.54.06.06.07.28.215.83.7
MARIONA CORNET VIDAL23.02.62.94.46.510.215.65.0
CLAUDIA PRIM CEBRIAN23.02.35.45.55.65.815.14.9
BELEN ESCRIBANO CARRION22.54.24.74.75.58.013.67.1
RAQUEL LOPEZ MUÑOZ23.02.22.43.54.55.610.95.8
IVET CANTOS MENAL22.03.44.85.86.46.510.87.3
JÚLIA PLANELL CISA12.02.62.62.62.62.65.214.2
MARIA CASTRO POZO11.04.54.54.54.54.54.57.6
AINA PARERA ROCA11.04.04.04.04.04.04.07.5
U. B. LLEFIÀ B
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
LAIA CASADO RUIZ23.54.65.15.26.89.321.52.4
QUERALT BARRAU PUIG22.53.64.54.97.313.917.14.0
NURIA SANZ NUÑEZ23.02.44.35.05.65.814.14.2
LAIA RAMS GONZALEZ23.03.64.14.24.95.713.44.8
MIREIA ORPI ANDORRA23.02.13.63.94.66.612.54.6
MARTA LOPEZ SANCHEZ22.51.92.93.03.47.19.17.5
LAIA CORTES BRUGADA22.51.62.12.43.87.88.85.7
MARTA CRUZ QUIMASÓ22.51.12.33.83.85.28.15.7
MARINA SERRANO GES22.02.22.83.64.45.17.26.4
SOFIA CASADO ESCOLA22.01.51.73.45.25.56.95.0
ARIADNA LIDÓN ARDANUY22.02.23.13.63.84.06.78.0
CE SAMONTÀ-CBLH
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
CRISTINA GIRAL GOZALVEZ11.08.88.88.88.88.88.85.8
MARTA CARRILLO ALSINA11.06.86.86.86.86.86.84.5
SÍLVIA SIERRA LARRAZ11.05.75.75.75.75.75.73.4
NOA MARTÍN ALONSO11.05.15.15.15.15.15.16.3
MARIONA VELEZ CAMACHO11.04.94.94.94.94.94.96.9
PAULA EXTREMEIRO BONET11.03.33.33.33.33.33.37.8
HAYAT LOPERA FERNANDEZ11.02.62.62.62.62.62.68.6
CARLA PEIRO IRUELA11.02.52.52.52.52.52.56.0
CANDELA MERCADER MARTINEZ11.01.21.21.21.21.21.28.8

Parcials, temps morts i dependència

Mitjanes per partit, en ordre de classificació. «Parcial fet/rebut» és el parcial més gran sense resposta de cada partit. «Δ temps mort» compara el net de punts dels 2 minuts després d'un temps mort propi amb els 2 minuts anteriors (positiu = el temps mort talla la ratxa rival). «Màx. anotadora» i «Top-2» són la quota dels punts de l'equip que concentren la màxima anotadora i les dues màximes.

# Equip Parcial fet Parcial rebut TM/partit Δ temps mort Màx. anotadora Top-2
1OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFB11.58.51.0+1.024%42%
2RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST10.58.03.0+1.022%41%
3CN TERRASSA A11.07.01.7+1.431%50%
4CE SANT NICOLAU10.510.52.5+2.627%42%
5LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A8.06.01.0+1.019%32%
6NIMA AUTOMOCIÓ CBT11.09.53.0+3.725%40%
7NAYOX FORÇA LLEIDA8.010.05.0+2.425%41%
8NOU BÀSQUET OLESA A10.511.03.0+1.531%46%
9PETROPINTO ASFE A9.510.53.5-0.924%44%
10C.B. PRAT - MONTIBELLO10.09.04.0+2.529%49%
11BASQUET NEUS A7.012.04.0-0.523%42%
12MANTISE CB SANT JOSEP BADALONA - SAF9.510.54.5+1.628%51%
13U. B. LLEFIÀ B4.510.53.0+0.534%50%
14CE SAMONTÀ-CBLH8.013.03.0+2.725%46%

Quintets i parelles de la temporada

Acumulat de tots els partits, per detectar combinacions que costen punts de manera recurrent. «Net/10′» és la diferència de punts de l'equip per cada 10 minuts amb aquella combinació en pista (negatiu = l'equip rep més que no pas anota); les files surten de pitjor a millor. Els quintets exactes es repeteixen poc entre partits, així que les parelles — amb molta més mostra — són la lectura més fiable. Compte amb les mostres petites: menys de 10 minuts encara és soroll.

OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFB

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
BERTA COLLADO, CARLA NUÑEZ, IRENE RASTROJO, LAIA PANDO, SONIA PASCUAL10.9428–9-0.9
AIDA MARTOS, BERTA COLLADO, CARLA NUÑEZ, LAIA PANDO, MARTA FERNANDEZ7.02110–7+4.3
BERTA COLLADO, CARLA NUÑEZ, IRENE RASTROJO, LAIA PANDO, MIRIAM CHOCRON10.03216–9+7.0
AIDA MARTOS, BERTA COLLADO, CARLA NUÑEZ, JUDIT GRACIA, LAIA PANDO6.7119–2+10.5

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
IRENE RASTROJO + SONIA PASCUAL18.5-3-1.6
BERTA COLLADO + SONIA PASCUAL16.5-1-0.6
CARLA NUÑEZ + SONIA PASCUAL23.5+0+0.0
LAIA PANDO + SONIA PASCUAL20.3+0+0.0
LAIA PANDO + MARTA FERNANDEZ20.2+3+1.5
BERTA COLLADO + IRENE RASTROJO25.5+4+1.6
CARLA NUÑEZ + IRENE RASTROJO30.5+6+2.0
IRENE RASTROJO + LAIA PANDO28.7+6+2.1
CARLA NUÑEZ + LAIA PANDO50.5+13+2.6
AIDA MARTOS + CARLA NUÑEZ24.0+10+4.2
LAIA PANDO + MIRIAM CHOCRON27.8+12+4.3
CARLA NUÑEZ + MIRIAM CHOCRON18.8+9+4.8
AIDA MARTOS + LAIA PANDO26.7+14+5.2
BERTA COLLADO + CARLA NUÑEZ47.4+25+5.3
BERTA COLLADO + LAIA PANDO45.9+26+5.7
JUDIT GRACIA + LAIA PANDO24.4+14+5.7
CARLA NUÑEZ + JUDIT GRACIA27.6+16+5.8
CARLA NUÑEZ + MARTA FERNANDEZ20.9+14+6.7
MARTA FERNANDEZ + MIRIAM CHOCRON19.7+16+8.1
AIDA MARTOS + MARTA FERNANDEZ26.2+22+8.4
AIDA MARTOS + MIRIAM CHOCRON18.7+16+8.5
AIDA MARTOS + JUDIT GRACIA30.0+26+8.7
BERTA COLLADO + MIRIAM CHOCRON22.6+25+11.0
JUDIT GRACIA + MARTA FERNANDEZ19.9+22+11.1
JUDIT GRACIA + MIRIAM CHOCRON19.7+23+11.7
AIDA MARTOS + BERTA COLLADO25.0+30+12.0
BERTA COLLADO + MARTA FERNANDEZ18.7+23+12.3
BERTA COLLADO + JUDIT GRACIA19.2+27+14.0
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST

Cap quintet arriba encara als 6 minuts acumulats.

