Classificació

Equip PJ V D Punts fets Punts rebuts Dif.
FC MARTINENC BÀSQUET U14 13 13 0 1026 593 433
SABADELL BQ VALLÈS U14F 12 10 2 809 700 109
CB IGUALADA IF U14 A 13 7 6 804 774 30
PAIDOS-ASFE U14F VERD 13 6 7 671 786 -115
BASKET ALMEDA 13 5 8 790 763 27
SESE A 13 5 8 757 893 -136
TGN BÀSQUET 12A 13 3 10 676 796 -120
CB GRANOLLERS 1 12 2 10 540 768 -228

Rotacions

Mitjanes per partit, en ordre de classificació. «Stint viu» és la mediana de minuts seguits en pista per sortida, comptant només trams que comencen amb el partit a 10 punts o menys — el marge es mesura en entrar a pista, així que un tram llarg pot acabar amb el partit ja decidit.

# Equip Canvis Jugadores Quota top 5 Desv. minuts Stint viu
1FC MARTINENC BÀSQUET U1434.311.557%5.65.4 min
2SABADELL BQ VALLÈS U14F29.810.462%6.35.5 min
3CB IGUALADA IF U14 A29.810.958%5.46.0 min
4PAIDOS-ASFE U14F VERD60.211.260%6.42.9 min
5BASKET ALMEDA50.411.553%4.13.8 min
6SESE A36.810.856%4.34.9 min
7TGN BÀSQUET 12A39.010.663%7.04.4 min
8CB GRANOLLERS 137.310.861%6.44.5 min

Rendiment segons els minuts que porta la jugadora en pista: net de punts de l'equip per 10 minuts mentre les seves jugadores són al tram inicial, mitjà o llarg del seu stint. Un valor que cau amb els minuts suggereix que els stints llargs surten cars.

Equip 0-3 min 3-6 min +6 min
FC MARTINENC BÀSQUET U14+7.0+10.3+8.9
SABADELL BQ VALLÈS U14F+3.3+1.6+0.5
CB IGUALADA IF U14 A+0.7+1.2-0.3
PAIDOS-ASFE U14F VERD-2.6+2.1+0.0
BASKET ALMEDA-0.5+1.0+6.0
SESE A-1.9-2.2-2.6
TGN BÀSQUET 12A-1.8-2.9-2.2
CB GRANOLLERS 1-4.3-3.5-2.8

Qui obre i qui tanca

«Obren»: més vegades al cinc inicial. «Tanquen»: en pista al final dels partits decidits per 5 punts o menys — si l'equip no n'ha jugat cap, no hi ha dada.

Equip Obren més sovint Tanquen els ajustats Ajustats
FC MARTINENC BÀSQUET U14ONA PIQUE (9), O.P.B. (8), LAURA ULLATE (7)—0/13
SABADELL BQ VALLÈS U14FMARTINA RICO (12), VALERIA FARRENY (12), LAURA CASTRO (10)QUERALT SOLEY (3), VALERIA FARRENY (3), CARLA RODRIGUEZ (2)3/12
CB IGUALADA IF U14 AJÚLIA ALAYO (13), ANNIA GONZALEZ (11), GINA QUERALT (8)AINA BALSELLS (2), ANNIA GONZALEZ (2), JULIANA TACIES (2)3/13
PAIDOS-ASFE U14F VERDLIORA VILALTA (12), MARTA BUSQUETS (10), LAIA SAN (9)LAIA SAN (4), LILA PUIG (4), MARTA BUSQUETS (4)4/13
BASKET ALMEDABIBIANA DURAN (8), BLESSING OSARUG (8), CARLA ROBLES (8)B.M.F. (2), BLESSING OSARUG (2), EVA MEDINA (2)3/13
SESE AMARIA BALAGUER (9), AINHOA VARGAS (9), MARTINA RODRÍGUEZ (8)AINHOA VARGAS (1), ANABEL ROMEU (1), CARLA PASCUAL (1)2/13
TGN BÀSQUET 12ABLANCA ALSINA (13), CARLA ALDECOA (9), MAR VALERO (8)BLANCA ALSINA (4), CARLA ALDECOA (3), MAR VALERO (3)4/13
CB GRANOLLERS 1NORA URBANO (11), AWA CISSE (10), ROMANELLA ROSA (8)ARIADNA PALET (1), AWA CISSE (1), HA VY (1)1/12

Parelles amb més minuts juntes

Equip 1a parella 2a parella 3a parella
FC MARTINENC BÀSQUET U14LAURA ULLATE + ONA PIQUE (11.4′/partit)BERTA JIMENEZ + LAURA ULLATE (11.2′/partit)BERTA JIMENEZ + JHUBAILIS RAQUEL (10.9′/partit)
SABADELL BQ VALLÈS U14FMARTINA RICO + VALERIA FARRENY (18.6′/partit)MARTINA RICO + QUERALT SOLEY (15.2′/partit)LAURA CASTRO + VALERIA FARRENY (14.7′/partit)
CB IGUALADA IF U14 AANNIA GONZALEZ + JÚLIA ALAYO (14.2′/partit)JANNA TORRAS + JÚLIA ALAYO (13.8′/partit)AINA ENRICH + JÚLIA ALAYO (12.0′/partit)
PAIDOS-ASFE U14F VERDLAIA SAN + MARTA BUSQUETS (13.0′/partit)CARLA PANIAGUA + MARTA BUSQUETS (12.8′/partit)LIORA VILALTA + MARTA BUSQUETS (12.7′/partit)
BASKET ALMEDABIBIANA DURAN + EVA MEDINA (9.1′/partit)BIBIANA DURAN + BLESSING OSARUG (9.0′/partit)BLESSING OSARUG + CARLA MONSALVE (9.0′/partit)
SESE AAISHA MANSOURI + MARIA BALAGUER (12.2′/partit)CLÀUDIA CUBEL + MARIA BALAGUER (11.1′/partit)MARIA BALAGUER + MARTINA RODRÍGUEZ (11.1′/partit)
TGN BÀSQUET 12ABLANCA ALSINA + CARLA ALDECOA (17.1′/partit)BLANCA ALSINA + ELENA ALDECOA (16.3′/partit)BLANCA ALSINA + MAR RULL (14.5′/partit)
CB GRANOLLERS 1AWA CISSE + NORA URBANO (17.0′/partit)MARTINA MONPLET + NORA URBANO (16.0′/partit)MARIAMA BALDE + MARTINA MONPLET (13.5′/partit)

Canvis segons el marcador

Substitucions per 10 minuts amb l'equip per davant vs per darrere (entre parèntesis, minuts jugats en cada situació). Sense dada quan l'equip ha passat menys de 5 minuts en una situació.

Equip Canvis/10′ per davant Canvis/10′ per darrere
FC MARTINENC BÀSQUET U148.8 (473′)4.8 (23′)
SABADELL BQ VALLÈS U14F7.2 (307′)8.5 (136′)
CB IGUALADA IF U14 A7.1 (273′)8.2 (208′)
PAIDOS-ASFE U14F VERD14.9 (149′)15.5 (340′)
BASKET ALMEDA13.0 (290′)13.1 (191′)
SESE A9.0 (182′)9.9 (305′)
TGN BÀSQUET 12A10.0 (172′)9.8 (320′)
CB GRANOLLERS 19.2 (66′)9.5 (391′)

Detall per jugadora, en mitjanes per partit perquè no totes han jugat els mateixos partits. Mín/quartils/màx són minuts seguits en pista per sortida. Només stints vius, així que «Min/partit» pot quedar una mica per sota dels minuts oficials si va jugar trams de partit decidit.

