Classificació

Equip PJ V D Punts fets Punts rebuts Dif.
CB BOET MATARÓ 2012 6 5 1 434 314 120
BASKET ALMEDA NEGRE 5 5 0 341 230 111
SESE B 5 4 1 357 299 58
C.B GRUP BARNA B 5 3 2 279 269 10
PROSPORT MANRESA CBF U15 6 2 4 340 391 -51
PETROPINTO ASFE U15F VERD 6 2 4 356 412 -56
TGN BÀSQUET F12A 5 1 4 249 317 -68
CB GRANOLLERS 3 6 0 6 271 395 -124

Rotacions

Mitjanes per partit, en ordre de classificació. «Stint viu» és la mediana de minuts seguits en pista per sortida, comptant només trams que comencen amb el partit a 10 punts o menys — el marge es mesura en entrar a pista, així que un tram llarg pot acabar amb el partit ja decidit.

# Equip Canvis Jugadores Quota top 5 Desv. minuts Stint viu
1CB BOET MATARÓ 201235.010.359%5.24.6 min
2BASKET ALMEDA NEGRE50.010.457%4.23.2 min
3SESE B40.210.856%4.85.6 min
4C.B GRUP BARNA B36.611.657%6.04.9 min
5PROSPORT MANRESA CBF U1540.811.060%6.44.2 min
6PETROPINTO ASFE U15F VERD35.310.361%5.75.0 min
7TGN BÀSQUET F12A36.811.258%6.14.5 min
8CB GRANOLLERS 337.511.858%6.54.5 min

Rendiment segons els minuts que porta la jugadora en pista: net de punts de l'equip per 10 minuts mentre les seves jugadores són al tram inicial, mitjà o llarg del seu stint. Un valor que cau amb els minuts suggereix que els stints llargs surten cars.

Equip 0-3 min 3-6 min +6 min
CB BOET MATARÓ 2012+5.6+1.8+0.8
BASKET ALMEDA NEGRE+5.6+6.0+10.9
SESE B+5.2+2.6+3.4
C.B GRUP BARNA B+0.4+2.2+1.1
PROSPORT MANRESA CBF U15-2.7-1.6-3.1
PETROPINTO ASFE U15F VERD-2.3-3.7+0.1
TGN BÀSQUET F12A-2.7-0.2-5.1
CB GRANOLLERS 3-5.1-7.8-8.5

Qui obre i qui tanca

«Obren»: més vegades al cinc inicial. «Tanquen»: en pista al final dels partits decidits per 5 punts o menys — si l'equip no n'ha jugat cap, no hi ha dada.

Equip Obren més sovint Tanquen els ajustats Ajustats
CB BOET MATARÓ 2012CHLOÉ MAGAÑA (6), PAULA POYATO (5), LAIA MARCOS (4)ADA JULIÀ (2), CHLOÉ MAGAÑA (2), MAR APARICI (2)2/6
BASKET ALMEDA NEGRECARLA MONSALVE (5), B.M.F. (3), BET ALCANTARA (3)B.M.F. (1), BET ALCANTARA (1), CARLA MONSALVE (1)1/5
SESE BMARIA BALAGUER (5), AISHA MANSOURI (4), MARTINA RODRÍGUEZ (4)—0/5
C.B GRUP BARNA BANNA VAZ-ROMERO (5), JULIA CECILIA (5), MIREIA GARCIA (5)ANNA AMENÓS (1), JULIA CANOVAS (1), JULIA CECILIA (1)1/5
PROSPORT MANRESA CBF U15LAIA CASTELLS (6), ANIA MOLINA (5), ÈRICA FARIZO (5)—0/6
PETROPINTO ASFE U15F VERDLIORA VILALTA (5), LOLA FONT (5), ALBA SALOMON (4)CARLA PANIAGUA (1), LAIA SAN (1), LILA PUIG (1)1/6
TGN BÀSQUET F12AMAR RULL (5), AINA ROMERO (4), NORA BARROSO (4)AINA ROMERO (1), CARLA ALDECOA (1), MAR RULL (1)1/5
CB GRANOLLERS 3AWA CISSE (6), ARIADNA ARNELA (4), NORA URBANO (4)—0/6

Parelles amb més minuts juntes

Equip 1a parella 2a parella 3a parella
CB BOET MATARÓ 2012CHLOÉ MAGAÑA + ONA LIZ (13.3′/partit)CHLOÉ MAGAÑA + JULIETA FERREIRA (13.1′/partit)CHLOÉ MAGAÑA + MAR APARICI (12.7′/partit)
BASKET ALMEDA NEGREBET ALCANTARA + CARLA MONSALVE (13.5′/partit)BET ALCANTARA + EVA MEDINA (13.0′/partit)CARLA MONSALVE + CARLA ROBLES (11.3′/partit)
SESE BCARLA PASCUAL + MARIA BALAGUER (14.1′/partit)AISHA MANSOURI + MARIA BALAGUER (12.3′/partit)CARLA PASCUAL + LAIA NAVARRO (10.7′/partit)
C.B GRUP BARNA BANNA VAZ-ROMERO + MIREIA GARCIA (16.1′/partit)JULIA CECILIA + MIREIA GARCIA (15.3′/partit)ARIADNA LATORRE + MIREIA GARCIA (14.2′/partit)
PROSPORT MANRESA CBF U15ANIA MOLINA + ÈRICA FARIZO (14.9′/partit)ANIA MOLINA + LAIA CASTELLS (14.0′/partit)ANIA MOLINA + WEALTH ATSEDAGHO (13.9′/partit)
PETROPINTO ASFE U15F VERDLAIA SAN + LIORA VILALTA (17.5′/partit)ALBA SALOMON + LIORA VILALTA (15.3′/partit)LILA PUIG + LIORA VILALTA (14.6′/partit)
TGN BÀSQUET F12AELENA ALDECOA + NORA BARROSO (11.6′/partit)AINA ROMERO + ELENA ALDECOA (11.3′/partit)CARLA ALDECOA + ELENA ALDECOA (11.2′/partit)
CB GRANOLLERS 3ARIADNA ARNELA + NORA URBANO (15.7′/partit)JANA MONLEON + NORA URBANO (13.9′/partit)AWA CISSE + NORA URBANO (13.5′/partit)

Canvis segons el marcador

Substitucions per 10 minuts amb l'equip per davant vs per darrere (entre parèntesis, minuts jugats en cada situació). Sense dada quan l'equip ha passat menys de 5 minuts en una situació.

Equip Canvis/10′ per davant Canvis/10′ per darrere
CB BOET MATARÓ 20128.8 (166′)11.7 (46′)
BASKET ALMEDA NEGRE13.3 (162′)12.4 (19′)
SESE B10.4 (159′)10.1 (27′)
C.B GRUP BARNA B9.7 (96′)9.1 (83′)
PROSPORT MANRESA CBF U159.7 (76′)10.8 (148′)
PETROPINTO ASFE U15F VERD8.7 (77′)9.7 (141′)
TGN BÀSQUET F12A9.5 (49′)9.5 (135′)
CB GRANOLLERS 310.3 (21′)9.6 (207′)

Detall per jugadora, en mitjanes per partit perquè no totes han jugat els mateixos partits. Mín/quartils/màx són minuts seguits en pista per sortida. Només stints vius, així que «Min/partit» pot quedar una mica per sota dels minuts oficials si va jugar trams de partit decidit.

