Classificació

Equip PJ V D Punts fets Punts rebuts Dif.
CENG ROS 12 12 0 779 474 305
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE 12 9 3 711 612 99
FEMENÍ OSONA 2008- OVA PROJECTS 12 7 5 711 672 39
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA JF U17 12 6 6 639 697 -58
FC MARTINENC BÀSQUET B 12 5 7 701 715 -14
CB OLOT LAVA 12 2 10 592 771 -179
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE 12 1 11 570 762 -192

Rotacions

Mitjanes per partit, en ordre de classificació. «Stint viu» és la mediana de minuts seguits en pista per sortida, comptant només trams que comencen amb el partit a 10 punts o menys — el marge es mesura en entrar a pista, així que un tram llarg pot acabar amb el partit ja decidit.

# Equip Canvis Jugadores Quota top 5 Desv. minuts Stint viu
1CENG ROS39.911.056%4.84.4 min
2REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE37.810.857%4.74.6 min
3FEMENÍ OSONA 2008- OVA PROJECTS29.89.565%6.35.3 min
4ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA JF U1728.89.565%6.25.7 min
5FC MARTINENC BÀSQUET B22.410.270%9.46.2 min
6CB OLOT LAVA32.810.661%6.64.9 min
7VEDRUNA GRÀCIA NEGRE34.211.255%4.84.8 min
8CB OLOT LAVA - PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA26.710.164%7.05.8 min

Rendiment segons els minuts que porta la jugadora en pista: net de punts de l'equip per 10 minuts mentre les seves jugadores són al tram inicial, mitjà o llarg del seu stint. Un valor que cau amb els minuts suggereix que els stints llargs surten cars.

Equip 0-3 min 3-6 min +6 min
CENG ROS+7.3+8.2+6.8
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE+1.5+3.6+3.3
FEMENÍ OSONA 2008- OVA PROJECTS+1.0-0.1+0.1
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA JF U17-1.1-0.5+0.5
FC MARTINENC BÀSQUET B-0.7-0.8+0.2
CB OLOT LAVA-1.4-4.4-5.6
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE-3.6-6.2-4.5
CB OLOT LAVA - PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA-4.2-2.1-4.2

Qui obre i qui tanca

«Obren»: més vegades al cinc inicial. «Tanquen»: en pista al final dels partits decidits per 5 punts o menys — si l'equip no n'ha jugat cap, no hi ha dada.

Equip Obren més sovint Tanquen els ajustats Ajustats
CENG ROSGEORGINA CALVET (11), MONICA FONTANET (10), LLUM LLOBET (8)—0/12
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGREMARIONA ANDREU (8), PAULA DIEZ (8), PAULA GUTIERREZ (8)ENARA HOMS (2), MARIONA ANDREU (2), PAULA GUTIERREZ (2)2/12
FEMENÍ OSONA 2008- OVA PROJECTSCLÀUDIA ROVIRA (9), CRISTINA MENSA (9), EULÀLIA ARUMÍ (8)CLÀUDIA ROVIRA (1), EULÀLIA ARUMÍ (1), IRAIA ADURIZ (1)1/12
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA JF U17NOA CAUBET (11), CLARA PEREZ (10), ANA ALONSO (9)ANA ALONSO (3), JANA RUEDA (3), NOA CAUBET (3)3/12
FC MARTINENC BÀSQUET BJULIA OLAIZOLA (11), MARTINA MOLERO (9), MARINA CARRÉ (8)BERTA MOLERO (2), JULIA OLAIZOLA (2), MARINA CARRÉ (2)2/12
CB OLOT LAVALAIA SALVI (5), EULÀLIA JURADO (4), GINA PAREDES (4)AVRIL PUIG (2), EULÀLIA JURADO (2), LAIA FERNÁNDEZ (2)2/5
VEDRUNA GRÀCIA NEGREDINA MERTENS (9), DELIA MUÑOZ (8), AURORA GONZÁLEZ (7)AURORA GONZÁLEZ (1), DINA MERTENS (1), JANA BALDRICH (1)1/12
CB OLOT LAVA - PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORAEMMA COLOM (7), AVRIL PUIG (5), GINA PAREDES (5)AVRIL PUIG (1), EMMA COLOM (1), EULÀLIA JURADO (1)1/7

Parelles amb més minuts juntes

Equip 1a parella 2a parella 3a parella
CENG ROSGEORGINA CALVET + JOANA IBOS (12.0′/partit)MARTINA BAJONA + MONICA FONTANET (11.5′/partit)JOANA IBOS + MARTINA BENÍTEZ (11.4′/partit)
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGREANDREA MARTINEZ + ENARA HOMS (12.3′/partit)MARIONA ANDREU + PAULA GUTIERREZ (12.2′/partit)ENARA HOMS + MARIONA ANDREU (11.2′/partit)
FEMENÍ OSONA 2008- OVA PROJECTSCRISTINA MENSA + EULÀLIA ARUMÍ (18.4′/partit)CLÀUDIA ROVIRA + CRISTINA MENSA (16.7′/partit)CLÀUDIA ROVIRA + IRAIA ADURIZ (14.9′/partit)
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA JF U17IRENE RIVERA + NOA CAUBET (17.6′/partit)ANA ALONSO + IRENE RIVERA (17.3′/partit)ANA ALONSO + NOA CAUBET (16.6′/partit)
FC MARTINENC BÀSQUET BJULIA OLAIZOLA + MARTINA MOLERO (23.0′/partit)MARINA CARRÉ + MARTINA MOLERO (21.9′/partit)BERTA MOLERO + MARTINA MOLERO (20.0′/partit)
CB OLOT LAVAEULÀLIA JURADO + LAIA SALVI (16.6′/partit)LAIA FERNÁNDEZ + LAIA SALVI (14.2′/partit)AVRIL PUIG + LAIA SALVI (13.2′/partit)
VEDRUNA GRÀCIA NEGREDINA MERTENS + JANA BALDRICH (13.2′/partit)AURORA GONZÁLEZ + DINA MERTENS (12.0′/partit)DINA MERTENS + LAIA CARRACEDO (11.0′/partit)
CB OLOT LAVA - PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORAABRIL BOADA + EMMA COLOM (14.5′/partit)EMMA COLOM + GINA PAREDES (14.3′/partit)ABRIL BOADA + LAIA FERNÁNDEZ (13.2′/partit)

Canvis segons el marcador

Substitucions per 10 minuts amb l'equip per davant vs per darrere (entre parèntesis, minuts jugats en cada situació). Sense dada quan l'equip ha passat menys de 5 minuts en una situació.

Equip Canvis/10′ per davant Canvis/10′ per darrere
CENG ROS10.4 (439′)7.8 (19′)
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE9.4 (310′)10.3 (141′)
FEMENÍ OSONA 2008- OVA PROJECTS8.1 (228′)7.4 (215′)
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA JF U177.5 (175′)7.4 (269′)
FC MARTINENC BÀSQUET B6.0 (208′)5.5 (239′)
CB OLOT LAVA8.1 (62′)8.9 (115′)
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE8.5 (70′)8.8 (385′)
CB OLOT LAVA - PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA8.2 (78′)6.3 (186′)

Detall per jugadora, en mitjanes per partit perquè no totes han jugat els mateixos partits. Mín/quartils/màx són minuts seguits en pista per sortida. Només stints vius, així que «Min/partit» pot quedar una mica per sota dels minuts oficials si va jugar trams de partit decidit.