FC MARTINENC BÀSQUET U14
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
LAURA ULLATE ALVAREZ132.01.15.05.87.613.913.25.4
ONA PIQUE RODRIGUEZ131.80.24.96.89.316.913.06.3
BERTA JIMENEZ LOPEZ132.00.14.46.48.214.311.94.9
OLIVIA DE NOBREGAS RODRIGUEZ91.72.15.05.86.716.610.75.1
JÚLIA CATALAN ANDALUZ122.01.64.55.06.27.610.35.4
O.P.B.121.61.43.76.39.011.810.16.3
JHUBAILIS RAQUEL GOMEZ GERMAN131.70.33.54.56.39.78.46.3
BERTA CABEZAS ROS111.61.14.04.96.18.18.36.9
ANNA AMENÓS BERENGUER121.70.23.84.96.08.17.87.5
NURIA VELEZ CAMACHO131.50.23.25.77.09.37.76.3
M.T.G.91.90.02.03.86.17.87.45.9
AINA HORTAL GUARNER121.60.03.24.05.48.06.77.7
SABADELL BQ VALLÈS U14F
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MARTINA RICO RODRIGUEZ122.91.35.16.57.614.920.04.5
VALERIA FARRENY GARCÍA123.00.95.06.27.013.318.34.4
QUERALT SOLEY SANCHEZ122.62.14.25.59.321.018.34.6
LAURA CASTRO ROMERO112.90.34.15.27.120.017.35.7
CELIA DIEZ PURIFICACION112.51.84.16.26.914.315.66.4
CARLA RODRIGUEZ HARO112.40.14.15.18.120.914.96.1
AINA SIERRA PARERA122.80.42.85.26.114.113.35.9
AMINATA DIALLO DIAKITE83.10.11.14.26.78.412.15.3
ARLET VILA BONAMUSA102.01.24.65.46.315.611.87.7
AINA PUIG NAVARRO121.90.22.15.06.28.68.67.2
NIDIA JHAZMIN MARTÍNEZ FLORES101.82.13.64.75.09.08.510.4
CB IGUALADA IF U14 A
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
AINA ENRICH TASIAS133.00.04.76.58.316.320.74.9
JÚLIA ALAYO POCH132.81.14.95.97.715.718.55.6
ARLET PONS BERZOSA73.30.84.55.86.98.818.35.4
NOA RIERA PERETO72.40.85.06.38.021.017.26.0
JANNA TORRAS CREUS112.60.05.36.08.514.217.24.9
JULIANA TACIES MAJORAL132.80.23.75.37.111.915.96.1
ANNIA GONZALEZ TORRA132.21.84.56.29.713.614.68.0
AINA TORRES SÁIZ132.51.03.46.57.910.314.27.0
AINA BALSELLS ROCA132.50.92.94.16.321.012.88.4
MIREIA CONDEMINAS VIA131.80.84.96.87.811.412.08.2
GINA QUERALT FORN132.40.23.64.56.811.711.910.3
CLÀUDIA SIRVENT GRANADOS122.00.83.75.07.813.711.58.8
PAIDOS-ASFE U14F VERD
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MARTA BUSQUETS ESTEVEZ134.50.63.04.04.86.917.52.1
CARLA PANIAGUA QUINTANA124.00.42.83.95.110.016.42.5
LAIA SAN NICOLAS LLUMA124.00.22.83.74.69.116.02.6
LILA PUIG SANCHEZ134.50.02.43.14.07.314.22.8
ARLET SERRANO GARRIGA134.50.02.23.03.78.513.82.8
PAULA MERAL LLOP133.80.02.33.34.28.712.63.2
LIORA VILALTA ESTANY134.20.02.02.84.07.712.53.6
IVET NOGAREDA ARTIGAS103.50.51.92.52.96.08.94.9
ALBA SALOMON VILASECA103.30.41.92.73.04.68.34.4
BERTA BALLVE CASAS123.20.81.92.33.25.78.25.3
MARTINA MENOYO GENESCÀ122.50.32.32.53.04.86.75.8
BRUNA SERRACARBASA GAMISANS102.20.61.62.32.83.75.07.9
GINA GUITART CASSERRAS12.01.61.92.12.42.64.212.7
BASKET ALMEDA
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
BIBIANA DURAN IRANZO123.51.43.85.15.810.417.24.2
BLESSING OSARUG ENABULELE133.60.03.34.26.010.516.14.1
B.M.F.83.40.82.84.55.69.414.73.8
EVA MEDINA TORRES133.60.12.93.94.78.414.04.7
ELSA MONTOYA MANSERGAS123.60.33.04.04.86.313.84.1
CARLA ROBLES SANABRIA133.90.12.33.44.77.513.74.6
EMMA SANCHEZ LOPEZ133.40.12.73.74.37.212.35.0
CARLA MONSALVE FERNANDEZ133.01.03.03.94.913.212.25.4
JÚLIA DOMINGO SEGARRA133.01.02.83.34.36.210.55.3
ARLET MERCHAN LLAURADO113.11.12.53.04.16.710.44.4
BET GORNES ARMENGOL93.30.82.53.23.85.810.14.7
NATALIA BOTO TERRAZAS103.10.12.53.33.95.69.84.8
LAURA ASENSIO TRIVIÑO72.90.11.93.34.25.98.86.1
HELENA FERRETI TORRES22.50.10.82.82.83.75.15.9
SESE A
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MARIA BALAGUER GONZALEZ RODILES132.50.34.35.97.723.016.34.9
AISHA MANSOURI MOLINA132.50.03.85.77.716.014.84.5
MARIONA ISERTE DE LA FUENTE132.42.64.05.36.012.812.85.8
AINHOA VARGAS MONTOYA132.50.83.94.86.010.212.56.4
CLÀUDIA CUBEL PALAU122.21.63.95.76.510.012.56.1
MARTINA RODRÍGUEZ GALINDO132.20.93.65.26.511.512.26.7
LAIA NAVARRO MEDINA112.51.93.54.36.311.312.14.9
MAYA LE FOL PEREZ122.61.93.54.45.58.511.96.2
CARLA PASCUAL VILLAMIL132.10.53.24.96.69.410.56.4
ANABEL ROMEU SHUBITIDZE122.20.12.33.86.614.810.06.3
VALENTINA ALEMANY MARTINEZ132.30.13.04.35.67.810.05.4
TGN BÀSQUET 12A
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
BLANCA ALSINA MOJON133.11.64.45.98.220.822.82.9
CARLA ALDECOA FURQUET123.00.33.34.98.615.917.64.4
ELENA ALDECOA FURQUET132.80.33.55.97.211.715.74.5
MAR VALERO MORA122.82.13.14.35.421.214.55.3
MAR RULL GARCÍA132.71.33.14.66.111.513.54.9
AINA ROMERO SARRIÓN133.00.62.13.54.815.112.95.4
NAIA LOPEZ BEDIA122.80.52.84.05.317.212.85.1
LAIA FERRER FARRE132.80.42.13.06.911.712.65.2
ALBA CANAL JULIAN112.70.21.73.35.319.511.66.3
SIO VALERO MORA122.80.12.73.95.18.511.14.9
NORA BARROSO SANTIAGO92.90.11.62.43.15.97.56.7
CANDELA MOLINA GÓMEZ11.02.82.82.82.82.82.8—
IRUNE CAREAGA TEIXEIRO11.02.22.22.22.22.22.218.0
CB GRANOLLERS 1
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
NORA URBANO MORENO122.33.35.17.29.126.419.14.1
AWA CISSE KONTA122.80.54.15.07.213.116.04.6
MARTINA MONPLET MALAGARRIGA112.50.62.96.08.414.815.34.5
ROMANELLA ROSA RIBAS112.80.13.14.36.212.913.25.6
MARIAMA BALDE DIA122.90.13.14.26.011.613.04.0
ARIADNA ARNELA PERERA122.40.13.64.25.710.711.35.9
SARA RIGAU ARIAS122.61.23.14.14.88.110.76.0
JANA MONLEON BURGOS92.30.53.34.45.38.110.27.1
LAIA GRAU ROSÀS92.60.62.94.04.86.89.85.7
HA VY LE102.51.32.13.04.910.09.66.4
ARIADNA PALET ROCA62.30.02.14.35.17.08.57.2
PAULA LOPEZ SERRANO61.50.22.83.74.25.55.07.7
DIENABA BALDE11.03.63.63.63.63.63.69.9
MARIAMA SOUNTOU CAMARA31.31.51.82.02.22.82.78.2

Parcials, temps morts i dependència

Mitjanes per partit, en ordre de classificació. «Parcial fet/rebut» és el parcial més gran sense resposta de cada partit. «Δ temps mort» compara el net de punts dels 2 minuts després d'un temps mort propi amb els 2 minuts anteriors (positiu = el temps mort talla la ratxa rival). «Màx. anotadora» i «Top-2» són la quota dels punts de l'equip que concentren la màxima anotadora i les dues màximes.

# Equip Parcial fet Parcial rebut TM/partit Δ temps mort Màx. anotadora Top-2
1FC MARTINENC BÀSQUET U1415.26.81.9+1.024%41%
2SABADELL BQ VALLÈS U14F10.68.31.3+4.426%45%
3CB IGUALADA IF U14 A9.29.21.2+0.627%45%
4PAIDOS-ASFE U14F VERD8.810.63.5+1.629%48%
5BASKET ALMEDA9.09.42.4+1.924%41%
6SESE A8.310.14.0+3.023%41%
7TGN BÀSQUET 12A8.210.33.7+2.529%49%
8CB GRANOLLERS 17.512.23.6+2.627%44%

Quintets i parelles de la temporada

Acumulat de tots els partits, per detectar combinacions que costen punts de manera recurrent. «Net/10′» és la diferència de punts de l'equip per cada 10 minuts amb aquella combinació en pista (negatiu = l'equip rep més que no pas anota); les files surten de pitjor a millor. Els quintets exactes es repeteixen poc entre partits, així que les parelles — amb molta més mostra — són la lectura més fiable. Compte amb les mostres petites: menys de 10 minuts encara és soroll.