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
FRANCINA AYUSO + NEREA LOPEZ17.9-6-3.4
ANDREA TRIBALDOS + ONA FUSTER17.0-3-1.8
ANDREA TRIBALDOS + NEREA LOPEZ22.5-1-0.4
FRANCINA AYUSO + NOA SATORRE15.2+1+0.7
NEREA LOPEZ + PAULA VILCHES20.4+2+1.0
ARIADNA PICAZO + NOA SATORRE16.7+2+1.2
ANDREA TRIBALDOS + NOA SATORRE20.1+3+1.5
FRANCINA AYUSO + PAULA VILCHES18.5+3+1.6
NEREA LOPEZ + ONA FUSTER24.0+5+2.1
FRANCINA AYUSO + ONA FUSTER26.2+7+2.7
ANDREA TRIBALDOS + ARIADNA PICAZO22.2+6+2.7
MARIA DEL + PAULA VILCHES18.0+6+3.3
ARIADNA PICAZO + ONA FUSTER29.7+10+3.4
ANDREA TRIBALDOS + PAULA VILCHES15.4+6+3.9
ARIADNA PICAZO + NEREA LOPEZ19.4+8+4.1
ANNA FARRE + ONA FUSTER24.1+10+4.1
ANNA FARRE + NEREA LOPEZ18.6+8+4.3
ARIADNA PICAZO + BET TOST18.1+8+4.4
ANNA FARRE + FRANCINA AYUSO16.1+8+5.0
CLAUDIA ESTEPA + PAULA VILCHES18.3+10+5.5
CLAUDIA ESTEPA + NEREA LOPEZ16.0+10+6.3
ANNA FARRE + ARIADNA PICAZO19.1+13+6.8
BET TOST + CLAUDIA ESTEPA16.8+13+7.7
ARIADNA PICAZO + FRANCINA AYUSO17.4+16+9.2
BET TOST + MARIA DEL16.2+16+9.9
ARIADNA PICAZO + CLAUDIA ESTEPA19.9+28+14.1
CLAUDIA ESTEPA + ONA FUSTER15.5+26+16.8
CN TERRASSA A

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ANNA BASTOS, MARIA LOZANO, MARINA QUEROL, MIREIA CANET, SARA FORÉS16.28322–28-3.7
ANNA BASTOS, LAIA PLAYA, MARINA QUEROL, MIREIA CANET, SARA FORÉS7.7325–7-2.6
ANNA BASTOS, LAIA PLAYA, MARIA LOZANO, MARINA QUEROL, SARA FORÉS9.43318–14+4.2
BET BADIA, LAIA PLAYA, MARIA CHAOUI, MARINA QUEROL, PAULA MARAÑON8.23318–14+4.9
ANNA BASTOS, LAIA PLAYA, MARIA LOZANO, MIREIA CANET, SARA FORÉS16.17329–18+6.8
ANNA BASTOS, MARIA CHAOUI, MARIA LOZANO, MARINA QUEROL, MIREIA CANET9.25314–6+8.7

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
BET BADIA + LAIA PLAYA18.8-2-1.1
LAIA PLAYA + PAULA MARAÑON22.2-2-0.9
MIREIA CANET + SARA FORÉS50.3-4-0.8
MARINA QUEROL + SARA FORÉS51.3-1-0.2
ANNA BASTOS + MARINA QUEROL61.3+4+0.7
MARIA LOZANO + SARA FORÉS54.9+5+0.9
ANNA BASTOS + SARA FORÉS65.4+6+0.9
MARINA QUEROL + MIREIA CANET51.5+6+1.2
BET BADIA + MARIA LOZANO15.4+2+1.3
ANNA BASTOS + MARIA LOZANO63.1+10+1.6
BET BADIA + PAULA MARAÑON26.6+5+1.9
MIREIA CANET + PAULA MARAÑON19.6+4+2.0
ANNA BASTOS + MIREIA CANET61.4+13+2.1
LAIA PLAYA + SARA FORÉS46.8+10+2.1
LAIA PLAYA + MIREIA CANET37.6+9+2.4
MARIA LOZANO + MARINA QUEROL52.4+14+2.7
LAIA PLAYA + MARINA QUEROL34.8+10+2.9
MARIA LOZANO + MIREIA CANET53.6+16+3.0
LAIA PLAYA + MARIA CHAOUI19.6+6+3.1
MARINA QUEROL + PAULA MARAÑON28.6+11+3.8
ANNA BASTOS + LAIA PLAYA45.5+18+4.0
LAIA PLAYA + MARIA LOZANO40.4+16+4.0
BET BADIA + MARINA QUEROL33.1+15+4.5
MARIA CHAOUI + PAULA MARAÑON26.1+12+4.6
MARIA CHAOUI + MARINA QUEROL36.5+22+6.0
BET BADIA + MARIA CHAOUI25.9+16+6.2
MARIA CHAOUI + MARIA LOZANO25.5+16+6.3
ANNA BASTOS + MARIA CHAOUI18.7+14+7.5
MARIA CHAOUI + MIREIA CANET29.0+25+8.6
CE SANT NICOLAU

Cap quintet arriba encara als 6 minuts acumulats.

