Classificació

Equip PJ V D Punts fets Punts rebuts Dif.
JOVENTUT BADALONA A 14 11 3 899 773 126
HOMS UE MATARÓ - IAF 14 10 4 897 752 145
BARÇA CBS 14 8 6 922 830 92
FEMENÍ SANT ADRIÀ A 14 8 6 836 781 55
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 14 8 6 765 727 38
PEPITU - MANRESA CBF U14 14 7 7 766 863 -97
C.B GRUP BARNA A 14 2 12 813 953 -140
BASKET ALMEDA 1 14 2 12 748 967 -219

Rotacions

Mitjanes per partit, en ordre de classificació. «Stint viu» és la mediana de minuts seguits en pista per sortida, comptant només trams que comencen amb el partit a 10 punts o menys — el marge es mesura en entrar a pista, així que un tram llarg pot acabar amb el partit ja decidit.

# Equip Canvis Jugadores Quota top 5 Desv. minuts Stint viu
1JOVENTUT BADALONA A43.110.861%6.53.9 min
2HOMS UE MATARÓ - IAF30.110.957%5.15.4 min
3BARÇA CBS33.911.655%5.25.1 min
4FEMENÍ SANT ADRIÀ A39.011.461%7.44.3 min
5BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U1441.411.060%6.44.2 min
6PEPITU - MANRESA CBF U1436.911.565%8.54.5 min
7C.B GRUP BARNA A30.710.959%6.04.8 min
8BASKET ALMEDA 134.510.464%7.74.4 min

Rendiment segons els minuts que porta la jugadora en pista: net de punts de l'equip per 10 minuts mentre les seves jugadores són al tram inicial, mitjà o llarg del seu stint. Un valor que cau amb els minuts suggereix que els stints llargs surten cars.

Equip 0-3 min 3-6 min +6 min
JOVENTUT BADALONA A+1.7+2.1+3.6
HOMS UE MATARÓ - IAF+2.2+1.9+5.2
BARÇA CBS+1.5+1.4+3.3
FEMENÍ SANT ADRIÀ A+1.8+1.3+1.8
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14-0.6-0.1+3.0
PEPITU - MANRESA CBF U14-2.3+0.0-0.3
C.B GRUP BARNA A-2.9-2.6-1.8
BASKET ALMEDA 1-4.7-2.6-4.8

Qui obre i qui tanca

«Obren»: més vegades al cinc inicial. «Tanquen»: en pista al final dels partits decidits per 5 punts o menys — si l'equip no n'ha jugat cap, no hi ha dada.

Equip Obren més sovint Tanquen els ajustats Ajustats
JOVENTUT BADALONA AARIADNA CAMPOY (14), JANA FLAQUER (13), MONICA LOZANO (10)JANA FLAQUER (4), MONICA LOZANO (4), ARIADNA CAMPOY (3)4/14
HOMS UE MATARÓ - IAFCHLOE FLOW (10), MARTINA HERNÁNDEZ (9), ARES ARAGÓN (9)ABRIL PONT (3), MARTINA HERNÁNDEZ (3), AINA SANZ (2)3/14
BARÇA CBSJANA TARAZAGA (9), CHLOE BAIGES (9), BERTA FUSTER (8)ABRIL GIL (5), CHLOE BAIGES (4), IRENE ROCAMORA (4)5/14
FEMENÍ SANT ADRIÀ AALBA EXPOSITO (14), AITANA NEVADO (12), AITANA MACIAS (10)ALBA EXPOSITO (2), IRENE MARCÚS (2), J.J.J. (2)2/14
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14ISOLDA MANCEBO (11), MARIONA BORRÀS (11), ALEXIA SURIS (8)ISOLDA MANCEBO (3), LOLA BAGUDÀ (2), MARIONA BORRÀS (2)3/14
PEPITU - MANRESA CBF U14NINA CLOTET (12), TXELL COPETE (11), EULALIA MAYOR (11)LAIA MUNCUNILL (4), NINA CLOTET (4), EULALIA MAYOR (3)4/14
C.B GRUP BARNA AMAR MONTANER (12), NORA JORNET (9), CARLA CALAFELL (8)AINA DEMPERE (4), LEIRE GARRIDO (4), BERTA CADEVALL (3)4/14
BASKET ALMEDA 1PAULA IGLESIAS (11), MARIA BUENO (9), CAMILA DURAN (8)JÚLIA DE (2), JÚLIA IBAÑEZ (2), MARIA BUENO (2)3/14

Parelles amb més minuts juntes

Equip 1a parella 2a parella 3a parella
JOVENTUT BADALONA AARIADNA CAMPOY + MONICA LOZANO (13.5′/partit)ARIADNA CAMPOY + JANA FLAQUER (13.4′/partit)ARIADNA CAMPOY + IRIA SASTRE (13.2′/partit)
HOMS UE MATARÓ - IAFABRIL PONT + NOA POZA (12.9′/partit)CHLOE FLOW + NOA POZA (11.7′/partit)AINA SANZ + NOA POZA (11.7′/partit)
BARÇA CBSJANA TARAZAGA + MARTINA RUTLLANT (12.4′/partit)CHLOE BAIGES + MARTINA RUTLLANT (11.7′/partit)ABRIL GIL + JANA TARAZAGA (11.2′/partit)
FEMENÍ SANT ADRIÀ AAITANA MACIAS + ALBA EXPOSITO (14.0′/partit)ALBA EXPOSITO + CARLA FONT (13.7′/partit)ALBA EXPOSITO + LUCIA GONZALEZ (13.1′/partit)
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14ISOLDA MANCEBO + NORA RIBOT (17.0′/partit)ISOLDA MANCEBO + LAIA BOSCH (16.2′/partit)LAIA BOSCH + NORA RIBOT (15.3′/partit)
PEPITU - MANRESA CBF U14LAIA MUNCUNILL + NINA CLOTET (21.5′/partit)EULALIA MAYOR + LAIA MUNCUNILL (20.1′/partit)EULALIA MAYOR + NINA CLOTET (18.8′/partit)
C.B GRUP BARNA ACARLA CALAFELL + MAR MONTANER (11.5′/partit)BERTA CADEVALL + NORA JORNET (11.1′/partit)BERTA CADEVALL + CARLA CALAFELL (11.0′/partit)
BASKET ALMEDA 1CAMILA DURAN + MARTINA MERCADER (17.5′/partit)CAMILA DURAN + PAULA IGLESIAS (17.3′/partit)MARTINA MERCADER + PAULA IGLESIAS (15.8′/partit)

Canvis segons el marcador

Substitucions per 10 minuts amb l'equip per davant vs per darrere (entre parèntesis, minuts jugats en cada situació). Sense dada quan l'equip ha passat menys de 5 minuts en una situació.

Equip Canvis/10′ per davant Canvis/10′ per darrere
JOVENTUT BADALONA A11.2 (370′)10.8 (152′)
HOMS UE MATARÓ - IAF7.2 (363′)8.4 (151′)
BARÇA CBS8.5 (366′)8.6 (154′)
FEMENÍ SANT ADRIÀ A10.5 (295′)10.1 (224′)
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U1410.7 (288′)10.6 (224′)
PEPITU - MANRESA CBF U149.1 (149′)9.6 (373′)
C.B GRUP BARNA A8.5 (151′)7.7 (372′)
BASKET ALMEDA 18.2 (97′)9.0 (430′)

Detall per jugadora, en mitjanes per partit perquè no totes han jugat els mateixos partits. Mín/quartils/màx són minuts seguits en pista per sortida. Només stints vius, així que «Min/partit» pot quedar una mica per sota dels minuts oficials si va jugar trams de partit decidit.

