Classificació

Equip PJ V D Punts fets Punts rebuts Dif.
BARÇA CBS 1R ANY 14 11 3 897 709 188
HOMS UE MATARÓ - JBF 14 10 4 767 674 93
FEMENÍ SANT ADRIÀ B 14 9 5 831 691 140
SESE 14 9 5 773 645 128
JOVENTUT BADALONA 2 14 7 7 837 756 81
BASKET ALMEDA NEGRE 14 6 8 691 721 -30
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 14 3 11 681 850 -169
TALENOM BOET MATARÓ 2008 14 1 13 587 1018 -431

Rotacions

Mitjanes per partit, en ordre de classificació. «Stint viu» és la mediana de minuts seguits en pista per sortida, comptant només trams que comencen amb el partit a 10 punts o menys — el marge es mesura en entrar a pista, així que un tram llarg pot acabar amb el partit ja decidit.

# Equip Canvis Jugadores Quota top 5 Desv. minuts Stint viu
1BARÇA CBS 1R ANY33.910.159%4.35.0 min
2HOMS UE MATARÓ - JBF24.59.366%6.46.8 min
3FEMENÍ SANT ADRIÀ B34.110.657%4.35.2 min
4SESE28.810.862%7.16.1 min
5JOVENTUT BADALONA 239.211.053%3.44.7 min
6BASKET ALMEDA NEGRE29.610.362%6.35.4 min
7BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U1730.410.661%6.35.1 min
8TALENOM BOET MATARÓ 200831.910.758%5.35.4 min

Rendiment segons els minuts que porta la jugadora en pista: net de punts de l'equip per 10 minuts mentre les seves jugadores són al tram inicial, mitjà o llarg del seu stint. Un valor que cau amb els minuts suggereix que els stints llargs surten cars.

Equip 0-3 min 3-6 min +6 min
BARÇA CBS 1R ANY+3.1+2.0+1.4
HOMS UE MATARÓ - JBF+1.1+2.2+1.1
FEMENÍ SANT ADRIÀ B+0.8+3.1+2.9
SESE+1.1+0.5+2.5
JOVENTUT BADALONA 2-0.4+1.9+0.3
BASKET ALMEDA NEGRE-1.4+0.9-0.5
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17-1.4-5.1-1.3
TALENOM BOET MATARÓ 2008-5.4-6.3-6.8

Qui obre i qui tanca

«Obren»: més vegades al cinc inicial. «Tanquen»: en pista al final dels partits decidits per 5 punts o menys — si l'equip no n'ha jugat cap, no hi ha dada.

Equip Obren més sovint Tanquen els ajustats Ajustats
BARÇA CBS 1R ANYJANA FERNANDEZ (12), MARTINA TORREGROSA (12), ARIADNA GARCIA (10)ANA MUTAVDZIC (4), MARTINA TORREGROSA (4), JANA FERNANDEZ (3)4/14
HOMS UE MATARÓ - JBFARAN TEJERA (14), JANA ROS (12), LUCÍA ALGAR (11)ALBA MARTÍNEZ (4), MARTINA GELABERT (4), JANA ROS (3)4/14
FEMENÍ SANT ADRIÀ BMARTINA REVERTER (11), CARLA VIOLETA (8), LAIA MORAL (8)LAIA ROMERO (1), MARIA PERULLES (1), MARTINA REVERTER (1)1/14
SESEBERTA MOLINA (13), MARTINA PEDREIRA (13), MARIA CARARACH (11)BERTA MOLINA (3), JÚLIA ARTIGAU (2), LAURA MONTON (2)3/14
JOVENTUT BADALONA 2ANNA GALLEGO (8), MARTINA CABEZAS (6), CLAUDIA PONS (6)ANNA GALLEGO (4), ELNA SALA (2), LUCÍA ROMÁN (2)4/14
BASKET ALMEDA NEGREMARINA ROBLES (13), ARIADNA LOPEZ (12), MARIONA CARRETERO (10)BET TOST (3), MARIONA CARRETERO (3), NURIA BERNAL (3)3/14
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17MARTA CASAS (12), MARTINA MASLLORENS (11), LOIDA COLOMER (9)JÚLIA FUENTES (4), MARTA CASAS (4), MARTINA COLOMER (4)4/14
TALENOM BOET MATARÓ 2008PAULA CUBERO (12), CLÀUDIA LÉRIDA (11), MARINA IBORRA (10)AINA MARTIN (1), CLÀUDIA LÉRIDA (1), IVET CANTOS (1)1/14