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ABRIL MASSAGU + ALBA HERNANDEZ15.1-5-3.3
MELISA NECULAE + NOA MUNUERA15.4-3-2.0
JANA MASSAGU + LAURA EDO15.6-3-1.9
ANNA ORTEGA + MELISA NECULAE15.6+0+0.0
LAIA COSTA + MELISA NECULAE15.5+0+0.0
ALBA HERNANDEZ + LAIA COSTA15.7+1+0.6
JANA MASSAGU + JULE SANTANDREU16.2+3+1.8
JUDITH SAULEDA + NOA MUNUERA18.5+5+2.7
BERTA COSTA + LAURA EDO22.0+10+4.5
BERTA COSTA + JULE SANTANDREU17.0+8+4.7
JUDITH SAULEDA + LAURA EDO21.3+11+5.2
ALBA HERNANDEZ + JANA MASSAGU25.3+14+5.5
JULE SANTANDREU + LAURA EDO17.1+10+5.8
ANNA ORTEGA + BERTA COSTA18.1+11+6.1
LAURA EDO + NOA MUNUERA19.6+12+6.1
ALBA HERNANDEZ + MELISA NECULAE25.8+16+6.2
BERTA COSTA + MELISA NECULAE20.5+14+6.8
BERTA COSTA + NOA MUNUERA15.3+14+9.2
ALBA HERNANDEZ + JUDITH SAULEDA32.0+31+9.7
ALBA HERNANDEZ + BERTA COSTA20.5+20+9.8
JANA MASSAGU + JUDITH SAULEDA20.0+20+10.0
JUDITH SAULEDA + MELISA NECULAE20.7+21+10.1
BERTA COSTA + JUDITH SAULEDA25.8+30+11.6
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A

Cap quintet arriba encara als 6 minuts acumulats.

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
FRANCISCA FERNÁNDEZ + MARÍA DEL16.1+6+3.7
FRANCISCA FERNÁNDEZ + NADIA FERNÁNDEZ17.9+9+5.0
NIMA AUTOMOCIÓ CBT

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ANNA VALLVERDU, GEMMA BLESA, MARIA LAPIEZA, PAULA GRACIA, YASMINA ZEROUALI7.42115–10+6.7
ANNA VALLVERDU, CLÀUDIA BOADA, IRENE SABATE, MARIA LAPIEZA, PAULA GRACIA7.11117–11+8.5
CLÀUDIA BOADA, IRENE SABATE, JULIA ALSINA, MARIA LAPIEZA, MARTA GUILLÉN10.03118–7+11.0

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
GEMMA BLESA + IRENE SABATE16.0-9-5.6
ANNA VALLVERDU + GEMMA BLESA26.3-8-3.0
GEMMA BLESA + MARIA LAPIEZA24.2-7-2.9
AITANA SANCHEZ + ANNA VALLVERDU17.4-5-2.9
AITANA SANCHEZ + MARIA LAPIEZA18.3-5-2.7
ANNA VALLVERDU + IRENE SABATE29.9-5-1.7
AITANA SANCHEZ + IRENE SABATE23.0-3-1.3
AITANA SANCHEZ + CLÀUDIA BOADA20.2+0+0.0
PAULA GRACIA + YASMINA ZEROUALI15.9+1+0.6
MARIA LAPIEZA + YASMINA ZEROUALI15.2+2+1.3
IRENE SABATE + PAULA GRACIA22.2+3+1.4
ANNA VALLVERDU + MARIA LAPIEZA37.3+7+1.9
AITANA SANCHEZ + GEMMA BLESA18.4+4+2.2
JULIA ALSINA + MARIA LAPIEZA16.5+4+2.4
ANNA VALLVERDU + PAULA GRACIA25.9+10+3.9
CLÀUDIA BOADA + MARIA LAPIEZA33.6+13+3.9
IRENE SABATE + MARIA LAPIEZA40.4+17+4.2
MARIA LAPIEZA + PAULA GRACIA27.1+12+4.4
IRENE SABATE + JULIA ALSINA15.2+8+5.3
CLÀUDIA BOADA + IRENE SABATE33.4+18+5.4
CLÀUDIA BOADA + JULIA ALSINA15.7+9+5.7
CLÀUDIA BOADA + MARTA GUILLÉN16.2+10+6.2
MARIA LAPIEZA + MARTA GUILLÉN16.6+12+7.2
NAYOX FORÇA LLEIDA