CB BOET MATARÓ 2012
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
CHLOÉ MAGAÑA MAZÓN63.30.24.05.97.015.618.93.7
MAR APARICI GUARDA63.00.33.74.86.515.416.05.3
JULIETA FERREIRA CUNHA63.22.03.44.36.810.715.74.7
PAULA POYATO FERNANDEZ63.51.63.13.84.89.115.24.7
ADA JULIÀ SANTOS62.50.43.65.77.513.714.94.7
MARIA COTS NOGUE63.01.53.24.96.18.614.56.5
ONA LIZ DIÉGUEZ63.00.13.54.45.48.813.04.2
LOLA OLIVERA PALOMINO62.50.12.84.07.012.112.65.2
LAIA MARCOS ROS42.23.34.55.36.26.811.95.4
MARTINA ROMERO GIL52.21.02.75.17.09.510.97.0
MARTINA MORENO NAVARRO13.02.12.53.03.23.58.67.0
MARTA MANTÉ ARROYO13.01.31.61.93.04.07.27.1
SOFIA RODRIGUEZ PEDRAJAS12.01.11.82.53.23.85.011.8
BASKET ALMEDA NEGRE
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
BET ALCANTARA ROS53.01.83.54.25.410.114.13.4
EVA MEDINA TORRES52.62.03.55.15.910.413.33.5
B.M.F.53.20.93.53.94.57.912.74.0
IRENE VERANO RAMOS53.41.12.12.94.58.912.13.8
HELENA FERRETI TORRES13.02.23.44.54.85.211.94.8
CARLA MONSALVE FERNANDEZ53.41.02.12.83.99.311.83.9
CARLA ROBLES SANABRIA53.60.11.83.13.66.510.83.7
EMMA SANCHEZ LOPEZ22.52.73.84.04.05.910.23.1
BLESSING OSARUG ENABULELE53.00.22.53.13.78.810.04.4
BET GORNES ARMENGOL53.01.62.02.43.86.79.34.3
ELSA MONTOYA MANSERGAS52.61.42.03.43.64.87.64.0
JORDINA VEA VILLALBA42.50.82.12.72.94.66.54.3
SESE B
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MARIA BALAGUER GONZALEZ RODILES52.63.23.96.57.09.314.93.9
CARLA PASCUAL VILLAMIL52.00.84.36.07.318.113.15.3
AISHA MANSOURI MOLINA42.51.22.96.16.97.312.54.5
VALENTINA ALEMANY MARTINEZ42.50.63.54.45.08.910.66.4
MAYA LE FOL PEREZ41.83.54.44.77.89.610.55.1
MARTINA RODRÍGUEZ GALINDO52.21.63.45.15.88.810.56.6
LAIA NAVARRO MEDINA51.81.93.45.66.514.010.55.2
AINHOA VARGAS MONTOYA52.01.53.85.36.87.69.84.7
CLÀUDIA CUBEL PALAU51.82.03.54.26.49.39.15.3
MARIONA ISERTE DE LA FUENTE51.61.94.65.35.97.38.25.3
LUCÍA JIMÉNEZ RÍO51.61.42.64.56.38.07.17.4
C.B GRUP BARNA B
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MIREIA GARCIA OLIVER53.21.95.66.87.911.720.94.7
JULIA CECILIA RICHART53.80.13.64.75.811.119.35.0
ANNA VAZ-ROMERO BLAZQUEZ53.81.53.74.76.27.718.34.3
ARIADNA LATORRE BORREGO53.60.03.64.56.09.318.24.7
ANNA AMENÓS BERENGUER44.20.02.04.25.78.316.95.3
JULIA CANOVAS CASTAÑARES52.63.03.16.28.49.115.86.8
ALIONA MAILAN RUIZ53.01.83.05.56.98.214.95.2
MAR BORRELL MORENO53.40.02.13.95.77.813.76.0
LUCIA LUQUE ALMENDROS52.40.93.13.96.112.411.56.9
NAROA JIMENEZ GONZALEZ42.51.63.14.75.56.210.910.3
NORA GILI RODRIGUEZ52.80.13.23.84.47.310.16.8
JULIA SOL ALDEGUER21.51.42.33.13.53.94.221.5
PROSPORT MANRESA CBF U15
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
WEALTH ATSEDAGHO OKUNDAYE52.60.93.95.29.210.215.94.1
ANIA MOLINA FLORES63.00.23.24.17.213.415.42.7
ÈRICA FARIZO GARCIA62.21.22.06.79.112.913.64.1
LEYRE CASTELLÓ ORTEGA52.43.14.65.56.47.413.05.4
FATOUMATA DEMBELE62.31.84.04.86.49.111.95.0
NOA YOLANDA VILADRICH I BUENO33.30.12.43.64.26.811.53.1
LAIA CASTELLS GIL62.70.73.14.14.713.611.45.5
JÚLIA ALAYO POCH32.30.13.84.26.18.010.74.4
LAIA CASAS FELIX62.31.93.24.04.68.19.95.0
ALBA LLAMAS PLAZA53.00.11.93.64.26.89.65.6
ABRIL PARES CASTRO62.01.32.63.84.98.07.86.7
ABRIL PÉREZ MULLOR32.00.12.53.44.87.57.35.3
NDEYE TABARA DIOP DIOP21.52.22.22.33.34.34.44.0
VIOLANT VINYES MOR11.04.04.04.04.04.04.0—
PETROPINTO ASFE U15F VERD
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
LIORA VILALTA ESTANY63.80.03.86.16.713.021.03.2
LILA PUIG SANCHEZ63.00.95.06.58.412.319.44.9
LAIA SAN NICOLAS LLUMA63.00.04.95.88.011.718.53.7
CARLA PANIAGUA QUINTANA64.00.02.03.55.410.515.63.9
ALBA SALOMON VILASECA62.52.54.55.46.711.214.76.0
ARLET SERRANO GARRIGA62.82.54.25.35.87.814.64.7
LOLA FONT TAPIA62.82.83.85.05.57.713.96.1
JÚLIA LIARTE SUADES63.30.02.23.44.910.112.25.7
BERTA BALLVE CASAS52.02.94.45.06.07.210.38.4
IVET NOGAREDA ARTIGAS62.80.01.63.14.46.38.55.5
ALÈXIA MORA GARRIDO32.31.42.83.44.35.38.17.4
TGN BÀSQUET F12A
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
CARLA ALDECOA FURQUET52.41.94.56.69.113.416.94.6
AINA ROMERO SARRIÓN52.61.03.55.25.910.013.35.9
SIO VALERO MORA52.20.94.55.86.810.212.75.8
MAR RULL GARCÍA53.01.23.43.65.07.212.35.2
ELENA ALDECOA FURQUET52.80.43.03.66.47.912.15.7
MAR VALERO MORA52.40.22.35.36.59.611.94.2
NORA BARROSO SANTIAGO52.40.13.24.96.311.811.85.5
LAIA FERRER FARRE32.03.23.45.07.69.111.25.2
JANA DURAN JANÉ42.20.83.25.76.38.510.84.4
NAIA LOPEZ BEDIA42.51.62.44.25.57.810.88.7
CLAUDIA ARAGONES TORRES12.04.24.75.15.66.010.210.6
LAIA MOYA PERISCAL13.01.52.23.03.64.28.710.7
CANDELA MOLINA GÓMEZ13.02.62.62.62.93.18.37.8
ALBA CANAL JULIAN52.40.11.93.24.65.87.66.7
CB GRANOLLERS 3
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
ARIADNA ARNELA PERERA62.24.15.26.410.015.817.55.1
NORA URBANO MORENO62.24.25.57.29.115.617.44.0
AWA CISSE KONTA62.51.53.65.26.28.512.45.3
JANA MONLEON BURGOS62.00.13.94.76.416.611.84.9
ROMANELLA ROSA RIBAS62.31.13.64.66.18.611.24.9
CHLOE ESCUDERO BECERRO51.60.03.94.87.413.29.410.3
LAIA GRAU ROSÀS61.82.13.64.65.27.28.46.5
MARTINA MONPLET MALAGARRIGA62.01.12.63.94.25.87.07.4
SARA RIGAU ARIAS62.00.13.04.04.56.17.07.8
DIENABA BALDE BALDE61.72.93.14.04.27.26.87.3
DANIELA JIMENEZ SOBRINO51.62.02.93.13.56.15.56.8
BERTA PUJADAS PRATGINESTOS41.81.72.22.83.54.85.29.4