CENG ROS
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
JOANA IBOS VIDAL122.40.34.24.87.814.212.74.0
MARTINA BENÍTEZ FARRANDO112.40.14.05.76.79.312.14.3
GEORGINA CALVET BAJONA121.90.64.46.07.311.211.34.8
MONICA FONTANET MALLOL122.10.62.64.66.312.510.05.1
MARTINA BAJONA VILA122.00.13.04.45.913.59.45.3
LLUM LLOBET SERRADELL112.10.62.74.35.17.38.25.5
JÚLIA FONTANET MALLOL102.00.42.33.95.09.47.95.9
LAIA TORRENT FITE121.80.13.04.25.18.87.65.6
SABRIN ELHILALI AÏTHSSAINE102.00.12.43.44.36.86.85.0
ISAIA BOLIART LOPEZ71.61.13.13.85.96.96.65.0
ANNA PROCIUC111.50.93.13.54.37.86.06.3
JÚLIA GÚARDIA GONZALEZ21.05.25.25.25.25.25.28.9
JUNE MASANES ANTONIO51.02.83.43.94.65.13.98.0
QUERALT REGUE CLAVEROL11.03.73.73.73.73.73.78.4
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
ENARA HOMS MAÑE122.81.44.05.16.120.015.54.2
MARIONA ANDREU PLA123.30.03.24.46.013.715.53.9
MONTSANT GARCIA FERRE102.70.23.84.77.012.514.35.5
PAULA GUTIERREZ ESMEL112.80.33.25.16.611.114.04.0
ENYA IRATXE SOLE WALSHAW13.03.44.35.25.25.213.86.5
ISABELLA VALENTINA MARTINS ROMERO122.90.23.14.85.711.613.74.8
PAULA DIEZ GALLART123.10.02.84.15.39.713.16.6
ANDREA MARTINEZ MIR122.61.13.94.75.910.813.06.0
MARIONA VINYES FREIXES123.00.03.24.45.58.713.05.8
LAURA PEREZ VAQUERO92.82.22.93.75.410.212.35.6
CARLA AGUILAR CABRERA122.70.03.64.25.69.711.75.4
MARIONA CALAFELL LLENES112.40.13.64.55.39.011.26.8
MARINA MONTSERRAT ABELLO22.02.62.72.73.03.65.912.1
FEMENÍ OSONA 2008- OVA PROJECTS
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
EULÀLIA ARUMÍ ALSINA122.70.44.26.28.717.719.44.5
CRISTINA MENSA CLARÀ122.80.13.85.88.619.219.34.1
IRAIA ADURIZ MARQUEZ102.12.25.28.011.012.816.33.9
CLÀUDIA ROVIRA PEDRÓ122.80.14.25.77.012.716.03.7
DANIELA SALA AGUILÀ122.80.33.95.57.314.215.84.5
IRINA FALGUERAS DORDAL13.03.94.04.25.46.614.79.8
LAIA MUNDÓ NAVARRO22.03.36.88.18.69.614.65.3
MARTINA HERRERO CLARÀ122.20.23.64.57.413.512.36.5
JANA FONTSERE PUJADAS112.30.93.55.05.613.111.85.8
PAULA CASSANY REDORTA32.30.54.04.65.79.611.46.0
BERTA CAMACHO SERRA122.21.52.94.35.112.29.57.0
GIBET BOSCH CASTELLS102.30.22.33.24.35.97.56.2
MARIA MAURI SOLA11.03.63.63.63.63.63.67.1
MARIA DURAN DONADEU11.02.22.22.22.22.22.212.2
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA JF U17
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
IRENE RIVERA ESCOLÀ122.71.55.56.69.228.922.44.3
ANA ALONSO BALDUINO123.40.74.45.88.412.121.23.5
NOA CAUBET MARTÍNEZ122.80.25.06.48.519.520.24.9
JANA RUEDA QUERALT103.11.44.06.18.211.818.74.2
CARLA GRAELLS MORERA122.71.44.35.77.610.816.05.8
JÚLIA MIRALLES MARTÍNEZ122.70.33.95.27.415.915.85.4
CLARA PEREZ GARCIA113.10.03.64.96.311.115.65.4
ELSA GONZALEZ BRILLO112.70.13.55.17.010.014.75.8
BELINDA OJIDE52.01.84.15.66.120.012.55.4
MARIONA CALAFELL PALOMAS112.30.02.74.05.89.410.08.6
QUERALT CAMPRUBÍ MATEU32.01.53.14.56.69.39.96.5
CÈLIA TORRENS MONFORT12.04.34.64.85.05.29.58.1
CLOE MATENCIO UTIEL22.51.21.93.05.76.59.27.6
FC MARTINENC BÀSQUET B
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MARTINA MOLERO PINERO122.22.86.29.619.236.928.94.3
BERTA MOLERO PINERO122.10.15.67.811.835.623.34.8
JULIA OLAIZOLA ANDRES122.30.15.76.911.127.821.74.2
MARINA CARRÉ MARRÓN122.20.14.76.28.729.917.85.2
SOFIA VICENTE MONTOLIO112.41.84.47.18.515.217.06.0
ARIADNA PERAL RUIZ122.30.93.35.36.58.211.98.1
CLARA QUIÑONERO FAYOS91.91.43.34.16.012.010.48.1
ABRIL MARTIN FONT92.11.32.83.97.010.010.16.7
ARIADNA LÓPEZ MÉNDEZ51.63.04.45.68.310.19.87.2
BERTA CAMPO DOMENECH121.92.44.35.36.17.09.89.0
MARTINA RAMIA PUJOL71.30.13.55.76.09.46.313.4
ALBA AMENÓS BERENGUER12.00.01.22.33.54.64.66.9
AITANA ROS SANCHEZ21.03.83.83.93.94.03.96.3
ALGUER ÁLVAREZ PRUDENCIO51.01.42.63.15.05.63.513.0
CB OLOT LAVA
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
TXELL BLAYA FONT12.08.89.810.811.812.821.59.5
AVRIL PUIG ARAU52.63.55.06.07.212.116.95.0
AINA SELLABONA AULINAS52.63.24.65.36.712.816.45.2
LAIA FERNÁNDEZ GRABULOSA53.60.12.53.87.110.216.33.5
EULÀLIA JURADO CODERCH52.81.74.05.77.310.016.14.0
LAIA SALVI JUAREZ52.80.63.34.76.115.216.13.7
ABRIL BOADA BOSCH42.80.43.65.56.99.314.04.1
GINA PAREDES MACIAS52.81.03.54.95.96.912.86.0
EMMA COLOM JIMÉNEZ52.02.64.15.57.410.611.67.1
MARINA SOLER CURÓS52.20.52.83.35.315.211.56.6
HELENA ANGULO PUIG12.03.43.53.73.84.07.38.6
ELSA CASALPRIM GALLARDO41.80.51.52.34.44.94.99.8
VALERIA BUENDIA21.02.42.52.62.82.92.612.0
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
DINA MERTENS BERTRAN122.30.44.35.87.613.614.55.7
DELIA MUÑOZ IUDICONE112.12.14.25.77.013.412.95.5
JANA BALDRICH MARIN122.20.33.86.07.812.012.95.7
JULIA PEREZ ANGLES122.32.24.04.96.010.112.16.6
LAIA CARRACEDO HERNANDEZ122.20.13.95.06.113.011.47.2
AURORA GONZÁLEZ SÁNCHEZ122.30.63.54.96.09.711.35.5
MARIONA CABOT AGUSTIN122.20.13.24.56.89.410.86.0
LUCIA PERDICES MARTINEZ122.10.13.44.36.18.69.66.8
ANDREA PUIG NAFRIA91.93.13.84.35.18.49.26.1
GIULIA MALVEZZI122.20.12.94.04.87.78.56.1
MARTA ALFONSO BRAVO111.92.33.04.24.66.07.89.4
HELENA TORNER CERDÀ71.72.63.44.25.86.67.69.9
CB OLOT LAVA - PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
ABRIL BOADA BOSCH73.30.43.36.29.423.721.54.2
TXELL BLAYA FONT22.06.07.810.913.814.721.34.9
EULÀLIA JURADO CODERCH52.80.03.86.110.315.320.44.1
EMMA COLOM JIMÉNEZ72.40.03.95.710.026.918.95.7
GINA PAREDES MACIAS73.60.33.24.85.815.318.85.1
LAIA FERNÁNDEZ GRABULOSA73.00.12.96.89.413.718.74.7
AVRIL PUIG ARAU63.70.02.34.66.213.317.63.7
LAIA SALVI JUAREZ72.70.05.05.87.814.117.25.9
AINA SELLABONA AULINAS72.60.32.84.55.425.313.77.0
MARINA SOLER CURÓS62.30.03.65.36.214.812.47.9
VALERIA BUENDIA DEL POZO22.50.02.73.45.77.59.67.1
ELSA CASALPRIM GALLARDO51.80.23.94.56.07.28.19.6
HELENA ANGULO PUIG21.52.72.93.24.66.05.94.9

Parcials, temps morts i dependència

Mitjanes per partit, en ordre de classificació. «Parcial fet/rebut» és el parcial més gran sense resposta de cada partit. «Δ temps mort» compara el net de punts dels 2 minuts després d'un temps mort propi amb els 2 minuts anteriors (positiu = el temps mort talla la ratxa rival). «Màx. anotadora» i «Top-2» són la quota dels punts de l'equip que concentren la màxima anotadora i les dues màximes.

# Equip Parcial fet Parcial rebut TM/partit Δ temps mort Màx. anotadora Top-2
1CENG ROS11.56.11.7+1.424%44%
2REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE10.39.42.9+0.822%38%
3FEMENÍ OSONA 2008- OVA PROJECTS10.09.12.8+0.633%51%
4ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA JF U178.69.72.7+0.827%47%
5FC MARTINENC BÀSQUET B7.89.61.6+1.331%52%
6CB OLOT LAVA7.89.24.4+2.736%54%
7VEDRUNA GRÀCIA NEGRE7.711.22.3+2.728%48%
8CB OLOT LAVA - PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA8.99.44.0+2.531%55%

Quintets i parelles de la temporada

Acumulat de tots els partits, per detectar combinacions que costen punts de manera recurrent. «Net/10′» és la diferència de punts de l'equip per cada 10 minuts amb aquella combinació en pista (negatiu = l'equip rep més que no pas anota); les files surten de pitjor a millor. Els quintets exactes es repeteixen poc entre partits, així que les parelles — amb molta més mostra — són la lectura més fiable. Compte amb les mostres petites: menys de 10 minuts encara és soroll.