JOVENTUT BADALONA A
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
IRIA SASTRE BAGUE113.80.33.64.97.212.220.72.8
MONICA LOZANO FERNANDEZ134.40.32.84.05.613.219.42.9
JANA FLAQUER ROMERO134.20.23.14.55.613.418.33.6
ARIADNA CAMPOY MORELL143.60.33.44.86.810.618.13.7
BLESSING OSAZIVA AJISEBUTU CASAS103.20.42.84.76.213.916.24.1
BERTA FABREGAT OLIVA143.70.12.33.84.89.213.94.5
VEGA DE LEON SANCHEZ44.50.51.12.34.57.513.93.2
NINA ESCAMÍLLA MARTÍN143.30.43.04.05.38.213.44.3
YAIZA HERVAS HEREDIA143.10.13.04.05.18.112.74.8
MARIA RIUS VISA102.70.73.13.64.48.410.46.8
YHARA NATHALIA TABARES TORO132.70.22.03.04.36.38.35.5
DIENABOU MBALLO GANO13.02.42.52.83.03.28.39.1
MARTINA OLLER PERERA52.21.52.74.04.35.07.79.0
AINA LOPEZ GRACIA82.00.32.93.54.85.87.17.6
BERTA NAVARRO GONZALEZ33.00.11.02.23.74.56.64.6
HOMS UE MATARÓ - IAF
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
NOA POZA CERVANTES143.00.04.27.28.913.019.45.0
ARES ARAGÓN ALBERT113.01.44.05.87.514.719.25.5
MARTINA HERNÁNDEZ NAVARRO142.90.34.35.96.614.416.86.1
CHLOE FLOW BONIFACE PONS143.02.04.25.36.310.916.46.5
ABRIL PONT SALVAT132.70.23.15.57.817.416.06.0
AINA SANZ SANAHUJA132.80.33.85.07.014.015.46.7
BRUNA LOPEZ SELLÉS142.70.14.35.26.615.814.57.2
ARLET FRÍAS CASAS132.30.34.05.57.219.414.18.1
CARLA MARFÀ HERNÁNDEZ122.20.94.55.36.412.313.27.9
LAIA ANEAS SALAS142.40.23.85.16.812.213.06.6
IVET BAGUE RASET132.60.13.84.85.911.812.96.8
MERITXELL BARNEY FERRER31.71.64.95.46.26.88.312.8
DANIELLA LEENAERTS FITE11.05.05.05.05.05.05.06.7
BARÇA CBS
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
CHLOE BAIGES CORONADO143.60.03.74.86.311.016.93.7
MARTINA RUTLLANT TORDERA142.70.34.85.87.518.016.85.9
JANA TARAZAGA HOMEDES143.20.23.85.56.612.316.64.0
ABRIL GIL GARCIA132.80.23.55.67.010.915.26.4
IRENE ROCAMORA MARTINEZ142.50.04.25.26.49.212.47.0
MIA TALLON RONDA122.21.04.25.57.19.912.48.5
BERTA FUSTER CASAS142.50.23.25.46.410.112.36.5
ANNA LLORENS RANGIL142.40.03.24.96.812.612.27.7
AINA CORTIJO SEMPERE82.60.33.14.95.68.411.35.5
CARLA ROMA PADROS132.20.14.05.06.19.811.37.7
CHLOÉ ORTIZ LAPORTE132.20.23.45.16.08.910.39.4
MIA GROSS111.80.64.55.56.38.59.711.7
AINA ROMEO COLL22.50.02.23.34.75.37.88.9
FEMENÍ SANT ADRIÀ A
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
J.J.J.93.20.24.66.88.016.720.53.8
ALBA EXPOSITO PEREZ143.10.04.55.98.116.919.93.2
AITANA MACIAS FERNANDEZ143.50.13.04.46.013.516.84.2
CARLA FONT GONZALEZ143.10.53.55.06.710.416.24.6
LUCIA GONZALEZ FERNANDEZ143.40.03.34.06.010.215.43.7
IRENE MARCÚS CASTILLO143.20.12.94.05.710.213.54.3
AITANA NEVADO OLIVER133.30.12.34.05.18.813.24.7
ELIA POZO NAVARRO142.80.13.14.76.09.412.24.4
ALEXIA MEJIA SANDOVAL142.60.13.34.25.09.811.05.7
ARLET BALLESTÉ SOLER132.50.02.03.34.15.67.66.5
ELSA CORRIONERO PERRAMON81.51.62.02.53.65.04.210.1
ABRIL MARTINEZ RASPALL101.50.01.92.83.95.44.112.1
AMI-LAIA NINOT MATA32.00.01.01.52.53.73.59.0
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
NORA RIBOT SIMON143.30.14.86.47.416.121.54.0
ISOLDA MANCEBO BLESA143.60.13.15.57.119.221.33.0
LAIA BOSCH FALGUERA143.70.02.24.57.115.419.53.2
LOLA BAGUDÀ SOLÀ143.60.02.44.55.410.015.34.5
ESTEL PERXACHS GIL144.10.11.93.24.710.615.14.0
MARIONA BORRÀS FLAMERICH143.80.02.54.25.68.514.95.0
PAULA SANTIAGO VAZQUEZ143.60.02.03.55.213.913.65.6
ALEXIA SURIS MENDEZ143.40.11.53.75.316.013.05.6
MARTINA GAUXAX COMPTE122.80.12.13.34.911.210.46.7
AGNES ROCA MARTI133.00.12.23.64.49.410.27.4
CARLOTA VERHEYEN VALLS132.60.12.63.95.26.99.67.9
PAULA MONCANUT MORE22.03.03.13.43.84.16.910.6
PEPITU - MANRESA CBF U14
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
NINA CLOTET GARCIA143.60.14.35.67.913.721.72.7
EULALIA MAYOR GIRALT142.90.14.57.010.020.221.73.0
LAIA MUNCUNILL LUQUE143.10.14.76.18.818.321.33.2
HELENA JIMENEZ VILADRICH133.50.63.75.06.811.718.43.9
IARA SUAREZ DIAZ142.90.13.44.46.715.514.84.8
TXELL COPETE LÓPEZ142.90.12.93.95.010.611.87.3
NOELIA ALMEDA HERMOZA122.60.13.34.04.78.810.67.5
SONIA TSYVINSKA142.50.12.43.94.88.39.47.2
DEBORAH ELIZABETH BALDOMÀ GÓMEZ142.30.13.34.24.86.89.07.1
NOA YOLANDA VILADRICH I BUENO92.40.01.52.74.28.27.57.0
ABRIL CASTILLO OLMEDO131.80.53.33.94.75.96.69.5
ARIADNA MARIA CAROD DESVIAT141.50.02.43.84.25.65.010.4
C.B GRUP BARNA A
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MAR MONTANER GARCIA143.30.13.35.27.212.917.55.3
BERTA CADEVALL PEREZ142.90.02.34.68.116.817.44.7
CARLA CALAFELL GRAU142.51.44.46.68.713.617.05.2
NORA JORNET FRANCO133.10.23.45.16.315.716.54.7
LEIRE GARRIDO FERNANDEZ122.30.14.25.48.614.914.46.3
SARA FUSTER CASAS112.40.24.75.66.715.913.96.8
AINA DEMPERE GORDILLO142.50.62.64.56.516.613.46.5
ALEJANDRA SERRA MARTINEZ143.00.12.04.55.411.812.85.2
CARLA RODERGAS LOPEZ92.80.13.44.55.78.112.06.3
NADIA CASAS MESA82.40.22.85.26.611.611.97.5
ANNA ALEGRE BERENGUER132.40.02.44.15.210.99.66.2
IRENE LOPEZ SELLS13.02.02.83.73.73.89.57.1
LAIA REBECA LEW CUSÓ142.00.04.04.75.28.28.910.2
ALEXANDRA ARTUÑEDO MARRO21.02.02.42.83.33.72.8—
BASKET ALMEDA 1
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
PAULA IGLESIAS CASTILLO143.20.13.46.28.825.621.23.3
CAMILA DURAN IRANZO132.80.64.07.68.817.720.63.2
JÚLIA IBAÑEZ BARRACHINA103.60.23.04.46.710.616.93.2
MARTINA MERCADER MARTINEZ143.30.32.04.16.616.616.73.9
PAULA MANGUES RIBA142.90.82.84.56.616.514.95.2
MARIA BUENO ALCALA142.80.13.04.55.713.613.16.1
LUCIA ROSAL JARQUE133.30.12.13.84.810.912.04.7
JÚLIA DE SOLA BENEYTO142.60.33.04.75.58.411.75.7
JULIA RODRIGUEZ MENCHEN142.90.12.13.95.211.511.64.8
EMMA SANCHEZ LOPEZ132.80.01.53.85.119.610.65.7
EVA MEDINA TORRES61.50.10.42.23.24.32.86.6

Parcials, temps morts i dependència

Mitjanes per partit, en ordre de classificació. «Parcial fet/rebut» és el parcial més gran sense resposta de cada partit. «Δ temps mort» compara el net de punts dels 2 minuts després d'un temps mort propi amb els 2 minuts anteriors (positiu = el temps mort talla la ratxa rival). «Màx. anotadora» i «Top-2» són la quota dels punts de l'equip que concentren la màxima anotadora i les dues màximes.

# Equip Parcial fet Parcial rebut TM/partit Δ temps mort Màx. anotadora Top-2
1JOVENTUT BADALONA A9.49.10.9+2.021%38%
2HOMS UE MATARÓ - IAF11.38.13.5+0.624%41%
3BARÇA CBS10.48.23.9+1.221%39%
4FEMENÍ SANT ADRIÀ A10.99.72.6+2.325%44%
5BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U149.78.63.8+0.826%42%
6PEPITU - MANRESA CBF U148.410.62.9+0.623%40%
7C.B GRUP BARNA A9.59.94.0+1.223%40%
8BASKET ALMEDA 17.612.93.6+0.729%50%

Quintets i parelles de la temporada

Acumulat de tots els partits, per detectar combinacions que costen punts de manera recurrent. «Net/10′» és la diferència de punts de l'equip per cada 10 minuts amb aquella combinació en pista (negatiu = l'equip rep més que no pas anota); les files surten de pitjor a millor. Els quintets exactes es repeteixen poc entre partits, així que les parelles — amb molta més mostra — són la lectura més fiable. Compte amb les mostres petites: menys de 10 minuts encara és soroll.

JOVENTUT BADALONA A

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ARIADNA CAMPOY, BERTA FABREGAT, IRIA SASTRE, NINA ESCAMÍLLA, YAIZA HERVAS8.0753–13-12.4
ARIADNA CAMPOY, BERTA FABREGAT, BLESSING OSAZIVA, IRIA SASTRE, MONICA LOZANO7.5439–12-4.0
BERTA FABREGAT, JANA FLAQUER, MONICA LOZANO, NINA ESCAMÍLLA, VEGA DE6.0218–8+0.0
BLESSING OSAZIVA, JANA FLAQUER, MONICA LOZANO, NINA ESCAMÍLLA, YAIZA HERVAS7.54313–12+1.3
ARIADNA CAMPOY, BERTA FABREGAT, JANA FLAQUER, MONICA LOZANO, NINA ESCAMÍLLA10.93316–14+1.8
AINA LOPEZ, BERTA FABREGAT, BLESSING OSAZIVA, IRIA SASTRE, NINA ESCAMÍLLA6.63111–8+4.5
ARIADNA CAMPOY, IRIA SASTRE, JANA FLAQUER, MONICA LOZANO, YAIZA HERVAS10.86416–11+4.6
AINA LOPEZ, ARIADNA CAMPOY, IRIA SASTRE, JANA FLAQUER, NINA ESCAMÍLLA6.5338–5+4.6
ARIADNA CAMPOY, JANA FLAQUER, MARIA RIUS, MONICA LOZANO, YAIZA HERVAS9.64221–15+6.2
ARIADNA CAMPOY, BLESSING OSAZIVA, IRIA SASTRE, JANA FLAQUER, VEGA DE10.44220–10+9.6
IRIA SASTRE, JANA FLAQUER, MARIA RIUS, NINA ESCAMÍLLA, YAIZA HERVAS6.24412–6+9.7
ARIADNA CAMPOY, BLESSING OSAZIVA, IRIA SASTRE, JANA FLAQUER, MONICA LOZANO7.16516–9+9.9
ARIADNA CAMPOY, BERTA FABREGAT, IRIA SASTRE, MARIA RIUS, NINA ESCAMÍLLA7.53220–6+18.7