Parelles amb més minuts juntes

Equip 1a parella 2a parella 3a parella
BARÇA CBS 1R ANYJANA FERNANDEZ + MARTINA TORREGROSA (13.5′/partit)JANA FERNANDEZ + PAULA GARCIA (12.5′/partit)ARIADNA GARCIA + JANA FERNANDEZ (12.1′/partit)
HOMS UE MATARÓ - JBFARAN TEJERA + MARTINA GELABERT (19.3′/partit)JANA ROS + MARTINA GELABERT (18.6′/partit)BERTA NAVARRETE + MARTINA GELABERT (17.2′/partit)
FEMENÍ SANT ADRIÀ BLAIA MORAL + MARTINA REVERTER (12.1′/partit)CARLA VIOLETA + MARTINA REVERTER (11.3′/partit)LAIA MORAL + MARIA PERULLES (11.0′/partit)
SESEBERTA MOLINA + MARTINA PEDREIRA (16.1′/partit)BERTA MOLINA + JÚLIA ARTIGAU (15.3′/partit)BERTA MOLINA + MARIA CARARACH (15.3′/partit)
JOVENTUT BADALONA 2AINARA CIRA + ANNA GALLEGO (8.2′/partit)ANNA GALLEGO + CLAUDIA PONS (7.5′/partit)AINARA CIRA + LUCÍA ROMÁN (7.3′/partit)
BASKET ALMEDA NEGREMARINA ROBLES + NURIA BERNAL (16.2′/partit)MARINA ROBLES + MARIONA CARRETERO (16.1′/partit)ARIADNA LOPEZ + MARINA ROBLES (13.6′/partit)
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17JÚLIA FUENTES + MARTA CASAS (17.5′/partit)MARTA CASAS + MARTINA MASLLORENS (16.1′/partit)MARTA CASAS + MARTINA COLOMER (14.1′/partit)
TALENOM BOET MATARÓ 2008CLÀUDIA LÉRIDA + PAULA CUBERO (13.4′/partit)MARINA IBORRA + PAULA CUBERO (12.4′/partit)LAURA ALBALADEJO + PAULA CUBERO (10.8′/partit)

Canvis segons el marcador

Substitucions per 10 minuts amb l'equip per davant vs per darrere (entre parèntesis, minuts jugats en cada situació). Sense dada quan l'equip ha passat menys de 5 minuts en una situació.

Equip Canvis/10′ per davant Canvis/10′ per darrere
BARÇA CBS 1R ANY8.7 (370′)9.8 (134′)
HOMS UE MATARÓ - JBF6.2 (337′)6.9 (175′)
FEMENÍ SANT ADRIÀ B8.8 (330′)8.6 (192′)
SESE7.9 (312′)6.8 (198′)
JOVENTUT BADALONA 29.7 (258′)10.2 (256′)
BASKET ALMEDA NEGRE8.1 (250′)7.2 (263′)
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U177.5 (104′)8.0 (396′)
TALENOM BOET MATARÓ 20088.1 (87′)8.3 (433′)

Detall per jugadora, en mitjanes per partit perquè no totes han jugat els mateixos partits. Mín/quartils/màx són minuts seguits en pista per sortida. Només stints vius, així que «Min/partit» pot quedar una mica per sota dels minuts oficials si va jugar trams de partit decidit.