FC MARTINENC BÀSQUET U14

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ANNA AMENÓS, BERTA JIMENEZ, O.P.B., OLIVIA DE, ONA PIQUE7.9327–12-6.3
AINA HORTAL, JÚLIA CATALAN, O.P.B., OLIVIA DE, ONA PIQUE9.03211–15-4.4
BERTA CABEZAS, BERTA JIMENEZ, LAURA ULLATE, NURIA VELEZ, ONA PIQUE6.1329–6+4.9
ANNA AMENÓS, BERTA JIMENEZ, JHUBAILIS RAQUEL, JÚLIA CATALAN, LAURA ULLATE6.63217–12+7.6
ANNA AMENÓS, BERTA JIMENEZ, JHUBAILIS RAQUEL, NURIA VELEZ, OLIVIA DE6.43311–6+7.8
BERTA CABEZAS, LAURA ULLATE, O.P.B., OLIVIA DE, ONA PIQUE10.23223–14+8.8
ANNA AMENÓS, BERTA CABEZAS, O.P.B., OLIVIA DE, ONA PIQUE6.32212–6+9.5
AINA HORTAL, BERTA CABEZAS, JÚLIA CATALAN, LAURA ULLATE, ONA PIQUE8.04320–9+13.8
ANNA AMENÓS, BERTA JIMENEZ, JHUBAILIS RAQUEL, NURIA VELEZ, O.P.B.6.32223–8+23.8
BERTA JIMENEZ, JHUBAILIS RAQUEL, LAURA ULLATE, O.P.B., OLIVIA DE6.02219–0+31.6

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
AINA HORTAL + JHUBAILIS RAQUEL66.1+17+2.6
BERTA CABEZAS + NURIA VELEZ69.2+19+2.7
AINA HORTAL + NURIA VELEZ37.2+11+3.0
AINA HORTAL + O.P.B.59.9+18+3.0
BERTA CABEZAS + OLIVIA DE71.0+24+3.4
BERTA CABEZAS + BERTA JIMENEZ78.9+27+3.4
M.T.G. + NURIA VELEZ33.1+14+4.2
JHUBAILIS RAQUEL + M.T.G.66.7+31+4.6
AINA HORTAL + OLIVIA DE52.9+27+5.1
BERTA JIMENEZ + M.T.G.45.5+24+5.3
M.T.G. + O.P.B.57.6+34+5.9
BERTA CABEZAS + JÚLIA CATALAN70.0+43+6.1
LAURA ULLATE + M.T.G.74.6+46+6.2
AINA HORTAL + BERTA JIMENEZ79.6+51+6.4
ANNA AMENÓS + BERTA CABEZAS47.8+31+6.5
BERTA CABEZAS + ONA PIQUE113.0+74+6.5
AINA HORTAL + ONA PIQUE83.8+55+6.6
AINA HORTAL + JÚLIA CATALAN74.0+49+6.6
ANNA AMENÓS + NURIA VELEZ66.3+44+6.6
BERTA CABEZAS + M.T.G.49.7+33+6.6
BERTA CABEZAS + LAURA ULLATE115.5+79+6.8
OLIVIA DE + ONA PIQUE106.8+75+7.0
ANNA AMENÓS + M.T.G.32.3+23+7.1
BERTA JIMENEZ + NURIA VELEZ131.1+95+7.2
O.P.B. + ONA PIQUE130.8+96+7.3
BERTA JIMENEZ + ONA PIQUE130.0+96+7.4
ANNA AMENÓS + JÚLIA CATALAN76.8+60+7.8
ANNA AMENÓS + OLIVIA DE55.0+43+7.8
JÚLIA CATALAN + NURIA VELEZ67.6+53+7.8
NURIA VELEZ + O.P.B.64.3+51+7.9
JÚLIA CATALAN + O.P.B.100.9+80+7.9
ANNA AMENÓS + ONA PIQUE81.5+66+8.1
JÚLIA CATALAN + ONA PIQUE110.8+92+8.3
M.T.G. + ONA PIQUE64.7+54+8.3
AINA HORTAL + BERTA CABEZAS47.6+40+8.4
NURIA VELEZ + ONA PIQUE102.7+88+8.6
BERTA JIMENEZ + JÚLIA CATALAN93.0+81+8.7
AINA HORTAL + ANNA AMENÓS24.6+22+9.0
JHUBAILIS RAQUEL + O.P.B.94.5+85+9.0
NURIA VELEZ + OLIVIA DE44.3+40+9.0
BERTA CABEZAS + JHUBAILIS RAQUEL56.5+51+9.0
JHUBAILIS RAQUEL + NURIA VELEZ94.8+86+9.1
BERTA CABEZAS + O.P.B.76.2+70+9.2
BERTA JIMENEZ + JHUBAILIS RAQUEL141.8+132+9.3
M.T.G. + OLIVIA DE27.8+26+9.3
AINA HORTAL + M.T.G.32.0+30+9.4
JÚLIA CATALAN + M.T.G.52.0+49+9.4
O.P.B. + OLIVIA DE92.8+88+9.5
BERTA JIMENEZ + OLIVIA DE91.9+89+9.7
ANNA AMENÓS + BERTA JIMENEZ109.2+108+9.9
BERTA JIMENEZ + LAURA ULLATE145.8+146+10.0
BERTA JIMENEZ + O.P.B.124.6+126+10.1
AINA HORTAL + LAURA ULLATE58.2+59+10.1
ANNA AMENÓS + O.P.B.76.7+78+10.2
JÚLIA CATALAN + LAURA ULLATE128.8+132+10.2
ANNA AMENÓS + JHUBAILIS RAQUEL76.7+79+10.3
JHUBAILIS RAQUEL + OLIVIA DE64.7+69+10.7
JÚLIA CATALAN + OLIVIA DE75.8+81+10.7
LAURA ULLATE + O.P.B.112.6+121+10.7
ANNA AMENÓS + LAURA ULLATE86.8+95+10.9
LAURA ULLATE + ONA PIQUE148.6+166+11.2
LAURA ULLATE + NURIA VELEZ68.3+77+11.3
LAURA ULLATE + OLIVIA DE76.7+89+11.6
JHUBAILIS RAQUEL + ONA PIQUE57.8+68+11.8
JHUBAILIS RAQUEL + JÚLIA CATALAN74.2+89+12.0
JHUBAILIS RAQUEL + LAURA ULLATE111.8+136+12.2
SABADELL BQ VALLÈS U14F

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
AINA PUIG, AMINATA DIALLO, ARLET VILA, CARLA RODRIGUEZ, QUERALT SOLEY9.0332–14-13.4
AINA PUIG, ARLET VILA, LAURA CASTRO, QUERALT SOLEY, VALERIA FARRENY6.1227–9-3.3
AINA SIERRA, CARLA RODRIGUEZ, MARTINA RICO, QUERALT SOLEY, VALERIA FARRENY6.63311–13-3.0
AINA SIERRA, CELIA DIEZ, LAURA CASTRO, MARTINA RICO, VALERIA FARRENY14.35418–19-0.7
AINA PUIG, AMINATA DIALLO, LAURA CASTRO, NIDIA JHAZMIN, QUERALT SOLEY7.2219–9+0.0
CARLA RODRIGUEZ, LAURA CASTRO, MARTINA RICO, QUERALT SOLEY, VALERIA FARRENY16.87427–24+1.8
CARLA RODRIGUEZ, CELIA DIEZ, MARTINA RICO, QUERALT SOLEY, VALERIA FARRENY8.25322–20+2.4
AINA SIERRA, AMINATA DIALLO, CARLA RODRIGUEZ, LAURA CASTRO, QUERALT SOLEY8.22214–11+3.7
CELIA DIEZ, LAURA CASTRO, MARTINA RICO, QUERALT SOLEY, VALERIA FARRENY18.910437–30+3.7
AINA SIERRA, LAURA CASTRO, MARTINA RICO, QUERALT SOLEY, VALERIA FARRENY19.48437–23+7.2
CARLA RODRIGUEZ, CELIA DIEZ, LAURA CASTRO, MARTINA RICO, VALERIA FARRENY7.74313–7+7.8
AINA PUIG, ARLET VILA, CARLA RODRIGUEZ, MARTINA RICO, VALERIA FARRENY7.42217–11+8.1
AINA SIERRA, CELIA DIEZ, MARTINA RICO, QUERALT SOLEY, VALERIA FARRENY9.55422–10+12.7
ARLET VILA, LAURA CASTRO, MARTINA RICO, QUERALT SOLEY, VALERIA FARRENY8.34324–8+19.3