Parcials, temps morts i dependència

Mitjanes per partit, en ordre de classificació. «Parcial fet/rebut» és el parcial més gran sense resposta de cada partit. «Δ temps mort» compara el net de punts dels 2 minuts després d'un temps mort propi amb els 2 minuts anteriors (positiu = el temps mort talla la ratxa rival). «Màx. anotadora» i «Top-2» són la quota dels punts de l'equip que concentren la màxima anotadora i les dues màximes.

# Equip Parcial fet Parcial rebut TM/partit Δ temps mort Màx. anotadora Top-2
1CB BOET MATARÓ 201211.58.51.8+2.520%37%
2BASKET ALMEDA NEGRE12.68.03.0+3.322%38%
3SESE B11.610.62.8+3.021%35%
4C.B GRUP BARNA B8.88.43.6+0.728%44%
5PROSPORT MANRESA CBF U159.710.82.8+2.022%41%
6PETROPINTO ASFE U15F VERD8.811.03.8-0.127%50%
7TGN BÀSQUET F12A7.410.02.6+3.625%44%
8CB GRANOLLERS 37.510.04.3+3.333%52%

Quintets i parelles de la temporada

Acumulat de tots els partits, per detectar combinacions que costen punts de manera recurrent. «Net/10′» és la diferència de punts de l'equip per cada 10 minuts amb aquella combinació en pista (negatiu = l'equip rep més que no pas anota); les files surten de pitjor a millor. Els quintets exactes es repeteixen poc entre partits, així que les parelles — amb molta més mostra — són la lectura més fiable. Compte amb les mostres petites: menys de 10 minuts encara és soroll.

CB BOET MATARÓ 2012

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
CHLOÉ MAGAÑA, JULIETA FERREIRA, MAR APARICI, MARIA COTS, ONA LIZ8.12212–14-2.5
ADA JULIÀ, CHLOÉ MAGAÑA, JULIETA FERREIRA, MARTINA ROMERO, PAULA POYATO7.12111–12-1.4
CHLOÉ MAGAÑA, LOLA OLIVERA, MARIA COTS, ONA LIZ, PAULA POYATO9.14216–14+2.2
CHLOÉ MAGAÑA, LAIA MARCOS, MAR APARICI, ONA LIZ, PAULA POYATO8.52210–8+2.4
CHLOÉ MAGAÑA, JULIETA FERREIRA, LAIA MARCOS, MARTINA ROMERO, PAULA POYATO6.82214–12+2.9
ADA JULIÀ, CHLOÉ MAGAÑA, LAIA MARCOS, MARTINA ROMERO, ONA LIZ6.32110–8+3.2
ADA JULIÀ, CHLOÉ MAGAÑA, JULIETA FERREIRA, LOLA OLIVERA, MARTINA ROMERO7.33314–11+4.1
CHLOÉ MAGAÑA, JULIETA FERREIRA, LAIA MARCOS, LOLA OLIVERA, MAR APARICI7.32117–5+16.5
CHLOÉ MAGAÑA, JULIETA FERREIRA, LAIA MARCOS, MARIA COTS, PAULA POYATO6.93220–7+18.9

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
JULIETA FERREIRA + ONA LIZ35.3-5-1.4
ADA JULIÀ + JULIETA FERREIRA52.9+4+0.8
LOLA OLIVERA + MARTINA ROMERO35.9+4+1.1
MARTINA ROMERO + ONA LIZ31.3+5+1.6
MAR APARICI + ONA LIZ63.7+11+1.7
CHLOÉ MAGAÑA + ONA LIZ79.5+16+2.0
MARIA COTS + ONA LIZ58.2+13+2.2
ADA JULIÀ + MARTINA ROMERO62.4+15+2.4
JULIETA FERREIRA + LOLA OLIVERA58.3+19+3.3
JULIETA FERREIRA + MARIA COTS62.1+21+3.4
JULIETA FERREIRA + MARTINA ROMERO46.2+16+3.5
LOLA OLIVERA + ONA LIZ59.6+21+3.5
CHLOÉ MAGAÑA + MAR APARICI76.1+27+3.5
CHLOÉ MAGAÑA + MARTINA ROMERO57.6+21+3.6
ADA JULIÀ + CHLOÉ MAGAÑA68.1+25+3.7
ADA JULIÀ + LOLA OLIVERA54.7+21+3.8
ADA JULIÀ + ONA LIZ58.9+24+4.1
LAIA MARCOS + LOLA OLIVERA29.2+12+4.1
LOLA OLIVERA + MARIA COTS67.6+29+4.3
LAIA MARCOS + MARTINA ROMERO31.2+14+4.5
CHLOÉ MAGAÑA + JULIETA FERREIRA78.4+36+4.6
ONA LIZ + PAULA POYATO46.9+23+4.9
ADA JULIÀ + LAIA MARCOS29.7+15+5.0
CHLOÉ MAGAÑA + PAULA POYATO68.6+40+5.8
ADA JULIÀ + MAR APARICI58.8+35+6.0
JULIETA FERREIRA + LAIA MARCOS47.0+29+6.2
LAIA MARCOS + ONA LIZ26.5+17+6.4
MARIA COTS + PAULA POYATO56.9+37+6.5
ADA JULIÀ + MARIA COTS36.7+24+6.5
LAIA MARCOS + MARIA COTS25.6+17+6.6
CHLOÉ MAGAÑA + MARIA COTS58.6+39+6.7
JULIETA FERREIRA + PAULA POYATO65.8+44+6.7
ADA JULIÀ + PAULA POYATO47.0+32+6.8
LAIA MARCOS + PAULA POYATO49.1+34+6.9
CHLOÉ MAGAÑA + LOLA OLIVERA57.2+40+7.0
LOLA OLIVERA + PAULA POYATO56.7+41+7.2
MAR APARICI + MARTINA ROMERO30.4+22+7.2
JULIETA FERREIRA + MAR APARICI55.5+44+7.9
MARTINA ROMERO + PAULA POYATO42.4+35+8.3
LAIA MARCOS + MAR APARICI33.7+28+8.3
LOLA OLIVERA + MAR APARICI52.1+46+8.8
CHLOÉ MAGAÑA + LAIA MARCOS56.4+50+8.9
MAR APARICI + MARIA COTS40.0+39+9.7
MAR APARICI + PAULA POYATO50.1+66+13.2
BASKET ALMEDA NEGRE