BARÇA CBS 1R ANY
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
EMMA TORRECILLAS ALCANTARA14.04.44.64.74.95.118.94.7
AINA HINOJOSA PUNTER14.02.53.74.35.27.518.64.4
LIDIA LORAN SUREDA24.50.42.12.97.09.218.53.8
JANA FERNANDEZ COLOMER143.50.02.44.96.315.117.44.1
ANA MUTAVDZIC102.80.12.95.98.213.816.85.2
MARTA GALAN LARA102.90.54.15.37.012.916.64.3
MARTINA TORREGROSA GONZALEZ143.40.22.74.76.29.815.24.7
PAULA GARCIA SANCHEZ132.70.83.85.77.413.915.15.2
ARIADNA GARCIA VILÀ143.20.22.14.96.016.014.75.1
CARLA BAYOD SECANELL63.00.92.95.36.210.614.45.8
SARA KATIR GONZALEZ73.40.51.83.75.38.613.05.1
BERTA MOMBLONA MONRABAL42.03.64.26.57.810.712.95.6
BERTA MARTINEZ VALCARCE62.50.02.54.57.813.712.86.0
JULIA SIMON MONTEJO53.00.62.23.96.09.012.74.7
MARIA CARRASCO MAZO31.75.27.07.28.48.912.24.5
LAIA CRESPIN PASTOR31.75.76.86.96.99.211.83.9
EMA LORBEK52.80.12.84.85.98.211.64.7
AINA MELCHOR SÁNCHEZ43.80.11.43.24.55.311.35.1
GEORGINA SENALLE BORRELL42.20.12.15.46.010.010.97.2
MARIA GARCIA RODRIGUEZ12.03.54.35.15.96.710.36.3
ELIA PLA TORRES22.50.20.74.56.66.99.57.4
LAIA NOMEN RODRIGUEZ52.22.12.43.85.09.09.05.2
CARLA BUADES PALMER31.72.43.04.45.07.07.36.2
ABRIL QUEROL GAVALDA11.04.24.24.24.24.24.2—
P.K.11.03.13.13.13.13.13.1—
HOMS UE MATARÓ - JBF
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MARTINA GELABERT BLANCO142.80.26.18.511.922.125.54.1
JANA ROS LLEONART142.60.37.28.311.516.723.65.4
ARAN TEJERA IGLESIAS142.92.75.26.88.614.120.75.0
BERTA NAVARRETE JIMÉNEZ142.90.24.36.18.923.320.55.1
LUCÍA ALGAR JIMÉNEZ143.50.03.05.06.620.019.63.7
ELIA GUISASOLA FERNÁNDEZ132.90.13.76.48.616.619.35.4
ALBA MARTÍNEZ DOMENECH142.50.15.36.78.413.216.27.6
JULIA GARCIA GARCIA82.03.56.37.79.311.115.48.1
JANA FERNÁNDEZ MAÑÉS142.30.13.35.17.59.311.68.7
RITA PUJOL PORTULAS31.74.16.76.97.58.211.110.4
MARIONA CREUS MÉNDEZ21.55.56.16.67.07.49.88.5
ANDREA SESMA PEREZ32.00.23.94.65.27.18.511.2
JULIA MASSAGU NAVARRO11.00.20.20.20.20.20.2—
FEMENÍ SANT ADRIÀ B
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MARTINA REVERTER GONZALO132.82.94.25.86.814.617.44.4
CARLA VIOLETA POPESCU132.71.94.45.57.213.516.55.4
MARIA PERULLES SANCHEZ142.41.65.16.08.510.515.15.1
LAIA MORAL CASSA142.61.34.35.26.712.514.75.4
THAÍS PUJOL - BUSQUETS JANKOVSKAJA132.80.14.35.47.48.814.75.1
NOA ROMERO FERRON142.12.25.05.56.812.012.46.3
ELENA BARDAJI CAPDEVILA142.40.13.65.06.311.211.97.2
SIRA GASPA IBAÑEZ132.51.32.94.75.87.211.55.2
HANNA SIELICKA142.20.53.64.65.88.810.45.8
JANNA CORRIONERO PERRAMON132.20.92.75.05.711.410.16.3
LAIA ROMERO FERRON132.41.23.24.44.97.810.17.3
INES VAN DER AA PEREZ11.04.84.84.84.84.84.8—
SESE
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MARIA CARARACH JUAN123.20.34.56.78.718.023.05.1
LAURA MONTON LOPEZ112.81.04.96.68.724.621.74.0
BERTA MOLINA GARCIA142.70.54.26.59.826.119.75.5
MARTINA PEDREIRA ASENSIO142.90.04.86.38.425.819.16.3
JÚLIA ARTIGAU VILUMARA142.90.14.55.67.115.517.65.2
NURIA SANZ NUÑEZ132.50.62.95.77.713.314.56.7
LEIRE FERNANDEZ MESA132.40.23.95.87.911.414.06.4
MIRANDA NIETO ESPADA131.92.94.55.47.912.712.37.6
PAULA CARRASCO MARIGÓ122.30.12.15.36.59.310.77.2
CARLOTA ESPINACH SANCHO102.10.63.94.45.810.010.410.3
NAIA AGUADO CALVO32.30.02.25.36.27.29.87.5
PAULA CUBEL PALAU81.80.03.04.35.27.76.75.3
CARLOTA POCH AYELO51.21.42.13.44.65.44.011.4
JOVENTUT BADALONA 2
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
CLAUDIA FLORES MALDONADO16.00.65.25.36.68.231.72.3