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
AINA SIERRA + ARLET VILA56.5-25-4.4
LAURA CASTRO + NIDIA JHAZMIN41.7-14-3.4
ARLET VILA + QUERALT SOLEY94.0-31-3.3
AINA PUIG + AINA SIERRA37.8-11-2.9
AINA PUIG + AMINATA DIALLO53.9-15-2.8
AMINATA DIALLO + ARLET VILA57.5-11-1.9
CARLA RODRIGUEZ + NIDIA JHAZMIN45.4-8-1.8
AINA PUIG + QUERALT SOLEY78.4-11-1.4
CARLA RODRIGUEZ + QUERALT SOLEY139.9-9-0.6
NIDIA JHAZMIN + QUERALT SOLEY64.3-3-0.5
NIDIA JHAZMIN + VALERIA FARRENY44.6-2-0.4
AMINATA DIALLO + CARLA RODRIGUEZ65.5-2-0.3
AINA PUIG + NIDIA JHAZMIN49.6-1-0.2
AINA SIERRA + NIDIA JHAZMIN43.0+0+0.0
CARLA RODRIGUEZ + CELIA DIEZ86.8+1+0.1
AINA SIERRA + CARLA RODRIGUEZ80.9+2+0.2
CELIA DIEZ + QUERALT SOLEY123.1+5+0.4
AINA PUIG + ARLET VILA85.2+4+0.5
ARLET VILA + NIDIA JHAZMIN37.9+2+0.5
AMINATA DIALLO + LAURA CASTRO54.6+3+0.5
CELIA DIEZ + LAURA CASTRO96.0+6+0.6
AINA SIERRA + QUERALT SOLEY129.7+15+1.2
AINA SIERRA + CELIA DIEZ86.4+10+1.2
AINA PUIG + LAURA CASTRO67.3+8+1.2
ARLET VILA + CARLA RODRIGUEZ75.0+10+1.3
AINA SIERRA + AMINATA DIALLO59.7+8+1.3
ARLET VILA + VALERIA FARRENY94.7+13+1.4
AMINATA DIALLO + NIDIA JHAZMIN40.7+7+1.7
AINA PUIG + CELIA DIEZ51.5+9+1.7
AMINATA DIALLO + VALERIA FARRENY54.1+10+1.8
ARLET VILA + CELIA DIEZ53.9+12+2.2
CARLA RODRIGUEZ + LAURA CASTRO109.7+26+2.4
AMINATA DIALLO + QUERALT SOLEY67.1+16+2.4
QUERALT SOLEY + VALERIA FARRENY172.7+43+2.5
LAURA CASTRO + QUERALT SOLEY170.5+43+2.5
AINA PUIG + CARLA RODRIGUEZ80.9+21+2.6
AINA PUIG + VALERIA FARRENY93.1+25+2.7
ARLET VILA + LAURA CASTRO55.0+18+3.3
CELIA DIEZ + NIDIA JHAZMIN33.4+11+3.3
LAURA CASTRO + VALERIA FARRENY176.4+64+3.6
AMINATA DIALLO + CELIA DIEZ60.7+23+3.8
MARTINA RICO + QUERALT SOLEY182.2+70+3.8
CELIA DIEZ + VALERIA FARRENY116.9+47+4.0
LAURA CASTRO + MARTINA RICO167.2+69+4.1
AINA SIERRA + VALERIA FARRENY125.7+53+4.2
CARLA RODRIGUEZ + VALERIA FARRENY122.2+53+4.3
AINA SIERRA + LAURA CASTRO105.6+46+4.4
AINA SIERRA + MARTINA RICO129.6+61+4.7
MARTINA RICO + NIDIA JHAZMIN56.4+27+4.8
CARLA RODRIGUEZ + MARTINA RICO128.0+64+5.0
AMINATA DIALLO + MARTINA RICO51.5+26+5.1
CELIA DIEZ + MARTINA RICO129.9+66+5.1
MARTINA RICO + VALERIA FARRENY223.5+126+5.6
ARLET VILA + MARTINA RICO79.0+46+5.8
AINA PUIG + MARTINA RICO61.2+55+9.0
CB IGUALADA IF U14 A

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
AINA BALSELLS, ANNIA GONZALEZ, JULIANA TACIES, JÚLIA ALAYO, NOA RIERA6.3228–15-11.1
AINA BALSELLS, AINA ENRICH, AINA TORRES, CLÀUDIA SIRVENT, JULIANA TACIES8.83315–22-8.0
AINA BALSELLS, AINA TORRES, CLÀUDIA SIRVENT, MIREIA CONDEMINAS, NOA RIERA13.64312–20-5.9
AINA ENRICH, AINA TORRES, ANNIA GONZALEZ, JANNA TORRAS, JÚLIA ALAYO11.16423–29-5.4
AINA TORRES, ANNIA GONZALEZ, JANNA TORRAS, JÚLIA ALAYO, MIREIA CONDEMINAS6.83310–13-4.4
AINA BALSELLS, AINA ENRICH, AINA TORRES, ANNIA GONZALEZ, JULIANA TACIES7.33214–16-2.7
AINA ENRICH, CLÀUDIA SIRVENT, GINA QUERALT, MIREIA CONDEMINAS, NOA RIERA7.73212–14-2.6
AINA ENRICH, AINA TORRES, ANNIA GONZALEZ, JULIANA TACIES, JÚLIA ALAYO6.97711–11+0.0
AINA BALSELLS, ARLET PONS, CLÀUDIA SIRVENT, JANNA TORRAS, JÚLIA ALAYO6.7226–6+0.0
ANNIA GONZALEZ, ARLET PONS, GINA QUERALT, JULIANA TACIES, JÚLIA ALAYO10.0428–7+1.0
AINA BALSELLS, AINA TORRES, ANNIA GONZALEZ, JULIANA TACIES, JÚLIA ALAYO13.94327–25+1.4
ANNIA GONZALEZ, ARLET PONS, GINA QUERALT, JANNA TORRAS, JÚLIA ALAYO20.26422–18+2.0
AINA BALSELLS, AINA TORRES, ANNIA GONZALEZ, JANNA TORRAS, JÚLIA ALAYO15.05329–26+2.0
AINA ENRICH, AINA TORRES, CLÀUDIA SIRVENT, JANNA TORRAS, MIREIA CONDEMINAS14.24325–21+2.8
AINA ENRICH, ANNIA GONZALEZ, ARLET PONS, JANNA TORRAS, JÚLIA ALAYO10.16517–13+4.0
AINA BALSELLS, ANNIA GONZALEZ, GINA QUERALT, JULIANA TACIES, JÚLIA ALAYO11.43214–8+5.3
AINA ENRICH, ANNIA GONZALEZ, GINA QUERALT, JULIANA TACIES, JÚLIA ALAYO8.55314–8+7.1
AINA ENRICH, ANNIA GONZALEZ, JANNA TORRAS, JULIANA TACIES, JÚLIA ALAYO11.26621–10+9.8

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ARLET PONS + JULIANA TACIES53.3-41-7.7
AINA TORRES + ARLET PONS24.6-13-5.3
MIREIA CONDEMINAS + NOA RIERA67.9-30-4.4
GINA QUERALT + MIREIA CONDEMINAS57.7-25-4.3
JULIANA TACIES + NOA RIERA60.1-25-4.2
JÚLIA ALAYO + NOA RIERA75.4-30-4.0
JULIANA TACIES + MIREIA CONDEMINAS76.9-30-3.9
AINA TORRES + CLÀUDIA SIRVENT67.5-22-3.3
ARLET PONS + CLÀUDIA SIRVENT38.7-11-2.8
AINA TORRES + GINA QUERALT31.3-8-2.6
CLÀUDIA SIRVENT + JULIANA TACIES64.5-15-2.3
JANNA TORRAS + NOA RIERA30.9-7-2.3
ARLET PONS + MIREIA CONDEMINAS31.5-7-2.2
AINA BALSELLS + CLÀUDIA SIRVENT58.8-12-2.0
GINA QUERALT + JULIANA TACIES74.8-15-2.0
ANNIA GONZALEZ + NOA RIERA42.0-8-1.9
ARLET PONS + GINA QUERALT67.1-12-1.8
ANNIA GONZALEZ + MIREIA CONDEMINAS37.9-6-1.6
CLÀUDIA SIRVENT + MIREIA CONDEMINAS88.5-13-1.5
GINA QUERALT + NOA RIERA55.7-8-1.4
AINA ENRICH + NOA RIERA75.0-10-1.3
ANNIA GONZALEZ + ARLET PONS73.2-8-1.1
AINA BALSELLS + NOA RIERA57.1-5-0.9
AINA TORRES + MIREIA CONDEMINAS99.1-8-0.8
AINA ENRICH + JULIANA TACIES152.3-11-0.7
AINA TORRES + ANNIA GONZALEZ105.9-6-0.6
AINA TORRES + NOA RIERA40.7-2-0.5
ANNIA GONZALEZ + JULIANA TACIES138.5-6-0.4
CLÀUDIA SIRVENT + NOA RIERA54.6-2-0.4
AINA TORRES + JULIANA TACIES99.1-3-0.3
ARLET PONS + JÚLIA ALAYO94.4+1+0.1
JULIANA TACIES + JÚLIA ALAYO152.4+2+0.1
AINA BALSELLS + ANNIA GONZALEZ88.8+3+0.3
AINA BALSELLS + AINA TORRES112.6+6+0.5
AINA ENRICH + ARLET PONS55.6+3+0.5
JÚLIA ALAYO + MIREIA CONDEMINAS60.9+4+0.7
AINA TORRES + JÚLIA ALAYO104.7+7+0.7
ANNIA GONZALEZ + GINA QUERALT84.5+8+0.9
AINA BALSELLS + MIREIA CONDEMINAS52.3+5+1.0
AINA BALSELLS + JULIANA TACIES103.8+12+1.2
AINA BALSELLS + ARLET PONS25.3+3+1.2
AINA TORRES + JANNA TORRAS110.7+14+1.3
ANNIA GONZALEZ + JÚLIA ALAYO184.2+25+1.4
AINA ENRICH + GINA QUERALT76.1+12+1.6
GINA QUERALT + JÚLIA ALAYO117.4+19+1.6
CLÀUDIA SIRVENT + GINA QUERALT39.9+7+1.8
AINA BALSELLS + GINA QUERALT41.5+8+1.9
AINA ENRICH + ANNIA GONZALEZ109.8+25+2.3
GINA QUERALT + JANNA TORRAS89.2+22+2.5
AINA ENRICH + AINA TORRES128.3+32+2.5
ANNIA GONZALEZ + JANNA TORRAS130.8+33+2.5
ARLET PONS + JANNA TORRAS90.5+23+2.5
AINA ENRICH + MIREIA CONDEMINAS112.2+33+2.9
AINA BALSELLS + JÚLIA ALAYO118.4+38+3.2
JANNA TORRAS + JULIANA TACIES48.6+16+3.3
AINA ENRICH + CLÀUDIA SIRVENT93.7+32+3.4
AINA BALSELLS + AINA ENRICH92.9+32+3.4
JANNA TORRAS + MIREIA CONDEMINAS79.3+29+3.7
AINA BALSELLS + JANNA TORRAS76.5+28+3.7
ANNIA GONZALEZ + CLÀUDIA SIRVENT24.6+9+3.7
AINA ENRICH + JÚLIA ALAYO156.2+59+3.8
JANNA TORRAS + JÚLIA ALAYO179.8+73+4.1
CLÀUDIA SIRVENT + JÚLIA ALAYO47.7+20+4.2
CLÀUDIA SIRVENT + JANNA TORRAS54.6+27+4.9
AINA ENRICH + JANNA TORRAS152.9+78+5.1
PAIDOS-ASFE U14F VERD