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
CARLA GRACIA, JANA CLARAMUNT, LAIA MACHADO, ONA PALAU, TANIT SALAS7.9317–11-5.0

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
LAIA MACHADO + TANIT SALAS17.2-8-4.6
CARLA GRACIA + LAIA MACHADO21.8-10-4.6
CARLA GRACIA + JANA CLARAMUNT19.0-7-3.7
JANA CLARAMUNT + LAIA MACHADO19.4-4-2.1
CARLA GRACIA + TANIT SALAS22.0-1-0.5
LAIA MACHADO + OIHANE URREA15.5+5+3.2
CARLA GRACIA + OIHANE URREA19.6+8+4.1
NOU BÀSQUET OLESA A

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ANDREA GALVAN, ELENA CLARA, LAURA ANIENTO, LAURA MOYA, MARIA MOYA6.0313–4-1.7
ANDREA GALVAN, ELENA CLARA, LAURA MOYA, LAURA SALINAS, MARIA MOYA8.33114–5+10.8

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ALBA MOLAS + MARIA MOYA23.4-14-6.0
ALBA MOLAS + JÚLIA GARCIA18.6-11-5.9
JÚLIA GARCIA + LAURA ANIENTO26.4-12-4.5
LAURA ANIENTO + LAURA MOYA27.2-12-4.4
JÚLIA GARCIA + MARIA MOYA22.3-9-4.0
ALBA MOLAS + LAURA ANIENTO21.1-8-3.8
JÚLIA GARCIA + LAURA MOYA16.7-6-3.6
LAURA ANIENTO + MARIA MOYA39.2-13-3.3
ANDREA GALVAN + LAURA ANIENTO17.1-4-2.3
ALBA MOLAS + ELENA CLARA19.1-4-2.1
LAURA MOYA + MARIA MOYA49.9-5-1.0
ANDREA GALVAN + CARLA TENA15.2-1-0.7
ANDREA GALVAN + MARIA MOYA38.7-1-0.3
ANDREA GALVAN + ELENA CLARA32.8+0+0.0
ANDREA GALVAN + LAURA MOYA34.7+0+0.0
ELENA CLARA + LAURA ANIENTO24.8+0+0.0
ELENA CLARA + MARIA MOYA49.7+4+0.8
ELENA CLARA + LAURA MOYA35.9+4+1.1
LAURA MOYA + LAURA SALINAS16.6+3+1.8
CARLA TENA + LAURA ANIENTO15.7+3+1.9
CARLA TENA + MARIA MOYA20.3+6+3.0
CARLA TENA + LAURA MOYA17.6+13+7.4
PETROPINTO ASFE A

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ANDREA SALAS, GEMMA MORROS, MARIA LOPEZ, MIREIA MOMOTIUK, TERESA FRANCH10.1428–12-4.0
BRUNA PUIG, GEMMA MORROS, HELENA MUÑOZ, MERITXELL GRAS, N.G.B.H.7.4329–10-1.4