LAIA NIETO MORALES19.00.21.11.84.56.026.33.0
MARTA LLERA AGUILAR43.21.14.86.26.39.319.15.4
MARTINA GIRONELLA MANDOS34.30.11.14.25.912.218.83.7
IVANNA VILCHES SANCHEZ44.20.13.44.65.16.317.04.7
ALBA ARTERO ROMERO54.20.03.24.45.16.916.64.4
ANNA GALLEGO PEÑALVER143.90.23.04.25.59.416.04.7
JOANA PLA PUJOL44.00.83.04.14.66.215.55.8
ROSER AGULLO BOTER63.20.64.34.85.68.615.54.0
ELNA SALA RESINA63.80.12.54.25.78.015.35.0
JULIA GUIMERÀ MITJANS63.20.03.94.95.58.615.25.2
SARA LISBONA CUÑARRO43.51.03.03.55.311.215.25.9
CARLA CATALAN PACHECO73.10.63.65.05.68.414.14.0
AITANA SEMPERE SERRANO63.50.10.95.05.56.813.64.4
FERIEL BELLOUNDJA CHIBANE42.53.84.65.16.37.213.65.2
CLAUDIA PONS DE MAS132.90.03.64.75.49.013.56.2
MARIONA BALSACH SUBIRATS83.20.13.34.45.47.013.45.3
AINARA CIRA CHIVITE142.91.03.84.45.17.512.95.7
LUCÍA ROMÁN FERNÁNDEZ143.00.13.34.35.87.512.74.9
ARIADNA PEÑA BRU43.50.11.83.84.77.912.55.6
TARA NACHBAR32.33.24.24.95.57.211.65.5
MARTINA CABEZAS ROS132.80.12.54.35.69.911.65.6
CLOE MARTÍNEZ LÓPEZ32.72.33.23.54.67.010.86.7
MARYAMA CISSE BARRAGAN22.51.02.55.56.26.310.84.4
AISHA DIOP CAMACHO12.04.34.65.05.45.710.05.2
OLIVIA MONSALVE SANZ42.80.10.93.45.67.39.64.5
BASKET ALMEDA NEGRE
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MARINA ROBLES SANABRIA142.90.14.07.09.027.121.63.7
MARIONA CARRETERO SOLER143.00.03.55.48.015.017.85.2
NURIA BERNAL IBARRIA132.50.14.06.69.218.217.55.5
BET TOST SANCHEZ93.40.12.64.16.613.315.55.0
JUDIT GRACIA GUINART142.60.22.75.37.113.814.15.8
ARIADNA LOPEZ SURIA142.80.53.65.26.59.914.15.2
NISRINE EL MESSNAOUI MAATI122.40.13.76.07.910.313.45.5
OLÍVIA ESONO CRESPO132.30.13.65.87.711.512.95.8
JANA RODRIGUEZ ROVIRA132.20.63.24.76.211.711.47.2
JUDITH MASA CARNE42.80.23.04.36.07.011.36.5
ARWA SABER DURAN132.20.03.34.86.014.011.16.9
NURIA ZURDO BOHER42.02.53.03.74.25.87.68.3
CECÍLIA CASALS SÁNCHEZ21.03.93.93.93.94.03.910.5
MARIA BALLESTEROS ERENA11.03.43.43.43.43.43.48.5
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MARTA CASAS GARRIGA143.20.04.86.57.815.720.73.4
MARTINA COLOMER GARCIA143.10.11.46.08.024.018.44.0
JÚLIA FUENTES PELUFO142.90.02.25.97.915.716.94.3
LOIDA COLOMER ALBA143.80.22.54.76.013.216.93.7
MARTINA MASLLORENS ARIJA143.10.01.55.57.414.015.74.7
XÈNIA DANÉS I GAUCHIA142.30.24.05.27.217.413.06.3
LAIA RIBOT SIMON142.40.63.44.96.413.212.25.2
RITA FERRÉS PLANELLA142.50.23.04.05.310.09.96.0
PAULA RODEJA SUREDA111.90.24.05.16.210.39.69.0
MARIA TEJERO VILIA132.60.00.73.25.113.79.45.6
XÈNIA GIL CRUELLS81.60.44.55.06.214.09.46.4
IVETTE PARRA ROCA21.04.84.84.84.84.84.8—
ELISABET SIERRA HEREU11.03.73.73.73.73.73.717.0
TALENOM BOET MATARÓ 2008
Jugadora Partits Sortides/partit Mín P25 Mediana P75 Màx Min/partit Descans mitjà (min)
MIRIAM CERVAN CAMPO62.82.74.05.26.16.614.14.9
CLÀUDIA LÉRIDA ROS142.20.15.36.27.914.613.65.2
ARIADNA DE DORIA SALAMO42.80.13.64.86.09.012.84.4
PAULA CUBERO RAMOS132.10.34.56.37.711.012.45.2
AINA SABATE IZAGA121.90.83.75.07.09.010.26.0
IVET CANTOS MENAL131.80.94.05.07.611.99.86.1
AINA MARTIN ROMERO142.10.02.04.45.125.09.55.9
MARTINA AYLLON RICA132.20.23.04.15.59.09.25.6
GUIOMAR CARREÑO CAPDET121.81.73.35.06.310.08.88.1
MARINA IBORRA ACEZAT121.90.03.94.66.07.48.75.8
AINARA RUIZ GARCIA11.08.48.48.48.48.48.49.3
LAURA ALBALADEJO MARTINEZ-CALCERRADA131.90.73.04.55.810.38.46.3
LAIA MOYA REIG61.24.05.36.77.114.08.24.2
LAIA CERVAN CAMPO51.80.52.84.04.86.06.610.1

