Classificació

Equip PJ V D Punts fets Punts rebuts Dif.
FEMENÍ OSONA- OVA PROJECTS 11 10 1 766 540 226
GEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOM 10 7 3 633 506 127
CB OLOT PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA 11 7 4 649 574 75
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 11 4 7 685 668 17
PETROPINTO ASFE U18 VERD 11 4 7 612 711 -99
UMANRESA MANRESA CBF 1 10 3 7 478 584 -106
CB GRANOLLERS 1 10 2 8 506 746 -240

Rotacions

Mitjanes per partit, en ordre de classificació. «Stint viu» és la mediana de minuts seguits en pista per sortida, comptant només trams que comencen amb el partit a 10 punts o menys — el marge es mesura en entrar a pista, així que un tram llarg pot acabar amb el partit ja decidit.

# Equip Canvis Jugadores Quota top 5 Desv. minuts Stint viu
1FEMENÍ OSONA- OVA PROJECTS33.410.556%4.15.1 min
2GEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOM23.711.565%8.86.7 min
3CB OLOT PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA33.99.167%6.84.9 min
4SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET35.49.264%5.14.9 min
5PETROPINTO ASFE U18 VERD39.011.161%7.04.4 min
6UMANRESA MANRESA CBF 131.410.062%5.65.5 min
7CB GRANOLLERS 144.310.458%4.33.9 min
8CB OLOT41.010.058%4.04.4 min

Rendiment segons els minuts que porta la jugadora en pista: net de punts de l'equip per 10 minuts mentre les seves jugadores són al tram inicial, mitjà o llarg del seu stint. Un valor que cau amb els minuts suggereix que els stints llargs surten cars.

Equip 0-3 min 3-6 min +6 min
FEMENÍ OSONA- OVA PROJECTS+5.4+4.9+4.9
GEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOM+3.6+1.9+2.7
CB OLOT PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA+0.9+0.7-0.2
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET-2.2+2.8-0.7
PETROPINTO ASFE U18 VERD-1.9-2.0-1.5
UMANRESA MANRESA CBF 1-2.9-1.4-2.7
CB GRANOLLERS 1-4.2-2.9-7.8
CB OLOT-0.1-0.6-0.3

Qui obre i qui tanca

«Obren»: més vegades al cinc inicial. «Tanquen»: en pista al final dels partits decidits per 5 punts o menys — si l'equip no n'ha jugat cap, no hi ha dada.

Equip Obren més sovint Tanquen els ajustats Ajustats
FEMENÍ OSONA- OVA PROJECTSCLÀUDIA ROVIRA (8), CRISTINA MENSA (6), IRAIA ADURIZ (6)CLÀUDIA ROVIRA (1), CRISTINA MENSA (1), DANIELA SALA (1)1/11
GEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOMALEXANDRA VERHEYEN (8), LUCÍA CAYUELA (8), LAIA RIBOT (7)—0/10
CB OLOT PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORAAISHA JAITEH (8), LAIA SALVI (8), ABRIL BOADA (7)ABRIL BOADA (1), AINA RICART (1), AISHA JAITEH (1)1/8
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUETONA FERRER (11), PAULA GARCÍA (11), AINA SALVATELLA (9)LAIA CANADELL (2), MARIONA BARCO (2), ONA FERRER (2)2/11
PETROPINTO ASFE U18 VERDBRUNA PUIG (9), INGRID RODRIGUEZ (9), CLAUDIA MUÑOZ (7)LAIA MOMOTIUK (4), BRUNA PUIG (3), CLAUDIA MUÑOZ (3)4/11
UMANRESA MANRESA CBF 1LAIA ROVIRA (9), CARLA DALMAU (8), CLÀUDIA COLOM (7)—0/10
CB GRANOLLERS 1JUDITH NOGUERA (8), LAIA BLASCO (7), MARTA ESPINÓS (6)BERTA SANCHO (1), JUDITH NOGUERA (1), LAIA BLASCO (1)1/10
CB OLOTABRIL BOADA (3), AISHA JAITEH (3), AINA RICART (2)ABRIL BOADA (1), AISHA JAITEH (1), EULÀLIA JURADO (1)1/3

Parelles amb més minuts juntes

Equip 1a parella 2a parella 3a parella
FEMENÍ OSONA- OVA PROJECTSCRISTINA MENSA + LAIA MUNDÓ (12.6′/partit)CRISTINA MENSA + EULÀLIA ARUMÍ (12.0′/partit)DANIELA SALA + EULÀLIA ARUMÍ (11.7′/partit)
GEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOMALEXANDRA VERHEYEN + LUCÍA CAYUELA (22.1′/partit)ALEXANDRA VERHEYEN + LAIA RIBOT (19.9′/partit)LAIA RIBOT + LUCÍA CAYUELA (19.3′/partit)
CB OLOT PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORAABRIL BOADA + TXELL BLAYA (20.9′/partit)EULÀLIA JURADO + TXELL BLAYA (20.8′/partit)ABRIL BOADA + EULÀLIA JURADO (20.5′/partit)
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUETONA FERRER + PAULA GARCÍA (18.2′/partit)AINA SALVATELLA + ONA FERRER (16.4′/partit)LAIA CANADELL + ONA FERRER (15.6′/partit)
PETROPINTO ASFE U18 VERDBRUNA PUIG + INGRID RODRIGUEZ (17.1′/partit)BRUNA PUIG + LAIA MOMOTIUK (16.7′/partit)INGRID RODRIGUEZ + LAIA MOMOTIUK (14.3′/partit)
UMANRESA MANRESA CBF 1CLÀUDIA COLOM + LAIA ROVIRA (15.0′/partit)LAIA ROVIRA + SANDRA NTUI (14.6′/partit)CARLA DALMAU + CLÀUDIA COLOM (14.1′/partit)
CB GRANOLLERS 1JUDITH NOGUERA + MARTA BARRANCO (12.3′/partit)MARTA BARRANCO + NORA PALASÍ (12.1′/partit)JUDITH NOGUERA + NORA PALASÍ (11.0′/partit)
CB OLOTABRIL BOADA + EULÀLIA JURADO (20.5′/partit)AVRIL PUIG + EULÀLIA JURADO (16.7′/partit)ABRIL BOADA + AISHA JAITEH (16.2′/partit)

Canvis segons el marcador

Substitucions per 10 minuts amb l'equip per davant vs per darrere (entre parèntesis, minuts jugats en cada situació). Sense dada quan l'equip ha passat menys de 5 minuts en una situació.

Equip Canvis/10′ per davant Canvis/10′ per darrere
FEMENÍ OSONA- OVA PROJECTS8.9 (341′)7.4 (62′)
GEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOM5.9 (264′)6.3 (104′)
CB OLOT PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA8.5 (182′)9.0 (120′)
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET10.1 (183′)8.6 (227′)
PETROPINTO ASFE U18 VERD10.6 (150′)9.9 (265′)
UMANRESA MANRESA CBF 18.1 (128′)8.1 (246′)
CB GRANOLLERS 111.0 (73′)11.3 (312′)
CB OLOT10.4 (62′)11.7 (46′)

Detall per jugadora, en mitjanes per partit perquè no totes han jugat els mateixos partits. Mín/quartils/màx són minuts seguits en pista per sortida. Només stints vius, així que «Min/partit» pot quedar una mica per sota dels minuts oficials si va jugar trams de partit decidit.