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ARLET SERRANO, BERTA BALLVE, LIORA VILALTA, MARTA BUSQUETS, PAULA MERAL6.9654–9-7.2
ARLET SERRANO, LAIA SAN, LIORA VILALTA, MARTA BUSQUETS, PAULA MERAL6.6648–10-3.0
CARLA PANIAGUA, LAIA SAN, LILA PUIG, LIORA VILALTA, PAULA MERAL6.85311–12-1.5
CARLA PANIAGUA, LAIA SAN, LILA PUIG, LIORA VILALTA, MARTINA MENOYO9.85510–11-1.0
BERTA BALLVE, LAIA SAN, LILA PUIG, LIORA VILALTA, MARTA BUSQUETS11.65415–15+0.0
CARLA PANIAGUA, LAIA SAN, LIORA VILALTA, MARTA BUSQUETS, PAULA MERAL7.2766–5+1.4
ARLET SERRANO, CARLA PANIAGUA, LIORA VILALTA, MARTINA MENOYO, PAULA MERAL6.94412–11+1.4
LAIA SAN, LILA PUIG, LIORA VILALTA, MARTA BUSQUETS, PAULA MERAL11.08414–11+2.7
CARLA PANIAGUA, LAIA SAN, LILA PUIG, LIORA VILALTA, MARTA BUSQUETS10.98523–17+5.5

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ALBA SALOMON + BRUNA SERRACARBASA17.9-32-17.9
BERTA BALLVE + BRUNA SERRACARBASA15.8-16-10.1
ALBA SALOMON + LAIA SAN69.0-64-9.3
ALBA SALOMON + LILA PUIG71.4-60-8.4
ALBA SALOMON + PAULA MERAL64.2-52-8.1
IVET NOGAREDA + PAULA MERAL46.2-37-8.0
ALBA SALOMON + CARLA PANIAGUA73.9-52-7.0
BRUNA SERRACARBASA + LILA PUIG43.5-30-6.9
IVET NOGAREDA + LILA PUIG59.6-41-6.9
BRUNA SERRACARBASA + LAIA SAN42.4-29-6.8
CARLA PANIAGUA + IVET NOGAREDA61.0-38-6.2
ALBA SALOMON + LIORA VILALTA50.5-30-5.9
BERTA BALLVE + LILA PUIG61.2-36-5.9
ALBA SALOMON + IVET NOGAREDA19.0-11-5.8
IVET NOGAREDA + LAIA SAN68.3-38-5.6
ALBA SALOMON + BERTA BALLVE41.0-22-5.4
BERTA BALLVE + IVET NOGAREDA43.0-23-5.4
ALBA SALOMON + ARLET SERRANO61.1-32-5.2
ARLET SERRANO + IVET NOGAREDA64.8-33-5.1
BERTA BALLVE + LAIA SAN77.4-37-4.8
ALBA SALOMON + MARTINA MENOYO24.8-11-4.4
ARLET SERRANO + PAULA MERAL129.3-55-4.3
ARLET SERRANO + LIORA VILALTA106.0-42-4.0
ALBA SALOMON + MARTA BUSQUETS90.3-34-3.8
BRUNA SERRACARBASA + MARTINA MENOYO15.9-6-3.8
IVET NOGAREDA + MARTA BUSQUETS82.6-31-3.8
ARLET SERRANO + CARLA PANIAGUA129.6-44-3.4
ARLET SERRANO + LAIA SAN112.2-38-3.4
IVET NOGAREDA + MARTINA MENOYO24.5-8-3.3
ARLET SERRANO + MARTINA MENOYO62.2-20-3.2
CARLA PANIAGUA + LILA PUIG141.2-43-3.0
ARLET SERRANO + LILA PUIG92.4-28-3.0
IVET NOGAREDA + LIORA VILALTA46.4-14-3.0
LIORA VILALTA + MARTINA MENOYO64.6-18-2.8
LILA PUIG + MARTINA MENOYO76.3-20-2.6
CARLA PANIAGUA + LAIA SAN142.7-31-2.2
LAIA SAN + LILA PUIG161.6-34-2.1
CARLA PANIAGUA + MARTINA MENOYO90.1-18-2.0
BERTA BALLVE + PAULA MERAL62.6-12-1.9
LAIA SAN + MARTINA MENOYO49.9-8-1.6
ARLET SERRANO + BERTA BALLVE59.6-9-1.5
LILA PUIG + LIORA VILALTA137.6-20-1.5
BERTA BALLVE + MARTA BUSQUETS107.6-15-1.4
BERTA BALLVE + CARLA PANIAGUA49.1-5-1.0
ARLET SERRANO + MARTA BUSQUETS149.8-15-1.0
LILA PUIG + MARTA BUSQUETS153.6-15-1.0
LAIA SAN + PAULA MERAL155.6-15-1.0
CARLA PANIAGUA + LIORA VILALTA123.8-7-0.6
ARLET SERRANO + BRUNA SERRACARBASA40.6-2-0.5
LAIA SAN + LIORA VILALTA158.6-5-0.3
BRUNA SERRACARBASA + PAULA MERAL45.9-1-0.2
BERTA BALLVE + LIORA VILALTA68.0-1-0.1
LAIA SAN + MARTA BUSQUETS169.1-2-0.1
BRUNA SERRACARBASA + CARLA PANIAGUA29.2+0+0.0
CARLA PANIAGUA + MARTA BUSQUETS166.4+2+0.1
CARLA PANIAGUA + PAULA MERAL120.2+2+0.2
BRUNA SERRACARBASA + MARTA BUSQUETS42.2+2+0.5
MARTA BUSQUETS + PAULA MERAL162.6+8+0.5
LIORA VILALTA + PAULA MERAL119.0+6+0.5
MARTINA MENOYO + PAULA MERAL41.4+3+0.7
LILA PUIG + PAULA MERAL113.3+11+1.0
LIORA VILALTA + MARTA BUSQUETS164.9+27+1.6
MARTA BUSQUETS + MARTINA MENOYO64.5+25+3.9
BASKET ALMEDA

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
BIBIANA DURAN, CARLA ROBLES, EMMA SANCHEZ, EVA MEDINA, JÚLIA DOMINGO8.0548–8+0.0
BIBIANA DURAN, BLESSING OSARUG, CARLA MONSALVE, EMMA SANCHEZ, JÚLIA DOMINGO7.75311–10+1.3
B.M.F., BET GORNES, BIBIANA DURAN, BLESSING OSARUG, ELSA MONTOYA6.14315–5+16.4

