Classificació

Equip PJ V D Punts fets Punts rebuts Dif.
CEJ L'HOSPITALET B 11 11 0 808 436 372
SANT GERVASI 1 11 8 3 567 490 77
FIT4LIFE 12 7 5 583 625 -42
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD 12 6 6 604 615 -11
PETROPINTO ASFE U17F VERD 12 5 7 595 679 -84
CLUB NATACIÓ SABADELL B 12 4 8 620 686 -66
B.F. CORNELLA B 12 0 12 536 782 -246

Rotacions

Mitjanes per partit, en ordre de classificació. «Stint viu» és la mediana de minuts seguits en pista per sortida, comptant només trams que comencen amb el partit a 10 punts o menys — el marge es mesura en entrar a pista, així que un tram llarg pot acabar amb el partit ja decidit.

# Equip Canvis Jugadores Quota top 5 Desv. minuts Stint viu
1CEJ L'HOSPITALET B28.09.760%4.36.0 min
2SANT GERVASI 137.19.567%7.34.8 min
3FIT4LIFE28.69.566%6.55.8 min
4C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD28.211.259%6.75.9 min
5PETROPINTO ASFE U17F VERD40.210.261%6.14.4 min
6CLUB NATACIÓ SABADELL B30.810.664%7.75.3 min
7B.F. CORNELLA B29.110.863%7.05.2 min

Rendiment segons els minuts que porta la jugadora en pista: net de punts de l'equip per 10 minuts mentre les seves jugadores són al tram inicial, mitjà o llarg del seu stint. Un valor que cau amb els minuts suggereix que els stints llargs surten cars.

Equip 0-3 min 3-6 min +6 min
CEJ L'HOSPITALET B+9.2+7.6+10.7
SANT GERVASI 1+2.6+0.9+2.4
FIT4LIFE-1.1+1.2-0.6
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD+1.1+0.8-0.2
PETROPINTO ASFE U17F VERD-0.9-3.2-0.7
CLUB NATACIÓ SABADELL B-1.9+0.9-1.4
B.F. CORNELLA B-3.7-4.7-5.1

Qui obre i qui tanca

«Obren»: més vegades al cinc inicial. «Tanquen»: en pista al final dels partits decidits per 5 punts o menys — si l'equip no n'ha jugat cap, no hi ha dada.

Equip Obren més sovint Tanquen els ajustats Ajustats
CEJ L'HOSPITALET BAROA REQUENA (11), BERTA CONCERNAU (9), HUGO MOLINA (9)AROA REQUENA (1), CARLA ESCAMILLA (1), CLAUDIA MIRABETE (1)1/11
SANT GERVASI 1LAIA PEREZ (11), MIREIA ALARCON (9), NURIA SOL (8)ARES RIVERA (4), LUCIA MARTINEZ (3), MIREIA ALARCON (2)4/11
FIT4LIFELAIA APARICIO (11), PAULA MAKOLE (10), IVET CASASES (9)IVET CASASES (3), ONA HOMET (3), PAULA MAKOLE (3)3/12
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERDLAIA DAURELLA (12), LUCIA PEREZ (12), AINA AMICH (10)AINA AMICH (4), MARIA REDONDO (3), CANDELA LOPEZ (2)4/12
PETROPINTO ASFE U17F VERDBRUNA PUIG (11), ANDREEA-LARISA OLTEAN (10), ARIANA FAJA (7)ISONA PICH (2), ANDREEA-LARISA OLTEAN (1), ARIANA FAJA (1)2/12
CLUB NATACIÓ SABADELL BJORDINA AIJÓN (11), EMMA GARCIA (10), JANA RIMBAU (10)SANDRA MARÍN (4), EMMA GARCIA (3), JANA RIMBAU (3)4/12
B.F. CORNELLA BLAIA DIAZ (11), NOA ESCUDERO (11), PAULA SUAREZ (9)LAIA DIAZ (2), MARINA MORILLAS (2), MARTA LAO (2)2/12

Parelles amb més minuts juntes

Equip 1a parella 2a parella 3a parella
CEJ L'HOSPITALET BAROA REQUENA + IVETTE JULVE (15.9′/partit)AGNES CAPDEVILA + IVETTE JULVE (14.0′/partit)IVETTE JULVE + MARIONA CASAS (13.0′/partit)
SANT GERVASI 1LAIA PEREZ + NURIA SOL (15.4′/partit)ARES RIVERA + NURIA SOL (15.4′/partit)LAIA PEREZ + LUCIA MARTINEZ (14.1′/partit)
FIT4LIFELAIA APARICIO + PAULA MAKOLE (19.0′/partit)ONA HOMET + PAULA MAKOLE (18.5′/partit)IVET CASASES + PAULA MAKOLE (17.3′/partit)
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERDAINA AMICH + LUCIA PEREZ (17.7′/partit)AINA AMICH + LAIA DAURELLA (14.4′/partit)LAIA DAURELLA + LUCIA PEREZ (14.2′/partit)
PETROPINTO ASFE U17F VERDANDREEA-LARISA OLTEAN + BRUNA PUIG (13.7′/partit)BRUNA PUIG + ISONA PICH (12.1′/partit)ANDREEA-LARISA OLTEAN + SARA CIFUENTES (10.9′/partit)
CLUB NATACIÓ SABADELL BJORDINA AIJÓN + MARTINA NOGUES (13.6′/partit)EMMA GARCIA + JÚLIA LORENTE (13.6′/partit)JÚLIA LORENTE + MARTINA NOGUES (12.9′/partit)
B.F. CORNELLA BLAIA DIAZ + NOA ESCUDERO (18.6′/partit)MARINA MORILLAS + NOA ESCUDERO (16.5′/partit)LAIA DIAZ + MARINA MORILLAS (14.5′/partit)

Canvis segons el marcador

Substitucions per 10 minuts amb l'equip per davant vs per darrere (entre parèntesis, minuts jugats en cada situació). Sense dada quan l'equip ha passat menys de 5 minuts en una situació.

Equip Canvis/10′ per davant Canvis/10′ per darrere
CEJ L'HOSPITALET B7.4 (383′)7.1 (30′)
SANT GERVASI 19.8 (266′)8.8 (132′)
FIT4LIFE8.0 (214′)6.9 (233′)
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD7.1 (271′)7.3 (177′)
PETROPINTO ASFE U17F VERD9.2 (136′)10.7 (307′)
CLUB NATACIÓ SABADELL B8.7 (175′)7.6 (263′)
B.F. CORNELLA B8.6 (67′)7.5 (370′)

Detall per jugadora, en mitjanes per partit perquè no totes han jugat els mateixos partits. Mín/quartils/màx són minuts seguits en pista per sortida. Només stints vius, així que «Min/partit» pot quedar una mica per sota dels minuts oficials si va jugar trams de partit decidit.