FEMENÍ OSONA- OVA PROJECTS
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
IRAIA ADURIZ MARQUEZ92.73.34.46.07.014.617.34.9
CRISTINA MENSA CLARÀ112.50.04.25.67.314.214.65.6
CLÀUDIA ROVIRA PEDRÓ112.50.24.25.36.514.914.25.0
EULÀLIA ARUMÍ ALSINA112.20.05.46.37.211.813.95.0
LAIA MUNDÓ NAVARRO112.50.94.15.26.511.313.55.6
DANIELA SALA AGUILÀ112.32.54.25.36.410.312.04.9
MAGALÍ CRUELLS FEBRER102.20.44.24.86.210.811.85.5
LAURA ANFRUNS GARCIA112.22.33.95.06.57.711.05.8
BERTA CAMACHO SERRA62.21.94.04.25.79.210.35.9
MARTINA HERRERO CLARÀ62.30.13.43.64.210.29.46.0
LOLA JIMENEZ VALÈNCIA111.91.33.24.05.08.77.97.8
MARIA FABREGÓ BATLLE32.00.52.63.64.45.86.86.7
GIBET BOSCH CASTELLS11.02.82.82.82.82.82.87.3
GEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOM
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
LUCÍA CAYUELA BERMEJO102.04.66.99.714.620.021.95.2
ALEXANDRA VERHEYEN VALLS102.30.07.28.010.525.921.94.9
PAULA RODEJA SUREDA102.01.46.68.412.526.020.06.9
LAIA RIBOT SIMON102.50.04.16.69.614.616.85.2
EMMA DAPENA MOLONEY72.70.03.96.17.210.014.66.4
CARLA LÓPEZ I FUNALLERAS91.92.75.47.98.712.714.410.3
MARIONA URIEL BOSCH92.20.14.35.37.412.212.49.3
SILVIA LOPEZ SASTRE52.00.04.85.76.99.711.08.4
LAIA CAIXÀS I BAIXAS82.40.22.64.56.17.710.37.8
ÈLIA SILVA LEON71.62.84.25.05.78.88.210.5
LAURA RODRIGUEZ I FIGA62.00.12.94.04.47.37.28.0
LAIA ESCAT VILÀ11.06.86.86.86.86.86.8—
JÚLIA ALCALDE CASACUBERTA11.04.04.04.04.04.04.0—
CARLA GUSO I PARÉS31.00.41.01.54.37.23.014.2
CB OLOT PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
TXELL BLAYA FONT83.40.25.57.89.317.925.72.5
LAIA SALVI JUAREZ83.10.54.25.58.029.521.73.6
AISHA JAITEH BECAKOVA83.90.14.35.46.311.720.83.9
ABRIL BOADA BOSCH83.80.13.65.48.011.220.72.4
EULÀLIA JURADO CODERCH83.51.14.65.36.312.419.53.3
LAIA FERNÁNDEZ GRABULOSA83.90.42.84.65.58.816.53.9
AINA RICART ANGUITA83.40.73.44.65.48.714.84.0
AVRIL PUIG ARAU13.03.23.94.64.95.313.14.8
AINA SELLABONA AULINAS83.10.22.04.24.87.311.46.3
GINA PAREDES MACIAS82.80.72.84.14.65.19.64.9
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
JÚLIA ESTRAGÓ FABRELLAS112.60.24.05.77.214.516.13.4
ONA FERRER PRESTA112.43.24.96.57.811.415.63.0
LAIA CANADELL SÀBAT112.80.23.74.97.111.415.13.3
MARIONA BARCO PLANAS112.70.23.64.86.313.814.73.9
AINA SALVATELLA PORRERA113.30.22.54.86.013.314.63.9
PAULA GARCÍA AIJÓN112.80.33.25.15.915.713.63.7
LAIA HERNANDEZ JUANALS112.50.23.14.96.58.412.24.1
IVET CAMPOS PONS112.50.22.84.15.69.811.05.5
MAR CARBÓ TORRENT72.10.61.83.34.26.57.36.8
ASTRID GALCERAN I RODRIGUEZ51.81.22.73.64.36.66.54.5
PETROPINTO ASFE U18 VERD
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
BRUNA PUIG SANCHEZ112.71.25.26.68.311.618.43.4
LAIA MOMOTIUK BARRABES112.60.05.67.08.320.818.04.1
INGRID RODRIGUEZ MARTINEZ112.60.84.25.87.013.414.74.3
CLAUDIA MUÑOZ TORNER103.40.22.94.25.67.814.03.5
PAULA LOPEZ FERNANDEZ112.70.83.44.36.310.113.65.0
ANDREEA-LARISA OLTEAN DOBRESCU92.91.73.44.04.98.012.75.0
AROA MARTINEZ LUCIA62.21.34.04.85.68.410.75.9
ISONA PICH CASTELLANA112.70.63.14.04.37.010.45.9
PAULA MARTINEZ MUÑOZ32.31.03.44.24.77.69.76.2
SARA CIFUENTES PAREJA82.00.23.24.15.18.08.35.7
JUDIT VILA ORTEGA92.70.62.12.83.48.47.86.6
GEMMA PONSARNAU ANDREU12.02.93.23.63.94.37.213.2
ARIADNA FERRE IBARZ41.80.92.53.64.85.66.28.3
EMMA TRULLS IGLESIAS31.31.53.03.95.59.46.26.4
JULIA SANCHEZ VALLESPI32.31.51.82.62.95.06.27.6
ERICA VALLECILLOS PEREZ51.60.22.03.74.45.25.09.7
LAIA MUNERA MORRAJA12.00.61.21.72.22.83.47.5
UMANRESA MANRESA CBF 1
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
LAIA ROVIRA SERRA103.02.55.37.58.413.721.33.8
SONIA TSYVINSKA42.54.46.17.07.712.118.04.2
CARLA DALMAU EROLA93.01.03.85.66.613.017.55.4
CLÀUDIA COLOM SERRA102.71.24.25.56.718.816.34.4
ABRIL ANDRADES PEREZ22.52.24.25.86.813.116.14.0
NOELIA ALMEDA HERMOZA13.01.63.55.36.98.415.44.1
AINA MUÑOZ REYES43.51.23.03.75.510.415.25.1
ÈNIA GARCIA SOLANA22.54.34.35.06.19.114.44.5
SANDRA NTUI OROCK102.60.04.45.86.510.914.25.2
LAURA TORRAS COSTA52.42.34.06.17.49.214.17.4
LAIA LLAMAS PLAZA72.30.73.05.57.910.912.76.5
MARIA MASSEGU MUÑOZ102.22.54.15.25.97.711.26.6
ADA PORTELLA BLANCO82.40.63.14.45.811.111.16.5
BERTA GOL FONT52.20.04.55.66.47.010.75.8
MBAKOUROU DEMBELE13.01.12.54.04.75.510.65.3
MARTINA RIERA MERCADER32.71.82.73.44.08.210.04.7
MARIONA ROSELL LANZA41.82.04.34.96.16.68.64.7
CARLA FORCADA VILARO22.02.83.64.24.95.88.57.0
IARA SUAREZ DIAZ12.03.43.84.14.44.88.26.9
CLAUDIA PARES CASTRO11.00.20.20.20.20.20.2—
CB GRANOLLERS 1
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
CARLA MARTÍN GARCÍA14.03.03.74.34.95.517.25.3
LAIA BLASCO LORENZO93.20.93.14.45.218.016.32.9
BERTA SANCHO JIMÉNEZ63.71.03.03.94.511.015.03.4
BERTA SANCHO JIMENEZ23.03.53.94.14.39.814.94.9
MARTA BARRANCO YANGÜEZ102.81.33.44.45.310.012.74.1
CARLA AUSIÓ CARRERAS92.92.02.93.94.98.912.24.7
NORA PALASÍ MELGAR92.92.43.23.94.77.312.14.5
JÚLIA MATEOS AREGAY22.52.24.04.55.17.811.84.8
MARTA COMERMA I PEYPOCH62.81.52.73.85.58.011.74.0
JANA SERRA I RUIZ33.02.52.73.94.85.411.46.0
JUDITH NOGUERA GALEANO102.90.52.73.84.59.311.34.2
ELSA JANÉ ORTEU53.41.82.23.14.55.111.25.2
MARIATOU SABALLY52.60.52.03.65.88.510.76.7
CARLA MARTIN GARCIA22.53.63.84.24.35.110.54.8
MARTA ESPINÓS TRIGUERO102.80.22.22.83.49.18.64.7
CLÀUDIA SOLANA ENRIQUEZ102.51.82.53.14.06.08.44.3
CB OLOT
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
EULÀLIA JURADO CODERCH24.00.94.25.76.512.223.13.2
TXELL BLAYA FONT24.50.44.24.25.210.620.73.3
AVRIL PUIG ARAU25.50.42.54.25.06.720.63.5
ABRIL BOADA BOSCH33.70.94.45.46.312.219.83.3
LAIA SALVI JUAREZ33.32.54.25.35.87.416.93.9
AISHA JAITEH BECAKOVA33.31.53.24.95.612.216.73.9
GINA PAREDES MACIAS25.00.21.63.33.87.315.54.1
AINA RICART ANGUITA34.70.00.63.54.05.613.03.7
LAIA FERNÁNDEZ GRABULOSA34.00.30.73.74.68.213.03.9
AINA SELLABONA AULINAS24.00.42.33.44.25.812.95.4

Parcials, temps morts i dependència

Mitjanes per partit, en ordre de classificació. «Parcial fet/rebut» és el parcial més gran sense resposta de cada partit. «Δ temps mort» compara el net de punts dels 2 minuts després d'un temps mort propi amb els 2 minuts anteriors (positiu = el temps mort talla la ratxa rival). «Màx. anotadora» i «Top-2» són la quota dels punts de l'equip que concentren la màxima anotadora i les dues màximes.

# Equip Parcial fet Parcial rebut TM/partit Δ temps mort Màx. anotadora Top-2
1FEMENÍ OSONA- OVA PROJECTS12.48.01.6+2.824%42%
2GEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOM12.08.82.0+3.028%50%
3CB OLOT PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA9.09.23.8-0.528%46%
4SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET10.610.52.5+1.624%43%
5PETROPINTO ASFE U18 VERD10.111.64.0+1.329%47%
6UMANRESA MANRESA CBF 18.811.81.3+2.624%44%
7CB GRANOLLERS 18.012.42.8+0.826%45%
8CB OLOT13.09.04.3-0.129%45%

Quintets i parelles de la temporada

Acumulat de tots els partits, per detectar combinacions que costen punts de manera recurrent. «Net/10′» és la diferència de punts de l'equip per cada 10 minuts amb aquella combinació en pista (negatiu = l'equip rep més que no pas anota); les files surten de pitjor a millor. Els quintets exactes es repeteixen poc entre partits, així que les parelles — amb molta més mostra — són la lectura més fiable. Compte amb les mostres petites: menys de 10 minuts encara és soroll.