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
EMMA SANCHEZ + NATALIA BOTO37.0-31-8.4
ARLET MERCHAN + LAURA ASENSIO17.9-13-7.3
EMMA SANCHEZ + LAURA ASENSIO23.0-14-6.1
ARLET MERCHAN + EMMA SANCHEZ46.4-22-4.7
BLESSING OSARUG + EMMA SANCHEZ110.9-43-3.9
EMMA SANCHEZ + JÚLIA DOMINGO99.8-37-3.7
CARLA MONSALVE + CARLA ROBLES85.7-30-3.5
B.M.F. + CARLA ROBLES58.4-19-3.3
CARLA ROBLES + EMMA SANCHEZ69.3-19-2.7
CARLA MONSALVE + NATALIA BOTO53.1-14-2.6
BIBIANA DURAN + EMMA SANCHEZ109.2-24-2.2
ARLET MERCHAN + CARLA MONSALVE65.1-14-2.1
BLESSING OSARUG + JÚLIA DOMINGO75.6-14-1.9
CARLA MONSALVE + JÚLIA DOMINGO80.9-14-1.7
B.M.F. + BLESSING OSARUG90.4-13-1.4
EVA MEDINA + JÚLIA DOMINGO91.8-12-1.3
ARLET MERCHAN + CARLA ROBLES78.4-10-1.3
B.M.F. + EVA MEDINA71.6-9-1.3
B.M.F. + CARLA MONSALVE69.1-8-1.2
EMMA SANCHEZ + EVA MEDINA94.6-10-1.1
BLESSING OSARUG + LAURA ASENSIO31.7-3-0.9
BET GORNES + LAURA ASENSIO21.8-2-0.9
CARLA MONSALVE + EVA MEDINA70.0-6-0.9
BLESSING OSARUG + CARLA ROBLES111.3-9-0.8
B.M.F. + EMMA SANCHEZ50.7-4-0.8
BLESSING OSARUG + CARLA MONSALVE117.0-9-0.8
B.M.F. + BIBIANA DURAN91.1-7-0.8
BIBIANA DURAN + JÚLIA DOMINGO92.0-6-0.7
ARLET MERCHAN + B.M.F.33.4-1-0.3
BIBIANA DURAN + ELSA MONTOYA106.6-3-0.3
ARLET MERCHAN + NATALIA BOTO21.9+0+0.0
BLESSING OSARUG + EVA MEDINA101.8+0+0.0
ELSA MONTOYA + EMMA SANCHEZ100.4+1+0.1
CARLA MONSALVE + LAURA ASENSIO42.1+1+0.2
BIBIANA DURAN + CARLA MONSALVE94.4+3+0.3
ELSA MONTOYA + NATALIA BOTO58.2+2+0.3
ARLET MERCHAN + BLESSING OSARUG80.5+3+0.4
ARLET MERCHAN + BIBIANA DURAN85.2+4+0.5
CARLA MONSALVE + EMMA SANCHEZ92.0+6+0.7
LAURA ASENSIO + NATALIA BOTO27.7+2+0.7
BLESSING OSARUG + NATALIA BOTO67.5+5+0.7
JÚLIA DOMINGO + NATALIA BOTO44.2+4+0.9
EVA MEDINA + LAURA ASENSIO33.1+3+0.9
ARLET MERCHAN + JÚLIA DOMINGO55.1+5+0.9
ARLET MERCHAN + ELSA MONTOYA69.0+7+1.0
ELSA MONTOYA + JÚLIA DOMINGO58.9+6+1.0
BET GORNES + NATALIA BOTO37.9+4+1.1
B.M.F. + JÚLIA DOMINGO48.7+6+1.2
B.M.F. + NATALIA BOTO29.3+4+1.4
BIBIANA DURAN + BLESSING OSARUG117.0+16+1.4
CARLA ROBLES + EVA MEDINA100.4+14+1.4
BET GORNES + EMMA SANCHEZ48.2+7+1.5
BIBIANA DURAN + EVA MEDINA118.4+18+1.5
ARLET MERCHAN + EVA MEDINA76.7+12+1.6
BIBIANA DURAN + CARLA ROBLES107.4+17+1.6
ARLET MERCHAN + BET GORNES33.9+6+1.8
JÚLIA DOMINGO + LAURA ASENSIO33.9+6+1.8
CARLA MONSALVE + ELSA MONTOYA65.8+12+1.8
B.M.F. + ELSA MONTOYA86.7+16+1.8
BET GORNES + EVA MEDINA49.6+10+2.0
BET GORNES + JÚLIA DOMINGO48.3+10+2.1
CARLA ROBLES + JÚLIA DOMINGO94.0+20+2.1
CARLA ROBLES + LAURA ASENSIO37.2+9+2.4
CARLA ROBLES + ELSA MONTOYA95.1+24+2.5
CARLA ROBLES + NATALIA BOTO53.8+15+2.8
ELSA MONTOYA + EVA MEDINA99.9+28+2.8
BIBIANA DURAN + NATALIA BOTO62.8+18+2.9
BLESSING OSARUG + ELSA MONTOYA104.7+45+4.3
BET GORNES + CARLA MONSALVE52.6+24+4.6
EVA MEDINA + NATALIA BOTO49.9+25+5.0
BIBIANA DURAN + LAURA ASENSIO19.1+10+5.2
B.M.F. + BET GORNES36.2+20+5.5
ELSA MONTOYA + LAURA ASENSIO22.7+13+5.7
BET GORNES + BIBIANA DURAN61.0+40+6.6
BET GORNES + BLESSING OSARUG68.0+49+7.2
BET GORNES + CARLA ROBLES42.7+32+7.5
BET GORNES + ELSA MONTOYA63.5+51+8.0
SESE A

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
AISHA MANSOURI, CARLA PASCUAL, MARIA BALAGUER, MAYA LE, VALENTINA ALEMANY8.33310–19-10.8
CLÀUDIA CUBEL, LAIA NAVARRO, MARIA BALAGUER, MARIONA ISERTE, MARTINA RODRÍGUEZ8.9436–15-10.1
ANABEL ROMEU, CARLA PASCUAL, MARIONA ISERTE, MAYA LE, VALENTINA ALEMANY7.1228–14-8.4
AINHOA VARGAS, AISHA MANSOURI, LAIA NAVARRO, MARTINA RODRÍGUEZ, MAYA LE7.2337–11-5.5
AINHOA VARGAS, CARLA PASCUAL, LAIA NAVARRO, MARIA BALAGUER, VALENTINA ALEMANY7.03213–16-4.3
AISHA MANSOURI, LAIA NAVARRO, MARIA BALAGUER, MARTINA RODRÍGUEZ, MAYA LE7.0445–7-2.9
AISHA MANSOURI, CARLA PASCUAL, CLÀUDIA CUBEL, MARIA BALAGUER, MARIONA ISERTE10.6339–10-0.9
AINHOA VARGAS, AISHA MANSOURI, MARIA BALAGUER, MARTINA RODRÍGUEZ, MAYA LE11.87622–23-0.8
AISHA MANSOURI, MARIA BALAGUER, MARTINA RODRÍGUEZ, MAYA LE, VALENTINA ALEMANY9.76617–17+0.0
AINHOA VARGAS, AISHA MANSOURI, ANABEL ROMEU, MARIONA ISERTE, MARTINA RODRÍGUEZ8.4223–0+3.6
AINHOA VARGAS, AISHA MANSOURI, MARIONA ISERTE, MARTINA RODRÍGUEZ, MAYA LE7.6548–5+3.9
AINHOA VARGAS, CLÀUDIA CUBEL, LAIA NAVARRO, MARIA BALAGUER, MARTINA RODRÍGUEZ14.48728–19+6.2
AISHA MANSOURI, CARLA PASCUAL, CLÀUDIA CUBEL, LAIA NAVARRO, MARIA BALAGUER14.07320–10+7.1
AISHA MANSOURI, CARLA PASCUAL, CLÀUDIA CUBEL, MARIONA ISERTE, VALENTINA ALEMANY7.52216–8+10.6
AINHOA VARGAS, AISHA MANSOURI, CLÀUDIA CUBEL, MARIA BALAGUER, MARTINA RODRÍGUEZ6.33218–10+12.8
AINHOA VARGAS, AISHA MANSOURI, CARLA PASCUAL, MARIA BALAGUER, MAYA LE8.65419–7+13.9
ANABEL ROMEU, CARLA PASCUAL, CLÀUDIA CUBEL, LAIA NAVARRO, MARIA BALAGUER8.14125–11+17.2