CEJ L'HOSPITALET B
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
IVETTE JULVE ORTEGA111.64.55.17.19.724.913.44.7
CARLA ESCAMILLA CANALES82.10.24.25.05.812.410.85.5
MARIONA CASAS GONZALEZ81.53.24.96.89.211.510.45.1
AROA REQUENA FERNANDEZ111.50.96.26.88.510.010.15.0
BERTA CONCERNAU VERT111.53.04.95.57.910.08.95.7
CRISTINA GIRAL GOZALVEZ111.54.65.16.06.88.48.85.8
AGNES CAPDEVILA I VILA91.63.34.75.26.19.08.74.8
HUGO MOLINA BORRALLO111.42.94.95.77.310.28.37.0
CLAUDIA MIRABETE GELADO101.50.14.05.56.912.98.05.8
ERICA HEROLD GARCIA51.42.44.75.57.17.27.77.0
ANGELA NEREA LOOR ROSERO31.33.43.84.86.28.07.08.1
CLAUDIA CLARAMUNT BUÑUALES11.03.33.33.33.33.33.35.9
SANT GERVASI 1
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
NURIA SOL CASTAÑE83.12.66.77.89.819.727.92.2
ARES RIVERA ESPIGA113.20.93.94.76.819.819.73.9
MIREIA ALARCON ROMERO104.20.52.94.56.011.319.12.7
NEREA GIL MORENO42.82.03.96.48.415.819.03.5
LAIA PEREZ POU113.31.02.75.67.018.018.93.4
MARTINA CABARROCAS ORTEGA52.60.54.95.97.512.916.44.4
MARINA ROMERO GONZALEZ113.21.23.54.76.48.915.43.6
LUCIA MARTINEZ ESTAPE112.90.23.54.46.19.913.95.1
JULIA CAVA EMILIANO103.40.02.54.04.810.313.55.1
MAR LAHOZ TORRES42.52.53.23.35.412.112.55.6
MARIA TENA MATEU82.22.43.54.05.27.29.75.8
CARLA RODRIGUEZ CANTOS42.21.43.03.74.010.09.26.8
MARIA PUIG BASSA32.01.12.33.03.97.16.86.1
MIA SAEZ BARBERA11.02.92.92.92.92.92.9—
CELIA PINO GOMEZ11.00.20.20.20.20.20.2—
FIT4LIFE
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
PAULA MAKOLE MBA122.91.55.97.110.015.922.34.1
LAIA APARICIO GONZALEZ123.00.04.86.08.012.919.94.2
IVET CASASES PRATSAVALL123.01.74.56.38.515.119.53.2
MAR MASIP PARODI92.82.24.36.99.013.219.25.4
ONA HOMET PROUS122.81.44.96.07.515.618.95.1
BET PI GARRIGA82.81.54.45.17.69.115.45.4
NEUS VALCARCEL RAMOS103.00.03.34.96.612.815.25.2
IVET GARRIGA LOPEZ93.00.93.74.36.311.315.16.0
STACY MARGOTH PARKS AMAYA62.52.43.44.35.27.311.16.0
BLANCA FERNANDEZ DE BEASCOA122.10.73.95.45.911.311.17.5
JULIA AVILES BUENO41.83.54.86.57.110.211.011.2
SOFIA BELVER ALLER62.22.83.34.04.66.38.911.3
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
AINA AMICH ARROYO112.53.15.37.18.819.921.06.0
LUCIA PEREZ MUÑOZ122.80.56.47.28.722.320.54.5
ANNA GARCÍA NAVARRETE52.63.64.87.49.311.118.56.0
LAIA DAURELLA MATEU123.20.93.65.36.815.218.44.8
MARTINA CHIEPPA ARQUE23.02.54.15.06.510.516.96.8
MARIA REDONDO GOMEZ112.50.65.36.28.911.916.86.5
MARIA TRILLA LOPEZ112.70.53.75.97.520.916.86.8
RUT PERICH SIMON112.30.14.25.86.416.413.19.5
CANDELA LOPEZ HERNANDEZ102.41.14.04.96.612.313.05.9
AINA MIRANDA TORRES92.20.64.25.76.810.512.29.6
PAULA PARERA SORIANO101.70.84.46.06.614.99.911.0
AINA FERNANDEZ RICO121.91.83.54.76.49.59.710.3
ELBA RUBIO ESCARTIN51.40.85.27.28.29.78.913.1
NINA JOVER PARELLA11.02.92.92.92.92.92.9—
PETROPINTO ASFE U17F VERD
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
JULIA FERNANDEZ AZORIN24.01.84.05.26.810.021.73.4
LAIA MOMOTIUK BARRABES103.32.44.75.87.714.121.43.8
BRUNA PUIG SANCHEZ113.30.53.85.26.511.817.62.9
INGRID RODRIGUEZ MARTINEZ103.00.22.65.67.413.416.73.1
ISONA PICH CASTELLANA113.60.03.03.95.815.416.04.3
ANDREEA-LARISA OLTEAN DOBRESCU123.50.23.24.35.512.116.04.1
AROA MARTINEZ LUCIA103.40.83.23.85.28.113.85.2
SARA CIFUENTES PAREJA123.20.33.04.25.07.413.14.4
LAIA MUNERA MORRAJA112.81.13.44.55.28.112.55.2
PAULA LOPEZ FERNANDEZ82.90.22.33.45.510.912.13.9
JUDIT VILA ORTEGA112.80.12.44.25.210.711.25.5
ARIANA FAJA LUNA112.40.23.24.56.311.011.16.2
CLUB NATACIÓ SABADELL B
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
CLAUDIA PLANELLAS GARCIA44.50.74.45.78.614.628.63.5
JANA RIMBAU FERNANDEZ114.00.12.75.07.420.622.84.2
JÚLIA LORENTE I LOPEZ122.80.24.87.911.116.222.84.1
SANDRA MARÍN MARCHENA123.60.03.34.98.317.920.44.0
JORDINA AIJÓN GARCIA123.31.03.35.88.014.120.05.0
EMMA GARCIA GONZÁLEZ113.40.12.96.37.812.218.64.7
MARTINA NOGUES VALL123.50.13.75.16.69.217.15.5
LÍDIA ELIAS ARTIGAS122.90.04.15.47.216.116.75.5
RITA GALOFRÉ TIANA112.80.12.74.36.310.912.96.2
ARIADNA COSTA TORRAS122.10.03.14.15.413.210.07.4
LEIRE OJEDA GOGNIAT62.70.02.13.64.86.89.17.0
NEREA SÁNCHEZ REIXACH31.32.93.43.74.15.25.113.7
FIONA SERRA CIFUENTES51.40.81.53.03.75.33.914.2
NURIA GARRIDO AZNAR11.02.92.92.92.92.92.9—
LARA BONO BERMUDEZ11.02.32.32.32.32.32.327.8
B.F. CORNELLA B
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MARINA MORILLAS BOU122.41.05.67.29.430.020.84.8
LAIA DIAZ CERRO122.70.15.06.28.725.519.94.7
NOA ESCUDERO CASAN122.83.84.75.97.816.019.15.0
PAULA SUAREZ SOLAGRE113.20.13.95.16.613.016.84.7
MARTA LAO PAREDES113.00.02.45.27.819.616.65.3
LUCIA BOLLO ARANDA112.70.13.45.17.111.514.55.6
ESTRELLA LUQUE LÓPEZ122.20.03.84.56.310.711.57.1
MARIA MARTA TEJADA RIVERA112.40.02.84.26.025.111.56.5
JANET SALAZAR CASAS82.20.03.14.15.78.39.58.4
EVA MEDEL GARCIA112.60.02.03.25.18.39.46.9
LUCIA GUTIERREZ RUIZ102.40.01.94.15.27.38.67.6
BERTA VALVERDE TAMARIT22.00.21.53.14.45.15.88.9
EMMA POLO GUILLEN21.02.52.93.33.84.23.3—

Parcials, temps morts i dependència

Mitjanes per partit, en ordre de classificació. «Parcial fet/rebut» és el parcial més gran sense resposta de cada partit. «Δ temps mort» compara el net de punts dels 2 minuts després d'un temps mort propi amb els 2 minuts anteriors (positiu = el temps mort talla la ratxa rival). «Màx. anotadora» i «Top-2» són la quota dels punts de l'equip que concentren la màxima anotadora i les dues màximes.

# Equip Parcial fet Parcial rebut TM/partit Δ temps mort Màx. anotadora Top-2
1CEJ L'HOSPITALET B15.36.31.4+2.122%38%
2SANT GERVASI 19.98.11.9+1.831%51%
3FIT4LIFE9.610.82.3+0.730%49%
4C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD8.89.82.2+2.029%48%
5PETROPINTO ASFE U17F VERD9.010.12.7+1.326%46%
6CLUB NATACIÓ SABADELL B8.69.33.2+1.824%43%
7B.F. CORNELLA B6.812.82.9+2.024%42%

Quintets i parelles de la temporada

Acumulat de tots els partits, per detectar combinacions que costen punts de manera recurrent. «Net/10′» és la diferència de punts de l'equip per cada 10 minuts amb aquella combinació en pista (negatiu = l'equip rep més que no pas anota); les files surten de pitjor a millor. Els quintets exactes es repeteixen poc entre partits, així que les parelles — amb molta més mostra — són la lectura més fiable. Compte amb les mostres petites: menys de 10 minuts encara és soroll.