CENG ROS

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
GEORGINA CALVET, JÚLIA FONTANET, LAIA TORRENT, MARTINA BAJONA, MONICA FONTANET7.1546–9-4.2
GEORGINA CALVET, JOANA IBOS, LLUM LLOBET, MONICA FONTANET, SABRIN ELHILALI9.76514–18-4.1
GEORGINA CALVET, ISAIA BOLIART, LLUM LLOBET, MARTINA BAJONA, SABRIN ELHILALI7.13211–12-1.4
ANNA PROCIUC, ISAIA BOLIART, JOANA IBOS, LAIA TORRENT, MONICA FONTANET6.9436–4+2.9
GEORGINA CALVET, JOANA IBOS, LAIA TORRENT, MARTINA BENÍTEZ, MONICA FONTANET9.04314–9+5.6
GEORGINA CALVET, LLUM LLOBET, MARTINA BAJONA, MARTINA BENÍTEZ, MONICA FONTANET9.25413–5+8.7
ANNA PROCIUC, ISAIA BOLIART, JOANA IBOS, LLUM LLOBET, MARTINA BENÍTEZ9.16315–7+8.8
GEORGINA CALVET, JOANA IBOS, LLUM LLOBET, MARTINA BENÍTEZ, MONICA FONTANET10.16525–16+8.9
GEORGINA CALVET, LAIA TORRENT, MARTINA BAJONA, MARTINA BENÍTEZ, MONICA FONTANET11.26421–7+12.5
GEORGINA CALVET, JOANA IBOS, LAIA TORRENT, MONICA FONTANET, SABRIN ELHILALI6.36416–4+19.1

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ANNA PROCIUC + MARTINA BAJONA49.5+1+0.2
LAIA TORRENT + LLUM LLOBET26.2+1+0.4
LAIA TORRENT + MARTINA BAJONA98.5+11+1.1
JUNE MASANES + LAIA TORRENT17.1+2+1.2
JÚLIA FONTANET + LAIA TORRENT75.3+10+1.3
JUNE MASANES + MARTINA BENÍTEZ22.0+3+1.4
ANNA PROCIUC + LAIA TORRENT72.0+13+1.8
ANNA PROCIUC + SABRIN ELHILALI44.6+12+2.7
JOANA IBOS + JUNE MASANES37.0+11+3.0
JÚLIA FONTANET + MONICA FONTANET51.9+17+3.3
JUNE MASANES + SABRIN ELHILALI20.5+7+3.4
ANNA PROCIUC + MONICA FONTANET54.8+19+3.5
JUNE MASANES + MONICA FONTANET18.0+7+3.9
ANNA PROCIUC + JÚLIA FONTANET50.9+20+3.9
ISAIA BOLIART + SABRIN ELHILALI47.2+19+4.0
GEORGINA CALVET + JUNE MASANES23.7+10+4.2
LLUM LLOBET + SABRIN ELHILALI82.5+35+4.2
JÚLIA FONTANET + MARTINA BAJONA82.2+35+4.3
LAIA TORRENT + MONICA FONTANET117.5+57+4.9
ISAIA BOLIART + MARTINA BAJONA52.3+26+5.0
ISAIA BOLIART + LAIA TORRENT50.3+26+5.2
MARTINA BAJONA + MONICA FONTANET138.1+72+5.2
LAIA TORRENT + SABRIN ELHILALI70.0+39+5.6
ANNA PROCIUC + LLUM LLOBET59.2+33+5.6
GEORGINA CALVET + LLUM LLOBET121.8+69+5.7
LLUM LLOBET + MARTINA BAJONA79.0+47+5.9
MARTINA BAJONA + MARTINA BENÍTEZ98.1+63+6.4
ISAIA BOLIART + MONICA FONTANET44.8+29+6.5
GEORGINA CALVET + SABRIN ELHILALI89.6+58+6.5
MARTINA BAJONA + SABRIN ELHILALI91.9+60+6.5
JÚLIA FONTANET + LLUM LLOBET47.3+31+6.5
GEORGINA CALVET + JÚLIA FONTANET75.3+50+6.6
JUNE MASANES + MARTINA BAJONA15.0+10+6.7
MARTINA BENÍTEZ + SABRIN ELHILALI56.3+38+6.8
ANNA PROCIUC + JOANA IBOS90.5+62+6.8
MONICA FONTANET + SABRIN ELHILALI88.2+61+6.9
GEORGINA CALVET + MARTINA BAJONA128.1+90+7.0
LLUM LLOBET + MONICA FONTANET83.2+60+7.2
JOANA IBOS + LAIA TORRENT123.3+89+7.2
JOANA IBOS + LLUM LLOBET124.2+90+7.2
LAIA TORRENT + MARTINA BENÍTEZ80.8+61+7.6
ANNA PROCIUC + JUNE MASANES15.7+12+7.6
MARTINA BENÍTEZ + MONICA FONTANET119.6+92+7.7
GEORGINA CALVET + MONICA FONTANET133.8+103+7.7
ISAIA BOLIART + LLUM LLOBET57.1+44+7.7
ANNA PROCIUC + MARTINA BENÍTEZ63.0+49+7.8
GEORGINA CALVET + JÚLIA GÚARDIA22.8+18+7.9
ISAIA BOLIART + JÚLIA FONTANET30.1+24+8.0
JOANA IBOS + SABRIN ELHILALI98.8+79+8.0
JÚLIA FONTANET + MARTINA BENÍTEZ58.3+47+8.1
LLUM LLOBET + MARTINA BENÍTEZ95.2+77+8.1
ISAIA BOLIART + MARTINA BENÍTEZ56.2+46+8.2
ANNA PROCIUC + GEORGINA CALVET31.1+26+8.4
ANNA PROCIUC + ISAIA BOLIART52.2+44+8.4
GEORGINA CALVET + JOANA IBOS143.5+121+8.4
GEORGINA CALVET + LAIA TORRENT100.5+89+8.9
ISAIA BOLIART + JOANA IBOS72.6+65+8.9
JOANA IBOS + MONICA FONTANET132.4+121+9.1
GEORGINA CALVET + ISAIA BOLIART49.7+46+9.2
GEORGINA CALVET + MARTINA BENÍTEZ119.4+114+9.5
JOANA IBOS + MARTINA BENÍTEZ137.2+132+9.6
JOANA IBOS + JÚLIA FONTANET85.0+82+9.6
JOANA IBOS + MARTINA BAJONA63.9+66+10.3
JÚLIA FONTANET + SABRIN ELHILALI29.8+32+10.7
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
CARLA AGUILAR, MARIONA ANDREU, MARIONA CALAFELL, PAULA DIEZ, PAULA GUTIERREZ10.35412–19-6.8
ANDREA MARTINEZ, CARLA AGUILAR, ENARA HOMS, MARIONA CALAFELL, PAULA GUTIERREZ11.94112–18-5.0
ANDREA MARTINEZ, CARLA AGUILAR, ENARA HOMS, ISABELLA VALENTINA, MARIONA VINYES6.34210–13-4.7
ANDREA MARTINEZ, ENARA HOMS, MARIONA ANDREU, PAULA DIEZ, PAULA GUTIERREZ10.76313–17-3.7
CARLA AGUILAR, ISABELLA VALENTINA, MARIONA CALAFELL, PAULA DIEZ, PAULA GUTIERREZ8.54218–21-3.5
ANDREA MARTINEZ, ENARA HOMS, MARIONA ANDREU, MARIONA CALAFELL, PAULA GUTIERREZ6.8647–8-1.5
ANDREA MARTINEZ, CARLA AGUILAR, MARIONA ANDREU, MARIONA CALAFELL, PAULA GUTIERREZ8.84210–11-1.1
ANDREA MARTINEZ, ENARA HOMS, MARIONA ANDREU, MARIONA VINYES, PAULA GUTIERREZ8.66413–12+1.2
ANDREA MARTINEZ, ENARA HOMS, ISABELLA VALENTINA, MARIONA ANDREU, MONTSANT GARCIA8.6319–6+3.5
ANDREA MARTINEZ, ENARA HOMS, ISABELLA VALENTINA, MARIONA CALAFELL, MONTSANT GARCIA6.3225–0+7.9
ISABELLA VALENTINA, MARIONA ANDREU, MARIONA VINYES, MONTSANT GARCIA, PAULA DIEZ17.15335–14+12.3
ENARA HOMS, ISABELLA VALENTINA, MARIONA CALAFELL, MONTSANT GARCIA, PAULA DIEZ6.03315–6+14.9
ANDREA MARTINEZ, ENARA HOMS, ISABELLA VALENTINA, MARIONA ANDREU, MARIONA VINYES6.84416–4+17.6
ENARA HOMS, ISABELLA VALENTINA, LAURA PEREZ, MARIONA VINYES, MONTSANT GARCIA8.34324–6+21.7