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
LAIA NAVARRO + VALENTINA ALEMANY75.8-71-9.4
ANABEL ROMEU + MARIONA ISERTE100.7-83-8.2
ANABEL ROMEU + VALENTINA ALEMANY85.8-69-8.0
CLÀUDIA CUBEL + VALENTINA ALEMANY62.3-50-8.0
MARIONA ISERTE + VALENTINA ALEMANY104.9-82-7.8
AINHOA VARGAS + VALENTINA ALEMANY74.4-58-7.8
MARTINA RODRÍGUEZ + VALENTINA ALEMANY104.6-81-7.7
CARLA PASCUAL + VALENTINA ALEMANY76.0-50-6.6
MARIA BALAGUER + VALENTINA ALEMANY110.8-62-5.6
ANABEL ROMEU + CLÀUDIA CUBEL77.9-39-5.0
CLÀUDIA CUBEL + MARIONA ISERTE127.9-64-5.0
AINHOA VARGAS + ANABEL ROMEU70.3-34-4.8
CARLA PASCUAL + MARIONA ISERTE107.4-51-4.8
AISHA MANSOURI + MARTINA RODRÍGUEZ121.5-57-4.7
ANABEL ROMEU + CARLA PASCUAL83.3-38-4.6
MARIONA ISERTE + MAYA LE71.3-32-4.5
MARIA BALAGUER + MARIONA ISERTE82.9-37-4.5
MAYA LE + VALENTINA ALEMANY76.3-32-4.2
CLÀUDIA CUBEL + MAYA LE50.9-21-4.1
LAIA NAVARRO + MARTINA RODRÍGUEZ113.8-46-4.0
LAIA NAVARRO + MAYA LE61.9-25-4.0
LAIA NAVARRO + MARIONA ISERTE79.6-29-3.6
MARTINA RODRÍGUEZ + MAYA LE93.7-34-3.6
AISHA MANSOURI + LAIA NAVARRO94.6-34-3.6
MARIONA ISERTE + MARTINA RODRÍGUEZ103.1-34-3.3
CLÀUDIA CUBEL + MARTINA RODRÍGUEZ95.3-31-3.3
MARIA BALAGUER + MARTINA RODRÍGUEZ143.8-45-3.1
ANABEL ROMEU + MARIA BALAGUER92.9-28-3.0
AINHOA VARGAS + CARLA PASCUAL75.1-21-2.8
AISHA MANSOURI + VALENTINA ALEMANY96.9-27-2.8
AINHOA VARGAS + MARIONA ISERTE96.4-25-2.6
AISHA MANSOURI + MARIONA ISERTE111.6-27-2.4
ANABEL ROMEU + MARTINA RODRÍGUEZ77.4-16-2.1
AINHOA VARGAS + LAIA NAVARRO89.9-18-2.0
ANABEL ROMEU + MAYA LE67.3-10-1.5
CARLA PASCUAL + MAYA LE70.5-8-1.1
LAIA NAVARRO + MARIA BALAGUER135.9-15-1.1
ANABEL ROMEU + LAIA NAVARRO71.6-5-0.7
AISHA MANSOURI + ANABEL ROMEU72.1-5-0.7
CLÀUDIA CUBEL + MARIA BALAGUER144.3-9-0.6
AINHOA VARGAS + MARTINA RODRÍGUEZ124.8-6-0.5
AINHOA VARGAS + CLÀUDIA CUBEL83.9-4-0.5
AISHA MANSOURI + MAYA LE133.7-6-0.4
MARIA BALAGUER + MAYA LE118.3-4-0.3
CLÀUDIA CUBEL + LAIA NAVARRO103.2-3-0.3
AINHOA VARGAS + MAYA LE93.0+0+0.0
CARLA PASCUAL + CLÀUDIA CUBEL102.7+2+0.2
AINHOA VARGAS + MARIA BALAGUER117.5+5+0.4
AISHA MANSOURI + CLÀUDIA CUBEL123.3+7+0.6
AISHA MANSOURI + MARIA BALAGUER158.7+13+0.8
CARLA PASCUAL + MARIA BALAGUER113.7+16+1.4
AINHOA VARGAS + AISHA MANSOURI111.9+18+1.6
CARLA PASCUAL + LAIA NAVARRO84.4+18+2.1
AISHA MANSOURI + CARLA PASCUAL121.3+37+3.1
TGN BÀSQUET 12A

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
BLANCA ALSINA, ELENA ALDECOA, MAR VALERO, NAIA LOPEZ, SIO VALERO7.9443–12-11.4
AINA ROMERO, BLANCA ALSINA, CARLA ALDECOA, MAR RULL, NORA BARROSO6.3434–11-11.0
AINA ROMERO, ALBA CANAL, BLANCA ALSINA, ELENA ALDECOA, LAIA FERRER7.1439–12-4.2
AINA ROMERO, BLANCA ALSINA, ELENA ALDECOA, MAR VALERO, NAIA LOPEZ7.75410–13-3.9
BLANCA ALSINA, CARLA ALDECOA, MAR VALERO, NAIA LOPEZ, SIO VALERO8.46514–17-3.6
ALBA CANAL, BLANCA ALSINA, ELENA ALDECOA, LAIA FERRER, NAIA LOPEZ7.6548–10-2.6
BLANCA ALSINA, CARLA ALDECOA, MAR RULL, MAR VALERO, SIO VALERO7.46311–10+1.3
AINA ROMERO, ALBA CANAL, BLANCA ALSINA, CARLA ALDECOA, MAR RULL17.67520–17+1.7
BLANCA ALSINA, CARLA ALDECOA, ELENA ALDECOA, MAR RULL, MAR VALERO9.3649–7+2.1
BLANCA ALSINA, CARLA ALDECOA, ELENA ALDECOA, MAR VALERO, NAIA LOPEZ8.04413–11+2.5
ALBA CANAL, BLANCA ALSINA, ELENA ALDECOA, MAR RULL, SIO VALERO7.25410–8+2.8
ALBA CANAL, CARLA ALDECOA, LAIA FERRER, MAR RULL, SIO VALERO9.13211–7+4.4
AINA ROMERO, BLANCA ALSINA, CARLA ALDECOA, MAR RULL, MAR VALERO8.84318–14+4.5
ALBA CANAL, BLANCA ALSINA, CARLA ALDECOA, MAR RULL, MAR VALERO11.64422–13+7.7
BLANCA ALSINA, ELENA ALDECOA, LAIA FERRER, MAR RULL, NAIA LOPEZ6.11114–2+19.7

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
NAIA LOPEZ + SIO VALERO80.7-68-8.4
MAR VALERO + NAIA LOPEZ80.7-60-7.4
CARLA ALDECOA + NORA BARROSO37.6-27-7.2
MAR RULL + NAIA LOPEZ48.8-33-6.8
AINA ROMERO + LAIA FERRER73.7-46-6.2
AINA ROMERO + MAR VALERO85.8-52-6.1
ALBA CANAL + NAIA LOPEZ56.1-31-5.5
AINA ROMERO + NORA BARROSO43.5-24-5.5
NORA BARROSO + SIO VALERO30.9-17-5.5
ELENA ALDECOA + SIO VALERO95.3-52-5.5
AINA ROMERO + ELENA ALDECOA94.5-49-5.2
AINA ROMERO + NAIA LOPEZ69.4-34-4.9
AINA ROMERO + CARLA ALDECOA104.2-48-4.6
ELENA ALDECOA + NAIA LOPEZ122.1-54-4.4
LAIA FERRER + SIO VALERO76.3-33-4.3
LAIA FERRER + MAR VALERO72.4-31-4.3
LAIA FERRER + NORA BARROSO30.1-12-4.0
BLANCA ALSINA + NAIA LOPEZ136.7-54-4.0
CARLA ALDECOA + NAIA LOPEZ95.8-36-3.8
BLANCA ALSINA + SIO VALERO152.2-57-3.7
AINA ROMERO + SIO VALERO64.9-24-3.7
LAIA FERRER + NAIA LOPEZ84.9-27-3.2
ELENA ALDECOA + NORA BARROSO31.5-10-3.2
ELENA ALDECOA + LAIA FERRER130.5-39-3.0
NAIA LOPEZ + NORA BARROSO24.1-7-2.9
MAR RULL + SIO VALERO111.1-32-2.9
CARLA ALDECOA + ELENA ALDECOA111.5-32-2.9
AINA ROMERO + MAR RULL104.8-30-2.9
MAR VALERO + SIO VALERO91.7-24-2.6
AINA ROMERO + BLANCA ALSINA134.4-31-2.3
CARLA ALDECOA + SIO VALERO91.6-21-2.3
BLANCA ALSINA + NORA BARROSO74.3-17-2.3
BLANCA ALSINA + ELENA ALDECOA211.9-44-2.1
CARLA ALDECOA + LAIA FERRER101.2-20-2.0
ELENA ALDECOA + MAR RULL110.7-16-1.4
ALBA CANAL + SIO VALERO62.3-9-1.4
AINA ROMERO + ALBA CANAL78.8-11-1.4
ALBA CANAL + ELENA ALDECOA88.3-12-1.4
BLANCA ALSINA + LAIA FERRER157.9-16-1.0
ELENA ALDECOA + MAR VALERO104.1-9-0.9
LAIA FERRER + MAR RULL79.8-6-0.8
ALBA CANAL + LAIA FERRER80.7-5-0.6
MAR RULL + NORA BARROSO50.1-3-0.6
BLANCA ALSINA + CARLA ALDECOA222.5-8-0.4
ALBA CANAL + MAR RULL109.5-2-0.2
BLANCA ALSINA + MAR VALERO182.7+5+0.3
CARLA ALDECOA + MAR VALERO123.1+4+0.3
ALBA CANAL + BLANCA ALSINA144.9+5+0.3
CARLA ALDECOA + MAR RULL137.7+5+0.4
BLANCA ALSINA + MAR RULL188.2+10+0.5
ALBA CANAL + MAR VALERO48.2+8+1.7
MAR RULL + MAR VALERO115.4+21+1.8
MAR VALERO + NORA BARROSO32.6+7+2.1
ALBA CANAL + CARLA ALDECOA93.5+23+2.5
CB GRANOLLERS 1

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ARIADNA ARNELA, HA VY, LAIA GRAU, MARTINA MONPLET, NORA URBANO8.7545–23-20.7
ARIADNA ARNELA, AWA CISSE, HA VY, NORA URBANO, SARA RIGAU9.43212–24-12.7
AWA CISSE, JANA MONLEON, NORA URBANO, ROMANELLA ROSA, SARA RIGAU10.25412–23-10.8
ARIADNA ARNELA, AWA CISSE, LAIA GRAU, MARTINA MONPLET, NORA URBANO14.65314–27-8.9
LAIA GRAU, MARIAMA BALDE, MARTINA MONPLET, NORA URBANO, ROMANELLA ROSA9.1327–15-8.8
ARIADNA ARNELA, AWA CISSE, NORA URBANO, PAULA LOPEZ, SARA RIGAU11.64213–15-1.7
ARIADNA PALET, AWA CISSE, MARIAMA BALDE, NORA URBANO, ROMANELLA ROSA7.23114–14+0.0
AWA CISSE, MARIAMA BALDE, MARTINA MONPLET, NORA URBANO, ROMANELLA ROSA6.5659–9+0.0
AWA CISSE, JANA MONLEON, MARTINA MONPLET, NORA URBANO, ROMANELLA ROSA7.7447–6+1.3
ARIADNA ARNELA, MARIAMA BALDE, MARTINA MONPLET, NORA URBANO, SARA RIGAU9.14213–11+2.2
HA VY, JANA MONLEON, MARIAMA BALDE, MARTINA MONPLET, ROMANELLA ROSA8.74413–11+2.3
AWA CISSE, HA VY, MARIAMA BALDE, MARTINA MONPLET, NORA URBANO13.15430–19+8.4