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
BET ALCANTARA, CARLA MONSALVE, CARLA ROBLES, ELSA MONTOYA, EVA MEDINA6.14211–10+1.7

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
B.M.F. + EMMA SANCHEZ18.3-3-1.6
CARLA ROBLES + ELSA MONTOYA36.2+0+0.0
BET ALCANTARA + ELSA MONTOYA47.2+2+0.4
CARLA MONSALVE + EMMA SANCHEZ18.5+1+0.5
CARLA MONSALVE + ELSA MONTOYA51.1+3+0.6
BET ALCANTARA + EMMA SANCHEZ37.6+6+1.6
BLESSING OSARUG + CARLA MONSALVE32.3+6+1.9
CARLA MONSALVE + CARLA ROBLES56.3+11+2.0
CARLA MONSALVE + IRENE VERANO49.8+11+2.2
BLESSING OSARUG + EMMA SANCHEZ25.0+6+2.4
CARLA MONSALVE + EVA MEDINA39.5+11+2.8
B.M.F. + CARLA MONSALVE48.3+14+2.9
BET ALCANTARA + CARLA MONSALVE67.5+20+3.0
BET ALCANTARA + JORDINA VEA32.3+10+3.1
BLESSING OSARUG + IRENE VERANO35.2+11+3.1
B.M.F. + CARLA ROBLES40.7+13+3.2
BET ALCANTARA + IRENE VERANO41.7+14+3.4
BET ALCANTARA + EVA MEDINA65.0+23+3.5
ELSA MONTOYA + EVA MEDINA40.0+15+3.7
B.M.F. + IRENE VERANO45.7+19+4.2
BET ALCANTARA + CARLA ROBLES49.6+24+4.8
BLESSING OSARUG + CARLA ROBLES34.4+17+4.9
ELSA MONTOYA + IRENE VERANO41.5+21+5.1
BET GORNES + EMMA SANCHEZ15.8+8+5.1
BET ALCANTARA + BLESSING OSARUG47.6+25+5.2
CARLA ROBLES + EVA MEDINA45.6+24+5.3
EMMA SANCHEZ + EVA MEDINA22.4+12+5.4
EVA MEDINA + IRENE VERANO51.0+28+5.5
EVA MEDINA + JORDINA VEA29.7+17+5.7
CARLA ROBLES + IRENE VERANO47.4+28+5.9
BLESSING OSARUG + EVA MEDINA42.5+27+6.3
B.M.F. + JORDINA VEA22.3+15+6.7
CARLA MONSALVE + JORDINA VEA23.6+16+6.8
B.M.F. + BET ALCANTARA53.9+38+7.0
B.M.F. + BLESSING OSARUG33.7+24+7.1
BET ALCANTARA + BET GORNES43.5+32+7.4
B.M.F. + ELSA MONTOYA39.5+31+7.9
B.M.F. + EVA MEDINA46.0+38+8.3
BET GORNES + ELSA MONTOYA31.5+27+8.6
IRENE VERANO + JORDINA VEA19.7+17+8.6
BLESSING OSARUG + JORDINA VEA21.0+19+9.1
BET GORNES + CARLA MONSALVE35.6+33+9.3
BET GORNES + EVA MEDINA42.2+43+10.2
CARLA ROBLES + JORDINA VEA24.5+25+10.2
B.M.F. + BET GORNES44.8+49+10.9
BET GORNES + IRENE VERANO48.2+57+11.8
BET GORNES + BLESSING OSARUG28.0+37+13.2
BET GORNES + CARLA ROBLES36.9+51+13.8
BET GORNES + JORDINA VEA23.3+33+14.2
SESE B

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
AISHA MANSOURI, LUCÍA JIMÉNEZ, MARIA BALAGUER, MARTINA RODRÍGUEZ, MAYA LE8.2337–13-7.4
AINHOA VARGAS, CARLA PASCUAL, CLÀUDIA CUBEL, LAIA NAVARRO, MARIONA ISERTE6.0538–9-1.7
AISHA MANSOURI, CLÀUDIA CUBEL, MARIA BALAGUER, MARTINA RODRÍGUEZ, MAYA LE6.14212–10+3.3
AINHOA VARGAS, AISHA MANSOURI, CARLA PASCUAL, MARIA BALAGUER, VALENTINA ALEMANY11.24230–12+16.1
AINHOA VARGAS, CLÀUDIA CUBEL, LAIA NAVARRO, MARIA BALAGUER, MARTINA RODRÍGUEZ6.02215–4+18.2

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
MARIONA ISERTE + MAYA LE23.9-26-10.9
LUCÍA JIMÉNEZ + MAYA LE24.0-25-10.4
AISHA MANSOURI + LUCÍA JIMÉNEZ31.6-28-8.9
AISHA MANSOURI + MARIONA ISERTE24.4-9-3.7
LUCÍA JIMÉNEZ + MARTINA RODRÍGUEZ46.4-17-3.7
CARLA PASCUAL + LUCÍA JIMÉNEZ35.6-12-3.4
CARLA PASCUAL + MARIONA ISERTE44.9-14-3.1
LUCÍA JIMÉNEZ + MARIONA ISERTE43.1-13-3.0
LUCÍA JIMÉNEZ + MARIA BALAGUER53.2-16-3.0
MARIA BALAGUER + MARIONA ISERTE28.5-8-2.8
MARIA BALAGUER + MAYA LE44.9-10-2.2
CLÀUDIA CUBEL + LUCÍA JIMÉNEZ21.3-3-1.4
AISHA MANSOURI + LAIA NAVARRO23.1-1-0.4
MARTINA RODRÍGUEZ + MAYA LE36.4-1-0.3
AINHOA VARGAS + MAYA LE23.2+0+0.0
MARIONA ISERTE + VALENTINA ALEMANY19.7+1+0.5
AISHA MANSOURI + CLÀUDIA CUBEL25.4+2+0.8
AINHOA VARGAS + LUCÍA JIMÉNEZ32.6+3+0.9
MARIONA ISERTE + MARTINA RODRÍGUEZ34.7+4+1.2
AINHOA VARGAS + AISHA MANSOURI34.4+4+1.2
CLÀUDIA CUBEL + MARIONA ISERTE40.9+5+1.2
AINHOA VARGAS + MARIONA ISERTE46.4+6+1.3
AISHA MANSOURI + MARTINA RODRÍGUEZ42.3+7+1.7
AISHA MANSOURI + MAYA LE37.2+7+1.9
LAIA NAVARRO + MAYA LE19.6+4+2.0
CARLA PASCUAL + CLÀUDIA CUBEL30.3+7+2.3
LAIA NAVARRO + LUCÍA JIMÉNEZ43.8+12+2.7
CARLA PASCUAL + MAYA LE33.6+10+3.0
MARIA BALAGUER + MARTINA RODRÍGUEZ49.9+17+3.4
AISHA MANSOURI + MARIA BALAGUER61.5+22+3.6
AISHA MANSOURI + CARLA PASCUAL43.9+18+4.1
CLÀUDIA CUBEL + MARIA BALAGUER33.5+14+4.2
LAIA NAVARRO + MARIONA ISERTE44.4+20+4.5
CARLA PASCUAL + MARIA BALAGUER70.6+34+4.8
AINHOA VARGAS + CLÀUDIA CUBEL40.9+20+4.9
AINHOA VARGAS + MARTINA RODRÍGUEZ42.3+21+5.0
CLÀUDIA CUBEL + MARTINA RODRÍGUEZ32.4+17+5.3
AINHOA VARGAS + CARLA PASCUAL53.3+30+5.6
CLÀUDIA CUBEL + MAYA LE21.7+14+6.5
LAIA NAVARRO + MARTINA RODRÍGUEZ41.6+27+6.5
MAYA LE + VALENTINA ALEMANY24.6+16+6.5
LAIA NAVARRO + MARIA BALAGUER47.4+34+7.2
CARLA PASCUAL + LAIA NAVARRO53.6+40+7.5
AINHOA VARGAS + MARIA BALAGUER48.5+40+8.2
CARLA PASCUAL + VALENTINA ALEMANY47.8+46+9.6
AINHOA VARGAS + LAIA NAVARRO53.2+54+10.1
CLÀUDIA CUBEL + LAIA NAVARRO44.1+46+10.4
MARIA BALAGUER + VALENTINA ALEMANY43.8+46+10.5
LAIA NAVARRO + VALENTINA ALEMANY23.1+26+11.2
AINHOA VARGAS + VALENTINA ALEMANY42.6+51+12.0
AISHA MANSOURI + VALENTINA ALEMANY28.7+47+16.4
C.B GRUP BARNA B