FEMENÍ OSONA- OVA PROJECTS

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
CLÀUDIA ROVIRA, DANIELA SALA, IRAIA ADURIZ, MAGALÍ CRUELLS, MARTINA HERRERO7.3217–15-11.0
CLÀUDIA ROVIRA, DANIELA SALA, IRAIA ADURIZ, LOLA JIMENEZ, MARTINA HERRERO13.45217–31-10.4
CRISTINA MENSA, EULÀLIA ARUMÍ, IRAIA ADURIZ, LAIA MUNDÓ, LAURA ANFRUNS7.4447–9-2.7
CLÀUDIA ROVIRA, CRISTINA MENSA, EULÀLIA ARUMÍ, IRAIA ADURIZ, LAURA ANFRUNS9.3549–11-2.2
CRISTINA MENSA, EULÀLIA ARUMÍ, LAIA MUNDÓ, LAURA ANFRUNS, MAGALÍ CRUELLS16.45319–21-1.2
CLÀUDIA ROVIRA, DANIELA SALA, EULÀLIA ARUMÍ, IRAIA ADURIZ, MAGALÍ CRUELLS10.94315–16-0.9
CLÀUDIA ROVIRA, CRISTINA MENSA, LAIA MUNDÓ, LOLA JIMENEZ, MAGALÍ CRUELLS7.0215–4+1.4
CLÀUDIA ROVIRA, EULÀLIA ARUMÍ, LOLA JIMENEZ, MAGALÍ CRUELLS, MARIA FABREGÓ6.72212–11+1.5
CRISTINA MENSA, IRAIA ADURIZ, LAIA MUNDÓ, LAURA ANFRUNS, LOLA JIMENEZ7.82212–10+2.5
BERTA CAMACHO, CRISTINA MENSA, DANIELA SALA, EULÀLIA ARUMÍ, LAURA ANFRUNS9.94214–10+4.0
CLÀUDIA ROVIRA, CRISTINA MENSA, IRAIA ADURIZ, LAURA ANFRUNS, MARTINA HERRERO6.42119–14+7.8
CLÀUDIA ROVIRA, CRISTINA MENSA, EULÀLIA ARUMÍ, LAIA MUNDÓ, MAGALÍ CRUELLS13.510528–10+13.3
CLÀUDIA ROVIRA, CRISTINA MENSA, EULÀLIA ARUMÍ, IRAIA ADURIZ, LAIA MUNDÓ9.14427–12+16.5
EULÀLIA ARUMÍ, IRAIA ADURIZ, LAIA MUNDÓ, LAURA ANFRUNS, LOLA JIMENEZ7.33325–9+21.9

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
CLÀUDIA ROVIRA + MARTINA HERRERO70.2-12-1.7
LOLA JIMENEZ + MARTINA HERRERO35.7-3-0.8
CLÀUDIA ROVIRA + EULÀLIA ARUMÍ120.2+10+0.8
IRAIA ADURIZ + MARTINA HERRERO58.8+5+0.9
MAGALÍ CRUELLS + MARTINA HERRERO55.6+7+1.3
CLÀUDIA ROVIRA + DANIELA SALA95.1+14+1.5
DANIELA SALA + MARTINA HERRERO58.9+9+1.5
IRAIA ADURIZ + MAGALÍ CRUELLS60.4+13+2.2
CLÀUDIA ROVIRA + LOLA JIMENEZ84.4+21+2.5
CLÀUDIA ROVIRA + IRAIA ADURIZ125.4+34+2.7
CLÀUDIA ROVIRA + MAGALÍ CRUELLS113.2+31+2.7
DANIELA SALA + LOLA JIMENEZ72.6+20+2.8
EULÀLIA ARUMÍ + LOLA JIMENEZ62.9+19+3.0
EULÀLIA ARUMÍ + MARTINA HERRERO29.2+9+3.1
CRISTINA MENSA + EULÀLIA ARUMÍ132.4+42+3.2
EULÀLIA ARUMÍ + MAGALÍ CRUELLS118.1+42+3.6
LAIA MUNDÓ + MARTINA HERRERO30.1+11+3.7
LAURA ANFRUNS + MAGALÍ CRUELLS66.6+27+4.1
IRAIA ADURIZ + LOLA JIMENEZ66.8+28+4.2
LOLA JIMENEZ + MAGALÍ CRUELLS53.4+23+4.3
CRISTINA MENSA + LAURA ANFRUNS117.4+52+4.4
EULÀLIA ARUMÍ + IRAIA ADURIZ95.5+44+4.6
BERTA CAMACHO + DANIELA SALA52.1+24+4.6
DANIELA SALA + MAGALÍ CRUELLS106.1+52+4.9
DANIELA SALA + EULÀLIA ARUMÍ128.5+64+5.0
CRISTINA MENSA + LOLA JIMENEZ64.8+34+5.2
BERTA CAMACHO + EULÀLIA ARUMÍ52.7+28+5.3
CRISTINA MENSA + IRAIA ADURIZ104.3+56+5.4
CLÀUDIA ROVIRA + LAURA ANFRUNS72.4+39+5.4
CRISTINA MENSA + MAGALÍ CRUELLS83.4+45+5.4
BERTA CAMACHO + MAGALÍ CRUELLS25.8+14+5.4
BERTA CAMACHO + LOLA JIMENEZ26.3+15+5.7
CLÀUDIA ROVIRA + CRISTINA MENSA123.5+76+6.2
DANIELA SALA + IRAIA ADURIZ102.3+63+6.2
EULÀLIA ARUMÍ + LAIA MUNDÓ121.9+76+6.2
LAURA ANFRUNS + LOLA JIMENEZ67.8+44+6.5
BERTA CAMACHO + CLÀUDIA ROVIRA36.6+24+6.6
EULÀLIA ARUMÍ + LAURA ANFRUNS111.3+74+6.7
CRISTINA MENSA + MARTINA HERRERO31.4+21+6.7
CRISTINA MENSA + LAIA MUNDÓ138.3+93+6.7
CRISTINA MENSA + DANIELA SALA87.7+61+7.0
DANIELA SALA + LAURA ANFRUNS78.0+58+7.4
LAURA ANFRUNS + MARTINA HERRERO30.9+23+7.4
BERTA CAMACHO + CRISTINA MENSA45.6+34+7.5
LAIA MUNDÓ + MAGALÍ CRUELLS98.8+74+7.5
DANIELA SALA + LAIA MUNDÓ65.5+53+8.1
LAIA MUNDÓ + LOLA JIMENEZ71.4+59+8.3
EULÀLIA ARUMÍ + MARIA FABREGÓ30.1+26+8.6
BERTA CAMACHO + LAURA ANFRUNS49.7+43+8.6
LAIA MUNDÓ + LAURA ANFRUNS90.4+79+8.7
IRAIA ADURIZ + LAURA ANFRUNS93.3+83+8.9
CLÀUDIA ROVIRA + LAIA MUNDÓ85.4+81+9.5
MAGALÍ CRUELLS + MARIA FABREGÓ19.8+21+10.6
BERTA CAMACHO + IRAIA ADURIZ17.6+19+10.8
CLÀUDIA ROVIRA + MARIA FABREGÓ19.5+22+11.3
BERTA CAMACHO + LAIA MUNDÓ38.4+44+11.5
IRAIA ADURIZ + LAIA MUNDÓ83.3+96+11.5
DANIELA SALA + MARIA FABREGÓ22.5+35+15.5
GEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOM

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
CARLA LÓPEZ, LAIA CAIXÀS, LUCÍA CAYUELA, MARIONA URIEL, PAULA RODEJA6.3225–11-9.5
ALEXANDRA VERHEYEN, CARLA LÓPEZ, EMMA DAPENA, LUCÍA CAYUELA, PAULA RODEJA8.2339–13-4.8
ALEXANDRA VERHEYEN, CARLA LÓPEZ, LAIA CAIXÀS, LUCÍA CAYUELA, PAULA RODEJA7.05410–10+0.0
ALEXANDRA VERHEYEN, EMMA DAPENA, LAIA RIBOT, LUCÍA CAYUELA, PAULA RODEJA9.74418–16+2.1
ALEXANDRA VERHEYEN, CARLA LÓPEZ, LAIA CAIXÀS, LAIA RIBOT, LUCÍA CAYUELA18.55332–28+2.2
ALEXANDRA VERHEYEN, CARLA LÓPEZ, EMMA DAPENA, PAULA RODEJA, ÈLIA SILVA6.42210–8+3.1
ALEXANDRA VERHEYEN, EMMA DAPENA, LUCÍA CAYUELA, PAULA RODEJA, SILVIA LOPEZ6.12213–11+3.3
ALEXANDRA VERHEYEN, CARLA LÓPEZ, LAIA RIBOT, LAURA RODRIGUEZ, LUCÍA CAYUELA7.94314–11+3.8
ALEXANDRA VERHEYEN, LAIA RIBOT, MARIONA URIEL, PAULA RODEJA, ÈLIA SILVA10.93311–5+5.5
ALEXANDRA VERHEYEN, LAIA CAIXÀS, LAIA RIBOT, LUCÍA CAYUELA, PAULA RODEJA22.39740–26+6.3
EMMA DAPENA, LAIA CAIXÀS, LAIA RIBOT, LUCÍA CAYUELA, PAULA RODEJA8.13210–4+7.4
CARLA LÓPEZ, LAIA RIBOT, LUCÍA CAYUELA, MARIONA URIEL, ÈLIA SILVA6.12212–6+9.8
ALEXANDRA VERHEYEN, EMMA DAPENA, LUCÍA CAYUELA, MARIONA URIEL, PAULA RODEJA6.32214–7+11.0
ALEXANDRA VERHEYEN, CARLA LÓPEZ, LAIA RIBOT, LUCÍA CAYUELA, MARIONA URIEL20.27534–11+11.4
ALEXANDRA VERHEYEN, LAIA RIBOT, LUCÍA CAYUELA, MARIONA URIEL, PAULA RODEJA22.510745–19+11.6
ALEXANDRA VERHEYEN, CARLA LÓPEZ, LUCÍA CAYUELA, MARIONA URIEL, PAULA RODEJA10.16621–9+11.9
ALEXANDRA VERHEYEN, LAIA RIBOT, LAURA RODRIGUEZ, LUCÍA CAYUELA, PAULA RODEJA18.17445–20+13.8