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
MARTINA OLLER + YAIZA HERVAS20.4-32-15.6
NINA ESCAMÍLLA + VEGA DE26.7-24-9.0
VEGA DE + YHARA NATHALIA15.7-11-7.0
VEGA DE + YAIZA HERVAS18.7-13-6.9
JANA FLAQUER + MARTINA OLLER28.7-19-6.6
BERTA FABREGAT + VEGA DE34.0-22-6.5
JANA FLAQUER + YHARA NATHALIA35.1-19-5.4
BERTA FABREGAT + MARTINA OLLER29.0-14-4.8
AINA LOPEZ + YAIZA HERVAS29.2-13-4.4
ARIADNA CAMPOY + MARTINA OLLER30.7-12-3.9
MONICA LOZANO + VEGA DE39.8-14-3.5
MARTINA OLLER + MONICA LOZANO32.8-11-3.4
AINA LOPEZ + ARIADNA CAMPOY66.2-16-2.4
YAIZA HERVAS + YHARA NATHALIA77.4-18-2.3
AINA LOPEZ + BERTA FABREGAT35.3-6-1.7
NINA ESCAMÍLLA + YHARA NATHALIA71.8-12-1.7
BERTA FABREGAT + YHARA NATHALIA67.4-11-1.6
ARIADNA CAMPOY + YHARA NATHALIA83.8-12-1.4
AINA LOPEZ + JANA FLAQUER45.8-6-1.3
NINA ESCAMÍLLA + YAIZA HERVAS77.9-10-1.3
MONICA LOZANO + YHARA NATHALIA84.6-10-1.2
IRIA SASTRE + MARTINA OLLER17.3-2-1.2
MARIA RIUS + YHARA NATHALIA35.1-2-0.6
MARTINA OLLER + YHARA NATHALIA23.0-1-0.4
AINA LOPEZ + IRIA SASTRE56.9-2-0.4
ARIADNA CAMPOY + YAIZA HERVAS141.7-1-0.1
AINA LOPEZ + YHARA NATHALIA34.5+0+0.0
ARIADNA CAMPOY + VEGA DE43.7+0+0.0
MARTINA OLLER + NINA ESCAMÍLLA18.9+0+0.0
BERTA NAVARRO + MONICA LOZANO16.9+0+0.0
BERTA FABREGAT + NINA ESCAMÍLLA129.5+6+0.5
JANA FLAQUER + VEGA DE47.3+3+0.6
IRIA SASTRE + YHARA NATHALIA88.7+7+0.8
BERTA FABREGAT + YAIZA HERVAS99.0+8+0.8
JANA FLAQUER + YAIZA HERVAS125.9+13+1.0
ARIADNA CAMPOY + BERTA NAVARRO18.8+2+1.1
MARIA RIUS + YAIZA HERVAS67.6+9+1.3
ARIADNA CAMPOY + BERTA FABREGAT177.4+31+1.7
IRIA SASTRE + YAIZA HERVAS128.5+28+2.2
AINA LOPEZ + MONICA LOZANO36.4+8+2.2
IRIA SASTRE + VEGA DE18.0+4+2.2
AINA LOPEZ + NINA ESCAMÍLLA38.3+10+2.6
ARIADNA CAMPOY + JANA FLAQUER186.9+49+2.6
MONICA LOZANO + YAIZA HERVAS140.8+37+2.6
BLESSING OSAZIVA + MARIA RIUS44.3+12+2.7
ARIADNA CAMPOY + IRIA SASTRE185.2+54+2.9
ARIADNA CAMPOY + MONICA LOZANO188.6+56+3.0
MONICA LOZANO + NINA ESCAMÍLLA132.1+40+3.0
BLESSING OSAZIVA + YHARA NATHALIA48.6+15+3.1
ARIADNA CAMPOY + NINA ESCAMÍLLA127.3+41+3.2
JANA FLAQUER + MONICA LOZANO181.7+59+3.2
JANA FLAQUER + NINA ESCAMÍLLA128.9+43+3.3
IRIA SASTRE + NINA ESCAMÍLLA134.2+48+3.6
AINA LOPEZ + BLESSING OSAZIVA33.4+12+3.6
IRIA SASTRE + MARIA RIUS74.8+27+3.6
IRIA SASTRE + MONICA LOZANO120.2+45+3.7
ARIADNA CAMPOY + MARIA RIUS68.0+28+4.1
MARIA RIUS + MONICA LOZANO70.1+33+4.7
BLESSING OSAZIVA + NINA ESCAMÍLLA91.3+43+4.7
BERTA NAVARRO + JANA FLAQUER19.1+9+4.7
BERTA FABREGAT + MONICA LOZANO146.7+73+5.0
BERTA FABREGAT + JANA FLAQUER96.4+49+5.1
IRIA SASTRE + JANA FLAQUER150.6+77+5.1
BERTA FABREGAT + IRIA SASTRE135.6+70+5.2
BERTA FABREGAT + BLESSING OSAZIVA96.7+52+5.4
ARIADNA CAMPOY + BLESSING OSAZIVA101.6+55+5.4
BLESSING OSAZIVA + YAIZA HERVAS69.8+38+5.4
JANA FLAQUER + MARIA RIUS69.9+41+5.9
BLESSING OSAZIVA + MONICA LOZANO114.9+73+6.4
MARIA RIUS + NINA ESCAMÍLLA67.5+43+6.4
BERTA FABREGAT + MARIA RIUS57.4+37+6.4
BLESSING OSAZIVA + IRIA SASTRE138.0+100+7.2
BLESSING OSAZIVA + JANA FLAQUER96.9+79+8.1
HOMS UE MATARÓ - IAF

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ABRIL PONT, ARES ARAGÓN, ARLET FRÍAS, LAIA ANEAS, NOA POZA7.4225–13-10.7
ARES ARAGÓN, ARLET FRÍAS, BRUNA LOPEZ, CHLOE FLOW, MARTINA HERNÁNDEZ7.4322–6-5.4
ABRIL PONT, AINA SANZ, LAIA ANEAS, MARTINA HERNÁNDEZ, NOA POZA15.25416–24-5.2
AINA SANZ, ARES ARAGÓN, ARLET FRÍAS, CHLOE FLOW, NOA POZA8.5556–10-4.7
BRUNA LOPEZ, CARLA MARFÀ, IVET BAGUE, LAIA ANEAS, MARTINA HERNÁNDEZ12.13210–14-3.3
ABRIL PONT, AINA SANZ, ARLET FRÍAS, CHLOE FLOW, NOA POZA16.64317–21-2.4
ABRIL PONT, AINA SANZ, CHLOE FLOW, MARTINA HERNÁNDEZ, NOA POZA24.910633–33+0.0
ARES ARAGÓN, BRUNA LOPEZ, CHLOE FLOW, MARTINA HERNÁNDEZ, NOA POZA7.85411–11+0.0
ABRIL PONT, AINA SANZ, IVET BAGUE, LAIA ANEAS, NOA POZA8.7339–8+1.1
ARLET FRÍAS, BRUNA LOPEZ, CARLA MARFÀ, CHLOE FLOW, MARTINA HERNÁNDEZ6.42210–8+3.1
ABRIL PONT, ARES ARAGÓN, BRUNA LOPEZ, CHLOE FLOW, NOA POZA12.07615–9+5.0
ARES ARAGÓN, BRUNA LOPEZ, CARLA MARFÀ, CHLOE FLOW, MARTINA HERNÁNDEZ9.04311–5+6.7
ARES ARAGÓN, ARLET FRÍAS, BRUNA LOPEZ, IVET BAGUE, LAIA ANEAS7.24217–12+6.9
AINA SANZ, ARLET FRÍAS, CHLOE FLOW, MARTINA HERNÁNDEZ, NOA POZA9.65519–11+8.4
AINA SANZ, CARLA MARFÀ, LAIA ANEAS, MARTINA HERNÁNDEZ, NOA POZA7.74412–5+9.1
ARES ARAGÓN, BRUNA LOPEZ, LAIA ANEAS, MARTINA HERNÁNDEZ, NOA POZA8.01113–5+10.1
ARES ARAGÓN, BRUNA LOPEZ, CARLA MARFÀ, IVET BAGUE, LAIA ANEAS11.63228–16+10.4
ABRIL PONT, AINA SANZ, ARES ARAGÓN, BRUNA LOPEZ, MARTINA HERNÁNDEZ6.63319–8+16.6

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
MARTINA HERNÁNDEZ + MERITXELL BARNEY17.1-11-6.4
ABRIL PONT + IVET BAGUE87.1-17-2.0
ABRIL PONT + CARLA MARFÀ50.4-7-1.4
ARLET FRÍAS + CARLA MARFÀ53.6-6-1.1
ARLET FRÍAS + CHLOE FLOW103.6-5-0.5
ABRIL PONT + LAIA ANEAS107.8-5-0.5
LAIA ANEAS + MARTINA HERNÁNDEZ110.0-5-0.5
BRUNA LOPEZ + CHLOE FLOW94.1-3-0.3
ABRIL PONT + NOA POZA180.5-3-0.2
ABRIL PONT + ARLET FRÍAS73.3-1-0.1
ABRIL PONT + CHLOE FLOW132.8+6+0.5
CARLA MARFÀ + MARTINA HERNÁNDEZ102.9+6+0.6
ABRIL PONT + MARTINA HERNÁNDEZ106.4+8+0.8
CHLOE FLOW + NOA POZA163.5+14+0.9
ARLET FRÍAS + MARTINA HERNÁNDEZ96.5+10+1.0
CHLOE FLOW + IVET BAGUE86.7+11+1.3
ABRIL PONT + AINA SANZ132.4+17+1.3
ARLET FRÍAS + LAIA ANEAS80.4+14+1.7
CARLA MARFÀ + CHLOE FLOW80.2+14+1.7
ARLET FRÍAS + NOA POZA129.8+23+1.8
IVET BAGUE + LAIA ANEAS102.4+19+1.9
IVET BAGUE + NOA POZA85.6+17+2.0
AINA SANZ + LAIA ANEAS97.0+21+2.2
CARLA MARFÀ + LAIA ANEAS93.5+21+2.2
ABRIL PONT + BRUNA LOPEZ92.0+22+2.4
LAIA ANEAS + NOA POZA141.3+35+2.5
IVET BAGUE + MARTINA HERNÁNDEZ70.5+18+2.6
AINA SANZ + ARLET FRÍAS80.8+21+2.6
CHLOE FLOW + MARTINA HERNÁNDEZ151.7+40+2.6
BRUNA LOPEZ + MARTINA HERNÁNDEZ135.6+36+2.7
MARTINA HERNÁNDEZ + NOA POZA138.7+37+2.7
CARLA MARFÀ + IVET BAGUE96.3+26+2.7
ARES ARAGÓN + ARLET FRÍAS65.4+18+2.8
BRUNA LOPEZ + LAIA ANEAS107.1+30+2.8
ABRIL PONT + ARES ARAGÓN99.6+29+2.9
BRUNA LOPEZ + CARLA MARFÀ108.3+33+3.0
ARES ARAGÓN + BRUNA LOPEZ116.6+36+3.1
ARES ARAGÓN + LAIA ANEAS84.2+27+3.2
BRUNA LOPEZ + NOA POZA134.0+48+3.6
BRUNA LOPEZ + IVET BAGUE100.0+36+3.6
AINA SANZ + NOA POZA163.1+60+3.7
CARLA MARFÀ + NOA POZA87.9+33+3.8
ARES ARAGÓN + NOA POZA99.5+38+3.8
ARES ARAGÓN + CHLOE FLOW130.8+57+4.4
AINA SANZ + MARTINA HERNÁNDEZ139.3+63+4.5
ARES ARAGÓN + IVET BAGUE97.4+45+4.6
AINA SANZ + IVET BAGUE83.2+43+5.2
AINA SANZ + CHLOE FLOW128.6+67+5.2
ARLET FRÍAS + BRUNA LOPEZ94.3+57+6.0
ARES ARAGÓN + CARLA MARFÀ77.7+49+6.3
ARES ARAGÓN + MARTINA HERNÁNDEZ89.1+58+6.5
ARLET FRÍAS + IVET BAGUE71.0+49+6.9
AINA SANZ + BRUNA LOPEZ38.5+30+7.8
AINA SANZ + CARLA MARFÀ51.8+46+8.9
AINA SANZ + ARES ARAGÓN78.7+92+11.7
BARÇA CBS