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
CARLA AGUILAR + LAURA PEREZ47.6-18-3.8
MARIONA CALAFELL + MARIONA VINYES54.4-20-3.7
CARLA AGUILAR + MARIONA VINYES83.3-30-3.6
CARLA AGUILAR + ISABELLA VALENTINA85.2-28-3.3
ANDREA MARTINEZ + CARLA AGUILAR86.5-27-3.1
ISABELLA VALENTINA + MARIONA CALAFELL70.2-20-2.8
CARLA AGUILAR + MONTSANT GARCIA70.2-19-2.7
CARLA AGUILAR + MARIONA CALAFELL101.1-26-2.6
ANDREA MARTINEZ + MARIONA VINYES87.8-10-1.1
ANDREA MARTINEZ + ISABELLA VALENTINA105.4-11-1.0
ISABELLA VALENTINA + PAULA GUTIERREZ60.7-5-0.8
ANDREA MARTINEZ + MARIONA CALAFELL80.5-2-0.2
ANDREA MARTINEZ + MONTSANT GARCIA55.3+1+0.2
CARLA AGUILAR + ENARA HOMS75.4+2+0.3
CARLA AGUILAR + PAULA GUTIERREZ109.8+4+0.4
ISABELLA VALENTINA + MARIONA VINYES109.6+5+0.5
MONTSANT GARCIA + PAULA GUTIERREZ70.7+4+0.6
CARLA AGUILAR + MARIONA ANDREU99.3+6+0.6
ENARA HOMS + PAULA GUTIERREZ131.5+8+0.6
ANDREA MARTINEZ + ENARA HOMS147.6+9+0.6
ISABELLA VALENTINA + LAURA PEREZ58.0+4+0.7
MARIONA VINYES + PAULA GUTIERREZ84.2+6+0.7
LAURA PEREZ + MARIONA ANDREU70.0+6+0.9
ISABELLA VALENTINA + MARIONA ANDREU106.0+10+0.9
LAURA PEREZ + MARIONA CALAFELL34.9+4+1.1
ANDREA MARTINEZ + MARIONA ANDREU113.0+13+1.2
MARIONA ANDREU + MARIONA CALAFELL85.4+10+1.2
ENARA HOMS + MARIONA ANDREU134.6+21+1.6
MARIONA ANDREU + PAULA GUTIERREZ146.4+27+1.8
ENARA HOMS + MONTSANT GARCIA111.5+23+2.1
ANDREA MARTINEZ + LAURA PEREZ45.8+10+2.2
MARIONA CALAFELL + PAULA GUTIERREZ88.8+20+2.3
ANDREA MARTINEZ + PAULA GUTIERREZ117.3+29+2.5
ENARA HOMS + MARIONA CALAFELL80.5+23+2.9
ENARA HOMS + ISABELLA VALENTINA134.3+40+3.0
ISABELLA VALENTINA + PAULA DIEZ93.1+29+3.1
ENARA HOMS + PAULA DIEZ77.2+25+3.2
MARIONA ANDREU + MARIONA VINYES99.7+33+3.3
ISABELLA VALENTINA + MONTSANT GARCIA99.4+35+3.5
MARIONA CALAFELL + MONTSANT GARCIA65.0+23+3.5
CARLA AGUILAR + PAULA DIEZ57.4+21+3.7
ENARA HOMS + MARIONA VINYES103.7+42+4.1
LAURA PEREZ + MONTSANT GARCIA78.6+33+4.2
MARIONA VINYES + MONTSANT GARCIA84.3+37+4.4
ANDREA MARTINEZ + PAULA DIEZ62.5+28+4.5
MARIONA ANDREU + MONTSANT GARCIA113.1+52+4.6
MARIONA CALAFELL + PAULA DIEZ60.1+30+5.0
LAURA PEREZ + PAULA GUTIERREZ49.5+25+5.0
LAURA PEREZ + PAULA DIEZ58.9+33+5.6
LAURA PEREZ + MARIONA VINYES56.7+32+5.6
ENARA HOMS + LAURA PEREZ63.5+36+5.7
MARIONA ANDREU + PAULA DIEZ133.3+79+5.9
PAULA DIEZ + PAULA GUTIERREZ96.9+61+6.3
MARIONA VINYES + PAULA DIEZ59.5+54+9.1
MONTSANT GARCIA + PAULA DIEZ83.1+83+10.0
FEMENÍ OSONA 2008- OVA PROJECTS

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
BERTA CAMACHO, CLÀUDIA ROVIRA, CRISTINA MENSA, IRAIA ADURIZ, MARTINA HERRERO12.15413–22-7.4
BERTA CAMACHO, CLÀUDIA ROVIRA, CRISTINA MENSA, GIBET BOSCH, JANA FONTSERE7.43212–17-6.7
BERTA CAMACHO, DANIELA SALA, EULÀLIA ARUMÍ, IRAIA ADURIZ, JANA FONTSERE7.85512–17-6.4
BERTA CAMACHO, CLÀUDIA ROVIRA, CRISTINA MENSA, DANIELA SALA, EULÀLIA ARUMÍ8.5327–11-4.7
BERTA CAMACHO, CLÀUDIA ROVIRA, CRISTINA MENSA, EULÀLIA ARUMÍ, GIBET BOSCH10.55416–20-3.8
CRISTINA MENSA, DANIELA SALA, EULÀLIA ARUMÍ, GIBET BOSCH, IRAIA ADURIZ11.75318–20-1.7
CRISTINA MENSA, DANIELA SALA, EULÀLIA ARUMÍ, IRAIA ADURIZ, MARTINA HERRERO34.513755–55+0.0
BERTA CAMACHO, CLÀUDIA ROVIRA, EULÀLIA ARUMÍ, IRAIA ADURIZ, MARTINA HERRERO7.65313–13+0.0
BERTA CAMACHO, CLÀUDIA ROVIRA, CRISTINA MENSA, DANIELA SALA, JANA FONTSERE7.93113–12+1.3
CLÀUDIA ROVIRA, CRISTINA MENSA, EULÀLIA ARUMÍ, IRAIA ADURIZ, MARTINA HERRERO15.510724–19+3.2
CLÀUDIA ROVIRA, DANIELA SALA, GIBET BOSCH, IRAIA ADURIZ, JANA FONTSERE9.1339–6+3.3
CLÀUDIA ROVIRA, CRISTINA MENSA, EULÀLIA ARUMÍ, IRAIA ADURIZ, PAULA CASSANY6.83211–7+5.9
DANIELA SALA, EULÀLIA ARUMÍ, IRAIA ADURIZ, JANA FONTSERE, MARTINA HERRERO9.98421–15+6.0
CLÀUDIA ROVIRA, CRISTINA MENSA, EULÀLIA ARUMÍ, GIBET BOSCH, IRAIA ADURIZ13.07529–21+6.2
CRISTINA MENSA, DANIELA SALA, EULÀLIA ARUMÍ, JANA FONTSERE, MARTINA HERRERO6.8549–4+7.3
BERTA CAMACHO, CRISTINA MENSA, DANIELA SALA, EULÀLIA ARUMÍ, JANA FONTSERE6.82216–11+7.4
BERTA CAMACHO, CLÀUDIA ROVIRA, CRISTINA MENSA, EULÀLIA ARUMÍ, MARTINA HERRERO8.04413–7+7.5
BERTA CAMACHO, CLÀUDIA ROVIRA, DANIELA SALA, IRAIA ADURIZ, JANA FONTSERE11.84326–17+7.6
BERTA CAMACHO, CRISTINA MENSA, DANIELA SALA, EULÀLIA ARUMÍ, LAIA MUNDÓ7.5328–2+8.0
CLÀUDIA ROVIRA, EULÀLIA ARUMÍ, GIBET BOSCH, IRAIA ADURIZ, JANA FONTSERE8.02214–5+11.2
CLÀUDIA ROVIRA, CRISTINA MENSA, DANIELA SALA, EULÀLIA ARUMÍ, JANA FONTSERE12.76327–12+11.8
BERTA CAMACHO, CLÀUDIA ROVIRA, CRISTINA MENSA, EULÀLIA ARUMÍ, IRAIA ADURIZ7.35420–8+16.3