Parcials, temps morts i dependència

Mitjanes per partit, en ordre de classificació. «Parcial fet/rebut» és el parcial més gran sense resposta de cada partit. «Δ temps mort» compara el net de punts dels 2 minuts després d'un temps mort propi amb els 2 minuts anteriors (positiu = el temps mort talla la ratxa rival). «Màx. anotadora» i «Top-2» són la quota dels punts de l'equip que concentren la màxima anotadora i les dues màximes.

# Equip Parcial fet Parcial rebut TM/partit Δ temps mort Màx. anotadora Top-2
1BARÇA CBS 1R ANY12.28.23.1+1.023%40%
2HOMS UE MATARÓ - JBF10.98.21.6+1.025%45%
3FEMENÍ SANT ADRIÀ B10.18.42.9+1.823%41%
4SESE10.48.72.4+1.030%49%
5JOVENTUT BADALONA 210.88.71.9+1.722%38%
6BASKET ALMEDA NEGRE10.310.13.2+2.230%49%
7BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U177.911.24.1+0.223%43%
8TALENOM BOET MATARÓ 20086.515.42.4+2.627%47%

Quintets i parelles de la temporada

Acumulat de tots els partits, per detectar combinacions que costen punts de manera recurrent. «Net/10′» és la diferència de punts de l'equip per cada 10 minuts amb aquella combinació en pista (negatiu = l'equip rep més que no pas anota); les files surten de pitjor a millor. Els quintets exactes es repeteixen poc entre partits, així que les parelles — amb molta més mostra — són la lectura més fiable. Compte amb les mostres petites: menys de 10 minuts encara és soroll.

BARÇA CBS 1R ANY

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ANA MUTAVDZIC, ARIADNA GARCIA, CARLA BAYOD, JANA FERNANDEZ, MARTINA TORREGROSA11.25214–23-8.0
ARIADNA GARCIA, LAIA NOMEN, MARTA GALAN, MARTINA TORREGROSA, SARA KATIR7.02210–10+0.0
ARIADNA GARCIA, EMA LORBEK, JANA FERNANDEZ, MARTINA TORREGROSA, PAULA GARCIA23.36429–27+0.9
ARIADNA GARCIA, EMA LORBEK, JANA FERNANDEZ, LAIA NOMEN, PAULA GARCIA10.74212–11+0.9
ANA MUTAVDZIC, JANA FERNANDEZ, MARTA GALAN, MARTINA TORREGROSA, PAULA GARCIA9.0439–6+3.3
CARLA BUADES, ELIA PLA, JANA FERNANDEZ, PAULA GARCIA, SARA KATIR8.1218–4+4.9
ARIADNA GARCIA, BERTA MARTINEZ, JANA FERNANDEZ, MARTINA TORREGROSA, SARA KATIR6.0319–6+5.0
ANA MUTAVDZIC, ARIADNA GARCIA, JANA FERNANDEZ, MARTINA TORREGROSA, PAULA GARCIA7.66415–10+6.6
BERTA MARTINEZ, CARLA BAYOD, JANA FERNANDEZ, LAIA CRESPIN, MARTINA TORREGROSA6.31113–5+12.7
AINA MELCHOR, ANA MUTAVDZIC, ARIADNA GARCIA, JULIA SIMON, MARTINA TORREGROSA6.62116–6+15.2
ARIADNA GARCIA, BERTA MOMBLONA, LAIA CRESPIN, MARIA CARRASCO, PAULA GARCIA7.22116–4+16.6
ARIADNA GARCIA, CARLA BUADES, JANA FERNANDEZ, PAULA GARCIA, SARA KATIR6.02116–4+20.0
ARIADNA GARCIA, JANA FERNANDEZ, MARIA CARRASCO, MARTINA TORREGROSA, PAULA GARCIA8.63225–6+22.1