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ABRIL GIL, ANNA LLORENS, BERTA FUSTER, CHLOÉ ORTIZ, JANA TARAZAGA11.65310–19-7.8
ANNA LLORENS, IRENE ROCAMORA, JANA TARAZAGA, MARTINA RUTLLANT, MIA TALLON7.63311–13-2.6
BERTA FUSTER, CARLA ROMA, IRENE ROCAMORA, JANA TARAZAGA, MARTINA RUTLLANT10.83219–21-1.9
ABRIL GIL, CHLOE BAIGES, CHLOÉ ORTIZ, IRENE ROCAMORA, MARTINA RUTLLANT7.23213–14-1.4
ABRIL GIL, ANNA LLORENS, BERTA FUSTER, JANA TARAZAGA, MARTINA RUTLLANT6.93310–10+0.0
ABRIL GIL, BERTA FUSTER, JANA TARAZAGA, MARTINA RUTLLANT, MIA GROSS8.93218–14+4.5
CARLA ROMA, CHLOE BAIGES, IRENE ROCAMORA, MARTINA RUTLLANT, MIA TALLON6.4227–4+4.7
ANNA LLORENS, BERTA FUSTER, CHLOE BAIGES, IRENE ROCAMORA, JANA TARAZAGA8.84414–9+5.7
ABRIL GIL, ANNA LLORENS, CHLOE BAIGES, JANA TARAZAGA, MARTINA RUTLLANT7.63213–8+6.6
ABRIL GIL, ANNA LLORENS, BERTA FUSTER, IRENE ROCAMORA, JANA TARAZAGA8.74420–12+9.2

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
CHLOÉ ORTIZ + IRENE ROCAMORA63.5-15-2.4
ABRIL GIL + AINA CORTIJO38.8-9-2.3
ABRIL GIL + CHLOÉ ORTIZ94.0-17-1.8
ABRIL GIL + CARLA ROMA78.4-12-1.5
AINA CORTIJO + JANA TARAZAGA60.4-8-1.3
AINA CORTIJO + CHLOÉ ORTIZ25.3-3-1.2
CARLA ROMA + CHLOÉ ORTIZ48.3-4-0.8
MARTINA RUTLLANT + MIA GROSS69.0-5-0.7
ANNA LLORENS + CARLA ROMA64.5-4-0.6
CARLA ROMA + JANA TARAZAGA117.1-7-0.6
AINA CORTIJO + BERTA FUSTER20.0-1-0.5
MARTINA RUTLLANT + MIA TALLON87.8-2-0.2
ABRIL GIL + JANA TARAZAGA156.3-3-0.2
ABRIL GIL + IRENE ROCAMORA98.3-1-0.1
CHLOÉ ORTIZ + JANA TARAZAGA91.1+2+0.2
BERTA FUSTER + CARLA ROMA82.1+3+0.4
BERTA FUSTER + JANA TARAZAGA146.9+6+0.4
ABRIL GIL + ANNA LLORENS108.9+9+0.8
ANNA LLORENS + CHLOÉ ORTIZ64.6+6+0.9
ANNA LLORENS + JANA TARAZAGA139.2+13+0.9
CARLA ROMA + MIA GROSS37.2+4+1.1
CHLOE BAIGES + CHLOÉ ORTIZ97.6+11+1.1
JANA TARAZAGA + MARTINA RUTLLANT173.0+20+1.2
BERTA FUSTER + MARTINA RUTLLANT112.2+13+1.2
CARLA ROMA + MARTINA RUTLLANT100.1+12+1.2
ANNA LLORENS + MIA TALLON87.4+11+1.3
CHLOÉ ORTIZ + MARTINA RUTLLANT75.4+10+1.3
BERTA FUSTER + CHLOÉ ORTIZ68.2+10+1.5
IRENE ROCAMORA + MARTINA RUTLLANT103.4+16+1.5
BERTA FUSTER + MIA TALLON56.2+9+1.6
ABRIL GIL + CHLOE BAIGES143.3+24+1.7
CHLOE BAIGES + MARTINA RUTLLANT163.6+28+1.7
CHLOE BAIGES + IRENE ROCAMORA124.9+22+1.8
ANNA LLORENS + MARTINA RUTLLANT70.7+13+1.8
IRENE ROCAMORA + JANA TARAZAGA143.7+28+1.9
CHLOE BAIGES + JANA TARAZAGA97.0+19+2.0
CARLA ROMA + IRENE ROCAMORA86.7+17+2.0
IRENE ROCAMORA + MIA TALLON96.8+19+2.0
ABRIL GIL + BERTA FUSTER100.7+20+2.0
ABRIL GIL + MARTINA RUTLLANT129.7+26+2.0
CHLOÉ ORTIZ + MIA GROSS49.0+10+2.0
ANNA LLORENS + BERTA FUSTER111.0+25+2.3
BERTA FUSTER + IRENE ROCAMORA107.1+25+2.3
AINA CORTIJO + MARTINA RUTLLANT67.9+16+2.4
CARLA ROMA + CHLOE BAIGES123.1+30+2.4
AINA CORTIJO + CHLOE BAIGES66.1+19+2.9
ANNA LLORENS + IRENE ROCAMORA68.0+21+3.1
IRENE ROCAMORA + MIA GROSS27.2+9+3.3
CHLOE BAIGES + MIA TALLON98.0+33+3.4
CHLOÉ ORTIZ + MIA TALLON45.8+16+3.5
AINA CORTIJO + IRENE ROCAMORA48.2+18+3.7
JANA TARAZAGA + MIA TALLON107.0+41+3.8
JANA TARAZAGA + MIA GROSS65.2+26+4.0
AINA CORTIJO + CARLA ROMA49.0+20+4.1
ANNA LLORENS + CHLOE BAIGES122.4+51+4.2
BERTA FUSTER + MIA GROSS69.3+30+4.3
ABRIL GIL + MIA GROSS67.9+31+4.6
ABRIL GIL + MIA TALLON71.0+33+4.6
CARLA ROMA + MIA TALLON96.1+45+4.7
BERTA FUSTER + CHLOE BAIGES124.4+59+4.7
CHLOE BAIGES + MIA GROSS90.4+44+4.9
MIA GROSS + MIA TALLON63.3+33+5.2
ANNA LLORENS + MIA GROSS30.7+16+5.2
AINA CORTIJO + ANNA LLORENS29.5+16+5.4
AINA CORTIJO + MIA TALLON19.4+15+7.7
FEMENÍ SANT ADRIÀ A

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ALBA EXPOSITO, ALEXIA MEJIA, CARLA FONT, ELIA POZO, LUCIA GONZALEZ7.3446–21-20.6
AITANA MACIAS, AITANA NEVADO, ALBA EXPOSITO, ALEXIA MEJIA, ELIA POZO7.6559–21-15.9
AITANA NEVADO, ALBA EXPOSITO, ARLET BALLESTÉ, CARLA FONT, J.J.J.6.82210–13-4.4
AITANA MACIAS, AITANA NEVADO, ALBA EXPOSITO, ARLET BALLESTÉ, J.J.J.7.23317–20-4.2
AITANA MACIAS, AITANA NEVADO, ALBA EXPOSITO, J.J.J., LUCIA GONZALEZ11.74312–15-2.6
ALBA EXPOSITO, ALEXIA MEJIA, CARLA FONT, ELIA POZO, IRENE MARCÚS16.99627–30-1.8
AITANA MACIAS, AITANA NEVADO, ALBA EXPOSITO, ALEXIA MEJIA, LUCIA GONZALEZ12.46313–15-1.6
AITANA MACIAS, ALBA EXPOSITO, ALEXIA MEJIA, CARLA FONT, ELIA POZO7.26611–12-1.4
AITANA MACIAS, ALBA EXPOSITO, CARLA FONT, IRENE MARCÚS, LUCIA GONZALEZ6.24310–10+0.0
ALBA EXPOSITO, ALEXIA MEJIA, CARLA FONT, IRENE MARCÚS, LUCIA GONZALEZ7.65516–16+0.0
AITANA MACIAS, AITANA NEVADO, ALBA EXPOSITO, IRENE MARCÚS, LUCIA GONZALEZ6.6534–4+0.0
AITANA MACIAS, ALBA EXPOSITO, CARLA FONT, IRENE MARCÚS, J.J.J.10.1427–6+1.0
AITANA MACIAS, AITANA NEVADO, ALBA EXPOSITO, IRENE MARCÚS, J.J.J.12.15422–18+3.3
AITANA NEVADO, ALBA EXPOSITO, ELIA POZO, IRENE MARCÚS, LUCIA GONZALEZ8.84317–10+8.0
AITANA NEVADO, ALBA EXPOSITO, ARLET BALLESTÉ, ELIA POZO, J.J.J.6.74310–4+8.9
AITANA MACIAS, ALBA EXPOSITO, ELIA POZO, IRENE MARCÚS, J.J.J.8.04217–5+15.0
AITANA MACIAS, ALBA EXPOSITO, ALEXIA MEJIA, CARLA FONT, LUCIA GONZALEZ12.77529–8+16.6