CEJ L'HOSPITALET B

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
AROA REQUENA, CARLA ESCAMILLA, CRISTINA GIRAL, IVETTE JULVE, MARIONA CASAS11.45411–21-8.8
AROA REQUENA, BERTA CONCERNAU, CRISTINA GIRAL, IVETTE JULVE, MARIONA CASAS10.16515–17-2.0
AGNES CAPDEVILA, BERTA CONCERNAU, CLAUDIA MIRABETE, HUGO MOLINA, IVETTE JULVE6.6434–5-1.5
AROA REQUENA, CARLA ESCAMILLA, CRISTINA GIRAL, ERICA HEROLD, MARIONA CASAS7.0226–7-1.4
AGNES CAPDEVILA, AROA REQUENA, BERTA CONCERNAU, CARLA ESCAMILLA, MARIONA CASAS9.34413–14-1.1
AGNES CAPDEVILA, BERTA CONCERNAU, CARLA ESCAMILLA, CLAUDIA MIRABETE, MARIONA CASAS10.44411–8+2.9
AGNES CAPDEVILA, AROA REQUENA, BERTA CONCERNAU, IVETTE JULVE, MARIONA CASAS14.87620–13+4.7
BERTA CONCERNAU, CLAUDIA MIRABETE, CRISTINA GIRAL, HUGO MOLINA, IVETTE JULVE10.26513–8+4.9
BERTA CONCERNAU, CLAUDIA MIRABETE, CRISTINA GIRAL, IVETTE JULVE, MARIONA CASAS12.55319–11+6.4
AGNES CAPDEVILA, AROA REQUENA, BERTA CONCERNAU, HUGO MOLINA, IVETTE JULVE21.69643–28+7.0
AGNES CAPDEVILA, AROA REQUENA, CARLA ESCAMILLA, HUGO MOLINA, IVETTE JULVE16.27527–14+8.0
AROA REQUENA, CLAUDIA MIRABETE, CRISTINA GIRAL, ERICA HEROLD, MARIONA CASAS8.63314–7+8.1
AGNES CAPDEVILA, AROA REQUENA, CARLA ESCAMILLA, IVETTE JULVE, MARIONA CASAS23.610542–20+9.3
AROA REQUENA, BERTA CONCERNAU, CLAUDIA MIRABETE, CRISTINA GIRAL, HUGO MOLINA11.74316–5+9.4
AGNES CAPDEVILA, AROA REQUENA, BERTA CONCERNAU, CARLA ESCAMILLA, HUGO MOLINA9.22222–11+12.0
AGNES CAPDEVILA, BERTA CONCERNAU, CLAUDIA MIRABETE, IVETTE JULVE, MARIONA CASAS12.64430–13+13.5
BERTA CONCERNAU, CARLA ESCAMILLA, CLAUDIA MIRABETE, CRISTINA GIRAL, HUGO MOLINA10.24420–6+13.8
AROA REQUENA, CARLA ESCAMILLA, CRISTINA GIRAL, HUGO MOLINA, IVETTE JULVE7.94418–7+13.9
BERTA CONCERNAU, CLAUDIA MIRABETE, CRISTINA GIRAL, ERICA HEROLD, HUGO MOLINA7.93321–8+16.5
AROA REQUENA, BERTA CONCERNAU, CRISTINA GIRAL, HUGO MOLINA, IVETTE JULVE18.98551–19+17.0
AGNES CAPDEVILA, CARLA ESCAMILLA, CLAUDIA MIRABETE, IVETTE JULVE, MARIONA CASAS11.06536–11+22.8
AROA REQUENA, BERTA CONCERNAU, CARLA ESCAMILLA, CRISTINA GIRAL, HUGO MOLINA8.04330–5+31.2

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ANGELA NEREA + BERTA CONCERNAU21.9+0+0.0
CRISTINA GIRAL + MARIONA CASAS97.6+38+3.9
CARLA ESCAMILLA + MARIONA CASAS102.7+44+4.3
AROA REQUENA + MARIONA CASAS130.9+63+4.8
BERTA CONCERNAU + MARIONA CASAS120.7+65+5.4
ERICA HEROLD + IVETTE JULVE37.4+22+5.9
AGNES CAPDEVILA + HUGO MOLINA84.9+50+5.9
AGNES CAPDEVILA + CRISTINA GIRAL19.2+12+6.2
BERTA CONCERNAU + CLAUDIA MIRABETE122.0+84+6.9
AROA REQUENA + CARLA ESCAMILLA125.9+87+6.9
AROA REQUENA + ERICA HEROLD39.5+28+7.1
AGNES CAPDEVILA + ERICA HEROLD29.5+21+7.1
CLAUDIA MIRABETE + MARIONA CASAS117.0+86+7.3
AGNES CAPDEVILA + CARLA ESCAMILLA108.7+81+7.5
ANGELA NEREA + AROA REQUENA27.5+21+7.6
BERTA CONCERNAU + IVETTE JULVE140.2+110+7.8
AGNES CAPDEVILA + AROA REQUENA136.4+108+7.9
CARLA ESCAMILLA + CLAUDIA MIRABETE71.8+57+7.9
AGNES CAPDEVILA + BERTA CONCERNAU117.0+93+7.9
CARLA ESCAMILLA + ERICA HEROLD16.3+13+8.0
ANGELA NEREA + IVETTE JULVE22.5+18+8.0
CRISTINA GIRAL + ERICA HEROLD52.3+43+8.2
CARLA ESCAMILLA + IVETTE JULVE94.7+78+8.2
BERTA CONCERNAU + CARLA ESCAMILLA80.4+67+8.3
CARLA ESCAMILLA + CRISTINA GIRAL92.6+78+8.4
AGNES CAPDEVILA + CLAUDIA MIRABETE85.0+72+8.5
CLAUDIA MIRABETE + ERICA HEROLD42.2+36+8.5
HUGO MOLINA + IVETTE JULVE108.3+96+8.9
AROA REQUENA + CLAUDIA MIRABETE72.5+65+9.0
CLAUDIA MIRABETE + HUGO MOLINA78.6+72+9.2
IVETTE JULVE + MARIONA CASAS142.8+131+9.2
AROA REQUENA + BERTA CONCERNAU128.6+120+9.3
AROA REQUENA + IVETTE JULVE174.5+164+9.4
AROA REQUENA + CRISTINA GIRAL140.3+134+9.6
BERTA CONCERNAU + ERICA HEROLD34.5+33+9.6
CLAUDIA MIRABETE + CRISTINA GIRAL112.9+108+9.6
AGNES CAPDEVILA + IVETTE JULVE153.5+147+9.6
ANGELA NEREA + CLAUDIA MIRABETE21.7+21+9.7
CRISTINA GIRAL + IVETTE JULVE117.7+114+9.7
ERICA HEROLD + MARIONA CASAS49.0+48+9.8
AGNES CAPDEVILA + MARIONA CASAS127.9+132+10.3
BERTA CONCERNAU + CRISTINA GIRAL127.7+135+10.6
AROA REQUENA + HUGO MOLINA125.4+145+11.6
ANGELA NEREA + CRISTINA GIRAL17.5+21+12.0
CLAUDIA MIRABETE + IVETTE JULVE90.3+109+12.1
ERICA HEROLD + HUGO MOLINA27.7+34+12.3
CARLA ESCAMILLA + HUGO MOLINA79.8+98+12.3
BERTA CONCERNAU + HUGO MOLINA127.1+159+12.5
CRISTINA GIRAL + HUGO MOLINA100.3+143+14.3
SANT GERVASI 1

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
JULIA CAVA, LAIA PEREZ, MARIA TENA, MARINA ROMERO, NURIA SOL6.14310–15-8.2
ARES RIVERA, LAIA PEREZ, LUCIA MARTINEZ, NEREA GIL, NURIA SOL19.99319–30-5.5
LAIA PEREZ, LUCIA MARTINEZ, MARTINA CABARROCAS, MIREIA ALARCON, NURIA SOL6.3314–7-4.7
ARES RIVERA, LAIA PEREZ, LUCIA MARTINEZ, MIREIA ALARCON, NURIA SOL10.85411–13-1.9
LAIA PEREZ, LUCIA MARTINEZ, MARINA ROMERO, MIREIA ALARCON, NURIA SOL6.5430–1-1.5
ARES RIVERA, JULIA CAVA, MARIA TENA, MARINA ROMERO, NURIA SOL9.67310–11-1.0
ARES RIVERA, JULIA CAVA, MARINA ROMERO, MIREIA ALARCON, NURIA SOL7.43110–10+0.0
LAIA PEREZ, LUCIA MARTINEZ, MIREIA ALARCON, NEREA GIL, NURIA SOL7.04211–9+2.9
ARES RIVERA, LAIA PEREZ, LUCIA MARTINEZ, MAR LAHOZ, MIREIA ALARCON7.72112–9+3.9
JULIA CAVA, MARIA PUIG, MARIA TENA, MARINA ROMERO, MIREIA ALARCON6.5218–5+4.6
ARES RIVERA, JULIA CAVA, LAIA PEREZ, MIREIA ALARCON, NURIA SOL16.26419–7+7.4
ARES RIVERA, JULIA CAVA, LAIA PEREZ, MARTINA CABARROCAS, MIREIA ALARCON6.64315–6+13.6
LAIA PEREZ, LUCIA MARTINEZ, MARINA ROMERO, NEREA GIL, NURIA SOL8.35316–2+16.8
ARES RIVERA, LUCIA MARTINEZ, MARINA ROMERO, MIREIA ALARCON, NURIA SOL8.13221–5+19.8