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ALIONA MAILAN, ANNA AMENÓS, JULIA CANOVAS, NAROA JIMENEZ, NORA GILI8.8328–22-15.9
ANNA VAZ-ROMERO, ARIADNA LATORRE, JULIA CECILIA, LUCIA LUQUE, MIREIA GARCIA14.24321–18+2.1
ANNA AMENÓS, ANNA VAZ-ROMERO, ARIADNA LATORRE, JULIA CECILIA, MIREIA GARCIA6.82217–5+17.6

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ALIONA MAILAN + JULIA CANOVAS42.2-36-8.5
ALIONA MAILAN + NAROA JIMENEZ29.3-21-7.2
NAROA JIMENEZ + NORA GILI24.0-17-7.1
ALIONA MAILAN + NORA GILI28.0-19-6.8
JULIA CANOVAS + LUCIA LUQUE26.3-17-6.5
JULIA CANOVAS + MAR BORRELL28.7-17-5.9
ANNA AMENÓS + NORA GILI30.9-17-5.5
JULIA CANOVAS + NORA GILI32.9-18-5.5
ALIONA MAILAN + ANNA AMENÓS42.9-23-5.4
ANNA VAZ-ROMERO + JULIA CANOVAS41.9-22-5.3
JULIA CANOVAS + NAROA JIMENEZ26.5-13-4.9
ANNA AMENÓS + JULIA CANOVAS52.2-19-3.6
ANNA AMENÓS + MAR BORRELL25.6-9-3.5
JULIA CANOVAS + MIREIA GARCIA58.9-16-2.7
ARIADNA LATORRE + JULIA CANOVAS35.5-7-2.0
ALIONA MAILAN + ANNA VAZ-ROMERO37.4-6-1.6
MAR BORRELL + NORA GILI22.4-3-1.3
JULIA CANOVAS + JULIA CECILIA31.7-3-0.9
LUCIA LUQUE + MIREIA GARCIA46.6-4-0.9
ANNA AMENÓS + NAROA JIMENEZ24.3-2-0.8
ANNA VAZ-ROMERO + NORA GILI25.4-2-0.8
ALIONA MAILAN + LUCIA LUQUE23.5-1-0.4
ANNA VAZ-ROMERO + NAROA JIMENEZ19.1+0+0.0
ARIADNA LATORRE + LUCIA LUQUE42.7+3+0.7
ALIONA MAILAN + MAR BORRELL34.7+3+0.9
ARIADNA LATORRE + NORA GILI21.2+2+0.9
MAR BORRELL + MIREIA GARCIA37.1+5+1.3
ANNA VAZ-ROMERO + LUCIA LUQUE48.5+7+1.4
ANNA VAZ-ROMERO + MIREIA GARCIA80.6+12+1.5
ALIONA MAILAN + MIREIA GARCIA50.5+8+1.6
JULIA CECILIA + LUCIA LUQUE59.8+10+1.7
ARIADNA LATORRE + MAR BORRELL34.6+9+2.6
ANNA AMENÓS + ARIADNA LATORRE30.5+8+2.6
ARIADNA LATORRE + NAROA JIMENEZ20.8+6+2.9
ANNA AMENÓS + MIREIA GARCIA50.8+16+3.2
JULIA CECILIA + NAROA JIMENEZ25.2+8+3.2
ALIONA MAILAN + ARIADNA LATORRE34.6+11+3.2
JULIA CECILIA + MIREIA GARCIA76.3+25+3.3
ANNA AMENÓS + ANNA VAZ-ROMERO34.8+12+3.4
ALIONA MAILAN + JULIA CECILIA28.3+10+3.5
JULIA CECILIA + NORA GILI19.5+7+3.6
ARIADNA LATORRE + MIREIA GARCIA71.0+28+3.9
ANNA VAZ-ROMERO + JULIA CECILIA68.5+36+5.3
JULIA CECILIA + MAR BORRELL42.1+23+5.5
ANNA VAZ-ROMERO + ARIADNA LATORRE61.9+35+5.7
ARIADNA LATORRE + JULIA CECILIA65.0+39+6.0
ANNA VAZ-ROMERO + MAR BORRELL31.1+19+6.1
MIREIA GARCIA + NAROA JIMENEZ24.4+15+6.1
ANNA AMENÓS + JULIA CECILIA27.0+18+6.7
LUCIA LUQUE + MAR BORRELL18.5+14+7.6
PROSPORT MANRESA CBF U15

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ABRIL PARES, LAIA CASAS, LEYRE CASTELLÓ, WEALTH ATSEDAGHO, ÈRICA FARIZO6.9424–16-17.4
ABRIL PARES, ANIA MOLINA, FATOUMATA DEMBELE, WEALTH ATSEDAGHO, ÈRICA FARIZO8.84218–25-8.0
ALBA LLAMAS, ANIA MOLINA, FATOUMATA DEMBELE, LAIA CASTELLS, ÈRICA FARIZO12.6549–18-7.2
ABRIL PARES, ANIA MOLINA, LAIA CASAS, LEYRE CASTELLÓ, ÈRICA FARIZO7.7549–13-5.2
FATOUMATA DEMBELE, JÚLIA ALAYO, LAIA CASTELLS, NOA YOLANDA, ÈRICA FARIZO6.3226–6+0.0
ANIA MOLINA, LAIA CASAS, LAIA CASTELLS, LEYRE CASTELLÓ, ÈRICA FARIZO7.5329–9+0.0
ANIA MOLINA, FATOUMATA DEMBELE, JÚLIA ALAYO, LAIA CASTELLS, NOA YOLANDA7.13214–6+11.3