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ABRIL MARTINEZ + AITANA NEVADO19.0-25-13.2
ARLET BALLESTÉ + ELSA CORRIONERO20.2-16-7.9
ABRIL MARTINEZ + IRENE MARCÚS24.9-16-6.4
AMI-LAIA NINOT + J.J.J.16.6-9-5.4
ELSA CORRIONERO + IRENE MARCÚS23.4-10-4.3
ELIA POZO + ELSA CORRIONERO22.7-8-3.5
ARLET BALLESTÉ + IRENE MARCÚS54.8-19-3.5
CARLA FONT + ELSA CORRIONERO28.9-8-2.8
ARLET BALLESTÉ + CARLA FONT71.1-17-2.4
ARLET BALLESTÉ + ELIA POZO79.2-18-2.3
ARLET BALLESTÉ + LUCIA GONZALEZ78.0-17-2.2
ELSA CORRIONERO + LUCIA GONZALEZ32.7-7-2.1
CARLA FONT + ELIA POZO123.7-24-1.9
AMI-LAIA NINOT + LUCIA GONZALEZ16.2-3-1.8
AITANA NEVADO + CARLA FONT58.5-10-1.7
ABRIL MARTINEZ + ALEXIA MEJIA27.0-4-1.5
ABRIL MARTINEZ + CARLA FONT41.8-5-1.2
CARLA FONT + J.J.J.97.9-11-1.1
ABRIL MARTINEZ + ELIA POZO23.8-2-0.8
ALBA EXPOSITO + ELSA CORRIONERO34.7-2-0.6
ALEXIA MEJIA + ELIA POZO93.5-4-0.4
ALBA EXPOSITO + ARLET BALLESTÉ77.6-3-0.4
ELIA POZO + LUCIA GONZALEZ128.3-3-0.2
ALBA EXPOSITO + CARLA FONT191.5-2-0.1
ABRIL MARTINEZ + LUCIA GONZALEZ27.8+0+0.0
ARLET BALLESTÉ + J.J.J.92.0+0+0.0
ALBA EXPOSITO + ELIA POZO143.3+7+0.5
AITANA NEVADO + ARLET BALLESTÉ80.7+4+0.5
ABRIL MARTINEZ + ALBA EXPOSITO35.4+2+0.6
ALEXIA MEJIA + CARLA FONT131.0+9+0.7
CARLA FONT + LUCIA GONZALEZ142.6+13+0.9
AITANA NEVADO + ELIA POZO98.6+10+1.0
AITANA MACIAS + ARLET BALLESTÉ63.4+8+1.3
AITANA MACIAS + ELIA POZO102.8+13+1.3
AITANA NEVADO + LUCIA GONZALEZ129.0+17+1.3
ALEXIA MEJIA + ARLET BALLESTÉ27.8+4+1.4
ALEXIA MEJIA + ELSA CORRIONERO32.9+5+1.5
ALEXIA MEJIA + IRENE MARCÚS98.1+17+1.7
AITANA NEVADO + IRENE MARCÚS107.2+19+1.8
ALBA EXPOSITO + ALEXIA MEJIA160.0+29+1.8
J.J.J. + LUCIA GONZALEZ94.3+18+1.9
ALBA EXPOSITO + J.J.J.160.6+31+1.9
AITANA NEVADO + ALBA EXPOSITO178.2+38+2.1
ELIA POZO + IRENE MARCÚS120.9+26+2.2
CARLA FONT + IRENE MARCÚS130.1+28+2.2
AITANA NEVADO + ALEXIA MEJIA87.3+20+2.3
ELIA POZO + J.J.J.100.0+25+2.5
ALBA EXPOSITO + IRENE MARCÚS154.6+44+2.8
AITANA MACIAS + IRENE MARCÚS123.4+36+2.9
AITANA MACIAS + CARLA FONT135.0+40+3.0
ALBA EXPOSITO + LUCIA GONZALEZ182.7+55+3.0
AITANA MACIAS + AITANA NEVADO146.4+45+3.1
AITANA MACIAS + J.J.J.130.4+46+3.5
AITANA MACIAS + ALBA EXPOSITO196.0+72+3.7
IRENE MARCÚS + LUCIA GONZALEZ124.3+48+3.9
AITANA MACIAS + ALEXIA MEJIA120.5+47+3.9
ABRIL MARTINEZ + AITANA MACIAS27.0+11+4.1
AITANA MACIAS + LUCIA GONZALEZ146.6+60+4.1
IRENE MARCÚS + J.J.J.108.2+45+4.2
AITANA NEVADO + J.J.J.113.3+52+4.6
ALEXIA MEJIA + LUCIA GONZALEZ102.2+47+4.6
AITANA MACIAS + ELSA CORRIONERO30.4+17+5.6
ALEXIA MEJIA + J.J.J.20.2+13+6.4
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ESTEL PERXACHS, LOLA BAGUDÀ, MARIONA BORRÀS, MARTINA GAUXAX, PAULA SANTIAGO6.9663–12-13.0
AGNES ROCA, CARLOTA VERHEYEN, ESTEL PERXACHS, LAIA BOSCH, MARTINA GAUXAX6.43310–17-11.0
ALEXIA SURIS, ISOLDA MANCEBO, LAIA BOSCH, MARIONA BORRÀS, NORA RIBOT15.811816–32-10.1
AGNES ROCA, ESTEL PERXACHS, LAIA BOSCH, NORA RIBOT, PAULA SANTIAGO7.8666–11-6.4
AGNES ROCA, ALEXIA SURIS, ISOLDA MANCEBO, LAIA BOSCH, NORA RIBOT8.14413–17-4.9
AGNES ROCA, CARLOTA VERHEYEN, ESTEL PERXACHS, LAIA BOSCH, NORA RIBOT8.1447–11-4.9
ALEXIA SURIS, ESTEL PERXACHS, LAIA BOSCH, MARIONA BORRÀS, NORA RIBOT7.1448–11-4.2
ISOLDA MANCEBO, LAIA BOSCH, LOLA BAGUDÀ, NORA RIBOT, PAULA SANTIAGO7.13212–15-4.2
ESTEL PERXACHS, LOLA BAGUDÀ, MARIONA BORRÀS, NORA RIBOT, PAULA SANTIAGO12.39714–19-4.1
ALEXIA SURIS, ISOLDA MANCEBO, LOLA BAGUDÀ, MARIONA BORRÀS, MARTINA GAUXAX11.03319–23-3.6
CARLOTA VERHEYEN, ESTEL PERXACHS, MARIONA BORRÀS, NORA RIBOT, PAULA SANTIAGO6.6443–5-3.0
ALEXIA SURIS, ISOLDA MANCEBO, LOLA BAGUDÀ, NORA RIBOT, PAULA SANTIAGO7.4556–8-2.7
ALEXIA SURIS, ISOLDA MANCEBO, MARIONA BORRÀS, MARTINA GAUXAX, PAULA SANTIAGO7.1548–9-1.4
AGNES ROCA, ISOLDA MANCEBO, LAIA BOSCH, NORA RIBOT, PAULA SANTIAGO11.37416–16+0.0
ISOLDA MANCEBO, LOLA BAGUDÀ, MARIONA BORRÀS, NORA RIBOT, PAULA SANTIAGO10.48715–14+1.0
ESTEL PERXACHS, LAIA BOSCH, LOLA BAGUDÀ, MARIONA BORRÀS, MARTINA GAUXAX8.05511–10+1.2
ALEXIA SURIS, ESTEL PERXACHS, ISOLDA MANCEBO, LAIA BOSCH, NORA RIBOT9.8328–5+3.1
AGNES ROCA, ESTEL PERXACHS, LOLA BAGUDÀ, NORA RIBOT, PAULA SANTIAGO6.2335–3+3.2
ESTEL PERXACHS, ISOLDA MANCEBO, LAIA BOSCH, MARIONA BORRÀS, NORA RIBOT11.47617–13+3.5
ISOLDA MANCEBO, LAIA BOSCH, MARIONA BORRÀS, NORA RIBOT, PAULA SANTIAGO10.85424–20+3.7
ALEXIA SURIS, ISOLDA MANCEBO, LOLA BAGUDÀ, MARIONA BORRÀS, NORA RIBOT13.29518–13+3.8
ISOLDA MANCEBO, LAIA BOSCH, LOLA BAGUDÀ, MARIONA BORRÀS, NORA RIBOT14.89722–9+8.8
CARLOTA VERHEYEN, ISOLDA MANCEBO, LAIA BOSCH, LOLA BAGUDÀ, MARTINA GAUXAX6.85412–4+11.8
ESTEL PERXACHS, ISOLDA MANCEBO, LAIA BOSCH, NORA RIBOT, PAULA SANTIAGO7.64313–3+13.1
ESTEL PERXACHS, LAIA BOSCH, LOLA BAGUDÀ, MARIONA BORRÀS, NORA RIBOT7.15420–10+14.0
ALEXIA SURIS, ISOLDA MANCEBO, MARIONA BORRÀS, NORA RIBOT, PAULA SANTIAGO8.49821–8+15.4
ALEXIA SURIS, ESTEL PERXACHS, LAIA BOSCH, NORA RIBOT, PAULA SANTIAGO7.25518–4+19.4
AGNES ROCA, ALEXIA SURIS, ISOLDA MANCEBO, LOLA BAGUDÀ, NORA RIBOT7.22218–2+22.3