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
JANA MONLEON + LAIA GRAU21.8-34-15.6
ARIADNA ARNELA + LAIA GRAU65.7-72-11.0
JANA MONLEON + SARA RIGAU59.4-61-10.3
HA VY + LAIA GRAU44.6-44-9.9
ARIADNA ARNELA + HA VY63.4-62-9.8
ARIADNA ARNELA + JANA MONLEON64.6-61-9.4
ARIADNA PALET + NORA URBANO55.7-51-9.2
ARIADNA PALET + SARA RIGAU25.3-23-9.1
JANA MONLEON + NORA URBANO93.7-80-8.5
ARIADNA PALET + MARTINA MONPLET47.6-38-8.0
ARIADNA PALET + ROMANELLA ROSA34.7-27-7.8
LAIA GRAU + MARTINA MONPLET94.4-73-7.7
MARIAMA BALDE + PAULA LOPEZ25.3-19-7.5
ARIADNA PALET + MARIAMA BALDE44.1-33-7.5
LAIA GRAU + MARIAMA BALDE50.0-37-7.4
AWA CISSE + JANA MONLEON81.6-56-6.9
HA VY + JANA MONLEON41.2-28-6.8
JANA MONLEON + ROMANELLA ROSA83.0-56-6.8
ARIADNA PALET + AWA CISSE50.5-34-6.7
AWA CISSE + LAIA GRAU79.3-52-6.6
LAIA GRAU + ROMANELLA ROSA68.0-44-6.5
ARIADNA ARNELA + AWA CISSE126.9-82-6.5
ARIADNA ARNELA + SARA RIGAU97.3-62-6.4
ARIADNA ARNELA + NORA URBANO159.3-99-6.2
ARIADNA ARNELA + ROMANELLA ROSA44.1-27-6.1
NORA URBANO + SARA RIGAU142.8-86-6.0
MARIAMA SOUNTOU + MARTINA MONPLET15.6-9-5.8
AWA CISSE + SARA RIGAU100.1-57-5.7
PAULA LOPEZ + ROMANELLA ROSA25.2-12-4.8
HA VY + NORA URBANO99.5-46-4.6
HA VY + SARA RIGAU54.2-25-4.6
ARIADNA ARNELA + MARTINA MONPLET115.5-52-4.5
MARTINA MONPLET + PAULA LOPEZ39.1-17-4.3
ROMANELLA ROSA + SARA RIGAU82.4-35-4.2
MARTINA MONPLET + ROMANELLA ROSA102.7-43-4.2
LAIA GRAU + NORA URBANO91.6-38-4.1
AWA CISSE + NORA URBANO203.8-83-4.1
NORA URBANO + ROMANELLA ROSA150.6-59-3.9
MARIAMA BALDE + ROMANELLA ROSA95.5-36-3.8
MARTINA MONPLET + NORA URBANO192.2-72-3.7
JANA MONLEON + MARTINA MONPLET77.9-29-3.7
ARIADNA ARNELA + PAULA LOPEZ44.6-15-3.4
HA VY + ROMANELLA ROSA60.0-20-3.3
AWA CISSE + PAULA LOPEZ45.0-14-3.1
MARIAMA BALDE + NORA URBANO135.1-41-3.0
LAIA GRAU + SARA RIGAU41.5-12-2.9
MARIAMA BALDE + SARA RIGAU86.9-25-2.9
MARTINA MONPLET + SARA RIGAU72.2-19-2.6
AWA CISSE + HA VY72.3-19-2.6
JANA MONLEON + MARIAMA BALDE54.5-13-2.4
PAULA LOPEZ + SARA RIGAU38.8-9-2.3
AWA CISSE + MARTINA MONPLET122.5-28-2.3
HA VY + MARTINA MONPLET92.6-21-2.3
AWA CISSE + ROMANELLA ROSA124.2-26-2.1
ARIADNA ARNELA + MARIAMA BALDE87.7-17-1.9
NORA URBANO + PAULA LOPEZ47.0-9-1.9
AWA CISSE + MARIAMA BALDE116.0-19-1.6
MARIAMA BALDE + MARTINA MONPLET162.6-24-1.5
LAIA GRAU + PAULA LOPEZ23.8-1-0.4
ARIADNA PALET + LAIA GRAU19.1+0+0.0
HA VY + MARIAMA BALDE78.8+16+2.0

Jugadors Destacats

Sota cada nom: equip, partits jugats (pj) i minuts totals. Les mitjanes d'una jugadora amb pocs partits tenen menys respatller que les d'una amb molts.

Punts per partit (mitjana)

LAURA ULLATEFC MARTINENC BÀSQUET U14 · 13 pj · 278 min 18.0
JANNA TORRASCB IGUALADA IF U14 A · 11 pj · 256 min 14.2
VALERIA FARRENYSABADELL BQ VALLÈS U14F · 12 pj · 300 min 13.6
MARTINA RICOSABADELL BQ VALLÈS U14F · 12 pj · 294 min 12.5
BLANCA ALSINATGN BÀSQUET 12A · 13 pj · 400 min 12.4
BERTA JIMENEZFC MARTINENC BÀSQUET U14 · 13 pj · 293 min 12.2
MARTA BUSQUETSPAIDOS-ASFE U14F VERD · 13 pj · 332 min 11.7
ELSA MONTOYABASKET ALMEDA · 12 pj · 230 min 11.3
ANNIA GONZALEZCB IGUALADA IF U14 A · 13 pj · 248 min 10.6
LAIA NAVARROSESE A · 11 pj · 222 min 10.1

Triples anotats (total)

BLANCA ALSINATGN BÀSQUET 12A · 13 pj · 400 min 17
JANNA TORRASCB IGUALADA IF U14 A · 11 pj · 256 min 16
LILA PUIGPAIDOS-ASFE U14F VERD · 13 pj · 274 min 15
VALERIA FARRENYSABADELL BQ VALLÈS U14F · 12 pj · 300 min 10
AISHA MANSOURISESE A · 13 pj · 283 min 9
CARLA PANIAGUAPAIDOS-ASFE U14F VERD · 12 pj · 276 min 9
MARTINA RICOSABADELL BQ VALLÈS U14F · 12 pj · 294 min 9
QUERALT SOLEYSABADELL BQ VALLÈS U14F · 12 pj · 298 min 9
GINA QUERALTCB IGUALADA IF U14 A · 13 pj · 180 min 8
AINA ENRICHCB IGUALADA IF U14 A · 13 pj · 297 min 7

Cistelles de 2 anotades (total)

LAURA ULLATEFC MARTINENC BÀSQUET U14 · 13 pj · 278 min 98
ANNIA GONZALEZCB IGUALADA IF U14 A · 13 pj · 248 min 64
BERTA JIMENEZFC MARTINENC BÀSQUET U14 · 13 pj · 293 min 58
ELSA MONTOYABASKET ALMEDA · 12 pj · 230 min 55
MARTINA RICOSABADELL BQ VALLÈS U14F · 12 pj · 294 min 53
VALERIA FARRENYSABADELL BQ VALLÈS U14F · 12 pj · 300 min 52
BLANCA ALSINATGN BÀSQUET 12A · 13 pj · 400 min 47
MARTA BUSQUETSPAIDOS-ASFE U14F VERD · 13 pj · 332 min 47
LIORA VILALTAPAIDOS-ASFE U14F VERD · 13 pj · 257 min 44
CARLA ALDECOATGN BÀSQUET 12A · 12 pj · 277 min 43

Tirs lliures anotats (total)

MARTA BUSQUETSPAIDOS-ASFE U14F VERD · 13 pj · 332 min 52
LAURA ULLATEFC MARTINENC BÀSQUET U14 · 13 pj · 278 min 38
BERTA JIMENEZFC MARTINENC BÀSQUET U14 · 13 pj · 293 min 31
VALERIA FARRENYSABADELL BQ VALLÈS U14F · 12 pj · 300 min 29
JANNA TORRASCB IGUALADA IF U14 A · 11 pj · 256 min 28
JULIANA TACIESCB IGUALADA IF U14 A · 13 pj · 253 min 28
QUERALT SOLEYSABADELL BQ VALLÈS U14F · 12 pj · 298 min 26
MARIAMA BALDECB GRANOLLERS 1 · 12 pj · 233 min 25
AINA ENRICHCB IGUALADA IF U14 A · 13 pj · 297 min 24
CARLA ALDECOATGN BÀSQUET 12A · 12 pj · 277 min 23

Evolució dels Equips