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
CLÀUDIA ROVIRA + LAIA MUNDÓ24.7-13-5.3
BERTA CAMACHO + PAULA CASSANY20.1-10-5.0
JANA FONTSERE + PAULA CASSANY31.0-14-4.5
DANIELA SALA + PAULA CASSANY26.5-11-4.2
CRISTINA MENSA + GIBET BOSCH78.7-30-3.8
EULÀLIA ARUMÍ + LAIA MUNDÓ21.7-7-3.2
BERTA CAMACHO + GIBET BOSCH46.3-12-2.6
JANA FONTSERE + LAIA MUNDÓ19.6-5-2.6
BERTA CAMACHO + JANA FONTSERE93.0-20-2.2
CRISTINA MENSA + LAIA MUNDÓ33.0-7-2.1
BERTA CAMACHO + MARTINA HERRERO74.8-10-1.3
BERTA CAMACHO + LAIA MUNDÓ22.9-3-1.3
CRISTINA MENSA + MARTINA HERRERO129.7-16-1.2
EULÀLIA ARUMÍ + GIBET BOSCH70.8-8-1.1
EULÀLIA ARUMÍ + PAULA CASSANY27.1-3-1.1
DANIELA SALA + LAIA MUNDÓ18.6-2-1.1
DANIELA SALA + GIBET BOSCH62.6-5-0.8
BERTA CAMACHO + EULÀLIA ARUMÍ108.7-8-0.7
BERTA CAMACHO + CRISTINA MENSA122.6-7-0.6
CRISTINA MENSA + PAULA CASSANY27.8-1-0.4
CLÀUDIA ROVIRA + MARTINA HERRERO117.0-3-0.3
CRISTINA MENSA + JANA FONTSERE79.0-2-0.3
BERTA CAMACHO + CLÀUDIA ROVIRA145.3-3-0.2
CRISTINA MENSA + DANIELA SALA172.0-3-0.2
DANIELA SALA + EULÀLIA ARUMÍ177.7-2-0.1
BERTA CAMACHO + IRAIA ADURIZ105.5-1-0.1
BERTA CAMACHO + DANIELA SALA115.5-1-0.1
MARTINA HERRERO + PAULA CASSANY19.2+0+0.0
GIBET BOSCH + MARTINA HERRERO25.1+1+0.4
EULÀLIA ARUMÍ + MARTINA HERRERO126.9+7+0.6
CRISTINA MENSA + EULÀLIA ARUMÍ220.6+13+0.6
CLÀUDIA ROVIRA + CRISTINA MENSA200.9+12+0.6
DANIELA SALA + MARTINA HERRERO116.7+8+0.7
IRAIA ADURIZ + PAULA CASSANY33.4+3+0.9
CLÀUDIA ROVIRA + PAULA CASSANY37.5+4+1.1
EULÀLIA ARUMÍ + JANA FONTSERE104.1+13+1.2
CRISTINA MENSA + IRAIA ADURIZ150.6+25+1.7
DANIELA SALA + JANA FONTSERE124.9+23+1.8
CLÀUDIA ROVIRA + EULÀLIA ARUMÍ176.9+36+2.0
GIBET BOSCH + JANA FONTSERE53.6+11+2.1
IRAIA ADURIZ + MARTINA HERRERO133.9+28+2.1
CLÀUDIA ROVIRA + JANA FONTSERE132.0+29+2.2
JANA FONTSERE + MARTINA HERRERO56.5+14+2.5
DANIELA SALA + IRAIA ADURIZ163.6+42+2.6
CLÀUDIA ROVIRA + GIBET BOSCH87.8+23+2.6
IRAIA ADURIZ + JANA FONTSERE94.0+25+2.7
EULÀLIA ARUMÍ + IRAIA ADURIZ172.0+51+3.0
GIBET BOSCH + IRAIA ADURIZ72.5+29+4.0
CLÀUDIA ROVIRA + DANIELA SALA111.0+48+4.3
CLÀUDIA ROVIRA + IRAIA ADURIZ178.8+83+4.6
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA JF U17

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
CARLA GRAELLS, CLARA PEREZ, ELSA GONZALEZ, IRENE RIVERA, JÚLIA MIRALLES6.2446–16-16.0
ELSA GONZALEZ, IRENE RIVERA, JANA RUEDA, JÚLIA MIRALLES, NOA CAUBET9.65314–29-15.6
ANA ALONSO, CARLA GRAELLS, CLARA PEREZ, JANA RUEDA, NOA CAUBET10.0544–19-15.0
CLARA PEREZ, ELSA GONZALEZ, IRENE RIVERA, JÚLIA MIRALLES, NOA CAUBET12.94414–33-14.7
ANA ALONSO, BELINDA OJIDE, CARLA GRAELLS, IRENE RIVERA, MARIONA CALAFELL6.9222–10-11.7
ANA ALONSO, CARLA GRAELLS, ELSA GONZALEZ, IRENE RIVERA, JÚLIA MIRALLES6.6337–13-9.1
ANA ALONSO, CLARA PEREZ, ELSA GONZALEZ, IRENE RIVERA, JÚLIA MIRALLES9.7656–14-8.2
ANA ALONSO, CLARA PEREZ, JANA RUEDA, MARIONA CALAFELL, NOA CAUBET7.73210–15-6.5
CARLA GRAELLS, CLARA PEREZ, IRENE RIVERA, JANA RUEDA, NOA CAUBET6.3228–12-6.3
ANA ALONSO, CLARA PEREZ, IRENE RIVERA, MARIONA CALAFELL, NOA CAUBET10.8539–13-3.7
ANA ALONSO, CARLA GRAELLS, IRENE RIVERA, JÚLIA MIRALLES, NOA CAUBET11.15410–14-3.6
ANA ALONSO, CARLA GRAELLS, CLARA PEREZ, JÚLIA MIRALLES, NOA CAUBET6.0754–5-1.7
ANA ALONSO, CARLA GRAELLS, CLARA PEREZ, ELSA GONZALEZ, IRENE RIVERA12.65315–17-1.6
CARLA GRAELLS, ELSA GONZALEZ, IRENE RIVERA, JANA RUEDA, JÚLIA MIRALLES8.6549–9+0.0
CLARA PEREZ, IRENE RIVERA, JANA RUEDA, JÚLIA MIRALLES, NOA CAUBET6.6218–8+0.0
CARLA GRAELLS, IRENE RIVERA, JANA RUEDA, JÚLIA MIRALLES, NOA CAUBET12.97428–26+1.5
ANA ALONSO, CLARA PEREZ, ELSA GONZALEZ, IRENE RIVERA, NOA CAUBET12.56521–17+3.2
ANA ALONSO, CARLA GRAELLS, CLARA PEREZ, IRENE RIVERA, NOA CAUBET15.89718–12+3.8
ANA ALONSO, CARLA GRAELLS, IRENE RIVERA, JANA RUEDA, NOA CAUBET9.35318–13+5.4
ANA ALONSO, CLARA PEREZ, IRENE RIVERA, JANA RUEDA, NOA CAUBET8.96516–10+6.7
ANA ALONSO, CLARA PEREZ, IRENE RIVERA, JÚLIA MIRALLES, MARIONA CALAFELL6.53315–10+7.7
ANA ALONSO, IRENE RIVERA, JANA RUEDA, JÚLIA MIRALLES, NOA CAUBET8.75415–8+8.1
ANA ALONSO, ELSA GONZALEZ, IRENE RIVERA, JÚLIA MIRALLES, NOA CAUBET7.0329–2+10.0
ANA ALONSO, CARLA GRAELLS, JANA RUEDA, JÚLIA MIRALLES, NOA CAUBET8.27420–8+14.6

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ELSA GONZALEZ + QUERALT CAMPRUBÍ15.0-16-10.6
ELSA GONZALEZ + JÚLIA MIRALLES119.0-90-7.6
IRENE RIVERA + QUERALT CAMPRUBÍ22.6-17-7.5
CLARA PEREZ + ELSA GONZALEZ95.9-66-6.9
CLARA PEREZ + JÚLIA MIRALLES99.6-61-6.1
BELINDA OJIDE + JÚLIA MIRALLES26.5-15-5.7
ELSA GONZALEZ + NOA CAUBET91.2-50-5.5
ELSA GONZALEZ + IRENE RIVERA151.1-82-5.4
IRENE RIVERA + JÚLIA MIRALLES172.4-76-4.4
BELINDA OJIDE + ELSA GONZALEZ19.0-8-4.2
BELINDA OJIDE + CARLA GRAELLS26.3-10-3.8
JÚLIA MIRALLES + NOA CAUBET150.8-54-3.6
BELINDA OJIDE + IRENE RIVERA46.5-15-3.2
CARLA GRAELLS + CLARA PEREZ85.0-27-3.2
ELSA GONZALEZ + JANA RUEDA74.8-21-2.8
CLARA PEREZ + MARIONA CALAFELL58.7-15-2.6
CARLA GRAELLS + JÚLIA MIRALLES119.3-28-2.3
CLARA PEREZ + IRENE RIVERA146.6-34-2.3
ELSA GONZALEZ + MARIONA CALAFELL41.8-9-2.2
ANA ALONSO + ELSA GONZALEZ113.5-24-2.1
CLARA PEREZ + JANA RUEDA79.8-16-2.0
CLARA PEREZ + NOA CAUBET153.7-28-1.8
JANA RUEDA + JÚLIA MIRALLES105.7-19-1.8
JÚLIA MIRALLES + MARIONA CALAFELL74.6-12-1.6
CARLA GRAELLS + NOA CAUBET133.8-21-1.6
BELINDA OJIDE + JANA RUEDA26.1-4-1.5
CARLA GRAELLS + IRENE RIVERA163.7-24-1.5
ANA ALONSO + CLARA PEREZ151.9-20-1.3
IRENE RIVERA + NOA CAUBET211.2-23-1.1
ANA ALONSO + JÚLIA MIRALLES133.5-14-1.0
JANA RUEDA + NOA CAUBET157.0-16-1.0
CARLA GRAELLS + ELSA GONZALEZ86.4-6-0.7
MARIONA CALAFELL + NOA CAUBET56.9-1-0.2
BELINDA OJIDE + MARIONA CALAFELL16.6+0+0.0
NOA CAUBET + QUERALT CAMPRUBÍ19.7+0+0.0
IRENE RIVERA + JANA RUEDA136.0+3+0.2
BELINDA OJIDE + CLARA PEREZ28.6+1+0.3
ANA ALONSO + QUERALT CAMPRUBÍ24.3+1+0.4
JANA RUEDA + MARIONA CALAFELL44.7+3+0.7
ANA ALONSO + BELINDA OJIDE52.7+4+0.8
ANA ALONSO + CARLA GRAELLS157.9+19+1.2
ANA ALONSO + IRENE RIVERA208.1+36+1.7
IRENE RIVERA + MARIONA CALAFELL91.2+17+1.9
ANA ALONSO + MARIONA CALAFELL95.8+19+2.0
CARLA GRAELLS + MARIONA CALAFELL67.5+16+2.4
CARLA GRAELLS + JANA RUEDA109.2+26+2.4
ANA ALONSO + NOA CAUBET198.6+51+2.6
BELINDA OJIDE + NOA CAUBET41.7+12+2.9
ANA ALONSO + JANA RUEDA109.5+37+3.4
FC MARTINENC BÀSQUET B