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
LAURA RODRIGUEZ + ÈLIA SILVA15.9-8-5.0
LAIA CAIXÀS + MARIONA URIEL21.9-10-4.6
SILVIA LOPEZ + ÈLIA SILVA20.1-9-4.5
LAIA CAIXÀS + ÈLIA SILVA33.4-14-4.2
PAULA RODEJA + ÈLIA SILVA65.3-16-2.5
EMMA DAPENA + ÈLIA SILVA50.3-12-2.4
LAIA RIBOT + SILVIA LOPEZ26.0-4-1.5
EMMA DAPENA + PAULA RODEJA100.9-11-1.1
EMMA DAPENA + SILVIA LOPEZ33.6-1-0.3
ALEXANDRA VERHEYEN + ÈLIA SILVA79.5-2-0.3
CARLA LÓPEZ + ÈLIA SILVA54.0+0+0.0
LAIA CAIXÀS + SILVIA LOPEZ18.9+0+0.0
MARIONA URIEL + SILVIA LOPEZ17.6+0+0.0
PAULA RODEJA + SILVIA LOPEZ34.3+2+0.6
ALEXANDRA VERHEYEN + EMMA DAPENA74.8+5+0.7
CARLA LÓPEZ + LAIA CAIXÀS69.6+5+0.7
EMMA DAPENA + MARIONA URIEL48.0+4+0.8
LAIA RIBOT + ÈLIA SILVA69.2+6+0.9
EMMA DAPENA + LAURA RODRIGUEZ25.6+3+1.2
CARLA LÓPEZ + PAULA RODEJA69.8+10+1.4
EMMA DAPENA + LAIA RIBOT52.4+8+1.5
LUCÍA CAYUELA + SILVIA LOPEZ38.9+7+1.8
LAIA CAIXÀS + PAULA RODEJA66.6+14+2.1
EMMA DAPENA + LUCÍA CAYUELA98.2+21+2.1
LAIA CAIXÀS + LAIA RIBOT77.7+17+2.2
ALEXANDRA VERHEYEN + LAURA RODRIGUEZ44.2+10+2.3
ALEXANDRA VERHEYEN + SILVIA LOPEZ30.5+8+2.6
CARLA LÓPEZ + LAURA RODRIGUEZ29.7+8+2.7
MARIONA URIEL + ÈLIA SILVA56.9+16+2.8
LUCÍA CAYUELA + ÈLIA SILVA27.8+8+2.9
CARLA LÓPEZ + EMMA DAPENA62.7+19+3.0
EMMA DAPENA + LAIA CAIXÀS39.3+12+3.1
LAIA CAIXÀS + LUCÍA CAYUELA94.5+33+3.5
ALEXANDRA VERHEYEN + PAULA RODEJA184.6+67+3.6
ALEXANDRA VERHEYEN + LAIA CAIXÀS68.2+25+3.7
LAURA RODRIGUEZ + PAULA RODEJA39.6+15+3.8
LUCÍA CAYUELA + PAULA RODEJA184.1+77+4.2
CARLA LÓPEZ + MARIONA URIEL83.6+36+4.3
MARIONA URIEL + PAULA RODEJA98.2+46+4.7
ALEXANDRA VERHEYEN + CARLA GUSO16.0+8+5.0
LAIA RIBOT + LAURA RODRIGUEZ44.8+23+5.1
LAIA RIBOT + MARIONA URIEL101.3+54+5.3
CARLA LÓPEZ + LAIA RIBOT83.7+46+5.5
LAURA RODRIGUEZ + LUCÍA CAYUELA47.2+26+5.5
CARLA LÓPEZ + LUCÍA CAYUELA136.1+75+5.5
ALEXANDRA VERHEYEN + LUCÍA CAYUELA221.4+126+5.7
LAIA RIBOT + PAULA RODEJA120.7+69+5.7
ALEXANDRA VERHEYEN + LAIA RIBOT199.2+114+5.7
ALEXANDRA VERHEYEN + CARLA LÓPEZ113.3+69+6.1
LUCÍA CAYUELA + MARIONA URIEL127.4+81+6.4
ALEXANDRA VERHEYEN + MARIONA URIEL112.3+75+6.7
LAIA RIBOT + LUCÍA CAYUELA193.1+130+6.7
CB OLOT PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
AINA RICART, AINA SELLABONA, GINA PAREDES, LAIA FERNÁNDEZ, TXELL BLAYA13.3866–24-13.5
AINA RICART, AINA SELLABONA, GINA PAREDES, LAIA FERNÁNDEZ, LAIA SALVI13.47512–22-7.5
ABRIL BOADA, AINA RICART, AINA SELLABONA, GINA PAREDES, LAIA FERNÁNDEZ7.44410–15-6.8
AINA RICART, AISHA JAITEH, AVRIL PUIG, LAIA FERNÁNDEZ, LAIA SALVI8.3217–12-6.0
ABRIL BOADA, AINA RICART, EULÀLIA JURADO, LAIA SALVI, TXELL BLAYA10.1558–13-5.0
ABRIL BOADA, AINA SELLABONA, AISHA JAITEH, EULÀLIA JURADO, TXELL BLAYA9.4647–11-4.2
AINA RICART, AISHA JAITEH, LAIA FERNÁNDEZ, LAIA SALVI, TXELL BLAYA6.5548–10-3.1
AINA RICART, AISHA JAITEH, EULÀLIA JURADO, LAIA SALVI, TXELL BLAYA6.25410–9+1.6
ABRIL BOADA, AINA RICART, AISHA JAITEH, EULÀLIA JURADO, LAIA SALVI8.95317–13+4.5
ABRIL BOADA, AISHA JAITEH, EULÀLIA JURADO, LAIA SALVI, TXELL BLAYA81.6228126–72+6.6
ABRIL BOADA, AISHA JAITEH, EULÀLIA JURADO, LAIA FERNÁNDEZ, TXELL BLAYA10.45221–14+6.7
AINA RICART, GINA PAREDES, LAIA FERNÁNDEZ, LAIA SALVI, TXELL BLAYA8.55319–12+8.2
ABRIL BOADA, AINA RICART, AINA SELLABONA, EULÀLIA JURADO, TXELL BLAYA6.14313–4+14.8