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
JULIA CAVA + NEREA GIL26.9-13-4.8
ARES RIVERA + NEREA GIL63.2-26-4.1
ARES RIVERA + MARIA TENA72.1-23-3.2
ARES RIVERA + LUCIA MARTINEZ127.9-30-2.3
MARIA TENA + MIREIA ALARCON61.0-14-2.3
JULIA CAVA + MARIA TENA51.6-8-1.6
ARES RIVERA + JULIA CAVA111.8-14-1.3
CARLA RODRIGUEZ + NEREA GIL16.7-2-1.2
JULIA CAVA + LUCIA MARTINEZ35.7-4-1.1
MARIA TENA + NURIA SOL64.8-7-1.1
MAR LAHOZ + MIREIA ALARCON37.9-2-0.5
LAIA PEREZ + LUCIA MARTINEZ155.6-3-0.2
LUCIA MARTINEZ + MARTINA CABARROCAS47.6+0+0.0
ARES RIVERA + MARINA ROMERO107.2+2+0.2
ARES RIVERA + MAR LAHOZ45.7+1+0.2
MIREIA ALARCON + NEREA GIL35.1+1+0.3
MAR LAHOZ + NURIA SOL34.5+1+0.3
LUCIA MARTINEZ + MARIA TENA28.8+1+0.3
ARES RIVERA + NURIA SOL169.8+7+0.4
LUCIA MARTINEZ + MIREIA ALARCON114.3+7+0.6
MARIA TENA + NEREA GIL28.7+2+0.7
ARES RIVERA + CARLA RODRIGUEZ25.3+2+0.8
ARES RIVERA + LAIA PEREZ149.3+15+1.0
MAR LAHOZ + MARINA ROMERO34.5+4+1.2
LAIA PEREZ + MARIA TENA72.4+9+1.2
MARIA TENA + MARINA ROMERO84.6+11+1.3
LUCIA MARTINEZ + NEREA GIL62.5+9+1.4
MARTINA CABARROCAS + MIREIA ALARCON56.0+9+1.6
JULIA CAVA + MARINA ROMERO104.5+17+1.6
NEREA GIL + NURIA SOL78.5+15+1.9
LAIA PEREZ + NEREA GIL67.1+13+1.9
MARIA TENA + MARTINA CABARROCAS30.6+6+2.0
LUCIA MARTINEZ + NURIA SOL138.1+28+2.0
JULIA CAVA + NURIA SOL95.3+20+2.1
JULIA CAVA + MAR LAHOZ21.7+5+2.3
LUCIA MARTINEZ + MAR LAHOZ38.9+9+2.3
LAIA PEREZ + MIREIA ALARCON155.3+36+2.3
ARES RIVERA + MIREIA ALARCON150.7+37+2.5
ARES RIVERA + MARTINA CABARROCAS55.1+14+2.5
LAIA PEREZ + NURIA SOL169.9+44+2.6
JULIA CAVA + MIREIA ALARCON103.2+28+2.7
CARLA RODRIGUEZ + LAIA PEREZ20.7+6+2.9
LUCIA MARTINEZ + MARINA ROMERO105.9+35+3.3
MARINA ROMERO + MIREIA ALARCON123.2+42+3.4
MARINA ROMERO + NEREA GIL34.6+12+3.5
CARLA RODRIGUEZ + JULIA CAVA17.1+6+3.5
JULIA CAVA + LAIA PEREZ114.7+41+3.6
LAIA PEREZ + MARINA ROMERO122.8+44+3.6
MARTINA CABARROCAS + NURIA SOL32.0+12+3.7
LAIA PEREZ + MARTINA CABARROCAS82.2+31+3.8
MARINA ROMERO + NURIA SOL136.6+52+3.8
MARINA ROMERO + MARTINA CABARROCAS67.5+26+3.8
MIREIA ALARCON + NURIA SOL117.2+51+4.4
CARLA RODRIGUEZ + MIREIA ALARCON26.7+14+5.2
MARIA PUIG + MIREIA ALARCON25.4+14+5.5
JULIA CAVA + MARTINA CABARROCAS44.0+25+5.7
LAIA PEREZ + MAR LAHOZ35.4+22+6.2
CARLA RODRIGUEZ + LUCIA MARTINEZ18.0+14+7.8
MARIA PUIG + MARINA ROMERO22.6+18+8.0
LAIA PEREZ + MARIA PUIG21.1+18+8.5
CARLA RODRIGUEZ + NURIA SOL18.6+16+8.6
JULIA CAVA + MARIA PUIG19.8+18+9.1
CARLA RODRIGUEZ + MARINA ROMERO35.1+32+9.1
FIT4LIFE

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
BLANCA FERNANDEZ, IVET CASASES, LAIA APARICIO, MAR MASIP, ONA HOMET6.0322–10-13.3
IVET CASASES, IVET GARRIGA, LAIA APARICIO, NEUS VALCARCEL, PAULA MAKOLE7.2324–10-8.3
IVET CASASES, IVET GARRIGA, LAIA APARICIO, ONA HOMET, PAULA MAKOLE7.6540–5-6.6
IVET CASASES, IVET GARRIGA, MAR MASIP, NEUS VALCARCEL, PAULA MAKOLE8.8429–13-4.6
BET PI, IVET CASASES, LAIA APARICIO, ONA HOMET, PAULA MAKOLE12.34415–20-4.1
BET PI, IVET CASASES, NEUS VALCARCEL, ONA HOMET, PAULA MAKOLE10.4328–10-1.9
BET PI, BLANCA FERNANDEZ, LAIA APARICIO, ONA HOMET, PAULA MAKOLE13.54219–19+0.0
IVET CASASES, LAIA APARICIO, ONA HOMET, PAULA MAKOLE, STACY MARGOTH25.111437–32+2.0
IVET CASASES, LAIA APARICIO, ONA HOMET, PAULA MAKOLE, SOFIA BELVER6.2339–7+3.3
IVET CASASES, LAIA APARICIO, NEUS VALCARCEL, ONA HOMET, PAULA MAKOLE24.410541–33+3.3
BET PI, BLANCA FERNANDEZ, LAIA APARICIO, MAR MASIP, NEUS VALCARCEL7.93210–7+3.8
IVET CASASES, LAIA APARICIO, MAR MASIP, NEUS VALCARCEL, PAULA MAKOLE10.56315–10+4.8
BLANCA FERNANDEZ, LAIA APARICIO, ONA HOMET, PAULA MAKOLE, STACY MARGOTH9.76414–9+5.2
IVET CASASES, LAIA APARICIO, MAR MASIP, ONA HOMET, PAULA MAKOLE24.110646–28+7.5
IVET CASASES, MAR MASIP, ONA HOMET, PAULA MAKOLE, STACY MARGOTH8.16215–8+8.6
IVET CASASES, JULIA AVILES, MAR MASIP, ONA HOMET, STACY MARGOTH8.02212–3+11.2
BET PI, LAIA APARICIO, MAR MASIP, ONA HOMET, PAULA MAKOLE7.33217–5+16.4