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
CLARA QUIÑONERO, JULIA OLAIZOLA, MARINA CARRÉ, MARTINA MOLERO, SOFIA VICENTE9.6655–20-15.7
BERTA MOLERO, CLARA QUIÑONERO, MARINA CARRÉ, MARTINA MOLERO, SOFIA VICENTE9.0336–15-10.0
ARIADNA LÓPEZ, ARIADNA PERAL, CLARA QUIÑONERO, JULIA OLAIZOLA, MARTINA MOLERO6.3214–10-9.5
JULIA OLAIZOLA, MARINA CARRÉ, MARTINA MOLERO, MARTINA RAMIA, SOFIA VICENTE9.03210–18-8.9
ABRIL MARTIN, BERTA MOLERO, JULIA OLAIZOLA, MARTINA MOLERO, SOFIA VICENTE13.75511–21-7.3
ARIADNA PERAL, JULIA OLAIZOLA, MARINA CARRÉ, MARTINA MOLERO, SOFIA VICENTE15.38713–23-6.5
ABRIL MARTIN, ARIADNA PERAL, BERTA MOLERO, JULIA OLAIZOLA, SOFIA VICENTE8.92215–20-5.6
ARIADNA PERAL, BERTA CAMPO, BERTA MOLERO, MARINA CARRÉ, MARTINA MOLERO9.04420–24-4.4
ARIADNA PERAL, BERTA CAMPO, BERTA MOLERO, JULIA OLAIZOLA, MARTINA MOLERO6.6228–10-3.0
ARIADNA PERAL, BERTA CAMPO, JULIA OLAIZOLA, MARINA CARRÉ, MARTINA MOLERO17.18519–21-1.2
ARIADNA PERAL, BERTA MOLERO, JULIA OLAIZOLA, MARINA CARRÉ, SOFIA VICENTE12.25521–21+0.0
ARIADNA PERAL, BERTA MOLERO, MARINA CARRÉ, MARTINA MOLERO, SOFIA VICENTE17.06531–31+0.0
BERTA CAMPO, BERTA MOLERO, MARINA CARRÉ, MARTINA MOLERO, MARTINA RAMIA6.11110–9+1.6
BERTA CAMPO, BERTA MOLERO, JULIA OLAIZOLA, MARINA CARRÉ, MARTINA MOLERO18.69632–28+2.2
BERTA MOLERO, JULIA OLAIZOLA, MARINA CARRÉ, MARTINA MOLERO, SOFIA VICENTE47.118974–56+3.8
ARIADNA PERAL, BERTA CAMPO, CLARA QUIÑONERO, JULIA OLAIZOLA, MARTINA MOLERO13.93320–14+4.3
ARIADNA PERAL, BERTA CAMPO, BERTA MOLERO, JULIA OLAIZOLA, MARINA CARRÉ9.15515–11+4.4
ABRIL MARTIN, JULIA OLAIZOLA, MARINA CARRÉ, MARTINA MOLERO, SOFIA VICENTE9.14316–12+4.4
BERTA MOLERO, JULIA OLAIZOLA, MARTINA MOLERO, MARTINA RAMIA, SOFIA VICENTE10.13315–9+5.9
BERTA CAMPO, CLARA QUIÑONERO, JULIA OLAIZOLA, MARINA CARRÉ, MARTINA MOLERO8.12116–11+6.2
ABRIL MARTIN, BERTA MOLERO, MARINA CARRÉ, MARTINA MOLERO, SOFIA VICENTE10.74424–15+8.4
BERTA CAMPO, BERTA MOLERO, CLARA QUIÑONERO, MARINA CARRÉ, MARTINA MOLERO7.44317–10+9.4

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ALGUER ÁLVAREZ + BERTA MOLERO20.1-12-6.0
CLARA QUIÑONERO + SOFIA VICENTE49.1-29-5.9
MARINA CARRÉ + MARTINA RAMIA30.3-17-5.6
MARTINA RAMIA + SOFIA VICENTE28.9-14-4.9
ABRIL MARTIN + ARIADNA PERAL27.3-9-3.3
ABRIL MARTIN + BERTA MOLERO82.7-26-3.1
ABRIL MARTIN + CLARA QUIÑONERO16.4-5-3.1
ALGUER ÁLVAREZ + MARTINA MOLERO15.2-4-2.6
ARIADNA PERAL + CLARA QUIÑONERO47.2-12-2.5
ARIADNA PERAL + SOFIA VICENTE77.2-19-2.5
ABRIL MARTIN + SOFIA VICENTE69.0-16-2.3
ABRIL MARTIN + JULIA OLAIZOLA62.1-13-2.1
MARTINA MOLERO + SOFIA VICENTE193.5-37-1.9
MARTINA MOLERO + MARTINA RAMIA50.2-9-1.8
ARIADNA PERAL + BERTA CAMPO84.9-14-1.6
JULIA OLAIZOLA + SOFIA VICENTE171.1-28-1.6
ARIADNA PERAL + BERTA MOLERO108.6-17-1.6
JULIA OLAIZOLA + MARTINA RAMIA38.4-6-1.6
ABRIL MARTIN + BERTA CAMPO31.3-4-1.3
ARIADNA LÓPEZ + SOFIA VICENTE16.6-2-1.2
MARINA CARRÉ + SOFIA VICENTE163.2-13-0.8
ARIADNA PERAL + MARTINA MOLERO133.8-10-0.7
BERTA MOLERO + SOFIA VICENTE176.5-11-0.6
JULIA OLAIZOLA + MARTINA MOLERO275.5-15-0.5
CLARA QUIÑONERO + MARTINA MOLERO106.0-3-0.3
ARIADNA PERAL + JULIA OLAIZOLA134.0-3-0.2
BERTA CAMPO + BERTA MOLERO112.0-1-0.1
MARINA CARRÉ + MARTINA MOLERO262.3+0+0.0
BERTA MOLERO + JULIA OLAIZOLA214.2+4+0.2
JULIA OLAIZOLA + MARINA CARRÉ212.6+6+0.3
ABRIL MARTIN + MARINA CARRÉ58.2+2+0.3
BERTA MOLERO + MARTINA MOLERO240.5+16+0.7
BERTA MOLERO + MARTINA RAMIA35.1+3+0.9
CLARA QUIÑONERO + JULIA OLAIZOLA76.6+7+0.9
ARIADNA LÓPEZ + MARTINA MOLERO36.1+4+1.1
ARIADNA PERAL + MARINA CARRÉ115.8+14+1.2
BERTA CAMPO + MARTINA MOLERO140.2+17+1.2
BERTA CAMPO + MARTINA RAMIA24.2+3+1.2
ABRIL MARTIN + MARTINA MOLERO70.8+9+1.3
BERTA MOLERO + MARINA CARRÉ204.1+27+1.3
BERTA CAMPO + JULIA OLAIZOLA118.3+18+1.5
BERTA MOLERO + CLARA QUIÑONERO69.2+12+1.7
CLARA QUIÑONERO + MARINA CARRÉ72.2+15+2.1
ARIADNA LÓPEZ + JULIA OLAIZOLA33.0+7+2.1
ARIADNA LÓPEZ + BERTA MOLERO40.8+11+2.7
BERTA CAMPO + CLARA QUIÑONERO54.5+16+2.9
BERTA CAMPO + MARINA CARRÉ112.1+35+3.1
ARIADNA LÓPEZ + MARINA CARRÉ22.6+9+4.0
ARIADNA LÓPEZ + CLARA QUIÑONERO29.8+17+5.7
ARIADNA LÓPEZ + ARIADNA PERAL18.8+16+8.5
CB OLOT LAVA

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ABRIL BOADA, EMMA COLOM, GINA PAREDES, LAIA FERNÁNDEZ, LAIA SALVI6.94210–8+2.9