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ANDREA SALAS + HELENA MUÑOZ15.9-14-8.8
BRUNA PUIG + N.G.B.H.21.0-14-6.7
ANDREA SALAS + MARIA LOPEZ22.5-14-6.2
BRUNA PUIG + HELENA MUÑOZ34.0-21-6.2
BRUNA PUIG + MERITXELL GRAS21.0-12-5.7
MARIA LOPEZ + TERESA FRANCH17.9-6-3.3
HELENA MUÑOZ + MERITXELL GRAS31.2-9-2.9
ANDREA SALAS + MIREIA MOMOTIUK24.3-6-2.5
ANDREA SALAS + GEMMA MORROS24.3-5-2.1
ANDREA SALAS + TERESA FRANCH15.5-3-1.9
BRUNA PUIG + GEMMA MORROS26.4-4-1.5
BRUNA PUIG + MIREIA MOMOTIUK26.5-4-1.5
MERITXELL GRAS + N.G.B.H.28.7-3-1.0
HELENA MUÑOZ + N.G.B.H.22.3-1-0.4
GEMMA MORROS + MIREIA MOMOTIUK39.0+0+0.0
MIREIA MOMOTIUK + TERESA FRANCH24.0+1+0.4
GEMMA MORROS + HELENA MUÑOZ43.3+2+0.5
HELENA MUÑOZ + MIREIA MOMOTIUK28.9+2+0.7
GEMMA MORROS + MERITXELL GRAS27.5+4+1.5
GEMMA MORROS + TERESA FRANCH19.3+3+1.6
MARIA LOPEZ + MIREIA MOMOTIUK31.2+5+1.6
GEMMA MORROS + MARIA LOPEZ44.0+9+2.0
MARIA LOPEZ + MERITXELL GRAS18.1+6+3.3
GEMMA MORROS + N.G.B.H.21.7+8+3.7
HELENA MUÑOZ + MARIA LOPEZ32.0+18+5.6
C.B. PRAT - MONTIBELLO

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
CARLA CABRERA, GEMMA CAMARERO, GIUDITTA FABBRI, LAIA HERNÁNDEZ, MARIONA DOMÍNGUEZ9.03113–25-13.3
CARLA CABRERA, GIUDITTA FABBRI, IRENE GUERRERO, LAIA HERNÁNDEZ, MARIONA DOMÍNGUEZ10.53123–4+18.2

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
GEMMA CAMARERO + GIUDITTA FABBRI19.5-19-9.7
GEMMA CAMARERO + MARIONA DOMÍNGUEZ21.5-18-8.4
CARLA CABRERA + LAIA GARCIA15.2-12-7.9
GEMMA CAMARERO + LAIA GARCIA15.4-11-7.1
CARLA CABRERA + GEMMA CAMARERO22.3-14-6.3
CARLA CABRERA + GIUDITTA FABBRI29.0-3-1.0
GIUDITTA FABBRI + MARIONA DOMÍNGUEZ23.2+2+0.9
CARLA CABRERA + MARIONA DOMÍNGUEZ31.9+4+1.3
LAIA HERNÁNDEZ + MARIONA DOMÍNGUEZ28.3+4+1.4
CARLA CABRERA + LAIA HERNÁNDEZ26.9+4+1.5
GIUDITTA FABBRI + LAIA HERNÁNDEZ19.5+8+4.1
CARLA CABRERA + IRENE GUERRERO20.2+13+6.4
IRENE GUERRERO + MARIONA DOMÍNGUEZ17.2+21+12.2
BASQUET NEUS A

Cap quintet arriba encara als 6 minuts acumulats.

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ARAN ORTELLS + ERIKA GONZALEZ16.5-9-5.5
ERIKA GONZALEZ + GEMMA ALEIXANDRI18.7-10-5.3
ARAN ORTELLS + GEMMA ALEIXANDRI18.2-9-5.0
ARAN ORTELLS + MARIA GONZÁLEZ25.6-8-3.1
ERIKA GONZALEZ + MARIA GONZÁLEZ16.2-2-1.2
GEMMA ALEIXANDRI + MARIA GONZÁLEZ18.0+0+0.0
MANTISE CB SANT JOSEP BADALONA - SAF

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
BELEN ESCRIBANO, CLAUDIA PRIM, JUDIT MAROT, LEIRE FERNANDEZ, RAQUEL LOPEZ7.8219–13-5.1
CLÀUDIA LÉRIDA, JUDIT MAROT, LEIRE FERNANDEZ, MARIONA CORNET, PAULA CARRASCO6.52111–10+1.5
CLAUDIA PRIM, JUDIT MAROT, LEIRE FERNANDEZ, MARIA CASTRO, RAQUEL LOPEZ6.32111–7+6.3
CLAUDIA PRIM, CLÀUDIA LÉRIDA, JUDIT MAROT, LEIRE FERNANDEZ, RAQUEL LOPEZ6.2326–1+8.0