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
IVET GARRIGA + STACY MARGOTH20.9-29-13.9
BLANCA FERNANDEZ + IVET GARRIGA80.1-75-9.4
IVET CASASES + IVET GARRIGA112.5-103-9.2
BET PI + IVET GARRIGA61.1-42-6.9
BLANCA FERNANDEZ + IVET CASASES91.9-63-6.9
IVET GARRIGA + NEUS VALCARCEL72.4-42-5.8
NEUS VALCARCEL + STACY MARGOTH27.0-15-5.6
IVET GARRIGA + ONA HOMET64.8-35-5.4
BLANCA FERNANDEZ + MAR MASIP78.4-40-5.1
BLANCA FERNANDEZ + NEUS VALCARCEL84.5-42-5.0
IVET GARRIGA + MAR MASIP62.9-30-4.8
BLANCA FERNANDEZ + JULIA AVILES32.0-14-4.4
BLANCA FERNANDEZ + STACY MARGOTH23.8-10-4.2
IVET GARRIGA + LAIA APARICIO84.1-35-4.2
BLANCA FERNANDEZ + LAIA APARICIO96.4-39-4.0
IVET GARRIGA + PAULA MAKOLE99.8-36-3.6
BET PI + IVET CASASES93.7-32-3.4
JULIA AVILES + NEUS VALCARCEL21.0-7-3.3
IVET CASASES + NEUS VALCARCEL135.1-40-3.0
MAR MASIP + NEUS VALCARCEL82.2-23-2.8
BET PI + BLANCA FERNANDEZ80.1-21-2.6
MAR MASIP + STACY MARGOTH36.0-9-2.5
JULIA AVILES + LAIA APARICIO20.6-5-2.4
LAIA APARICIO + STACY MARGOTH62.3-15-2.4
IVET GARRIGA + SOFIA BELVER21.7-4-1.8
BET PI + NEUS VALCARCEL68.2-6-0.9
BLANCA FERNANDEZ + ONA HOMET86.0-7-0.8
PAULA MAKOLE + STACY MARGOTH82.7-6-0.7
MAR MASIP + SOFIA BELVER19.4-1-0.5
IVET CASASES + LAIA APARICIO193.4-7-0.4
JULIA AVILES + MAR MASIP33.5-1-0.3
LAIA APARICIO + NEUS VALCARCEL121.9-2-0.2
BET PI + PAULA MAKOLE96.6+0+0.0
BET PI + ONA HOMET85.3+1+0.1
BLANCA FERNANDEZ + PAULA MAKOLE57.9+1+0.2
IVET CASASES + MAR MASIP138.1+3+0.2
LAIA APARICIO + MAR MASIP117.6+3+0.3
IVET CASASES + STACY MARGOTH68.0+2+0.3
IVET CASASES + PAULA MAKOLE207.4+11+0.5
BET PI + LAIA APARICIO95.4+8+0.8
IVET CASASES + ONA HOMET199.0+23+1.2
ONA HOMET + PAULA MAKOLE222.1+26+1.2
BLANCA FERNANDEZ + SOFIA BELVER27.8+4+1.4
NEUS VALCARCEL + PAULA MAKOLE132.4+23+1.7
LAIA APARICIO + PAULA MAKOLE228.3+47+2.1
LAIA APARICIO + ONA HOMET196.5+41+2.1
PAULA MAKOLE + SOFIA BELVER29.1+7+2.4
MAR MASIP + PAULA MAKOLE120.3+29+2.4
ONA HOMET + STACY MARGOTH66.3+19+2.9
NEUS VALCARCEL + ONA HOMET72.2+21+2.9
IVET CASASES + JULIA AVILES38.4+12+3.1
MAR MASIP + ONA HOMET100.9+32+3.2
IVET CASASES + SOFIA BELVER49.7+16+3.2
ONA HOMET + SOFIA BELVER27.4+9+3.3
JULIA AVILES + ONA HOMET27.5+10+3.6
BET PI + MAR MASIP47.2+24+5.1
NEUS VALCARCEL + SOFIA BELVER16.3+10+6.1
LAIA APARICIO + SOFIA BELVER28.2+20+7.1
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
AINA FERNANDEZ, AINA MIRANDA, LUCIA PEREZ, MARIA REDONDO, MARIA TRILLA7.2543–18-20.8
AINA MIRANDA, ANNA GARCÍA, LUCIA PEREZ, MARIA REDONDO, MARIA TRILLA7.5336–11-6.6
AINA FERNANDEZ, AINA MIRANDA, ANNA GARCÍA, MARIA REDONDO, MARIA TRILLA8.03210–14-5.0
AINA MIRANDA, ANNA GARCÍA, LAIA DAURELLA, MARIA REDONDO, RUT PERICH8.82214–17-3.4
AINA AMICH, CANDELA LOPEZ, LAIA DAURELLA, LUCIA PEREZ, MARIA TRILLA9.74312–15-3.1
AINA AMICH, LAIA DAURELLA, LUCIA PEREZ, MARIA REDONDO, MARIA TRILLA10.8649–12-2.8
AINA AMICH, AINA FERNANDEZ, CANDELA LOPEZ, LUCIA PEREZ, RUT PERICH8.3329–10-1.2
AINA AMICH, ELBA RUBIO, LAIA DAURELLA, LUCIA PEREZ, MARIA REDONDO11.94416–17-0.8
AINA AMICH, CANDELA LOPEZ, LUCIA PEREZ, MARIA REDONDO, RUT PERICH6.1338–8+0.0
AINA AMICH, CANDELA LOPEZ, LAIA DAURELLA, LUCIA PEREZ, RUT PERICH20.97629–27+1.0
AINA AMICH, LAIA DAURELLA, LUCIA PEREZ, MARIA REDONDO, RUT PERICH8.3335–4+1.2
AINA AMICH, AINA FERNANDEZ, MARIA REDONDO, MARIA TRILLA, MARTINA CHIEPPA6.3229–7+3.2
AINA MIRANDA, LUCIA PEREZ, MARIA REDONDO, MARIA TRILLA, PAULA PARERA8.83314–11+3.4
AINA AMICH, LAIA DAURELLA, LUCIA PEREZ, MARIA TRILLA, RUT PERICH9.76414–9+5.2
CANDELA LOPEZ, LAIA DAURELLA, LUCIA PEREZ, PAULA PARERA, RUT PERICH8.43211–3+9.5
LUCIA PEREZ, MARIA REDONDO, MARIA TRILLA, MARTINA CHIEPPA, PAULA PARERA6.11116–5+18.0

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
CANDELA LOPEZ + MARIA TRILLA34.8-28-8.1
AINA FERNANDEZ + ELBA RUBIO23.1-18-7.8
AINA FERNANDEZ + AINA MIRANDA62.3-47-7.5
ELBA RUBIO + MARIA TRILLA25.3-15-5.9
AINA MIRANDA + MARIA TRILLA87.0-49-5.6
AINA MIRANDA + LUCIA PEREZ80.5-42-5.2
CANDELA LOPEZ + PAULA PARERA47.9-24-5.0
AINA MIRANDA + PAULA PARERA47.2-21-4.4
ELBA RUBIO + MARIA REDONDO32.4-13-4.0
AINA FERNANDEZ + MARIA REDONDO73.8-29-3.9
AINA MIRANDA + RUT PERICH54.0-21-3.9
AINA MIRANDA + LAIA DAURELLA79.0-29-3.7
AINA FERNANDEZ + MARIA TRILLA77.0-26-3.4
AINA MIRANDA + ANNA GARCÍA35.6-12-3.4
AINA MIRANDA + MARIA REDONDO96.0-32-3.3
AINA FERNANDEZ + ANNA GARCÍA16.4-5-3.0
MARIA REDONDO + RUT PERICH79.8-22-2.8
CANDELA LOPEZ + LAIA DAURELLA104.2-21-2.0
ANNA GARCÍA + CANDELA LOPEZ31.1-6-1.9
LAIA DAURELLA + PAULA PARERA88.9-17-1.9
PAULA PARERA + RUT PERICH49.0-9-1.8
AINA FERNANDEZ + LUCIA PEREZ77.5-14-1.8
ANNA GARCÍA + LAIA DAURELLA39.6-7-1.8
AINA FERNANDEZ + PAULA PARERA40.4-7-1.7
ANNA GARCÍA + MARIA REDONDO57.8-10-1.7
AINA MIRANDA + CANDELA LOPEZ24.7-4-1.6
ANNA GARCÍA + RUT PERICH44.0-7-1.6
MARTINA CHIEPPA + RUT PERICH19.5-3-1.5
LUCIA PEREZ + MARIA REDONDO158.1-23-1.5
LAIA DAURELLA + MARIA TRILLA121.5-16-1.3
CANDELA LOPEZ + LUCIA PEREZ117.8-10-0.8
ELBA RUBIO + LAIA DAURELLA43.0-3-0.7
ELBA RUBIO + PAULA PARERA15.0-1-0.7
AINA AMICH + CANDELA LOPEZ110.6-7-0.6
CANDELA LOPEZ + RUT PERICH67.6-3-0.4
AINA AMICH + ELBA RUBIO53.3-2-0.4
AINA FERNANDEZ + CANDELA LOPEZ40.2-1-0.2
CANDELA LOPEZ + MARIA REDONDO46.1-1-0.2
MARIA TRILLA + PAULA PARERA80.2-1-0.1
MARIA REDONDO + MARIA TRILLA126.1-1-0.1
ELBA RUBIO + LUCIA PEREZ48.4+1+0.2
LUCIA PEREZ + RUT PERICH129.8+5+0.4
LAIA DAURELLA + MARIA REDONDO116.9+5+0.4
LUCIA PEREZ + MARIA TRILLA144.2+8+0.6
LUCIA PEREZ + PAULA PARERA87.2+8+0.9
AINA AMICH + MARIA REDONDO132.8+15+1.1
AINA FERNANDEZ + LAIA DAURELLA51.0+6+1.2
ANNA GARCÍA + PAULA PARERA23.7+3+1.3
MARIA REDONDO + PAULA PARERA58.7+8+1.4
LAIA DAURELLA + RUT PERICH111.8+18+1.6
AINA FERNANDEZ + RUT PERICH48.9+8+1.6
LAIA DAURELLA + LUCIA PEREZ169.9+32+1.9
MARIA TRILLA + RUT PERICH62.3+14+2.2
ANNA GARCÍA + LUCIA PEREZ54.4+13+2.4
ANNA GARCÍA + MARIA TRILLA44.8+11+2.5
AINA AMICH + LUCIA PEREZ212.6+56+2.6
AINA AMICH + LAIA DAURELLA173.4+50+2.9
AINA AMICH + RUT PERICH119.8+37+3.1
AINA AMICH + ANNA GARCÍA56.7+18+3.2
AINA AMICH + MARIA TRILLA122.6+50+4.1
AINA AMICH + AINA FERNANDEZ71.1+29+4.1
AINA FERNANDEZ + MARTINA CHIEPPA21.1+9+4.3
AINA AMICH + PAULA PARERA51.6+24+4.6
CANDELA LOPEZ + MARTINA CHIEPPA25.1+14+5.6
LUCIA PEREZ + MARTINA CHIEPPA22.9+17+7.4
AINA AMICH + MARTINA CHIEPPA31.0+25+8.1
MARIA REDONDO + MARTINA CHIEPPA33.4+29+8.7
MARIA TRILLA + MARTINA CHIEPPA16.5+17+10.3
LAIA DAURELLA + MARTINA CHIEPPA15.9+18+11.3
PETROPINTO ASFE U17F VERD