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
AVRIL PUIG + LAIA SALVI16.0-18-11.2
AISHA JAITEH + AVRIL PUIG15.3-12-7.8
EULÀLIA JURADO + GINA PAREDES28.1-21-7.5
AISHA JAITEH + GINA PAREDES25.6-19-7.4
AINA RICART + AVRIL PUIG16.1-11-6.8
AINA SELLABONA + GINA PAREDES60.8-38-6.3
GINA PAREDES + TXELL BLAYA58.5-35-6.0
GINA PAREDES + LAIA FERNÁNDEZ75.6-36-4.8
AINA SELLABONA + LAIA FERNÁNDEZ71.4-19-2.7
AINA RICART + GINA PAREDES68.6-16-2.3
GINA PAREDES + LAIA SALVI47.9-11-2.3
AINA RICART + EULÀLIA JURADO59.0-12-2.0
ABRIL BOADA + GINA PAREDES50.0-9-1.8
AINA RICART + AINA SELLABONA67.2-12-1.8
LAIA FERNÁNDEZ + LAIA SALVI76.8-13-1.7
AINA SELLABONA + LAIA SALVI34.1-5-1.5
AINA SELLABONA + AISHA JAITEH33.7-4-1.2
AINA RICART + LAIA FERNÁNDEZ101.2-12-1.2
AINA SELLABONA + TXELL BLAYA53.3-6-1.1
AINA RICART + AISHA JAITEH63.6-7-1.1
AINA SELLABONA + EULÀLIA JURADO41.8-4-1.0
EULÀLIA JURADO + LAIA FERNÁNDEZ42.0-4-1.0
AINA RICART + LAIA SALVI94.1-6-0.6
AISHA JAITEH + LAIA FERNÁNDEZ73.1-3-0.4
AINA RICART + TXELL BLAYA90.9+4+0.4
LAIA FERNÁNDEZ + TXELL BLAYA92.7+6+0.6
ABRIL BOADA + AINA SELLABONA58.0+5+0.9
ABRIL BOADA + LAIA FERNÁNDEZ78.7+16+2.0
ABRIL BOADA + AINA RICART88.5+19+2.1
EULÀLIA JURADO + TXELL BLAYA166.3+45+2.7
AISHA JAITEH + EULÀLIA JURADO143.9+42+2.9
AISHA JAITEH + LAIA SALVI151.1+46+3.0
ABRIL BOADA + EULÀLIA JURADO163.7+52+3.2
AISHA JAITEH + TXELL BLAYA151.2+50+3.3
EULÀLIA JURADO + LAIA SALVI131.4+46+3.5
ABRIL BOADA + LAIA SALVI142.2+52+3.7
ABRIL BOADA + AISHA JAITEH154.0+58+3.8
LAIA SALVI + TXELL BLAYA139.1+55+4.0
ABRIL BOADA + TXELL BLAYA167.1+89+5.3
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
IVET CAMPOS, JÚLIA ESTRAGÓ, LAIA CANADELL, LAIA HERNANDEZ, PAULA GARCÍA8.9647–23-17.9
IVET CAMPOS, LAIA CANADELL, LAIA HERNANDEZ, ONA FERRER, PAULA GARCÍA19.58727–43-8.2
AINA SALVATELLA, JÚLIA ESTRAGÓ, LAIA HERNANDEZ, ONA FERRER, PAULA GARCÍA9.1754–11-7.7
IVET CAMPOS, JÚLIA ESTRAGÓ, LAIA CANADELL, LAIA HERNANDEZ, MARIONA BARCO7.5339–14-6.7
JÚLIA ESTRAGÓ, LAIA CANADELL, MARIONA BARCO, ONA FERRER, PAULA GARCÍA11.2748–14-5.4
AINA SALVATELLA, LAIA CANADELL, LAIA HERNANDEZ, ONA FERRER, PAULA GARCÍA18.58515–23-4.3
AINA SALVATELLA, JÚLIA ESTRAGÓ, LAIA CANADELL, ONA FERRER, PAULA GARCÍA11.5538–12-3.5
ASTRID GALCERAN, JÚLIA ESTRAGÓ, LAIA HERNANDEZ, MARIONA BARCO, ONA FERRER7.93310–12-2.5
AINA SALVATELLA, LAIA CANADELL, LAIA HERNANDEZ, MARIONA BARCO, ONA FERRER12.17515–15+0.0
AINA SALVATELLA, LAIA CANADELL, MARIONA BARCO, ONA FERRER, PAULA GARCÍA17.97525–24+0.6
IVET CAMPOS, JÚLIA ESTRAGÓ, LAIA CANADELL, LAIA HERNANDEZ, MAR CARBÓ11.53216–15+0.9
AINA SALVATELLA, JÚLIA ESTRAGÓ, LAIA CANADELL, LAIA HERNANDEZ, ONA FERRER8.36516–15+1.2
AINA SALVATELLA, IVET CAMPOS, JÚLIA ESTRAGÓ, LAIA CANADELL, LAIA HERNANDEZ9.55213–11+2.1
AINA SALVATELLA, JÚLIA ESTRAGÓ, MARIONA BARCO, ONA FERRER, PAULA GARCÍA37.513969–58+2.9
JÚLIA ESTRAGÓ, LAIA CANADELL, LAIA HERNANDEZ, MARIONA BARCO, ONA FERRER7.96516–13+3.8
IVET CAMPOS, LAIA CANADELL, LAIA HERNANDEZ, MARIONA BARCO, ONA FERRER6.66415–12+4.6
JÚLIA ESTRAGÓ, LAIA HERNANDEZ, MARIONA BARCO, ONA FERRER, PAULA GARCÍA7.18612–8+5.7
AINA SALVATELLA, ASTRID GALCERAN, JÚLIA ESTRAGÓ, MAR CARBÓ, MARIONA BARCO9.24215–8+7.7
LAIA CANADELL, LAIA HERNANDEZ, MARIONA BARCO, ONA FERRER, PAULA GARCÍA6.46613–7+9.4
AINA SALVATELLA, JÚLIA ESTRAGÓ, MAR CARBÓ, ONA FERRER, PAULA GARCÍA9.34318–6+12.9

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
LAIA HERNANDEZ + PAULA GARCÍA104.8-40-3.8
LAIA CANADELL + PAULA GARCÍA133.6-44-3.3
IVET CAMPOS + PAULA GARCÍA93.1-26-2.8
LAIA CANADELL + LAIA HERNANDEZ170.4-30-1.8
LAIA HERNANDEZ + ONA FERRER159.4-19-1.2
LAIA CANADELL + ONA FERRER171.7-19-1.1
IVET CAMPOS + ONA FERRER101.0-11-1.1
IVET CAMPOS + JÚLIA ESTRAGÓ102.9-11-1.1
IVET CAMPOS + LAIA CANADELL123.7-13-1.1
ONA FERRER + PAULA GARCÍA200.3-21-1.0
ASTRID GALCERAN + LAIA CANADELL39.9-4-1.0
ASTRID GALCERAN + JÚLIA ESTRAGÓ56.9-5-0.9
IVET CAMPOS + LAIA HERNANDEZ109.1-9-0.8
AINA SALVATELLA + LAIA HERNANDEZ97.0-6-0.6
JÚLIA ESTRAGÓ + LAIA HERNANDEZ132.3-8-0.6
IVET CAMPOS + MARIONA BARCO85.0-5-0.6
JÚLIA ESTRAGÓ + LAIA CANADELL140.9-2-0.1
AINA SALVATELLA + IVET CAMPOS67.3+0+0.0
AINA SALVATELLA + ASTRID GALCERAN33.0+0+0.0
JÚLIA ESTRAGÓ + ONA FERRER158.6+3+0.2
AINA SALVATELLA + ONA FERRER180.1+4+0.2
MARIONA BARCO + ONA FERRER166.4+8+0.5
ASTRID GALCERAN + ONA FERRER38.2+2+0.5
JÚLIA ESTRAGÓ + PAULA GARCÍA146.8+11+0.7
ASTRID GALCERAN + IVET CAMPOS39.0+3+0.8
AINA SALVATELLA + LAIA CANADELL128.8+10+0.8
AINA SALVATELLA + PAULA GARCÍA147.4+14+0.9
ASTRID GALCERAN + MARIONA BARCO50.2+5+1.0
MARIONA BARCO + PAULA GARCÍA137.9+16+1.2
JÚLIA ESTRAGÓ + MARIONA BARCO156.8+27+1.7
AINA SALVATELLA + JÚLIA ESTRAGÓ155.6+27+1.7
ASTRID GALCERAN + MAR CARBÓ27.6+5+1.8
IVET CAMPOS + MAR CARBÓ42.2+8+1.9
LAIA CANADELL + MARIONA BARCO127.6+27+2.1
LAIA HERNANDEZ + MARIONA BARCO97.6+21+2.2
AINA SALVATELLA + MARIONA BARCO130.6+30+2.3
MAR CARBÓ + ONA FERRER46.6+11+2.4
LAIA HERNANDEZ + MAR CARBÓ28.4+7+2.5
LAIA CANADELL + MAR CARBÓ37.3+13+3.5
ASTRID GALCERAN + LAIA HERNANDEZ47.5+18+3.8
MAR CARBÓ + PAULA GARCÍA35.7+22+6.2
MAR CARBÓ + MARIONA BARCO36.7+23+6.3
JÚLIA ESTRAGÓ + MAR CARBÓ67.8+44+6.5
AINA SALVATELLA + MAR CARBÓ57.4+53+9.2
PETROPINTO ASFE U18 VERD

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
BRUNA PUIG, INGRID RODRIGUEZ, ISONA PICH, LAIA MOMOTIUK, PAULA LOPEZ6.7665–17-18.0
CLAUDIA MUÑOZ, INGRID RODRIGUEZ, ISONA PICH, LAIA MOMOTIUK, PAULA LOPEZ6.1449–15-9.8
ANDREEA-LARISA OLTEAN, BRUNA PUIG, CLAUDIA MUÑOZ, INGRID RODRIGUEZ, LAIA MOMOTIUK11.410514–24-8.8
CLAUDIA MUÑOZ, ISONA PICH, LAIA MOMOTIUK, PAULA LOPEZ, SARA CIFUENTES6.1333–8-8.2
BRUNA PUIG, INGRID RODRIGUEZ, ISONA PICH, JUDIT VILA, PAULA LOPEZ6.2333–8-8.0
AROA MARTINEZ, BRUNA PUIG, INGRID RODRIGUEZ, ISONA PICH, LAIA MOMOTIUK8.6545–9-4.7
ANDREEA-LARISA OLTEAN, AROA MARTINEZ, BRUNA PUIG, INGRID RODRIGUEZ, LAIA MOMOTIUK9.35415–18-3.2
CLAUDIA MUÑOZ, INGRID RODRIGUEZ, ISONA PICH, LAIA MOMOTIUK, SARA CIFUENTES7.8648–10-2.6
BRUNA PUIG, CLAUDIA MUÑOZ, ERICA VALLECILLOS, INGRID RODRIGUEZ, ISONA PICH7.52113–14-1.3
BRUNA PUIG, CLAUDIA MUÑOZ, INGRID RODRIGUEZ, ISONA PICH, LAIA MOMOTIUK21.49729–29+0.0
ANDREEA-LARISA OLTEAN, BRUNA PUIG, INGRID RODRIGUEZ, JUDIT VILA, PAULA LOPEZ8.84415–15+0.0
ANDREEA-LARISA OLTEAN, BRUNA PUIG, LAIA MOMOTIUK, PAULA LOPEZ, SARA CIFUENTES8.24310–10+0.0
ANDREEA-LARISA OLTEAN, CLAUDIA MUÑOZ, INGRID RODRIGUEZ, LAIA MOMOTIUK, PAULA LOPEZ8.64310–5+5.8
ANDREEA-LARISA OLTEAN, BRUNA PUIG, CLAUDIA MUÑOZ, INGRID RODRIGUEZ, PAULA LOPEZ6.3339–5+6.3
CLAUDIA MUÑOZ, ERICA VALLECILLOS, LAIA MOMOTIUK, PAULA LOPEZ, SARA CIFUENTES7.14312–6+8.5
ANDREEA-LARISA OLTEAN, BRUNA PUIG, INGRID RODRIGUEZ, LAIA MOMOTIUK, PAULA LOPEZ7.65520–9+14.5