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ABRIL PÉREZ + ALBA LLAMAS17.4-29-16.7
ABRIL PÉREZ + LAIA CASTELLS15.4-19-12.3
ABRIL PÉREZ + LEYRE CASTELLÓ17.5-21-12.0
ABRIL PÉREZ + ANIA MOLINA27.6-30-10.9
ABRIL PÉREZ + WEALTH ATSEDAGHO22.0-23-10.5
ABRIL PARES + LEYRE CASTELLÓ32.3-29-9.0
ABRIL PÉREZ + ÈRICA FARIZO26.3-20-7.6
ABRIL PÉREZ + LAIA CASAS21.2-16-7.5
ABRIL PÉREZ + FATOUMATA DEMBELE30.0-22-7.3
LAIA CASTELLS + WEALTH ATSEDAGHO35.8-24-6.7
ALBA LLAMAS + WEALTH ATSEDAGHO30.4-20-6.6
ALBA LLAMAS + NOA YOLANDA15.1-9-6.0
FATOUMATA DEMBELE + WEALTH ATSEDAGHO50.1-28-5.6
LAIA CASTELLS + ÈRICA FARIZO62.0-30-4.8
WEALTH ATSEDAGHO + ÈRICA FARIZO74.7-36-4.8
LAIA CASAS + LEYRE CASTELLÓ50.2-24-4.8
ANIA MOLINA + LEYRE CASTELLÓ71.9-33-4.6
ANIA MOLINA + FATOUMATA DEMBELE83.0-38-4.6
ANIA MOLINA + LAIA CASTELLS84.2-37-4.4
ANIA MOLINA + ÈRICA FARIZO89.2-39-4.4
ALBA LLAMAS + FATOUMATA DEMBELE39.8-17-4.3
ABRIL PARES + ALBA LLAMAS21.0-8-3.8
ALBA LLAMAS + ÈRICA FARIZO49.5-18-3.6
ALBA LLAMAS + ANIA MOLINA64.7-23-3.6
LEYRE CASTELLÓ + ÈRICA FARIZO58.5-20-3.4
ALBA LLAMAS + LAIA CASTELLS47.0-16-3.4
FATOUMATA DEMBELE + LEYRE CASTELLÓ33.6-11-3.3
ALBA LLAMAS + LEYRE CASTELLÓ25.1-8-3.2
FATOUMATA DEMBELE + LAIA CASTELLS65.6-20-3.0
ANIA MOLINA + WEALTH ATSEDAGHO83.1-23-2.8
LAIA CASTELLS + LEYRE CASTELLÓ36.5-10-2.7
LEYRE CASTELLÓ + WEALTH ATSEDAGHO44.0-12-2.7
LAIA CASAS + LAIA CASTELLS48.0-10-2.1
FATOUMATA DEMBELE + ÈRICA FARIZO73.9-15-2.0
ABRIL PARES + ÈRICA FARIZO50.1-8-1.6
LAIA CASAS + ÈRICA FARIZO62.5-6-1.0
JÚLIA ALAYO + WEALTH ATSEDAGHO18.1-1-0.6
ABRIL PARES + WEALTH ATSEDAGHO40.4+2+0.5
ABRIL PARES + ANIA MOLINA48.0+3+0.6
LAIA CASAS + WEALTH ATSEDAGHO45.7+3+0.7
JÚLIA ALAYO + ÈRICA FARIZO24.3+2+0.8
ANIA MOLINA + LAIA CASAS67.2+7+1.0
ANIA MOLINA + JÚLIA ALAYO31.8+6+1.9
ABRIL PARES + FATOUMATA DEMBELE34.8+10+2.9
ALBA LLAMAS + LAIA CASAS20.8+6+2.9
NOA YOLANDA + ÈRICA FARIZO19.6+7+3.6
LAIA CASTELLS + NOA YOLANDA25.1+10+4.0
JÚLIA ALAYO + LAIA CASAS22.4+10+4.5
ABRIL PARES + LAIA CASAS35.0+19+5.4
JÚLIA ALAYO + LAIA CASTELLS25.8+16+6.2
JÚLIA ALAYO + NOA YOLANDA46.0+29+6.3
FATOUMATA DEMBELE + LAIA CASAS16.7+13+7.8
NOA YOLANDA + WEALTH ATSEDAGHO21.5+19+8.8
LAIA CASAS + NOA YOLANDA24.3+22+9.0
ANIA MOLINA + NOA YOLANDA31.9+30+9.4
FATOUMATA DEMBELE + NOA YOLANDA21.8+22+10.1
FATOUMATA DEMBELE + JÚLIA ALAYO17.7+22+12.4
ABRIL PARES + NOA YOLANDA16.0+40+25.0
PETROPINTO ASFE U15F VERD

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ARLET SERRANO, CARLA PANIAGUA, IVET NOGAREDA, JÚLIA LIARTE, LILA PUIG6.4427–10-4.7
ALBA SALOMON, LAIA SAN, LILA PUIG, LIORA VILALTA, LOLA FONT10.26412–11+1.0
ALBA SALOMON, ARLET SERRANO, LAIA SAN, LILA PUIG, LIORA VILALTA13.96426–24+1.4
ALBA SALOMON, CARLA PANIAGUA, LAIA SAN, LIORA VILALTA, LOLA FONT9.13216–12+4.4
ALBA SALOMON, ARLET SERRANO, BERTA BALLVE, LILA PUIG, LIORA VILALTA7.62112–4+10.5
ARLET SERRANO, CARLA PANIAGUA, IVET NOGAREDA, LILA PUIG, LOLA FONT6.02111–2+15.0

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
IVET NOGAREDA + JÚLIA LIARTE36.9-45-12.2
JÚLIA LIARTE + LILA PUIG43.7-47-10.8
ALBA SALOMON + JÚLIA LIARTE32.7-32-9.8
JÚLIA LIARTE + LOLA FONT37.7-33-8.8
JÚLIA LIARTE + LIORA VILALTA47.7-40-8.4
CARLA PANIAGUA + JÚLIA LIARTE52.7-41-7.8
IVET NOGAREDA + LILA PUIG46.0-30-6.5
IVET NOGAREDA + LOLA FONT36.4-23-6.3
ARLET SERRANO + JÚLIA LIARTE35.6-21-5.9
JÚLIA LIARTE + LAIA SAN41.4-24-5.8
CARLA PANIAGUA + IVET NOGAREDA47.2-23-4.9
BERTA BALLVE + LAIA SAN41.7-18-4.3
ALBA SALOMON + LAIA SAN78.8-27-3.4
CARLA PANIAGUA + LILA PUIG60.2-20-3.3
BERTA BALLVE + LIORA VILALTA46.0-15-3.3
ALBA SALOMON + LOLA FONT53.4-17-3.2
ALBA SALOMON + LIORA VILALTA91.6-28-3.1
ARLET SERRANO + IVET NOGAREDA38.5-11-2.9
ALBA SALOMON + BERTA BALLVE30.2-8-2.6
BERTA BALLVE + LILA PUIG32.9-7-2.1
IVET NOGAREDA + LAIA SAN34.7-7-2.0
LILA PUIG + LOLA FONT72.4-14-1.9
LAIA SAN + LIORA VILALTA104.9-20-1.9
ARLET SERRANO + LIORA VILALTA71.1-12-1.7
LILA PUIG + LIORA VILALTA87.7-13-1.5
CARLA PANIAGUA + LIORA VILALTA59.6-8-1.3
LIORA VILALTA + LOLA FONT75.7-9-1.2
LAIA SAN + LOLA FONT75.6-6-0.8
CARLA PANIAGUA + LOLA FONT65.4-4-0.6
CARLA PANIAGUA + LAIA SAN65.6-2-0.3
LAIA SAN + LILA PUIG86.7-2-0.2
ARLET SERRANO + LOLA FONT46.4-1-0.2
BERTA BALLVE + LOLA FONT20.4+0+0.0
ARLET SERRANO + LAIA SAN55.6+2+0.4
ALBA SALOMON + LILA PUIG71.4+3+0.4
BERTA BALLVE + IVET NOGAREDA21.1+1+0.5
ARLET SERRANO + LILA PUIG78.1+5+0.6
BERTA BALLVE + CARLA PANIAGUA24.8+2+0.8
ALBA SALOMON + ARLET SERRANO62.9+6+1.0
ARLET SERRANO + CARLA PANIAGUA56.0+7+1.3
ALÈXIA MORA + LILA PUIG20.8+5+2.4
ALBA SALOMON + CARLA PANIAGUA27.6+7+2.5
ARLET SERRANO + BERTA BALLVE37.1+11+3.0
ALÈXIA MORA + LIORA VILALTA26.2+8+3.1
ALÈXIA MORA + LAIA SAN18.4+15+8.1
TGN BÀSQUET F12A