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
AGNES ROCA + MARIONA BORRÀS24.0-21-8.8
AGNES ROCA + MARTINA GAUXAX39.7-21-5.3
AGNES ROCA + ALEXIA SURIS43.9-16-3.6
ESTEL PERXACHS + PAULA SANTIAGO123.2-40-3.2
LOLA BAGUDÀ + PAULA SANTIAGO93.4-27-2.9
AGNES ROCA + ESTEL PERXACHS80.2-22-2.7
AGNES ROCA + PAULA SANTIAGO54.5-13-2.4
AGNES ROCA + CARLOTA VERHEYEN50.0-11-2.2
MARIONA BORRÀS + PAULA SANTIAGO96.3-20-2.1
MARTINA GAUXAX + PAULA SANTIAGO67.5-13-1.9
ALEXIA SURIS + LAIA BOSCH119.3-19-1.6
CARLOTA VERHEYEN + PAULA SANTIAGO60.7-8-1.3
ESTEL PERXACHS + MARTINA GAUXAX88.8-10-1.1
ALEXIA SURIS + MARIONA BORRÀS90.3-10-1.1
CARLOTA VERHEYEN + ESTEL PERXACHS83.0-9-1.1
LOLA BAGUDÀ + MARIONA BORRÀS127.5-12-0.9
LAIA BOSCH + MARIONA BORRÀS141.4-13-0.9
ESTEL PERXACHS + MARIONA BORRÀS117.7-10-0.8
ALEXIA SURIS + MARTINA GAUXAX69.6-5-0.7
NORA RIBOT + PAULA SANTIAGO159.2-5-0.3
ESTEL PERXACHS + LOLA BAGUDÀ111.4-3-0.3
MARIONA BORRÀS + NORA RIBOT162.7-2-0.1
LAIA BOSCH + PAULA SANTIAGO107.3-1-0.1
AGNES ROCA + LOLA BAGUDÀ69.2+2+0.3
CARLOTA VERHEYEN + LAIA BOSCH82.1+4+0.5
LOLA BAGUDÀ + MARTINA GAUXAX91.8+5+0.5
ESTEL PERXACHS + LAIA BOSCH167.8+10+0.6
MARIONA BORRÀS + MARTINA GAUXAX82.5+6+0.7
LAIA BOSCH + MARTINA GAUXAX94.2+7+0.7
AGNES ROCA + NORA RIBOT108.7+9+0.8
ESTEL PERXACHS + NORA RIBOT181.0+15+0.8
ALEXIA SURIS + LOLA BAGUDÀ82.8+7+0.8
ISOLDA MANCEBO + MARIONA BORRÀS173.9+16+0.9
AGNES ROCA + LAIA BOSCH109.7+11+1.0
ALEXIA SURIS + ISOLDA MANCEBO164.2+18+1.1
CARLOTA VERHEYEN + MARIONA BORRÀS54.4+7+1.3
ISOLDA MANCEBO + PAULA SANTIAGO143.3+19+1.3
LOLA BAGUDÀ + NORA RIBOT146.1+20+1.4
ALEXIA SURIS + NORA RIBOT141.6+20+1.4
CARLOTA VERHEYEN + NORA RIBOT85.4+16+1.9
AGNES ROCA + ISOLDA MANCEBO89.1+17+1.9
CARLOTA VERHEYEN + MARTINA GAUXAX56.1+11+2.0
ALEXIA SURIS + PAULA SANTIAGO80.6+16+2.0
ALEXIA SURIS + ESTEL PERXACHS91.3+19+2.1
LAIA BOSCH + NORA RIBOT214.2+45+2.1
ISOLDA MANCEBO + LOLA BAGUDÀ175.1+42+2.4
ISOLDA MANCEBO + NORA RIBOT238.4+61+2.6
ISOLDA MANCEBO + LAIA BOSCH227.5+62+2.7
CARLOTA VERHEYEN + LOLA BAGUDÀ45.8+13+2.8
ISOLDA MANCEBO + MARTINA GAUXAX99.7+32+3.2
ESTEL PERXACHS + ISOLDA MANCEBO91.6+31+3.4
ALEXIA SURIS + CARLOTA VERHEYEN25.9+9+3.5
LAIA BOSCH + LOLA BAGUDÀ115.5+43+3.7
CARLOTA VERHEYEN + ISOLDA MANCEBO73.9+51+6.9
PEPITU - MANRESA CBF U14

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
EULALIA MAYOR, HELENA JIMENEZ, NINA CLOTET, SONIA TSYVINSKA, TXELL COPETE11.6547–22-13.0
ARIADNA MARIA, EULALIA MAYOR, IARA SUAREZ, LAIA MUNCUNILL, TXELL COPETE6.6445–12-10.6
DEBORAH ELIZABETH, EULALIA MAYOR, HELENA JIMENEZ, NINA CLOTET, TXELL COPETE7.2447–13-8.3
IARA SUAREZ, LAIA MUNCUNILL, NINA CLOTET, NOELIA ALMEDA, SONIA TSYVINSKA6.1667–12-8.3
ABRIL CASTILLO, EULALIA MAYOR, LAIA MUNCUNILL, NINA CLOTET, SONIA TSYVINSKA8.64310–17-8.1
DEBORAH ELIZABETH, EULALIA MAYOR, LAIA MUNCUNILL, NINA CLOTET, NOELIA ALMEDA13.76412–22-7.3
EULALIA MAYOR, HELENA JIMENEZ, LAIA MUNCUNILL, NINA CLOTET, TXELL COPETE17.810728–40-6.7
DEBORAH ELIZABETH, EULALIA MAYOR, HELENA JIMENEZ, NINA CLOTET, NOELIA ALMEDA7.9337–11-5.1
DEBORAH ELIZABETH, IARA SUAREZ, LAIA MUNCUNILL, NINA CLOTET, NOELIA ALMEDA6.6226–9-4.6
DEBORAH ELIZABETH, EULALIA MAYOR, LAIA MUNCUNILL, NINA CLOTET, TXELL COPETE37.514834–47-3.5
EULALIA MAYOR, HELENA JIMENEZ, IARA SUAREZ, LAIA MUNCUNILL, NINA CLOTET14.410722–27-3.5
ARIADNA MARIA, IARA SUAREZ, LAIA MUNCUNILL, NINA CLOTET, TXELL COPETE9.7549–12-3.1
DEBORAH ELIZABETH, EULALIA MAYOR, IARA SUAREZ, LAIA MUNCUNILL, NINA CLOTET6.55410–12-3.1
DEBORAH ELIZABETH, EULALIA MAYOR, HELENA JIMENEZ, IARA SUAREZ, TXELL COPETE7.64410–12-2.6
ARIADNA MARIA, EULALIA MAYOR, LAIA MUNCUNILL, NINA CLOTET, NOELIA ALMEDA8.13310–11-1.2
EULALIA MAYOR, HELENA JIMENEZ, IARA SUAREZ, SONIA TSYVINSKA, TXELL COPETE7.04415–14+1.4
DEBORAH ELIZABETH, IARA SUAREZ, LAIA MUNCUNILL, NINA CLOTET, TXELL COPETE12.75319–16+2.4
ABRIL CASTILLO, DEBORAH ELIZABETH, EULALIA MAYOR, LAIA MUNCUNILL, NINA CLOTET9.05415–12+3.3
EULALIA MAYOR, IARA SUAREZ, LAIA MUNCUNILL, NOELIA ALMEDA, SONIA TSYVINSKA8.85511–6+5.7
EULALIA MAYOR, HELENA JIMENEZ, LAIA MUNCUNILL, NINA CLOTET, NOELIA ALMEDA28.015756–40+5.7
DEBORAH ELIZABETH, EULALIA MAYOR, LAIA MUNCUNILL, NINA CLOTET, SONIA TSYVINSKA6.63315–10+7.6
EULALIA MAYOR, HELENA JIMENEZ, IARA SUAREZ, LAIA MUNCUNILL, NOELIA ALMEDA6.47511–6+7.8
HELENA JIMENEZ, IARA SUAREZ, LAIA MUNCUNILL, NINA CLOTET, TXELL COPETE7.73319–13+7.8
IARA SUAREZ, LAIA MUNCUNILL, NINA CLOTET, NOA YOLANDA, SONIA TSYVINSKA6.45311–5+9.4

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ABRIL CASTILLO + SONIA TSYVINSKA49.3-44-8.9
SONIA TSYVINSKA + TXELL COPETE51.1-45-8.8
DEBORAH ELIZABETH + SONIA TSYVINSKA20.2-17-8.4
HELENA JIMENEZ + SONIA TSYVINSKA69.7-51-7.3
EULALIA MAYOR + SONIA TSYVINSKA114.6-75-6.5
NOA YOLANDA + TXELL COPETE23.5-15-6.4
ABRIL CASTILLO + NOELIA ALMEDA15.2-9-5.9
ABRIL CASTILLO + IARA SUAREZ62.8-35-5.6
DEBORAH ELIZABETH + EULALIA MAYOR128.5-68-5.3
EULALIA MAYOR + NOA YOLANDA44.2-23-5.2
ABRIL CASTILLO + EULALIA MAYOR92.0-44-4.8
DEBORAH ELIZABETH + HELENA JIMENEZ42.1-20-4.8
NOA YOLANDA + SONIA TSYVINSKA39.9-18-4.5
ARIADNA MARIA + SONIA TSYVINSKA15.8-7-4.4
EULALIA MAYOR + TXELL COPETE143.0-62-4.3
HELENA JIMENEZ + TXELL COPETE104.4-45-4.3
ABRIL CASTILLO + DEBORAH ELIZABETH31.5-13-4.1
ARIADNA MARIA + TXELL COPETE40.3-16-4.0
ABRIL CASTILLO + NINA CLOTET79.4-31-3.9
ABRIL CASTILLO + LAIA MUNCUNILL85.6-33-3.9
DEBORAH ELIZABETH + NINA CLOTET137.3-51-3.7
NINA CLOTET + TXELL COPETE163.9-60-3.7
ARIADNA MARIA + LAIA MUNCUNILL67.5-24-3.6
DEBORAH ELIZABETH + TXELL COPETE86.0-28-3.3
DEBORAH ELIZABETH + IARA SUAREZ71.7-23-3.2
NINA CLOTET + SONIA TSYVINSKA116.6-37-3.2
ARIADNA MARIA + NOELIA ALMEDA28.4-9-3.2
ABRIL CASTILLO + HELENA JIMENEZ53.9-17-3.2
DEBORAH ELIZABETH + LAIA MUNCUNILL121.4-34-2.8
EULALIA MAYOR + NINA CLOTET262.7-64-2.4
IARA SUAREZ + SONIA TSYVINSKA91.6-22-2.4
ABRIL CASTILLO + ARIADNA MARIA38.1-9-2.4
DEBORAH ELIZABETH + NOELIA ALMEDA36.4-7-1.9
EULALIA MAYOR + IARA SUAREZ156.9-30-1.9
EULALIA MAYOR + HELENA JIMENEZ205.4-39-1.9
IARA SUAREZ + TXELL COPETE89.7-16-1.8
LAIA MUNCUNILL + TXELL COPETE135.5-22-1.6
ARIADNA MARIA + IARA SUAREZ72.5-8-1.1
EULALIA MAYOR + LAIA MUNCUNILL281.7-28-1.0
ARIADNA MARIA + NOA YOLANDA34.6-3-0.9
HELENA JIMENEZ + NOA YOLANDA50.8-4-0.8
ARIADNA MARIA + EULALIA MAYOR75.6-5-0.7
IARA SUAREZ + NOA YOLANDA47.4-3-0.6
HELENA JIMENEZ + NINA CLOTET204.8-12-0.6
IARA SUAREZ + LAIA MUNCUNILL191.5-11-0.6
LAIA MUNCUNILL + NINA CLOTET301.7-14-0.5
ARIADNA MARIA + NINA CLOTET80.7+1+0.1
LAIA MUNCUNILL + SONIA TSYVINSKA88.0+4+0.5
HELENA JIMENEZ + IARA SUAREZ133.5+11+0.8
IARA SUAREZ + NINA CLOTET164.2+14+0.9
NINA CLOTET + NOELIA ALMEDA109.5+10+0.9
NINA CLOTET + NOA YOLANDA60.8+7+1.2
HELENA JIMENEZ + LAIA MUNCUNILL135.4+21+1.6
ARIADNA MARIA + HELENA JIMENEZ44.8+7+1.6
NOELIA ALMEDA + SONIA TSYVINSKA36.1+6+1.7
LAIA MUNCUNILL + NOA YOLANDA56.5+10+1.8
ABRIL CASTILLO + NOA YOLANDA15.0+3+2.0
HELENA JIMENEZ + NOELIA ALMEDA85.1+18+2.1
EULALIA MAYOR + NOELIA ALMEDA121.6+31+2.5
IARA SUAREZ + NOELIA ALMEDA59.2+17+2.9
LAIA MUNCUNILL + NOELIA ALMEDA118.8+44+3.7
C.B GRUP BARNA A