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ISONA PICH + JUDIT VILA38.1-45-11.8
AROA MARTINEZ + CLAUDIA MUÑOZ34.0-37-10.9
JUDIT VILA + SARA CIFUENTES23.7-25-10.5
CLAUDIA MUÑOZ + JUDIT VILA41.6-39-9.4
JUDIT VILA + LAIA MOMOTIUK42.5-34-8.0
JUDIT VILA + PAULA LOPEZ57.3-42-7.3
ARIADNA FERRE + BRUNA PUIG24.7-17-6.9
ISONA PICH + SARA CIFUENTES50.2-29-5.8
INGRID RODRIGUEZ + JUDIT VILA58.3-33-5.7
AROA MARTINEZ + LAIA MOMOTIUK49.1-27-5.5
ISONA PICH + PAULA LOPEZ77.7-42-5.4
AROA MARTINEZ + ISONA PICH31.2-16-5.1
ANDREEA-LARISA OLTEAN + JUDIT VILA36.8-18-4.9
AROA MARTINEZ + INGRID RODRIGUEZ34.9-17-4.9
INGRID RODRIGUEZ + ISONA PICH118.7-51-4.3
AROA MARTINEZ + PAULA LOPEZ42.9-18-4.2
ISONA PICH + LAIA MOMOTIUK110.1-45-4.1
EMMA TRULLS + PAULA LOPEZ27.7-11-4.0
CLAUDIA MUÑOZ + ISONA PICH91.8-36-3.9
ARIADNA FERRE + LAIA MOMOTIUK23.8-9-3.8
ANDREEA-LARISA OLTEAN + CLAUDIA MUÑOZ69.7-24-3.4
ARIADNA FERRE + INGRID RODRIGUEZ30.7-10-3.3
ANDREEA-LARISA OLTEAN + ISONA PICH15.5-5-3.2
INGRID RODRIGUEZ + PAULA LOPEZ106.4-34-3.2
LAIA MOMOTIUK + PAULA LOPEZ130.1-39-3.0
JULIA SANCHEZ + PAULA LOPEZ16.9-5-3.0
LAIA MOMOTIUK + SARA CIFUENTES75.7-20-2.6
CLAUDIA MUÑOZ + LAIA MOMOTIUK144.0-36-2.5
CLAUDIA MUÑOZ + INGRID RODRIGUEZ132.5-33-2.5
INGRID RODRIGUEZ + LAIA MOMOTIUK157.2-38-2.4
AROA MARTINEZ + SARA CIFUENTES30.1-7-2.3
BRUNA PUIG + PAULA MARTINEZ31.8-7-2.2
BRUNA PUIG + PAULA LOPEZ136.2-28-2.1
CLAUDIA MUÑOZ + PAULA LOPEZ113.6-23-2.0
BRUNA PUIG + CLAUDIA MUÑOZ103.4-20-1.9
BRUNA PUIG + INGRID RODRIGUEZ187.7-33-1.8
BRUNA PUIG + EMMA TRULLS43.3-7-1.6
PAULA LOPEZ + SARA CIFUENTES63.8-9-1.4
ERICA VALLECILLOS + LAIA MOMOTIUK24.3-3-1.2
BRUNA PUIG + ISONA PICH115.6-12-1.0
ANDREEA-LARISA OLTEAN + LAIA MOMOTIUK101.9-9-0.9
BRUNA PUIG + LAIA MOMOTIUK183.4-16-0.9
BRUNA PUIG + JUDIT VILA69.0-6-0.9
JULIA SANCHEZ + LAIA MOMOTIUK17.3-1-0.6
CLAUDIA MUÑOZ + SARA CIFUENTES63.9-2-0.3
EMMA TRULLS + INGRID RODRIGUEZ33.2-1-0.3
EMMA TRULLS + LAIA MOMOTIUK32.1+0+0.0
ANDREEA-LARISA OLTEAN + BRUNA PUIG115.5+1+0.1
BRUNA PUIG + SARA CIFUENTES64.7+1+0.2
ERICA VALLECILLOS + INGRID RODRIGUEZ18.9+1+0.5
ANDREEA-LARISA OLTEAN + INGRID RODRIGUEZ98.1+9+0.9
BRUNA PUIG + JULIA SANCHEZ18.3+2+1.1
ERICA VALLECILLOS + PAULA LOPEZ27.0+3+1.1
INGRID RODRIGUEZ + SARA CIFUENTES40.3+5+1.2
AROA MARTINEZ + BRUNA PUIG56.3+8+1.4
ANDREEA-LARISA OLTEAN + AROA MARTINEZ35.9+6+1.7
CLAUDIA MUÑOZ + EMMA TRULLS34.8+6+1.7
ANDREEA-LARISA OLTEAN + PAULA LOPEZ75.9+14+1.8
AROA MARTINEZ + JUDIT VILA22.3+5+2.2
ISONA PICH + PAULA MARTINEZ16.0+4+2.5
BRUNA PUIG + ERICA VALLECILLOS26.8+7+2.6
PAULA LOPEZ + PAULA MARTINEZ24.1+7+2.9
CLAUDIA MUÑOZ + ERICA VALLECILLOS31.8+12+3.8
ANDREEA-LARISA OLTEAN + SARA CIFUENTES42.1+16+3.8
ERICA VALLECILLOS + SARA CIFUENTES22.8+9+3.9
LAIA MOMOTIUK + PAULA MARTINEZ32.9+15+4.6
UMANRESA MANRESA CBF 1

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ADA PORTELLA, LAIA LLAMAS, LAIA ROVIRA, MARTINA RIERA, SANDRA NTUI7.2315–11-8.4
CARLA DALMAU, CLÀUDIA COLOM, LAIA LLAMAS, LAIA ROVIRA, SANDRA NTUI16.07510–21-6.9
ADA PORTELLA, CLÀUDIA COLOM, LAIA ROVIRA, MARIA MASSEGU, SANDRA NTUI6.1211–5-6.6
CARLA DALMAU, CLÀUDIA COLOM, LAIA ROVIRA, LAURA TORRAS, MARIA MASSEGU11.94213–18-4.2
CARLA DALMAU, CLÀUDIA COLOM, LAIA ROVIRA, MARIA MASSEGU, SANDRA NTUI14.24413–18-3.5
CARLA DALMAU, CLÀUDIA COLOM, LAIA LLAMAS, MARIA MASSEGU, SANDRA NTUI9.6447–10-3.1
ADA PORTELLA, AINA MUÑOZ, CARLA DALMAU, CLÀUDIA COLOM, LAIA ROVIRA8.13114–10+4.9
CARLA DALMAU, LAIA LLAMAS, LAIA ROVIRA, LAURA TORRAS, SONIA TSYVINSKA7.02112–6+8.6
AINA MUÑOZ, CARLA DALMAU, CLÀUDIA COLOM, MARIA MASSEGU, SANDRA NTUI7.02213–5+11.4
CLÀUDIA COLOM, LAIA ROVIRA, MARIA MASSEGU, MARIONA ROSELL, SANDRA NTUI7.02212–2+14.3