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
AINA ROMERO, ELENA ALDECOA, JANA DURAN, LAIA FERRER, NORA BARROSO8.61111–12-1.2
AINA ROMERO, CARLA ALDECOA, ELENA ALDECOA, MAR RULL, NORA BARROSO8.63313–11+2.3
AINA ROMERO, CARLA ALDECOA, MAR RULL, MAR VALERO, NORA BARROSO11.45316–10+5.3

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ALBA CANAL + SIO VALERO19.9-46-23.1
ALBA CANAL + MAR VALERO22.1-39-17.6
ALBA CANAL + JANA DURAN30.3-50-16.5
JANA DURAN + SIO VALERO33.5-49-14.6
NAIA LOPEZ + SIO VALERO23.3-34-14.6
JANA DURAN + MAR VALERO31.4-38-12.1
MAR VALERO + NAIA LOPEZ20.4-22-10.8
JANA DURAN + NAIA LOPEZ27.4-26-9.5
ALBA CANAL + NAIA LOPEZ26.5-25-9.4
AINA ROMERO + JANA DURAN29.8-28-9.4
LAIA FERRER + NAIA LOPEZ31.0-29-9.4
ALBA CANAL + LAIA FERRER30.1-24-8.0
MAR VALERO + SIO VALERO29.6-22-7.4
ALBA CANAL + CARLA ALDECOA26.0-18-6.9
NAIA LOPEZ + NORA BARROSO17.9-12-6.7
LAIA FERRER + SIO VALERO27.2-17-6.2
AINA ROMERO + NAIA LOPEZ15.9-9-5.6
LAIA FERRER + MAR VALERO26.9-15-5.6
ALBA CANAL + MAR RULL25.1-14-5.6
ELENA ALDECOA + NAIA LOPEZ26.1-14-5.4
CARLA ALDECOA + JANA DURAN42.4-21-4.9
AINA ROMERO + ALBA CANAL24.4-12-4.9
AINA ROMERO + SIO VALERO33.6-16-4.8
JANA DURAN + LAIA FERRER39.2-18-4.6
CARLA ALDECOA + SIO VALERO33.0-15-4.5
ELENA ALDECOA + JANA DURAN45.4-18-4.0
NORA BARROSO + SIO VALERO35.8-12-3.4
MAR VALERO + NORA BARROSO39.5-13-3.3
ELENA ALDECOA + SIO VALERO46.5-14-3.0
AINA ROMERO + ELENA ALDECOA56.3-16-2.8
CARLA ALDECOA + MAR VALERO43.1-12-2.8
JANA DURAN + NORA BARROSO39.6-11-2.8
ELENA ALDECOA + MAR VALERO32.1-8-2.5
ALBA CANAL + ELENA ALDECOA27.7-6-2.2
AINA ROMERO + NORA BARROSO54.6-11-2.0
ELENA ALDECOA + NORA BARROSO57.8-9-1.6
AINA ROMERO + LAIA FERRER24.3-3-1.2
AINA ROMERO + MAR VALERO36.1-2-0.6
CARLA ALDECOA + NAIA LOPEZ39.4-2-0.5
ELENA ALDECOA + LAIA FERRER37.4-1-0.3
MAR RULL + NAIA LOPEZ17.1+0+0.0
MAR RULL + SIO VALERO41.8+0+0.0
LAIA FERRER + NORA BARROSO41.6+0+0.0
MAR RULL + NORA BARROSO54.9+3+0.5
LAIA FERRER + MAR RULL29.8+2+0.7
CARLA ALDECOA + LAIA FERRER31.8+4+1.3
MAR RULL + MAR VALERO29.5+4+1.4
AINA ROMERO + CARLA ALDECOA49.5+7+1.4
CARLA ALDECOA + MAR RULL54.0+16+3.0
CARLA ALDECOA + ELENA ALDECOA56.1+17+3.0
ELENA ALDECOA + MAR RULL48.0+17+3.5
CARLA ALDECOA + NORA BARROSO48.8+18+3.7
AINA ROMERO + MAR RULL54.7+21+3.8
CB GRANOLLERS 3

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ARIADNA ARNELA, AWA CISSE, DIENABA BALDE, JANA MONLEON, NORA URBANO6.2646–12-9.6
ARIADNA ARNELA, AWA CISSE, JANA MONLEON, NORA URBANO, ROMANELLA ROSA12.08413–23-8.3
ARIADNA ARNELA, AWA CISSE, DIENABA BALDE, NORA URBANO, SARA RIGAU8.2419–7+2.4
AWA CISSE, DANIELA JIMENEZ, JANA MONLEON, NORA URBANO, ROMANELLA ROSA13.17417–8+6.9