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ANDREEA-LARISA OLTEAN, ARIANA FAJA, BRUNA PUIG, PAULA LOPEZ, SARA CIFUENTES7.1310–18-25.4
ANDREEA-LARISA OLTEAN, ARIANA FAJA, AROA MARTINEZ, BRUNA PUIG, INGRID RODRIGUEZ7.7442–9-9.1
ANDREEA-LARISA OLTEAN, BRUNA PUIG, ISONA PICH, LAIA MOMOTIUK, SARA CIFUENTES8.03313–15-2.5
ANDREEA-LARISA OLTEAN, BRUNA PUIG, INGRID RODRIGUEZ, LAIA MOMOTIUK, LAIA MUNERA11.2649–8+0.9
ANDREEA-LARISA OLTEAN, ARIANA FAJA, BRUNA PUIG, ISONA PICH, SARA CIFUENTES9.23217–16+1.1
ANDREEA-LARISA OLTEAN, ARIANA FAJA, AROA MARTINEZ, INGRID RODRIGUEZ, PAULA LOPEZ6.5437–6+1.5
ANDREEA-LARISA OLTEAN, BRUNA PUIG, LAIA MOMOTIUK, LAIA MUNERA, SARA CIFUENTES11.75414–10+3.4
ANDREEA-LARISA OLTEAN, INGRID RODRIGUEZ, LAIA MOMOTIUK, LAIA MUNERA, SARA CIFUENTES7.26512–9+4.2
ARIANA FAJA, BRUNA PUIG, INGRID RODRIGUEZ, ISONA PICH, LAIA MOMOTIUK7.85410–6+5.1
BRUNA PUIG, ISONA PICH, LAIA MOMOTIUK, LAIA MUNERA, SARA CIFUENTES6.0439–5+6.6
ARIANA FAJA, BRUNA PUIG, INGRID RODRIGUEZ, ISONA PICH, SARA CIFUENTES6.93213–6+10.1

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ISONA PICH + PAULA LOPEZ66.7-66-9.9
PAULA LOPEZ + SARA CIFUENTES57.6-50-8.7
AROA MARTINEZ + ISONA PICH84.6-72-8.5
INGRID RODRIGUEZ + JUDIT VILA49.5-41-8.3
ARIANA FAJA + JUDIT VILA54.9-37-6.7
BRUNA PUIG + PAULA LOPEZ63.6-42-6.6
ISONA PICH + JUDIT VILA109.2-71-6.5
INGRID RODRIGUEZ + PAULA LOPEZ47.7-31-6.5
AROA MARTINEZ + JUDIT VILA69.3-42-6.1
JUDIT VILA + PAULA LOPEZ51.3-26-5.1
INGRID RODRIGUEZ + ISONA PICH84.4-42-5.0
ARIANA FAJA + LAIA MUNERA22.4-11-4.9
LAIA MUNERA + PAULA LOPEZ49.4-24-4.9
AROA MARTINEZ + LAIA MOMOTIUK75.5-35-4.6
ISONA PICH + LAIA MOMOTIUK126.3-49-3.9
AROA MARTINEZ + INGRID RODRIGUEZ88.3-34-3.8
ARIANA FAJA + PAULA LOPEZ57.3-22-3.8
JULIA FERNANDEZ + PAULA LOPEZ24.9-9-3.6
ISONA PICH + LAIA MUNERA72.9-26-3.6
AROA MARTINEZ + SARA CIFUENTES35.2-12-3.4
ARIANA FAJA + ISONA PICH88.6-30-3.4
JUDIT VILA + SARA CIFUENTES50.4-17-3.4
ANDREEA-LARISA OLTEAN + PAULA LOPEZ68.5-23-3.4
ARIANA FAJA + SARA CIFUENTES71.5-23-3.2
INGRID RODRIGUEZ + LAIA MOMOTIUK109.7-35-3.2
JUDIT VILA + LAIA MOMOTIUK76.8-24-3.1
LAIA MOMOTIUK + PAULA LOPEZ59.2-17-2.9
ANDREEA-LARISA OLTEAN + ISONA PICH69.1-18-2.6
ARIANA FAJA + AROA MARTINEZ80.8-19-2.4
ANDREEA-LARISA OLTEAN + JUDIT VILA71.0-16-2.3
ARIANA FAJA + LAIA MOMOTIUK72.5-16-2.2
JUDIT VILA + LAIA MUNERA63.3-12-1.9
LAIA MOMOTIUK + SARA CIFUENTES112.9-21-1.9
INGRID RODRIGUEZ + LAIA MUNERA84.5-15-1.8
BRUNA PUIG + ISONA PICH145.8-24-1.6
ARIANA FAJA + BRUNA PUIG110.4-18-1.6
ANDREEA-LARISA OLTEAN + ARIANA FAJA96.6-12-1.2
JULIA FERNANDEZ + LAIA MOMOTIUK18.3-2-1.1
BRUNA PUIG + LAIA MOMOTIUK130.2-14-1.1
INGRID RODRIGUEZ + SARA CIFUENTES78.9-8-1.0
LAIA MUNERA + SARA CIFUENTES102.1-9-0.9
AROA MARTINEZ + PAULA LOPEZ37.8-3-0.8
ARIANA FAJA + INGRID RODRIGUEZ83.1-6-0.7
LAIA MOMOTIUK + LAIA MUNERA108.4-6-0.6
ISONA PICH + SARA CIFUENTES108.9-6-0.6
BRUNA PUIG + JUDIT VILA79.2-4-0.5
BRUNA PUIG + INGRID RODRIGUEZ122.2-2-0.2
ANDREEA-LARISA OLTEAN + LAIA MOMOTIUK126.7-2-0.2
AROA MARTINEZ + LAIA MUNERA67.3-1-0.1
ANDREEA-LARISA OLTEAN + SARA CIFUENTES130.7+0+0.0
AROA MARTINEZ + BRUNA PUIG104.7+1+0.1
ANDREEA-LARISA OLTEAN + BRUNA PUIG164.3+14+0.9
ANDREEA-LARISA OLTEAN + INGRID RODRIGUEZ108.0+12+1.1
BRUNA PUIG + SARA CIFUENTES127.5+18+1.4
JULIA FERNANDEZ + SARA CIFUENTES22.3+4+1.8
ANDREEA-LARISA OLTEAN + AROA MARTINEZ101.0+24+2.4
BRUNA PUIG + LAIA MUNERA115.8+30+2.6
ANDREEA-LARISA OLTEAN + LAIA MUNERA97.3+33+3.4
ISONA PICH + JULIA FERNANDEZ20.6+9+4.4
ARIANA FAJA + JULIA FERNANDEZ16.1+8+5.0
ANDREEA-LARISA OLTEAN + JULIA FERNANDEZ23.9+13+5.4
JUDIT VILA + JULIA FERNANDEZ18.5+13+7.0
CLUB NATACIÓ SABADELL B