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ADA PORTELLA + SANDRA NTUI48.2-60-12.5
CARLA FORCADA + SANDRA NTUI19.3-24-12.4
ADA PORTELLA + MARIONA ROSELL18.7-19-10.2
LAIA LLAMAS + MARIA MASSEGU26.5-25-9.4
CLÀUDIA COLOM + MARTINA RIERA16.1-15-9.3
ADA PORTELLA + MARTINA RIERA16.6-15-9.1
BERTA GOL + LAIA LLAMAS33.6-30-8.9
ADA PORTELLA + BERTA GOL43.4-38-8.8
BERTA GOL + SANDRA NTUI32.8-26-7.9
MARTINA RIERA + SANDRA NTUI32.3-25-7.7
ADA PORTELLA + MARIA MASSEGU41.2-29-7.0
MARIA MASSEGU + MARIONA ROSELL25.2-16-6.4
ADA PORTELLA + LAIA LLAMAS51.5-31-6.0
LAIA LLAMAS + SANDRA NTUI80.9-45-5.6
CLÀUDIA COLOM + SONIA TSYVINSKA51.8-25-4.8
BERTA GOL + LAIA ROVIRA33.4-16-4.8
SANDRA NTUI + SONIA TSYVINSKA27.2-13-4.8
CLÀUDIA COLOM + LAIA LLAMAS77.6-37-4.8
ADA PORTELLA + SONIA TSYVINSKA17.1-8-4.7
LAIA ROVIRA + MARIONA ROSELL32.3-15-4.6
LAIA ROVIRA + MARTINA RIERA41.8-18-4.3
CLÀUDIA COLOM + LAIA ROVIRA149.5-62-4.1
ADA PORTELLA + LAIA ROVIRA80.8-33-4.1
MARIA MASSEGU + MARTINA RIERA22.1-9-4.1
LAIA ROVIRA + SANDRA NTUI145.7-59-4.0
LAIA LLAMAS + SONIA TSYVINSKA24.8-10-4.0
ADA PORTELLA + CLÀUDIA COLOM67.2-26-3.9
LAIA LLAMAS + LAIA ROVIRA78.2-28-3.6
LAIA LLAMAS + MARIONA ROSELL26.1-9-3.5
BERTA GOL + SONIA TSYVINSKA26.1-9-3.4
LAIA LLAMAS + MARTINA RIERA21.1-7-3.3
CLÀUDIA COLOM + MARIA MASSEGU109.2-36-3.3
MARIONA ROSELL + SANDRA NTUI27.5-9-3.3
CLÀUDIA COLOM + LAURA TORRAS54.9-17-3.1
CARLA DALMAU + CLÀUDIA COLOM141.0-39-2.8
CLÀUDIA COLOM + SANDRA NTUI134.1-35-2.6
CARLA DALMAU + LAIA LLAMAS78.0-20-2.6
AINA MUÑOZ + CLÀUDIA COLOM48.1-12-2.5
MARIA MASSEGU + SANDRA NTUI108.8-25-2.3
CARLA DALMAU + LAIA ROVIRA139.5-28-2.0
LAIA ROVIRA + SONIA TSYVINSKA70.9-13-1.8
BERTA GOL + CLÀUDIA COLOM32.9-6-1.8
CARLA DALMAU + MARIONA ROSELL27.9-5-1.8
CLÀUDIA COLOM + MARIONA ROSELL39.6-7-1.8
ADA PORTELLA + CARLA DALMAU34.5-6-1.7
CARLA DALMAU + LAURA TORRAS61.4-9-1.5
LAURA TORRAS + SONIA TSYVINSKA21.8-2-0.9
CARLA DALMAU + SANDRA NTUI93.0-7-0.8
LAIA ROVIRA + MARIA MASSEGU118.0-8-0.7
LAURA TORRAS + MARIA MASSEGU31.8-2-0.6
ABRIL ANDRADES + CLÀUDIA COLOM16.5-1-0.6
AINA MUÑOZ + LAIA ROVIRA39.8-1-0.3
LAIA ROVIRA + LAURA TORRAS63.8-1-0.2
AINA MUÑOZ + MARIA MASSEGU23.9+0+0.0
LAIA LLAMAS + LAURA TORRAS24.8+0+0.0
ADA PORTELLA + AINA MUÑOZ41.5+1+0.2
CARLA DALMAU + MARIA MASSEGU86.5+4+0.5
AINA MUÑOZ + CARLA DALMAU51.1+3+0.6
BERTA GOL + CARLA DALMAU27.3+3+1.1
MARIA MASSEGU + SONIA TSYVINSKA34.7+5+1.4
ABRIL ANDRADES + LAIA ROVIRA27.2+6+2.2
CARLA DALMAU + MARTINA RIERA21.9+5+2.3
AINA MUÑOZ + SANDRA NTUI30.1+7+2.3
LAURA TORRAS + SANDRA NTUI33.6+10+3.0
MARTINA RIERA + SONIA TSYVINSKA19.9+6+3.0
BERTA GOL + MARIA MASSEGU19.2+6+3.1
AINA MUÑOZ + LAURA TORRAS19.0+6+3.2
ABRIL ANDRADES + ÈNIA GARCIA37.0+13+3.5
CARLA DALMAU + SONIA TSYVINSKA33.3+12+3.6
LAIA ROVIRA + ÈNIA GARCIA26.7+15+5.6
ABRIL ANDRADES + ADA PORTELLA18.6+14+7.5
ADA PORTELLA + ÈNIA GARCIA17.7+16+9.0
CB GRANOLLERS 1

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
BERTA SANCHO, CARLA AUSIÓ, CLÀUDIA SOLANA, JUDITH NOGUERA, MARTA BARRANCO6.7434–19-22.3
BERTA SANCHO, CARLA AUSIÓ, JUDITH NOGUERA, MARTA BARRANCO, MARTA COMERMA6.7325–16-16.4
CARLA AUSIÓ, CLÀUDIA SOLANA, LAIA BLASCO, MARTA BARRANCO, MARTA COMERMA6.93310–17-10.1
JUDITH NOGUERA, MARTA BARRANCO, MARTA COMERMA, MARTA ESPINÓS, NORA PALASÍ6.1327–10-4.9
BERTA SANCHO, CARLA AUSIÓ, JUDITH NOGUERA, LAIA BLASCO, MARTA BARRANCO6.75313–15-3.0
JANA SERRA, JUDITH NOGUERA, LAIA BLASCO, MARTA BARRANCO, NORA PALASÍ6.62112–8+6.1

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
CLÀUDIA SOLANA + MARTA ESPINÓS46.8-83-17.7
CARLA MARTIN + LAIA BLASCO15.0-24-16.0
CARLA AUSIÓ + MARIATOU SABALLY17.8-27-15.2
MARTA COMERMA + MARTA ESPINÓS41.0-61-14.9
CARLA MARTIN + CLÀUDIA SOLANA18.4-24-13.0
CARLA MARTIN + MARTA ESPINÓS18.0-22-12.2
MARTA BARRANCO + MARTA ESPINÓS86.8-100-11.5
CARLA AUSIÓ + MARTA ESPINÓS67.9-78-11.5
CLÀUDIA SOLANA + MARTA BARRANCO80.8-92-11.4
ELSA JANÉ + MARTA COMERMA25.0-27-10.8
CARLA AUSIÓ + MARTA BARRANCO88.0-90-10.2
CARLA AUSIÓ + CLÀUDIA SOLANA80.8-80-9.9
BERTA SANCHO + CARLA AUSIÓ74.5-73-9.8
JUDITH NOGUERA + MARTA COMERMA67.6-66-9.8
BERTA SANCHO + CLÀUDIA SOLANA58.7-57-9.7
CLÀUDIA SOLANA + MARTA COMERMA54.3-52-9.6
CARLA AUSIÓ + MARTA COMERMA66.0-60-9.1
MARTA ESPINÓS + NORA PALASÍ83.1-73-8.8
MARIATOU SABALLY + MARTA ESPINÓS31.7-27-8.5
CLÀUDIA SOLANA + LAIA BLASCO95.5-79-8.3
CLÀUDIA SOLANA + NORA PALASÍ73.7-60-8.1
ELSA JANÉ + JUDITH NOGUERA30.7-25-8.1
CARLA AUSIÓ + JUDITH NOGUERA88.0-70-8.0
JUDITH NOGUERA + MARTA BARRANCO122.6-95-7.7
CLÀUDIA SOLANA + JUDITH NOGUERA77.5-60-7.7
ELSA JANÉ + MARTA BARRANCO43.7-33-7.6
LAIA BLASCO + MARIATOU SABALLY42.4-32-7.6
BERTA SANCHO + JUDITH NOGUERA80.9-61-7.5
MARTA BARRANCO + NORA PALASÍ120.9-91-7.5
BERTA SANCHO + ELSA JANÉ24.0-18-7.5
ELSA JANÉ + MARTA ESPINÓS37.5-28-7.5
CLÀUDIA SOLANA + MARIATOU SABALLY34.9-26-7.4
CLÀUDIA SOLANA + ELSA JANÉ33.6-25-7.4
LAIA BLASCO + MARTA ESPINÓS82.3-61-7.4
MARTA COMERMA + NORA PALASÍ52.8-39-7.4
MARTA BARRANCO + MARTA COMERMA76.4-54-7.1
JUDITH NOGUERA + MARTA ESPINÓS83.2-57-6.9
MARIATOU SABALLY + MARTA BARRANCO36.8-25-6.8
CARLA MARTIN + MARIATOU SABALLY18.0-12-6.7
BERTA SANCHO + MARTA BARRANCO92.3-61-6.6
ELSA JANÉ + NORA PALASÍ35.1-23-6.5
CARLA AUSIÓ + LAIA BLASCO85.2-52-6.1
LAIA BLASCO + MARTA BARRANCO94.0-57-6.1
JUDITH NOGUERA + MARIATOU SABALLY24.5-14-5.7
LAIA BLASCO + MARTA COMERMA59.7-34-5.7
BERTA SANCHO + MARTA ESPINÓS59.1-33-5.6
BERTA SANCHO + CLÀUDIA SOLANA17.3-9-5.2
BERTA SANCHO + MARTA COMERMA15.5-8-5.2
BERTA SANCHO + MARTA COMERMA52.9-27-5.1
LAIA BLASCO + NORA PALASÍ102.1-49-4.8
MARIATOU SABALLY + NORA PALASÍ32.6-15-4.6
CLÀUDIA SOLANA + JANA SERRA18.0-8-4.4
JUDITH NOGUERA + NORA PALASÍ110.1-37-3.4
JANA SERRA + MARTA ESPINÓS15.4-5-3.3
BERTA SANCHO + NORA PALASÍ19.0-5-2.6
CARLA AUSIÓ + ELSA JANÉ46.7-11-2.4
BERTA SANCHO + NORA PALASÍ78.6-17-2.2
JANA SERRA + MARTA BARRANCO32.2-6-1.9
JANA SERRA + JUDITH NOGUERA30.1-5-1.7
JUDITH NOGUERA + LAIA BLASCO99.3-15-1.5
JUDITH NOGUERA + JÚLIA MATEOS20.1-3-1.5
BERTA SANCHO + LAIA BLASCO84.6-11-1.3
BERTA SANCHO + LAIA BLASCO17.6-1-0.6
JANA SERRA + NORA PALASÍ18.1-1-0.6
ELSA JANÉ + LAIA BLASCO30.5-1-0.3
CARLA AUSIÓ + JANA SERRA23.0+0+0.0
CARLA AUSIÓ + JÚLIA MATEOS17.2+2+1.2
BERTA SANCHO + JUDITH NOGUERA23.7+3+1.3
JÚLIA MATEOS + MARTA ESPINÓS15.6+2+1.3
BERTA SANCHO + MARIATOU SABALLY23.0+6+2.6
JANA SERRA + LAIA BLASCO21.5+7+3.3
BERTA SANCHO + MARTA BARRANCO15.2+5+3.3
CB OLOT