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ELSA CASALPRIM + LAIA FERNÁNDEZ18.0-23-12.8
LAIA SALVI + MARINA SOLER47.6-44-9.2
ABRIL BOADA + LAIA FERNÁNDEZ52.8-48-9.1
AVRIL PUIG + GINA PAREDES41.4-32-7.7
ELSA CASALPRIM + LAIA SALVI21.2-16-7.6
AVRIL PUIG + EMMA COLOM49.9-37-7.4
ABRIL BOADA + GINA PAREDES36.3-26-7.2
AVRIL PUIG + LAIA FERNÁNDEZ57.7-38-6.6
AINA SELLABONA + TXELL BLAYA16.8-11-6.6
ABRIL BOADA + AINA SELLABONA40.4-24-5.9
LAIA FERNÁNDEZ + LAIA SALVI70.9-39-5.5
ABRIL BOADA + LAIA SALVI58.6-30-5.1
LAIA FERNÁNDEZ + MARINA SOLER42.1-19-4.5
AINA SELLABONA + GINA PAREDES49.8-20-4.0
AVRIL PUIG + LAIA SALVI66.1-25-3.8
AINA SELLABONA + LAIA FERNÁNDEZ61.1-23-3.8
GINA PAREDES + MARINA SOLER27.0-10-3.7
GINA PAREDES + LAIA SALVI54.9-20-3.6
EULÀLIA JURADO + GINA PAREDES47.5-17-3.6
AINA SELLABONA + LAIA SALVI55.0-19-3.5
ABRIL BOADA + AVRIL PUIG50.1-17-3.4
ABRIL BOADA + EMMA COLOM33.0-11-3.3
EULÀLIA JURADO + LAIA SALVI83.1-27-3.2
EMMA COLOM + EULÀLIA JURADO49.9-14-2.8
EMMA COLOM + LAIA SALVI45.7-12-2.6
AINA SELLABONA + AVRIL PUIG44.7-11-2.5
EMMA COLOM + LAIA FERNÁNDEZ56.9-10-1.8
EMMA COLOM + MARINA SOLER31.9-5-1.6
ELSA CASALPRIM + EULÀLIA JURADO20.2-3-1.5
EULÀLIA JURADO + MARINA SOLER51.6-7-1.4
AVRIL PUIG + EULÀLIA JURADO60.0-6-1.0
GINA PAREDES + LAIA FERNÁNDEZ44.8-4-0.9
AINA SELLABONA + ELSA CASALPRIM16.8-1-0.6
ABRIL BOADA + MARINA SOLER19.0+0+0.0
EMMA COLOM + GINA PAREDES29.9+0+0.0
AINA SELLABONA + MARINA SOLER35.1+1+0.3
AVRIL PUIG + MARINA SOLER40.9+3+0.7
ABRIL BOADA + EULÀLIA JURADO50.1+6+1.2
AINA SELLABONA + EMMA COLOM27.5+4+1.5
EULÀLIA JURADO + LAIA FERNÁNDEZ37.9+7+1.8
AINA SELLABONA + EULÀLIA JURADO56.6+11+1.9
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
DINA MERTENS, JANA BALDRICH, JULIA PEREZ, LAIA CARRACEDO, LUCIA PERDICES6.2224–11-11.3
AURORA GONZÁLEZ, DELIA MUÑOZ, JULIA PEREZ, LAIA CARRACEDO, MARIONA CABOT7.3222–7-6.8
DINA MERTENS, JANA BALDRICH, LAIA CARRACEDO, LUCIA PERDICES, MARTA ALFONSO7.0334–8-5.7
DINA MERTENS, GIULIA MALVEZZI, JANA BALDRICH, JULIA PEREZ, MARIONA CABOT7.82111–11+0.0
AURORA GONZÁLEZ, DELIA MUÑOZ, DINA MERTENS, JULIA PEREZ, LAIA CARRACEDO15.47520–17+2.0
AURORA GONZÁLEZ, DELIA MUÑOZ, DINA MERTENS, JULIA PEREZ, MARIONA CABOT8.04311–7+5.0
AURORA GONZÁLEZ, DELIA MUÑOZ, DINA MERTENS, LAIA CARRACEDO, LUCIA PERDICES10.34217–11+5.8
DINA MERTENS, JANA BALDRICH, JULIA PEREZ, MARIONA CABOT, MARTA ALFONSO7.03214–7+10.0
AURORA GONZÁLEZ, DINA MERTENS, LAIA CARRACEDO, LUCIA PERDICES, MARTA ALFONSO6.91111–4+10.2
DELIA MUÑOZ, GIULIA MALVEZZI, JANA BALDRICH, JULIA PEREZ, MARIONA CABOT8.22114–3+13.5

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ANDREA PUIG + MARTA ALFONSO35.4-54-15.2
GIULIA MALVEZZI + LUCIA PERDICES30.9-45-14.6
HELENA TORNER + LUCIA PERDICES27.5-36-13.1
ANDREA PUIG + LAIA CARRACEDO45.5-59-13.0
HELENA TORNER + JANA BALDRICH33.6-43-12.8
ANDREA PUIG + AURORA GONZÁLEZ70.1-84-12.0
ANDREA PUIG + LUCIA PERDICES68.0-79-11.6
ANDREA PUIG + HELENA TORNER32.7-37-11.3
HELENA TORNER + MARIONA CABOT28.0-26-9.3
DELIA MUÑOZ + MARTA ALFONSO49.0-45-9.2
LUCIA PERDICES + MARTA ALFONSO43.5-39-9.0
ANDREA PUIG + MARIONA CABOT77.0-67-8.7
ANDREA PUIG + DELIA MUÑOZ74.4-62-8.3
LAIA CARRACEDO + LUCIA PERDICES84.1-68-8.1
ANDREA PUIG + JULIA PEREZ57.4-42-7.3
ANDREA PUIG + JANA BALDRICH84.1-61-7.3
AURORA GONZÁLEZ + LUCIA PERDICES75.6-54-7.1
JANA BALDRICH + LAIA CARRACEDO93.8-66-7.0
LAIA CARRACEDO + MARTA ALFONSO50.6-34-6.7
LUCIA PERDICES + MARIONA CABOT57.5-38-6.6
MARIONA CABOT + MARTA ALFONSO45.3-28-6.2
JULIA PEREZ + LUCIA PERDICES70.0-43-6.1
JANA BALDRICH + LUCIA PERDICES95.7-58-6.1
HELENA TORNER + JULIA PEREZ36.9-22-6.0
DELIA MUÑOZ + LUCIA PERDICES71.9-42-5.8
GIULIA MALVEZZI + HELENA TORNER31.4-18-5.7
GIULIA MALVEZZI + LAIA CARRACEDO54.4-31-5.7
HELENA TORNER + LAIA CARRACEDO19.5-11-5.6
AURORA GONZÁLEZ + MARIONA CABOT93.9-53-5.6
ANDREA PUIG + GIULIA MALVEZZI47.5-26-5.5
AURORA GONZÁLEZ + HELENA TORNER38.6-18-4.7
ANDREA PUIG + DINA MERTENS34.0-15-4.4
AURORA GONZÁLEZ + JANA BALDRICH94.2-40-4.2
AURORA GONZÁLEZ + LAIA CARRACEDO88.1-36-4.1
GIULIA MALVEZZI + MARTA ALFONSO47.0-19-4.0
AURORA GONZÁLEZ + MARTA ALFONSO60.4-21-3.5
AURORA GONZÁLEZ + JULIA PEREZ101.2-34-3.4
LAIA CARRACEDO + MARIONA CABOT71.0-23-3.2
DELIA MUÑOZ + LAIA CARRACEDO107.4-33-3.1
JANA BALDRICH + MARIONA CABOT104.4-32-3.1
DELIA MUÑOZ + MARIONA CABOT111.6-30-2.7
GIULIA MALVEZZI + JANA BALDRICH105.3-27-2.6
AURORA GONZÁLEZ + DELIA MUÑOZ108.4-27-2.5
GIULIA MALVEZZI + JULIA PEREZ77.5-19-2.5
DINA MERTENS + GIULIA MALVEZZI96.2-23-2.4
DINA MERTENS + HELENA TORNER34.0-8-2.3
DELIA MUÑOZ + GIULIA MALVEZZI74.2-17-2.3
DELIA MUÑOZ + HELENA TORNER31.3-6-1.9
JULIA PEREZ + LAIA CARRACEDO68.7-13-1.9
AURORA GONZÁLEZ + GIULIA MALVEZZI75.3-14-1.9
GIULIA MALVEZZI + MARIONA CABOT76.9-14-1.8
DINA MERTENS + LUCIA PERDICES103.0-18-1.7
DELIA MUÑOZ + JULIA PEREZ110.9-19-1.7
DINA MERTENS + MARIONA CABOT112.3-18-1.6
JULIA PEREZ + MARIONA CABOT85.2-13-1.5
DINA MERTENS + LAIA CARRACEDO131.7-18-1.4
DINA MERTENS + JANA BALDRICH158.6-16-1.0
JANA BALDRICH + MARTA ALFONSO75.1-7-0.9
DELIA MUÑOZ + JANA BALDRICH68.6-5-0.7
DINA MERTENS + MARTA ALFONSO89.5-3-0.3
JULIA PEREZ + MARTA ALFONSO42.8-1-0.2
AURORA GONZÁLEZ + DINA MERTENS144.0+5+0.3
DELIA MUÑOZ + DINA MERTENS122.8+10+0.8
JANA BALDRICH + JULIA PEREZ118.9+12+1.0
DINA MERTENS + JULIA PEREZ117.8+21+1.8
CB OLOT LAVA - PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
EMMA COLOM, EULÀLIA JURADO, GINA PAREDES, MARINA SOLER, TXELL BLAYA6.9218–21-18.8
AINA SELLABONA, AVRIL PUIG, GINA PAREDES, LAIA FERNÁNDEZ, LAIA SALVI8.12110–18-9.8
ABRIL BOADA, AINA SELLABONA, LAIA FERNÁNDEZ, LAIA SALVI, MARINA SOLER7.43213–19-8.1
ABRIL BOADA, AINA SELLABONA, AVRIL PUIG, EMMA COLOM, EULÀLIA JURADO12.02214–15-0.8
AVRIL PUIG, EULÀLIA JURADO, LAIA SALVI, MARINA SOLER, TXELL BLAYA8.42116–16+0.0
ABRIL BOADA, AINA SELLABONA, EMMA COLOM, GINA PAREDES, LAIA FERNÁNDEZ8.75313–9+4.6
ABRIL BOADA, EMMA COLOM, EULÀLIA JURADO, GINA PAREDES, LAIA SALVI6.22111–8+4.8
AINA SELLABONA, AVRIL PUIG, EMMA COLOM, EULÀLIA JURADO, GINA PAREDES8.42113–7+7.1
ABRIL BOADA, AVRIL PUIG, GINA PAREDES, LAIA SALVI, TXELL BLAYA6.31114–8+9.5
ABRIL BOADA, AVRIL PUIG, EMMA COLOM, LAIA FERNÁNDEZ, LAIA SALVI7.02216–8+11.4