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
CLAUDIA PLANELLAS, JANA RIMBAU, JORDINA AIJÓN, MARTINA NOGUES, RITA GALOFRÉ6.7437–15-11.9
ARIADNA COSTA, EMMA GARCIA, LÍDIA ELIAS, RITA GALOFRÉ, SANDRA MARÍN6.3227–14-11.1
ARIADNA COSTA, EMMA GARCIA, JORDINA AIJÓN, JÚLIA LORENTE, LÍDIA ELIAS9.7547–15-8.2
EMMA GARCIA, JANA RIMBAU, JÚLIA LORENTE, LÍDIA ELIAS, RITA GALOFRÉ9.8438–16-8.2
ARIADNA COSTA, JÚLIA LORENTE, LÍDIA ELIAS, RITA GALOFRÉ, SANDRA MARÍN6.2224–8-6.4
JANA RIMBAU, JÚLIA LORENTE, MARTINA NOGUES, RITA GALOFRÉ, SANDRA MARÍN7.0558–12-5.8
ARIADNA COSTA, JORDINA AIJÓN, JÚLIA LORENTE, MARTINA NOGUES, RITA GALOFRÉ7.7439–13-5.2
CLAUDIA PLANELLAS, EMMA GARCIA, JANA RIMBAU, JORDINA AIJÓN, MARTINA NOGUES13.7427–14-5.1
ARIADNA COSTA, EMMA GARCIA, JORDINA AIJÓN, JÚLIA LORENTE, MARTINA NOGUES6.5339–11-3.1
ARIADNA COSTA, JORDINA AIJÓN, JÚLIA LORENTE, MARTINA NOGUES, SANDRA MARÍN11.54413–15-1.7
EMMA GARCIA, JORDINA AIJÓN, JÚLIA LORENTE, MARTINA NOGUES, SANDRA MARÍN11.85513–15-1.7
CLAUDIA PLANELLAS, JANA RIMBAU, JORDINA AIJÓN, LÍDIA ELIAS, SANDRA MARÍN15.6329–11-1.3
EMMA GARCIA, JANA RIMBAU, JÚLIA LORENTE, MARTINA NOGUES, SANDRA MARÍN8.26513–14-1.2
EMMA GARCIA, JANA RIMBAU, JORDINA AIJÓN, JÚLIA LORENTE, MARTINA NOGUES21.57523–21+0.9
EMMA GARCIA, JANA RIMBAU, JORDINA AIJÓN, JÚLIA LORENTE, LÍDIA ELIAS10.67413–12+0.9
EMMA GARCIA, JANA RIMBAU, JÚLIA LORENTE, LÍDIA ELIAS, SANDRA MARÍN8.94411–10+1.1
ARIADNA COSTA, JORDINA AIJÓN, JÚLIA LORENTE, LÍDIA ELIAS, SANDRA MARÍN7.45411–10+1.3
JANA RIMBAU, JÚLIA LORENTE, LÍDIA ELIAS, RITA GALOFRÉ, SANDRA MARÍN6.2439–8+1.6
EMMA GARCIA, JANA RIMBAU, JORDINA AIJÓN, MARTINA NOGUES, SANDRA MARÍN13.87613–10+2.2
EMMA GARCIA, JORDINA AIJÓN, JÚLIA LORENTE, MARTINA NOGUES, RITA GALOFRÉ7.85511–9+2.5
CLAUDIA PLANELLAS, JANA RIMBAU, JÚLIA LORENTE, LÍDIA ELIAS, SANDRA MARÍN8.84318–13+5.6
CLAUDIA PLANELLAS, JANA RIMBAU, JORDINA AIJÓN, MARTINA NOGUES, SANDRA MARÍN6.53310–4+9.3

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ARIADNA COSTA + RITA GALOFRÉ40.0-26-6.5
LÍDIA ELIAS + RITA GALOFRÉ73.3-43-5.9
CLAUDIA PLANELLAS + RITA GALOFRÉ23.5-13-5.5
RITA GALOFRÉ + SANDRA MARÍN83.6-39-4.7
JANA RIMBAU + RITA GALOFRÉ81.3-35-4.3
LEIRE OJEDA + MARTINA NOGUES30.2-13-4.3
ARIADNA COSTA + JÚLIA LORENTE93.5-36-3.9
EMMA GARCIA + RITA GALOFRÉ70.2-23-3.3
JÚLIA LORENTE + RITA GALOFRÉ106.7-33-3.1
EMMA GARCIA + SANDRA MARÍN108.3-32-3.0
MARTINA NOGUES + RITA GALOFRÉ86.4-25-2.9
ARIADNA COSTA + MARTINA NOGUES63.1-18-2.9
ARIADNA COSTA + SANDRA MARÍN77.2-21-2.7
EMMA GARCIA + LÍDIA ELIAS108.4-28-2.6
JÚLIA LORENTE + LEIRE OJEDA43.4-11-2.5
JORDINA AIJÓN + RITA GALOFRÉ71.2-18-2.5
JÚLIA LORENTE + MARTINA NOGUES155.0-39-2.5
ARIADNA COSTA + EMMA GARCIA58.5-14-2.4
CLAUDIA PLANELLAS + JÚLIA LORENTE35.7-8-2.2
EMMA GARCIA + JORDINA AIJÓN150.5-33-2.2
JORDINA AIJÓN + MARTINA NOGUES163.7-29-1.8
JANA RIMBAU + LÍDIA ELIAS120.6-21-1.7
ARIADNA COSTA + JORDINA AIJÓN73.2-12-1.6
EMMA GARCIA + JÚLIA LORENTE163.3-24-1.5
JORDINA AIJÓN + JÚLIA LORENTE153.5-20-1.3
ARIADNA COSTA + LÍDIA ELIAS77.7-10-1.3
MARTINA NOGUES + SANDRA MARÍN114.7-14-1.2
EMMA GARCIA + LEIRE OJEDA35.2-4-1.1
CLAUDIA PLANELLAS + MARTINA NOGUES57.4-6-1.0
JANA RIMBAU + SANDRA MARÍN144.5-15-1.0
EMMA GARCIA + JANA RIMBAU148.4-15-1.0
JÚLIA LORENTE + SANDRA MARÍN154.1-14-0.9
JÚLIA LORENTE + LÍDIA ELIAS139.4-10-0.7
CLAUDIA PLANELLAS + JORDINA AIJÓN71.5-4-0.6
JANA RIMBAU + JORDINA AIJÓN143.3-8-0.6
ARIADNA COSTA + JANA RIMBAU35.9-2-0.6
CLAUDIA PLANELLAS + LÍDIA ELIAS55.4-3-0.5
CLAUDIA PLANELLAS + JANA RIMBAU80.9-4-0.5
LÍDIA ELIAS + SANDRA MARÍN150.9-7-0.5
CLAUDIA PLANELLAS + SANDRA MARÍN61.6-2-0.3
EMMA GARCIA + MARTINA NOGUES144.1-3-0.2
CLAUDIA PLANELLAS + EMMA GARCIA39.0+0+0.0
JORDINA AIJÓN + LÍDIA ELIAS117.8+4+0.3
JORDINA AIJÓN + SANDRA MARÍN142.0+6+0.4
JANA RIMBAU + MARTINA NOGUES141.9+7+0.5
ARIADNA COSTA + CLAUDIA PLANELLAS24.2+2+0.8
JORDINA AIJÓN + LEIRE OJEDA40.1+7+1.7
JANA RIMBAU + JÚLIA LORENTE150.9+27+1.8
LEIRE OJEDA + SANDRA MARÍN43.3+10+2.3
LEIRE OJEDA + RITA GALOFRÉ17.0+5+2.9
FIONA SERRA + JORDINA AIJÓN17.0+5+2.9
FIONA SERRA + JÚLIA LORENTE16.3+7+4.3
LEIRE OJEDA + LÍDIA ELIAS42.2+25+5.9
JANA RIMBAU + LEIRE OJEDA19.5+20+10.2
FIONA SERRA + LÍDIA ELIAS18.4+22+12.0
B.F. CORNELLA B

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
EVA MEDEL, LAIA DIAZ, LUCIA GUTIERREZ, MARINA MORILLAS, NOA ESCUDERO6.6434–20-24.2
LAIA DIAZ, LUCIA BOLLO, MARINA MORILLAS, MARTA LAO, NOA ESCUDERO11.27314–29-13.4
LAIA DIAZ, MARIA MARTA, MARINA MORILLAS, MARTA LAO, NOA ESCUDERO9.5449–20-11.6
ESTRELLA LUQUE, LAIA DIAZ, LUCIA BOLLO, MARINA MORILLAS, NOA ESCUDERO7.3226–14-10.9
ESTRELLA LUQUE, LAIA DIAZ, MARINA MORILLAS, MARTA LAO, NOA ESCUDERO9.5659–18-9.5
ESTRELLA LUQUE, LAIA DIAZ, MARINA MORILLAS, NOA ESCUDERO, PAULA SUAREZ10.36410–19-8.7
ESTRELLA LUQUE, MARIA MARTA, MARINA MORILLAS, MARTA LAO, NOA ESCUDERO6.0226–11-8.3
JANET SALAZAR, LAIA DIAZ, LUCIA BOLLO, MARTA LAO, NOA ESCUDERO8.84410–17-8.0
LAIA DIAZ, LUCIA BOLLO, MARINA MORILLAS, NOA ESCUDERO, PAULA SUAREZ14.07417–28-7.8
EVA MEDEL, LAIA DIAZ, LUCIA BOLLO, NOA ESCUDERO, PAULA SUAREZ15.86418–27-5.7
LAIA DIAZ, LUCIA GUTIERREZ, MARINA MORILLAS, NOA ESCUDERO, PAULA SUAREZ9.8427–12-5.1
ESTRELLA LUQUE, LUCIA BOLLO, MARINA MORILLAS, MARTA LAO, PAULA SUAREZ9.74416–15+1.0
LAIA DIAZ, MARINA MORILLAS, MARTA LAO, NOA ESCUDERO, PAULA SUAREZ17.67525–22+1.7
EVA MEDEL, LUCIA BOLLO, LUCIA GUTIERREZ, MARIA MARTA, MARINA MORILLAS6.82214–11+4.4
JANET SALAZAR, LAIA DIAZ, MARINA MORILLAS, MARTA LAO, NOA ESCUDERO10.84218–13+4.6
ESTRELLA LUQUE, LAIA DIAZ, LUCIA GUTIERREZ, MARIA MARTA, MARINA MORILLAS6.0117–2+8.3