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
AINA RICART, AINA SELLABONA, GINA PAREDES, LAIA FERNÁNDEZ, LAIA SALVI7.7317–9-2.6
ABRIL BOADA, AINA RICART, AVRIL PUIG, EULÀLIA JURADO, LAIA SALVI9.34215–16-1.1
ABRIL BOADA, AISHA JAITEH, AVRIL PUIG, EULÀLIA JURADO, TXELL BLAYA13.27312–11+0.8
AINA SELLABONA, AISHA JAITEH, GINA PAREDES, LAIA FERNÁNDEZ, TXELL BLAYA6.63211–10+1.5
ABRIL BOADA, AINA RICART, AVRIL PUIG, EULÀLIA JURADO, TXELL BLAYA8.43213–10+3.6
ABRIL BOADA, AISHA JAITEH, AVRIL PUIG, EULÀLIA JURADO, LAIA SALVI8.34312–7+6.0
ABRIL BOADA, AINA RICART, AISHA JAITEH, EULÀLIA JURADO, LAIA SALVI7.32110–5+6.9
AINA SELLABONA, AISHA JAITEH, GINA PAREDES, LAIA FERNÁNDEZ, LAIA SALVI7.72117–10+9.1

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
AINA RICART + AVRIL PUIG24.0-8-3.3
AVRIL PUIG + LAIA SALVI31.2-10-3.2
AVRIL PUIG + TXELL BLAYA32.9-3-0.9
ABRIL BOADA + AVRIL PUIG47.3-4-0.8
AISHA JAITEH + AVRIL PUIG25.5-2-0.8
AVRIL PUIG + EULÀLIA JURADO50.1-2-0.4
EULÀLIA JURADO + LAIA SALVI35.8+3+0.8
AINA SELLABONA + LAIA SALVI23.0+2+0.9
AISHA JAITEH + TXELL BLAYA38.1+4+1.1
ABRIL BOADA + TXELL BLAYA41.2+5+1.2
GINA PAREDES + LAIA SALVI24.6+6+2.4
AISHA JAITEH + EULÀLIA JURADO44.2+11+2.5
EULÀLIA JURADO + GINA PAREDES15.6+4+2.6
LAIA FERNÁNDEZ + TXELL BLAYA27.6+8+2.9
GINA PAREDES + TXELL BLAYA27.5+8+2.9
ABRIL BOADA + EULÀLIA JURADO61.4+18+2.9
GINA PAREDES + LAIA FERNÁNDEZ35.1+11+3.1
EULÀLIA JURADO + TXELL BLAYA42.7+15+3.5
AINA SELLABONA + GINA PAREDES32.4+12+3.7
ABRIL BOADA + AINA RICART46.2+19+4.1
AINA RICART + LAIA SALVI37.0+16+4.3
LAIA FERNÁNDEZ + LAIA SALVI31.1+15+4.8
AINA RICART + EULÀLIA JURADO34.1+17+5.0
ABRIL BOADA + AISHA JAITEH48.8+25+5.1
AINA RICART + TXELL BLAYA21.1+11+5.2
ABRIL BOADA + LAIA FERNÁNDEZ22.9+12+5.2
AINA SELLABONA + LAIA FERNÁNDEZ34.1+18+5.3
AINA SELLABONA + TXELL BLAYA21.4+12+5.6
ABRIL BOADA + LAIA SALVI39.5+23+5.8
AINA SELLABONA + AISHA JAITEH17.5+11+6.3
AISHA JAITEH + GINA PAREDES25.8+17+6.6
AINA RICART + AISHA JAITEH19.3+14+7.3
AISHA JAITEH + LAIA SALVI35.2+27+7.7
AISHA JAITEH + LAIA FERNÁNDEZ25.9+21+8.1
AINA RICART + LAIA FERNÁNDEZ28.1+24+8.5

Jugadors Destacats

Sota cada nom: equip, partits jugats (pj) i minuts totals. Les mitjanes d'una jugadora amb pocs partits tenen menys respatller que les d'una amb molts.

Punts per partit (mitjana)

ALEXANDRA VERHEYENGEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOM · 10 pj · 287 min 15.9
EULÀLIA JURADOCB OLOT · 3 pj · 72 min 15.7
IRAIA ADURIZFEMENÍ OSONA- OVA PROJECTS · 9 pj · 202 min 15.2
LUCÍA CAYUELAGEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOM · 10 pj · 299 min 12.3
CLAUDIA MUÑOZPETROPINTO ASFE U18 VERD · 10 pj · 216 min 11.9
ABRIL BOADACB OLOT PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA · 8 pj · 221 min 11.6
EULÀLIA JURADOCB OLOT PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA · 8 pj · 193 min 11.4
LAIA RIBOTGEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOM · 10 pj · 248 min 11.3
BRUNA PUIGPETROPINTO ASFE U18 VERD · 11 pj · 292 min 11.2
LAIA MUNDÓFEMENÍ OSONA- OVA PROJECTS · 11 pj · 205 min 11.2

Triples anotats (total)

BRUNA PUIGPETROPINTO ASFE U18 VERD · 11 pj · 292 min 16
MARIONA BARCOSOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET · 11 pj · 247 min 14
LAIA MOMOTIUKPETROPINTO ASFE U18 VERD · 11 pj · 282 min 10
MARTA BARRANCOCB GRANOLLERS 1 · 10 pj · 221 min 10
ABRIL BOADACB OLOT PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA · 8 pj · 221 min 9
LAIA ROVIRAUMANRESA MANRESA CBF 1 · 10 pj · 264 min 9
BERTA CAMACHOFEMENÍ OSONA- OVA PROJECTS · 7 pj · 90 min 8
ONA FERRERSOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET · 11 pj · 297 min 7
ALEXANDRA VERHEYENGEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOM · 10 pj · 287 min 6
BERTA SANCHOCB GRANOLLERS 1 · 10 pj · 201 min 6

Cistelles de 2 anotades (total)

IRAIA ADURIZFEMENÍ OSONA- OVA PROJECTS · 9 pj · 202 min 57
ALEXANDRA VERHEYENGEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOM · 10 pj · 287 min 55
LAIA RIBOTGEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOM · 10 pj · 248 min 48
PAULA GARCÍASOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET · 11 pj · 247 min 45
LAIA MUNDÓFEMENÍ OSONA- OVA PROJECTS · 11 pj · 205 min 40
EULÀLIA ARUMÍFEMENÍ OSONA- OVA PROJECTS · 11 pj · 251 min 37
CLAUDIA MUÑOZPETROPINTO ASFE U18 VERD · 10 pj · 216 min 36
LUCÍA CAYUELAGEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOM · 10 pj · 299 min 36
CLÀUDIA ROVIRAFEMENÍ OSONA- OVA PROJECTS · 11 pj · 236 min 33
EULÀLIA JURADOCB OLOT PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA · 8 pj · 193 min 33

Tirs lliures anotats (total)

ONA FERRERSOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET · 11 pj · 297 min 45
LAIA CANADELLSOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET · 11 pj · 267 min 38
LUCÍA CAYUELAGEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOM · 10 pj · 299 min 36
LAIA BLASCOCB GRANOLLERS 1 · 9 pj · 206 min 34
CLAUDIA MUÑOZPETROPINTO ASFE U18 VERD · 10 pj · 216 min 32
ALEXANDRA VERHEYENGEIEG VEDRUNA CATALUNYA TELECOM · 10 pj · 287 min 31
BRUNA PUIGPETROPINTO ASFE U18 VERD · 11 pj · 292 min 29
EULÀLIA ARUMÍFEMENÍ OSONA- OVA PROJECTS · 11 pj · 251 min 29
CLÀUDIA ROVIRAFEMENÍ OSONA- OVA PROJECTS · 11 pj · 236 min 28
LAIA MUNDÓFEMENÍ OSONA- OVA PROJECTS · 11 pj · 205 min 25

Evolució dels Equips