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
BELEN ESCRIBANO + IVET CANTOS15.6-18-11.6
BELEN ESCRIBANO + LEIRE FERNANDEZ19.4-21-10.8
CLÀUDIA LÉRIDA + IVET CANTOS18.2-18-9.9
CLAUDIA PRIM + CLÀUDIA LÉRIDA30.4-21-6.9
BELEN ESCRIBANO + CLAUDIA PRIM17.7-12-6.8
IVET CANTOS + MARIONA CORNET16.4-9-5.5
CLÀUDIA LÉRIDA + MARIONA CORNET19.7-7-3.6
BELEN ESCRIBANO + JUDIT MAROT19.9-7-3.5
JUDIT MAROT + MARIONA CORNET23.7-8-3.4
CLAUDIA PRIM + JUDIT MAROT39.5-10-2.5
CLÀUDIA LÉRIDA + JUDIT MAROT34.2-6-1.8
CLAUDIA PRIM + RAQUEL LOPEZ31.3-5-1.6
CLÀUDIA LÉRIDA + RAQUEL LOPEZ19.3-2-1.0
JUDIT MAROT + RAQUEL LOPEZ33.1-2-0.6
CLAUDIA PRIM + LEIRE FERNANDEZ29.7-1-0.3
CLÀUDIA LÉRIDA + LEIRE FERNANDEZ33.9-1-0.3
CLÀUDIA LÉRIDA + PAULA CARRASCO15.8+2+1.3
LEIRE FERNANDEZ + RAQUEL LOPEZ27.9+6+2.2
JUDIT MAROT + LEIRE FERNANDEZ39.0+11+2.8
JUDIT MAROT + PAULA CARRASCO20.0+6+3.0
U. B. LLEFIÀ B

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
LAIA CASADO, LAIA CORTES, LAIA RAMS, NURIA SANZ, QUERALT BARRAU8.13110–11-1.2

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
LAIA CASADO + MIREIA ORPI18.7-28-15.0
LAIA RAMS + MIREIA ORPI16.2-20-12.3
MARTA LOPEZ + MIREIA ORPI17.9-22-12.3
MIREIA ORPI + QUERALT BARRAU25.0-27-10.8
LAIA CASADO + LAIA RAMS38.2-30-7.8
LAIA CASADO + MARTA LOPEZ21.8-16-7.4
LAIA RAMS + QUERALT BARRAU30.2-18-6.0
LAIA RAMS + NURIA SANZ28.9-17-5.9
MARTA LOPEZ + QUERALT BARRAU17.0-10-5.9
MARTA CRUZ + MIREIA ORPI17.8-9-5.1
LAIA CASADO + NURIA SANZ39.9-19-4.8
LAIA CASADO + MARINA SERRANO23.6-11-4.7
NURIA SANZ + QUERALT BARRAU28.4-13-4.6
LAIA CORTES + QUERALT BARRAU22.2-9-4.1
LAIA CASADO + QUERALT BARRAU40.6-15-3.7
LAIA CORTES + NURIA SANZ18.0-5-2.8
MARTA CRUZ + QUERALT BARRAU18.9-5-2.7
LAIA CASADO + LAIA CORTES19.1-5-2.6
MARTA CRUZ + MARTA LOPEZ17.1-2-1.2
MARINA SERRANO + NURIA SANZ15.8-1-0.6
MARTA CRUZ + NURIA SANZ17.2-1-0.6
LAIA CORTES + MARTA CRUZ17.6+0+0.0
LAIA CASADO + MARTA CRUZ19.7+1+0.5
CE SAMONTÀ-CBLH

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
CARLA PEIRO, CRISTINA GIRAL, MARTA CARRILLO, NOA MARTÍN, VALERIA ALVAREZ6.7215–4+1.5

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
CRISTINA GIRAL + VALERIA ALVAREZ22.4-25-11.1
CRISTINA GIRAL + MARTA CARRILLO18.9-19-10.0
MARTA CARRILLO + VALERIA ALVAREZ15.5-13-8.4
MARTA CARRILLO + NOA MARTÍN17.5-9-5.1
CARLA PEIRO + MARTA CARRILLO15.9-5-3.2

Jugadors Destacats

Sota cada nom: equip, partits jugats (pj) i minuts totals. Les mitjanes d'una jugadora amb pocs partits tenen menys respatller que les d'una amb molts.