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
EVA MEDEL + LUCIA GUTIERREZ42.1-52-12.3
ESTRELLA LUQUE + JANET SALAZAR28.2-32-11.3
JANET SALAZAR + MARTA LAO73.0-82-11.2
LUCIA GUTIERREZ + NOA ESCUDERO46.7-52-11.1
LUCIA GUTIERREZ + MARTA LAO49.0-52-10.6
EVA MEDEL + MARTA LAO58.2-61-10.5
ESTRELLA LUQUE + MARINA MORILLAS113.1-110-9.7
LAIA DIAZ + LUCIA GUTIERREZ50.3-46-9.1
ESTRELLA LUQUE + LUCIA GUTIERREZ39.1-35-8.9
ESTRELLA LUQUE + MARTA LAO98.9-85-8.6
LUCIA GUTIERREZ + PAULA SUAREZ43.1-35-8.1
ESTRELLA LUQUE + NOA ESCUDERO93.5-74-7.9
MARIA MARTA + MARTA LAO91.6-72-7.9
ESTRELLA LUQUE + PAULA SUAREZ90.5-69-7.6
LUCIA GUTIERREZ + MARIA MARTA51.3-39-7.6
JANET SALAZAR + MARIA MARTA42.3-32-7.6
ESTRELLA LUQUE + EVA MEDEL52.5-39-7.4
JANET SALAZAR + LUCIA GUTIERREZ25.7-19-7.4
ESTRELLA LUQUE + LAIA DIAZ101.8-75-7.4
ESTRELLA LUQUE + LUCIA BOLLO50.8-35-6.9
ESTRELLA LUQUE + MARIA MARTA71.2-48-6.7
MARTA LAO + NOA ESCUDERO157.2-98-6.2
EVA MEDEL + NOA ESCUDERO83.4-51-6.1
LUCIA BOLLO + MARTA LAO95.2-57-6.0
MARIA MARTA + NOA ESCUDERO80.5-46-5.7
LUCIA BOLLO + LUCIA GUTIERREZ32.4-18-5.6
LUCIA GUTIERREZ + MARINA MORILLAS74.8-41-5.5
LAIA DIAZ + MARTA LAO140.6-77-5.5
JANET SALAZAR + LUCIA BOLLO52.8-28-5.3
LAIA DIAZ + NOA ESCUDERO223.1-118-5.3
MARINA MORILLAS + MARTA LAO163.2-86-5.3
JANET SALAZAR + NOA ESCUDERO77.7-40-5.2
MARINA MORILLAS + NOA ESCUDERO197.7-101-5.1
LUCIA BOLLO + NOA ESCUDERO119.8-59-4.9
EVA MEDEL + JANET SALAZAR31.9-15-4.7
EVA MEDEL + LAIA DIAZ88.9-38-4.3
EVA MEDEL + MARIA MARTA44.0-18-4.1
MARIA MARTA + MARINA MORILLAS114.2-46-4.0
NOA ESCUDERO + PAULA SUAREZ147.7-57-3.9
EVA MEDEL + MARINA MORILLAS75.7-26-3.4
MARTA LAO + PAULA SUAREZ67.4-23-3.4
MARIA MARTA + PAULA SUAREZ74.9-24-3.2
LAIA DIAZ + LUCIA BOLLO135.5-43-3.2
LUCIA BOLLO + PAULA SUAREZ84.7-25-3.0
LUCIA BOLLO + MARINA MORILLAS136.6-39-2.9
LAIA DIAZ + MARINA MORILLAS174.0-49-2.8
EVA MEDEL + LUCIA BOLLO78.4-21-2.7
EVA MEDEL + PAULA SUAREZ52.8-13-2.5
LAIA DIAZ + PAULA SUAREZ143.6-34-2.4
JANET SALAZAR + MARINA MORILLAS75.8-15-2.0
MARINA MORILLAS + PAULA SUAREZ137.2-20-1.5
LUCIA BOLLO + MARIA MARTA67.8-9-1.3
LAIA DIAZ + MARIA MARTA91.4-12-1.3
JANET SALAZAR + LAIA DIAZ71.1-7-1.0
JANET SALAZAR + PAULA SUAREZ33.1+12+3.6

Jugadors Destacats

Sota cada nom: equip, partits jugats (pj) i minuts totals. Les mitjanes d'una jugadora amb pocs partits tenen menys respatller que les d'una amb molts.

Punts per partit (mitjana)

IVETTE JULVECEJ L'HOSPITALET B · 11 pj · 264 min 14.5
LAIA PEREZSANT GERVASI 1 · 11 pj · 281 min 13.0
AINA AMICHC.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD · 12 pj · 278 min 11.8
PAULA MAKOLEFIT4LIFE · 12 pj · 314 min 11.1
MARINA ROMEROSANT GERVASI 1 · 11 pj · 236 min 10.5
CLAUDIA CLARAMUNTCEJ L'HOSPITALET B · 1 pj · 16 min 10.0
ANDREEA-LARISA OLTEANPETROPINTO ASFE U17F VERD · 12 pj · 254 min 9.7
CRISTINA GIRALCEJ L'HOSPITALET B · 11 pj · 215 min 9.5
JULIA FERNANDEZPETROPINTO ASFE U17F VERD · 2 pj · 44 min 9.0
JANA RIMBAUCLUB NATACIÓ SABADELL B · 11 pj · 272 min 8.6

Triples anotats (total)

JÚLIA LORENTE ICLUB NATACIÓ SABADELL B · 12 pj · 300 min 23
IVETTE JULVECEJ L'HOSPITALET B · 11 pj · 264 min 21
BERTA CONCERNAUCEJ L'HOSPITALET B · 11 pj · 251 min 16
MARIA TRILLAC.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD · 12 pj · 228 min 13
SANDRA MARÍNCLUB NATACIÓ SABADELL B · 12 pj · 266 min 10
AINA AMICHC.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD · 12 pj · 278 min 9
CARLA ESCAMILLACEJ L'HOSPITALET B · 10 pj · 193 min 9
JANA RIMBAUCLUB NATACIÓ SABADELL B · 11 pj · 272 min 9
LUCIA PEREZC.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD · 12 pj · 317 min 9
LAIA PEREZSANT GERVASI 1 · 11 pj · 281 min 8

Cistelles de 2 anotades (total)

PAULA MAKOLEFIT4LIFE · 12 pj · 314 min 53
CRISTINA GIRALCEJ L'HOSPITALET B · 11 pj · 215 min 41
MARINA ROMEROSANT GERVASI 1 · 11 pj · 236 min 41
LAIA PEREZSANT GERVASI 1 · 11 pj · 281 min 39
AINA AMICHC.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD · 12 pj · 278 min 38
AGNES CAPDEVILA ICEJ L'HOSPITALET B · 11 pj · 220 min 37
ANDREEA-LARISA OLTEANPETROPINTO ASFE U17F VERD · 12 pj · 254 min 36
LAIA DAURELLAC.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD · 12 pj · 272 min 34
IVETTE JULVECEJ L'HOSPITALET B · 11 pj · 264 min 33
HUGO MOLINACEJ L'HOSPITALET B · 11 pj · 182 min 31

Tirs lliures anotats (total)

LAIA PEREZSANT GERVASI 1 · 11 pj · 281 min 41
AINA AMICHC.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD · 12 pj · 278 min 39
MARINA MORILLASB.F. CORNELLA B · 12 pj · 309 min 39
IVETTE JULVECEJ L'HOSPITALET B · 11 pj · 264 min 31
MARINA ROMEROSANT GERVASI 1 · 11 pj · 236 min 31
LAIA DAURELLAC.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD · 12 pj · 272 min 30
ANDREEA-LARISA OLTEANPETROPINTO ASFE U17F VERD · 12 pj · 254 min 29
PAULA MAKOLEFIT4LIFE · 12 pj · 314 min 27
LAIA MOMOTIUKPETROPINTO ASFE U17F VERD · 10 pj · 246 min 22
PAULA SUAREZB.F. CORNELLA B · 11 pj · 216 min 22

Evolució dels Equips