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
AINA DEMPERE, BERTA CADEVALL, CARLA CALAFELL, CARLA RODERGAS, NORA JORNET6.2437–20-21.0
ALEJANDRA SERRA, BERTA CADEVALL, CARLA CALAFELL, LAIA REBECA, LEIRE GARRIDO7.82115–23-10.3
ALEJANDRA SERRA, BERTA CADEVALL, CARLA CALAFELL, MAR MONTANER, NORA JORNET7.3336–11-6.9
AINA DEMPERE, ALEJANDRA SERRA, BERTA CADEVALL, NORA JORNET, SARA FUSTER8.8447–11-4.6
BERTA CADEVALL, LEIRE GARRIDO, NADIA CASAS, NORA JORNET, SARA FUSTER6.2227–9-3.2
CARLA CALAFELL, CARLA RODERGAS, LAIA REBECA, MAR MONTANER, NORA JORNET6.72211–13-3.0
ALEJANDRA SERRA, CARLA CALAFELL, LEIRE GARRIDO, MAR MONTANER, SARA FUSTER8.92112–14-2.3
ALEJANDRA SERRA, ANNA ALEGRE, CARLA CALAFELL, LAIA REBECA, MAR MONTANER6.3338–8+0.0
ALEJANDRA SERRA, BERTA CADEVALL, LEIRE GARRIDO, NORA JORNET, SARA FUSTER6.3334–4+0.0
AINA DEMPERE, BERTA CADEVALL, MAR MONTANER, NORA JORNET, SARA FUSTER13.66317–15+1.5
ALEJANDRA SERRA, CARLA CALAFELL, LEIRE GARRIDO, MAR MONTANER, NADIA CASAS6.1337–6+1.6
AINA DEMPERE, ALEJANDRA SERRA, LAIA REBECA, MAR MONTANER, NORA JORNET8.34314–12+2.4
AINA DEMPERE, CARLA CALAFELL, LAIA REBECA, MAR MONTANER, NORA JORNET6.73210–8+3.0
ALEJANDRA SERRA, ANNA ALEGRE, CARLA CALAFELL, MAR MONTANER, NORA JORNET8.53312–9+3.5
BERTA CADEVALL, CARLA CALAFELL, LEIRE GARRIDO, MAR MONTANER, NORA JORNET7.92214–10+5.1
ALEJANDRA SERRA, CARLA RODERGAS, LEIRE GARRIDO, MAR MONTANER, SARA FUSTER7.01116–11+7.2
AINA DEMPERE, ALEJANDRA SERRA, ANNA ALEGRE, CARLA CALAFELL, MAR MONTANER6.62210–4+9.1
AINA DEMPERE, ALEJANDRA SERRA, LEIRE GARRIDO, MAR MONTANER, SARA FUSTER6.44314–8+9.4
ALEJANDRA SERRA, BERTA CADEVALL, LEIRE GARRIDO, MAR MONTANER, SARA FUSTER12.94321–8+10.1

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
BERTA CADEVALL + LAIA REBECA72.9-98-13.4
LAIA REBECA + SARA FUSTER30.1-31-10.3
LAIA REBECA + LEIRE GARRIDO62.0-60-9.7
AINA DEMPERE + LAIA REBECA71.8-64-8.9
LAIA REBECA + NADIA CASAS42.7-36-8.4
AINA DEMPERE + CARLA RODERGAS48.5-39-8.0
CARLA CALAFELL + CARLA RODERGAS70.5-55-7.8
CARLA CALAFELL + LAIA REBECA93.8-66-7.0
LAIA REBECA + MAR MONTANER92.3-59-6.4
CARLA RODERGAS + NORA JORNET76.9-49-6.4
CARLA RODERGAS + NADIA CASAS38.4-23-6.0
ALEJANDRA SERRA + NADIA CASAS31.5-18-5.7
CARLA CALAFELL + SARA FUSTER83.1-46-5.5
ANNA ALEGRE + LAIA REBECA60.5-33-5.5
LAIA REBECA + NORA JORNET80.6-43-5.3
AINA DEMPERE + NORA JORNET125.4-59-4.7
AINA DEMPERE + NADIA CASAS34.5-16-4.6
ALEJANDRA SERRA + LAIA REBECA68.2-31-4.5
NADIA CASAS + NORA JORNET44.1-20-4.5
CARLA RODERGAS + MAR MONTANER54.4-24-4.4
CARLA RODERGAS + LAIA REBECA43.7-19-4.3
BERTA CADEVALL + NORA JORNET155.6-64-4.1
BERTA CADEVALL + CARLA CALAFELL154.3-62-4.0
CARLA CALAFELL + NORA JORNET122.8-48-3.9
AINA DEMPERE + BERTA CADEVALL127.4-46-3.6
NORA JORNET + SARA FUSTER89.5-32-3.6
ALEJANDRA SERRA + CARLA CALAFELL141.6-50-3.5
MAR MONTANER + NADIA CASAS34.0-12-3.5
BERTA CADEVALL + NADIA CASAS56.9-20-3.5
LEIRE GARRIDO + NORA JORNET81.6-28-3.4
AINA DEMPERE + CARLA CALAFELL110.8-37-3.3
NADIA CASAS + SARA FUSTER47.0-15-3.2
LEIRE GARRIDO + NADIA CASAS79.4-24-3.0
BERTA CADEVALL + CARLA RODERGAS54.8-16-2.9
CARLA CALAFELL + NADIA CASAS59.5-17-2.9
AINA DEMPERE + LEIRE GARRIDO73.8-20-2.7
ALEJANDRA SERRA + NORA JORNET112.0-29-2.6
AINA DEMPERE + ANNA ALEGRE89.8-19-2.1
ANNA ALEGRE + BERTA CADEVALL101.9-21-2.1
ALEJANDRA SERRA + BERTA CADEVALL115.9-23-2.0
ALEJANDRA SERRA + CARLA RODERGAS48.4-9-1.9
CARLA RODERGAS + SARA FUSTER37.7-7-1.9
CARLA CALAFELL + MAR MONTANER161.1-29-1.8
ANNA ALEGRE + CARLA CALAFELL126.6-21-1.7
AINA DEMPERE + SARA FUSTER103.3-14-1.4
CARLA CALAFELL + LEIRE GARRIDO107.9-12-1.1
ANNA ALEGRE + CARLA RODERGAS43.5-4-0.9
LEIRE GARRIDO + SARA FUSTER115.4-10-0.9
ANNA ALEGRE + MAR MONTANER90.6-7-0.8
CARLA RODERGAS + LEIRE GARRIDO49.0-2-0.4
BERTA CADEVALL + MAR MONTANER143.1-5-0.3
BERTA CADEVALL + LEIRE GARRIDO148.7-5-0.3
BERTA CADEVALL + SARA FUSTER128.8-4-0.3
MAR MONTANER + SARA FUSTER112.5-3-0.3
MAR MONTANER + NORA JORNET149.1+5+0.3
AINA DEMPERE + MAR MONTANER129.3+6+0.5
ANNA ALEGRE + SARA FUSTER59.0+5+0.8
LEIRE GARRIDO + MAR MONTANER122.8+11+0.9
AINA DEMPERE + ALEJANDRA SERRA82.8+9+1.1
ALEJANDRA SERRA + ANNA ALEGRE98.7+15+1.5
ALEJANDRA SERRA + LEIRE GARRIDO101.2+17+1.7
ALEJANDRA SERRA + SARA FUSTER101.8+18+1.8
ANNA ALEGRE + NADIA CASAS39.8+8+2.0
ALEJANDRA SERRA + MAR MONTANER140.8+29+2.1
ANNA ALEGRE + NORA JORNET43.7+9+2.1
ANNA ALEGRE + LEIRE GARRIDO35.7+29+8.1
BASKET ALMEDA 1