Punts per partit (mitjana)

MARIONA DOMÍNGUEZC.B. PRAT - MONTIBELLO · 1 pj · 35 min 20.0
PAULA GRACIANIMA AUTOMOCIÓ CBT · 1 pj · 30 min 20.0
LAIA MACHADONAYOX FORÇA LLEIDA · 1 pj · 31 min 18.0
MARIA LOZANOCN TERRASSA A · 3 pj · 80 min 17.3
JANA MASSAGUCE SANT NICOLAU · 2 pj · 38 min 15.5
JUDIT MAROTMANTISE CB SANT JOSEP BADALONA - SAF · 2 pj · 59 min 15.0
CARLA CABRERAC.B. PRAT - MONTIBELLO · 1 pj · 39 min 14.0
LAIA PANDOOPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFB · 2 pj · 61 min 13.5
JUDITH SAULEDACE SANT NICOLAU · 2 pj · 44 min 13.0
HELENA MUÑOZPETROPINTO ASFE A · 2 pj · 56 min 12.0

Triples anotats (total)

JUDITH SAULEDACE SANT NICOLAU · 2 pj · 44 min 7
LAIA PANDOOPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFB · 2 pj · 61 min 7
ELENA CLARA PUBILLNOU BÀSQUET OLESA A · 2 pj · 52 min 6
LAIA CASADOU. B. LLEFIÀ B · 2 pj · 60 min 6
JUDIT MAROTMANTISE CB SANT JOSEP BADALONA - SAF · 2 pj · 59 min 5
MARIA LOZANOCN TERRASSA A · 3 pj · 80 min 5
CLAUDIA ESTEPARACC ESPLUGUES - CB SANT JUST · 2 pj · 36 min 4
MARIA LOPEZPETROPINTO ASFE A · 2 pj · 48 min 4
BET TOSTRACC ESPLUGUES - CB SANT JUST · 2 pj · 30 min 3
BRUNA PUIGPETROPINTO ASFE A · 2 pj · 45 min 3

Cistelles de 2 anotades (total)

MARIA LOZANOCN TERRASSA A · 3 pj · 80 min 10
MIREIA CANETCN TERRASSA A · 3 pj · 78 min 9
RAQUEL LOPEZMANTISE CB SANT JOSEP BADALONA - SAF · 2 pj · 36 min 9
HELENA MUÑOZPETROPINTO ASFE A · 2 pj · 56 min 8
MIREIA MOMOTIUKPETROPINTO ASFE A · 2 pj · 49 min 8
JANA MASSAGUCE SANT NICOLAU · 2 pj · 38 min 7
LAIA PLAYACN TERRASSA A · 3 pj · 66 min 7
MARIONA DOMÍNGUEZC.B. PRAT - MONTIBELLO · 1 pj · 35 min 7
SARA FORÉSCN TERRASSA A · 3 pj · 74 min 7
ANNA FARRERACC ESPLUGUES - CB SANT JUST · 2 pj · 28 min 6

Tirs lliures anotats (total)

MARIA LOZANOCN TERRASSA A · 3 pj · 80 min 17
MIREIA CANETCN TERRASSA A · 3 pj · 78 min 14
PAULA GRACIANIMA AUTOMOCIÓ CBT · 1 pj · 30 min 11
ANNA BASTOSCN TERRASSA A · 3 pj · 83 min 9
MIRIAM CHOCRONOPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFB · 2 pj · 38 min 9
HELENA MUÑOZPETROPINTO ASFE A · 2 pj · 56 min 8
JANA MASSAGUCE SANT NICOLAU · 2 pj · 38 min 8
ALBA HERNANDEZCE SANT NICOLAU · 2 pj · 46 min 7
BERTA MUÑOZNAYOX FORÇA LLEIDA · 1 pj · 21 min 7
LAURA MOYANOU BÀSQUET OLESA A · 2 pj · 55 min 7

Evolució dels Equips