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
MARTINA MONPLET + SARA RIGAU19.7-33-16.8
DANIELA JIMENEZ + MARTINA MONPLET28.7-36-12.5
MARTINA MONPLET + ROMANELLA ROSA35.2-39-11.1
ARIADNA ARNELA + DANIELA JIMENEZ16.3-17-10.4
LAIA GRAU + SARA RIGAU34.0-35-10.3
CHLOE ESCUDERO + ROMANELLA ROSA17.5-17-9.7
ARIADNA ARNELA + MARTINA MONPLET34.2-32-9.4
LAIA GRAU + MARTINA MONPLET32.4-30-9.3
DIENABA BALDE + MARTINA MONPLET30.9-26-8.4
CHLOE ESCUDERO + DANIELA JIMENEZ24.3-18-7.4
CHLOE ESCUDERO + SARA RIGAU24.3-18-7.4
JANA MONLEON + MARTINA MONPLET24.6-18-7.3
ARIADNA ARNELA + LAIA GRAU69.6-50-7.2
DANIELA JIMENEZ + ROMANELLA ROSA33.9-24-7.1
ARIADNA ARNELA + SARA RIGAU61.1-41-6.7
ARIADNA ARNELA + JANA MONLEON66.0-44-6.7
ARIADNA ARNELA + ROMANELLA ROSA75.7-50-6.6
MARTINA MONPLET + NORA URBANO43.5-28-6.4
DANIELA JIMENEZ + JANA MONLEON46.7-29-6.2
NORA URBANO + ROMANELLA ROSA80.2-49-6.1
CHLOE ESCUDERO + JANA MONLEON28.3-17-6.0
DANIELA JIMENEZ + NORA URBANO48.5-29-6.0
AWA CISSE + JANA MONLEON58.7-35-6.0
CHLOE ESCUDERO + LAIA GRAU33.8-20-5.9
JANA MONLEON + ROMANELLA ROSA73.1-42-5.7
AWA CISSE + LAIA GRAU42.3-24-5.7
JANA MONLEON + NORA URBANO83.5-46-5.5
CHLOE ESCUDERO + MARTINA MONPLET25.7-14-5.4
DIENABA BALDE + LAIA GRAU31.4-17-5.4
LAIA GRAU + ROMANELLA ROSA40.7-22-5.4
ARIADNA ARNELA + CHLOE ESCUDERO44.7-24-5.4
JANA MONLEON + LAIA GRAU24.9-13-5.2
DIENABA BALDE + JANA MONLEON41.1-21-5.1
ROMANELLA ROSA + SARA RIGAU23.6-12-5.1
ARIADNA ARNELA + AWA CISSE73.9-36-4.9
DANIELA JIMENEZ + LAIA GRAU18.7-9-4.8
BERTA PUJADAS + MARTINA MONPLET23.9-11-4.6
ARIADNA ARNELA + DIENABA BALDE60.9-28-4.6
CHLOE ESCUDERO + NORA URBANO43.7-19-4.3
DIENABA BALDE + SARA RIGAU34.8-14-4.0
ARIADNA ARNELA + NORA URBANO94.0-36-3.8
AWA CISSE + ROMANELLA ROSA57.3-21-3.7
AWA CISSE + DIENABA BALDE49.7-18-3.6
LAIA GRAU + NORA URBANO20.2-7-3.5
DIENABA BALDE + NORA URBANO61.3-21-3.4
DANIELA JIMENEZ + DIENABA BALDE25.7-8-3.1
DIENABA BALDE + ROMANELLA ROSA24.8-7-2.8
AWA CISSE + NORA URBANO81.2-22-2.7
AWA CISSE + CHLOE ESCUDERO32.0-8-2.5
NORA URBANO + SARA RIGAU38.5-5-1.3
AWA CISSE + DANIELA JIMENEZ26.4-3-1.1
BERTA PUJADAS + NORA URBANO38.3-4-1.0
BERTA PUJADAS + LAIA GRAU17.3+0+0.0
BERTA PUJADAS + DIENABA BALDE28.8+1+0.3
AWA CISSE + SARA RIGAU30.4+3+1.0
AWA CISSE + BERTA PUJADAS16.5+3+1.8
BERTA PUJADAS + JANA MONLEON18.4+4+2.2
ARIADNA ARNELA + BERTA PUJADAS18.7+5+2.7
BERTA PUJADAS + CHLOE ESCUDERO20.9+6+2.9

Jugadors Destacats

Sota cada nom: equip, partits jugats (pj) i minuts totals. Les mitjanes d'una jugadora amb pocs partits tenen menys respatller que les d'una amb molts.

Punts per partit (mitjana)

NOA YOLANDA VILADRICH IPROSPORT MANRESA CBF U15 · 3 pj · 58 min 15.3
LAIA SAN NICOLASPETROPINTO ASFE U15F VERD · 6 pj · 149 min 14.2
AINHOA VARGASSESE B · 5 pj · 105 min 11.2
LILA PUIGPETROPINTO ASFE U15F VERD · 6 pj · 148 min 10.8
PAULA POYATOCB BOET MATARÓ 2012 · 6 pj · 121 min 10.8
CARLA ALDECOATGN BÀSQUET F12A · 5 pj · 106 min 10.8
B.M.F.BASKET ALMEDA NEGRE · 5 pj · 95 min 10.4
CHLOÉ MAGAÑACB BOET MATARÓ 2012 · 6 pj · 151 min 10.3
AISHA MANSOURISESE B · 4 pj · 87 min 10.2
LIORA VILALTAPETROPINTO ASFE U15F VERD · 6 pj · 150 min 9.7

Triples anotats (total)

LILA PUIGPETROPINTO ASFE U15F VERD · 6 pj · 148 min 12
CHLOÉ MAGAÑACB BOET MATARÓ 2012 · 6 pj · 151 min 11
ÈRICA FARIZOPROSPORT MANRESA CBF U15 · 6 pj · 144 min 9
ADA JULIÀCB BOET MATARÓ 2012 · 6 pj · 119 min 7
ANNA AMENÓSC.B GRUP BARNA B · 5 pj · 83 min 7
ARIADNA ARNELACB GRANOLLERS 3 · 6 pj · 150 min 6
NORA URBANOCB GRANOLLERS 3 · 6 pj · 154 min 6
AINHOA VARGASSESE B · 5 pj · 105 min 5
JORDINA VEABASKET ALMEDA NEGRE · 4 pj · 52 min 5
ROMANELLA ROSACB GRANOLLERS 3 · 6 pj · 116 min 5

Cistelles de 2 anotades (total)

LAIA SAN NICOLASPETROPINTO ASFE U15F VERD · 6 pj · 149 min 31
MAR APARICICB BOET MATARÓ 2012 · 6 pj · 119 min 27
B.M.F.BASKET ALMEDA NEGRE · 5 pj · 95 min 23
LIORA VILALTAPETROPINTO ASFE U15F VERD · 6 pj · 150 min 22
CARLA ALDECOATGN BÀSQUET F12A · 5 pj · 106 min 20
CARLA MONSALVEBASKET ALMEDA NEGRE · 5 pj · 102 min 20
ANNA VAZ-ROMEROC.B GRUP BARNA B · 5 pj · 112 min 18
CARLA PASCUALSESE B · 5 pj · 105 min 17
LAIA NAVARROSESE B · 5 pj · 96 min 17
BET ALCANTARABASKET ALMEDA NEGRE · 5 pj · 118 min 16

Tirs lliures anotats (total)

PAULA POYATOCB BOET MATARÓ 2012 · 6 pj · 121 min 26
LAIA FERRERTGN BÀSQUET F12A · 4 pj · 82 min 19
AINHOA VARGASSESE B · 5 pj · 105 min 17
LAIA SAN NICOLASPETROPINTO ASFE U15F VERD · 6 pj · 149 min 14
JULIETA FERREIRACB BOET MATARÓ 2012 · 6 pj · 123 min 12
MAR RULLTGN BÀSQUET F12A · 5 pj · 90 min 12
MARIA BALAGUER GONZALEZSESE B · 5 pj · 119 min 12
NORA URBANOCB GRANOLLERS 3 · 6 pj · 154 min 12
CARLA ROBLESBASKET ALMEDA NEGRE · 5 pj · 94 min 11
LIORA VILALTAPETROPINTO ASFE U15F VERD · 6 pj · 150 min 11

Evolució dels Equips