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
GINA PAREDES + MARINA SOLER26.6-36-13.5
LAIA FERNÁNDEZ + MARINA SOLER50.4-50-9.9
MARINA SOLER + TXELL BLAYA19.6-18-9.2
AINA SELLABONA + LAIA SALVI37.4-32-8.6
AINA SELLABONA + MARINA SOLER38.7-32-8.3
EMMA COLOM + MARINA SOLER42.7-33-7.7
LAIA SALVI + MARINA SOLER55.8-39-7.0
AVRIL PUIG + MARINA SOLER39.2-27-6.9
ABRIL BOADA + MARINA SOLER53.9-37-6.9
GINA PAREDES + LAIA FERNÁNDEZ77.4-52-6.7
LAIA FERNÁNDEZ + TXELL BLAYA20.3-13-6.4
HELENA ANGULO + MARINA SOLER22.4-14-6.3
AVRIL PUIG + LAIA FERNÁNDEZ51.5-31-6.0
HELENA ANGULO + LAIA FERNÁNDEZ24.6-14-5.7
HELENA ANGULO + LAIA SALVI21.6-12-5.6
LAIA FERNÁNDEZ + LAIA SALVI74.3-40-5.4
AINA SELLABONA + HELENA ANGULO15.4-8-5.2
GINA PAREDES + LAIA SALVI59.5-30-5.0
ELSA CASALPRIM + LAIA FERNÁNDEZ33.8-17-5.0
ABRIL BOADA + AINA SELLABONA68.9-33-4.8
EMMA COLOM + GINA PAREDES99.9-46-4.6
AVRIL PUIG + LAIA SALVI79.7-34-4.3
AINA SELLABONA + AVRIL PUIG61.5-25-4.1
AINA SELLABONA + ELSA CASALPRIM27.2-11-4.0
EULÀLIA JURADO + TXELL BLAYA28.2-11-3.9
ABRIL BOADA + LAIA SALVI71.5-27-3.8
AINA SELLABONA + LAIA FERNÁNDEZ79.8-30-3.8
ABRIL BOADA + AVRIL PUIG68.5-22-3.2
EULÀLIA JURADO + MARINA SOLER40.6-13-3.2
ELSA CASALPRIM + EMMA COLOM25.4-8-3.1
EMMA COLOM + LAIA FERNÁNDEZ88.6-26-2.9
ABRIL BOADA + LAIA FERNÁNDEZ92.2-26-2.8
EULÀLIA JURADO + LAIA SALVI57.1-15-2.6
AINA SELLABONA + GINA PAREDES60.0-15-2.5
EULÀLIA JURADO + LAIA FERNÁNDEZ28.9-7-2.4
EMMA COLOM + LAIA SALVI62.0-15-2.4
ABRIL BOADA + GINA PAREDES72.3-17-2.4
ABRIL BOADA + ELSA CASALPRIM33.3-6-1.8
AVRIL PUIG + GINA PAREDES60.8-9-1.5
AINA SELLABONA + EULÀLIA JURADO43.9-6-1.4
EULÀLIA JURADO + GINA PAREDES44.5-6-1.3
AINA SELLABONA + EMMA COLOM63.6-7-1.1
LAIA SALVI + TXELL BLAYA21.4-2-0.9
EMMA COLOM + TXELL BLAYA22.9-2-0.9
AVRIL PUIG + EMMA COLOM79.4-5-0.6
ABRIL BOADA + EMMA COLOM101.3-5-0.5
ABRIL BOADA + HELENA ANGULO20.1+0+0.0
AVRIL PUIG + EULÀLIA JURADO52.3+3+0.6
GINA PAREDES + TXELL BLAYA25.7+2+0.8
ABRIL BOADA + EULÀLIA JURADO49.1+4+0.8
EMMA COLOM + EULÀLIA JURADO85.7+7+0.8
AVRIL PUIG + TXELL BLAYA18.7+5+2.7
ABRIL BOADA + TXELL BLAYA33.4+13+3.9

Jugadors Destacats

Sota cada nom: equip, partits jugats (pj) i minuts totals. Les mitjanes d'una jugadora amb pocs partits tenen menys respatller que les d'una amb molts.

Punts per partit (mitjana)

IRAIA ADURIZFEMENÍ OSONA 2008- OVA PROJECTS · 10 pj · 280 min 20.9
EULÀLIA JURADOCB OLOT LAVA · 5 pj · 118 min 18.0
TXELL BLAYACB OLOT LAVA - PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA · 2 pj · 53 min 16.5
MARINA CARRÉFC MARTINENC BÀSQUET B · 12 pj · 315 min 15.7
EULÀLIA JURADOCB OLOT LAVA - PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA · 5 pj · 110 min 13.4
MARTINA BENÍTEZCENG ROS · 11 pj · 226 min 12.5
JOANA IBOSCENG ROS · 12 pj · 271 min 11.0
PAULA GUTIERREZREUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE · 11 pj · 229 min 10.5
JANA RUEDAALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA JF U17 · 10 pj · 212 min 10.4
DINA MERTENSVEDRUNA GRÀCIA NEGRE · 12 pj · 282 min 10.2

Triples anotats (total)

PAULA GUTIERREZREUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE · 11 pj · 229 min 15
JANA RUEDAALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA JF U17 · 10 pj · 212 min 12
JÚLIA MIRALLESALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA JF U17 · 12 pj · 253 min 10
MONICA FONTANETCENG ROS · 12 pj · 244 min 10
NOA CAUBETALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA JF U17 · 12 pj · 300 min 10
MARINA CARRÉFC MARTINENC BÀSQUET B · 12 pj · 315 min 9
MARTINA MOLEROFC MARTINENC BÀSQUET B · 12 pj · 383 min 9
ANA ALONSOALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA JF U17 · 12 pj · 311 min 7
MONTSANT GARCIAREUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE · 10 pj · 201 min 7
IRENE RIVERAALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA JF U17 · 12 pj · 338 min 6

Cistelles de 2 anotades (total)

IRAIA ADURIZFEMENÍ OSONA 2008- OVA PROJECTS · 10 pj · 280 min 91
MARINA CARRÉFC MARTINENC BÀSQUET B · 12 pj · 315 min 69
JOANA IBOSCENG ROS · 12 pj · 271 min 56
MARTINA BENÍTEZCENG ROS · 11 pj · 226 min 51
BERTA MOLEROFC MARTINENC BÀSQUET B · 12 pj · 327 min 48
DINA MERTENSVEDRUNA GRÀCIA NEGRE · 12 pj · 282 min 47
MARTINA MOLEROFC MARTINENC BÀSQUET B · 12 pj · 383 min 42
EULÀLIA ARUMÍFEMENÍ OSONA 2008- OVA PROJECTS · 12 pj · 303 min 39
CLÀUDIA ROVIRAFEMENÍ OSONA 2008- OVA PROJECTS · 12 pj · 302 min 35
PAULA DIEZREUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE · 12 pj · 196 min 35

Tirs lliures anotats (total)

DELIA MUÑOZVEDRUNA GRÀCIA NEGRE · 11 pj · 228 min 41
DINA MERTENSVEDRUNA GRÀCIA NEGRE · 12 pj · 282 min 29
CLÀUDIA ROVIRAFEMENÍ OSONA 2008- OVA PROJECTS · 12 pj · 302 min 27
IRAIA ADURIZFEMENÍ OSONA 2008- OVA PROJECTS · 10 pj · 280 min 27
GEORGINA CALVETCENG ROS · 12 pj · 259 min 25
JÚLIA MIRALLESALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA JF U17 · 12 pj · 253 min 25
MONICA FONTANETCENG ROS · 12 pj · 244 min 25
AVRIL PUIGCB OLOT LAVA - PERE BOADA EMPRESA CONSTRUCTORA · 6 pj · 136 min 24
ANA ALONSOALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA JF U17 · 12 pj · 311 min 23
MARINA CARRÉFC MARTINENC BÀSQUET B · 12 pj · 315 min 23

Evolució dels Equips