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
CAMILA DURAN, JÚLIA DE, JÚLIA IBAÑEZ, MARIA BUENO, MARTINA MERCADER7.8444–20-20.4
CAMILA DURAN, JÚLIA DE, LUCIA ROSAL, PAULA IGLESIAS, PAULA MANGUES7.3438–16-11.0
CAMILA DURAN, JÚLIA IBAÑEZ, MARIA BUENO, MARTINA MERCADER, PAULA IGLESIAS9.3328–17-9.6
CAMILA DURAN, JULIA RODRIGUEZ, JÚLIA DE, MARTINA MERCADER, PAULA IGLESIAS13.55516–28-8.9
CAMILA DURAN, EMMA SANCHEZ, MARIA BUENO, MARTINA MERCADER, PAULA MANGUES6.5338–13-7.7
CAMILA DURAN, JÚLIA DE, LUCIA ROSAL, MARTINA MERCADER, PAULA IGLESIAS7.04310–15-7.1
CAMILA DURAN, JULIA RODRIGUEZ, JÚLIA IBAÑEZ, LUCIA ROSAL, PAULA MANGUES6.45414–18-6.3
CAMILA DURAN, JULIA RODRIGUEZ, JÚLIA DE, MARIA BUENO, PAULA IGLESIAS11.2338–14-5.4
JÚLIA DE, MARIA BUENO, MARTINA MERCADER, PAULA IGLESIAS, PAULA MANGUES7.7449–13-5.2
CAMILA DURAN, JÚLIA DE, JÚLIA IBAÑEZ, MARIA BUENO, PAULA MANGUES6.5325–8-4.6
JÚLIA DE, JÚLIA IBAÑEZ, LUCIA ROSAL, MARTINA MERCADER, PAULA IGLESIAS9.0327–9-2.2
CAMILA DURAN, JÚLIA DE, MARIA BUENO, MARTINA MERCADER, PAULA MANGUES11.56615–16-0.9
CAMILA DURAN, MARIA BUENO, MARTINA MERCADER, PAULA IGLESIAS, PAULA MANGUES9.64317–16+1.0
CAMILA DURAN, EMMA SANCHEZ, MARTINA MERCADER, PAULA IGLESIAS, PAULA MANGUES11.64419–14+4.3
CAMILA DURAN, JÚLIA DE, MARTINA MERCADER, PAULA IGLESIAS, PAULA MANGUES13.09530–24+4.6
CAMILA DURAN, JÚLIA IBAÑEZ, LUCIA ROSAL, MARTINA MERCADER, PAULA IGLESIAS7.5549–5+5.4
CAMILA DURAN, JULIA RODRIGUEZ, JÚLIA IBAÑEZ, MARTINA MERCADER, PAULA IGLESIAS14.96528–19+6.0
EMMA SANCHEZ, JÚLIA IBAÑEZ, MARIA BUENO, MARTINA MERCADER, PAULA IGLESIAS6.4219–5+6.3
JÚLIA DE, LUCIA ROSAL, MARIA BUENO, PAULA IGLESIAS, PAULA MANGUES8.83315–6+10.2

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
EVA MEDINA + LUCIA ROSAL20.9-35-16.8
CAMILA DURAN + EVA MEDINA33.9-44-13.0
EVA MEDINA + PAULA IGLESIAS25.0-32-12.8
EVA MEDINA + JÚLIA IBAÑEZ20.0-24-12.0
EVA MEDINA + MARTINA MERCADER30.8-32-10.4
JÚLIA IBAÑEZ + PAULA MANGUES84.2-70-8.3
JULIA RODRIGUEZ + PAULA MANGUES88.9-70-7.9
JÚLIA DE + PAULA MANGUES99.6-65-6.5
JÚLIA DE + JÚLIA IBAÑEZ77.4-49-6.3
CAMILA DURAN + JÚLIA IBAÑEZ158.8-94-5.9
PAULA IGLESIAS + PAULA MANGUES171.4-101-5.9
CAMILA DURAN + JÚLIA DE156.8-92-5.9
LUCIA ROSAL + PAULA MANGUES104.5-54-5.2
JÚLIA DE + MARTINA MERCADER127.8-61-4.8
JULIA RODRIGUEZ + JÚLIA DE92.4-43-4.7
MARIA BUENO + PAULA MANGUES127.2-59-4.6
LUCIA ROSAL + MARTINA MERCADER115.1-52-4.5
JÚLIA DE + PAULA IGLESIAS158.9-71-4.5
CAMILA DURAN + MARIA BUENO147.9-65-4.4
EMMA SANCHEZ + JÚLIA DE32.1-14-4.4
MARTINA MERCADER + PAULA MANGUES134.4-58-4.3
CAMILA DURAN + PAULA MANGUES184.6-77-4.2
JÚLIA IBAÑEZ + MARTINA MERCADER126.5-51-4.0
MARIA BUENO + MARTINA MERCADER122.5-46-3.8
JULIA RODRIGUEZ + PAULA IGLESIAS159.8-60-3.8
CAMILA DURAN + MARTINA MERCADER244.9-90-3.7
MARTINA MERCADER + PAULA IGLESIAS221.7-80-3.6
JULIA RODRIGUEZ + JÚLIA IBAÑEZ90.0-32-3.6
CAMILA DURAN + JULIA RODRIGUEZ170.2-58-3.4
JULIA RODRIGUEZ + MARIA BUENO76.4-25-3.3
JÚLIA DE + MARIA BUENO113.4-36-3.2
JÚLIA IBAÑEZ + MARIA BUENO109.3-34-3.1
MARIA BUENO + PAULA IGLESIAS154.1-46-3.0
JULIA RODRIGUEZ + MARTINA MERCADER125.3-36-2.9
CAMILA DURAN + PAULA IGLESIAS242.4-68-2.8
JÚLIA IBAÑEZ + PAULA IGLESIAS155.6-43-2.8
CAMILA DURAN + EMMA SANCHEZ136.9-37-2.7
EMMA SANCHEZ + MARTINA MERCADER110.9-26-2.3
LUCIA ROSAL + PAULA IGLESIAS157.7-32-2.0
EMMA SANCHEZ + MARIA BUENO86.1-17-2.0
CAMILA DURAN + LUCIA ROSAL153.4-29-1.9
JÚLIA IBAÑEZ + LUCIA ROSAL99.2-17-1.7
EMMA SANCHEZ + PAULA IGLESIAS119.5-19-1.6
EMMA SANCHEZ + JÚLIA IBAÑEZ75.7-11-1.5
JÚLIA DE + LUCIA ROSAL79.6-11-1.4
EMMA SANCHEZ + PAULA MANGUES80.8-10-1.2
EMMA SANCHEZ + JULIA RODRIGUEZ86.3-7-0.8
EMMA SANCHEZ + LUCIA ROSAL83.0-6-0.7
JULIA RODRIGUEZ + LUCIA ROSAL88.2+4+0.5
LUCIA ROSAL + MARIA BUENO73.7+5+0.7

Jugadors Destacats

Sota cada nom: equip, partits jugats (pj) i minuts totals. Les mitjanes d'una jugadora amb pocs partits tenen menys respatller que les d'una amb molts.

Punts per partit (mitjana)

BLESSING OSAZIVA AJISEBUTUJOVENTUT BADALONA A · 10 pj · 207 min 13.0
ALBA EXPOSITOFEMENÍ SANT ADRIÀ A · 14 pj · 373 min 12.1
PAULA IGLESIASBASKET ALMEDA 1 · 14 pj · 385 min 11.4
ARES ARAGÓNHOMS UE MATARÓ - IAF · 11 pj · 236 min 10.8
MARTINA RUTLLANTBARÇA CBS · 14 pj · 288 min 10.7
JÚLIA IBAÑEZBASKET ALMEDA 1 · 10 pj · 242 min 10.6
CAMILA DURANBASKET ALMEDA 1 · 14 pj · 396 min 9.5
AITANA NEVADOFEMENÍ SANT ADRIÀ A · 13 pj · 250 min 9.5
LEIRE GARRIDOC.B GRUP BARNA A · 12 pj · 242 min 9.2
JANA TARAZAGABARÇA CBS · 14 pj · 323 min 9.1

Triples anotats (total)

EULALIA MAYORPEPITU - MANRESA CBF U14 · 14 pj · 399 min 17
PAULA SANTIAGOBÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 · 14 pj · 242 min 17
ARES ARAGÓNHOMS UE MATARÓ - IAF · 11 pj · 236 min 15
MARIONA BORRÀSBÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 · 14 pj · 267 min 15
ABRIL PONTHOMS UE MATARÓ - IAF · 14 pj · 268 min 14
ARIADNA CAMPOYJOVENTUT BADALONA A · 14 pj · 347 min 14
JÚLIA IBAÑEZBASKET ALMEDA 1 · 10 pj · 242 min 14
CAMILA DURANBASKET ALMEDA 1 · 14 pj · 396 min 12
LEIRE GARRIDOC.B GRUP BARNA A · 12 pj · 242 min 12
BRUNA LOPEZHOMS UE MATARÓ - IAF · 14 pj · 258 min 11

Cistelles de 2 anotades (total)

ALBA EXPOSITOFEMENÍ SANT ADRIÀ A · 14 pj · 373 min 57
BLESSING OSAZIVA AJISEBUTUJOVENTUT BADALONA A · 10 pj · 207 min 52
MARTINA RUTLLANTBARÇA CBS · 14 pj · 288 min 52
CHLOE FLOW BONIFACEHOMS UE MATARÓ - IAF · 14 pj · 270 min 51
AITANA NEVADOFEMENÍ SANT ADRIÀ A · 13 pj · 250 min 46
IRENE ROCAMORABARÇA CBS · 14 pj · 242 min 46
LAIA BOSCHBÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 · 14 pj · 343 min 46
PAULA IGLESIASBASKET ALMEDA 1 · 14 pj · 385 min 44
LAIA MUNCUNILLPEPITU - MANRESA CBF U14 · 14 pj · 390 min 42
CHLOE BAIGESBARÇA CBS · 14 pj · 313 min 41

Tirs lliures anotats (total)

MARTINA HERNÁNDEZHOMS UE MATARÓ - IAF · 14 pj · 285 min 47
EULALIA MAYORPEPITU - MANRESA CBF U14 · 14 pj · 399 min 42
PAULA IGLESIASBASKET ALMEDA 1 · 14 pj · 385 min 42
MARTINA RUTLLANTBARÇA CBS · 14 pj · 288 min 40
CARLA CALAFELLC.B GRUP BARNA A · 14 pj · 306 min 35
ALBA EXPOSITOFEMENÍ SANT ADRIÀ A · 14 pj · 373 min 34
IRIA SASTREJOVENTUT BADALONA A · 12 pj · 307 min 31
NOA POZAHOMS UE MATARÓ - IAF · 14 pj · 337 min 30
LAIA MUNCUNILLPEPITU - MANRESA CBF U14 · 14 pj · 390 min 28
LOLA BAGUDÀBÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 · 14 pj · 264 min 28

Evolució dels Equips