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ANA MUTAVDZIC + LAIA CRESPIN18.9-15-8.0
ANA MUTAVDZIC + CARLA BAYOD47.6-36-7.6
ANA MUTAVDZIC + LIDIA LORAN20.6-14-6.8
BERTA MARTINEZ + LAIA CRESPIN17.6-9-5.1
LIDIA LORAN + PAULA GARCIA23.4-10-4.3
GEORGINA SENALLE + PAULA GARCIA16.7-7-4.2
ARIADNA GARCIA + CARLA BAYOD53.3-20-3.8
CARLA BAYOD + PAULA GARCIA41.6-15-3.6
JULIA SIMON + LIDIA LORAN16.8-6-3.6
CARLA BAYOD + LAIA CRESPIN23.2-4-1.7
LAIA NOMEN + SARA KATIR19.8-3-1.5
BERTA MARTINEZ + CARLA BAYOD33.9-5-1.5
CARLA BAYOD + JANA FERNANDEZ79.8-11-1.4
BERTA MARTINEZ + MARTA GALAN29.3-3-1.0
LAIA CRESPIN + MARTA GALAN27.0-2-0.7
AINA MELCHOR + JANA FERNANDEZ27.0-1-0.4
ARIADNA GARCIA + LAIA CRESPIN27.3-1-0.4
MARTA GALAN + PAULA GARCIA96.9-3-0.3
ANA MUTAVDZIC + BERTA MARTINEZ49.6-1-0.2
CARLA BUADES + MARTINA TORREGROSA20.6+0+0.0
ANA MUTAVDZIC + MARIA CARRASCO28.3+0+0.0
MARTA GALAN + SARA KATIR39.5+1+0.3
BERTA MARTINEZ + PAULA GARCIA32.0+1+0.3
GEORGINA SENALLE + JANA FERNANDEZ30.6+1+0.3
BERTA MARTINEZ + SARA KATIR24.0+1+0.4
ANA MUTAVDZIC + JANA FERNANDEZ102.0+5+0.5
ARIADNA GARCIA + BERTA MARTINEZ39.7+2+0.5
MARTA GALAN + MARTINA TORREGROSA112.3+6+0.5
CARLA BAYOD + MARTINA TORREGROSA67.4+9+1.3
AINA MELCHOR + SARA KATIR15.9+3+1.9
JANA FERNANDEZ + MARTA GALAN100.1+19+1.9
ANA MUTAVDZIC + PAULA GARCIA113.9+23+2.0
JANA FERNANDEZ + LIDIA LORAN18.9+4+2.1
JANA FERNANDEZ + PAULA GARCIA174.8+38+2.2
ARIADNA GARCIA + MARTA GALAN90.3+22+2.4
MARTINA TORREGROSA + PAULA GARCIA141.7+36+2.5
AINA MELCHOR + ARIADNA GARCIA38.5+10+2.6
JANA FERNANDEZ + MARIA CARRASCO28.7+8+2.8
ANA MUTAVDZIC + ARIADNA GARCIA102.5+29+2.8
JULIA SIMON + MARTA GALAN31.1+9+2.9
BERTA MOMBLONA + MARIA CARRASCO40.5+12+3.0
ARIADNA GARCIA + SARA KATIR71.5+22+3.1
JANA FERNANDEZ + JULIA SIMON35.4+11+3.1
JANA FERNANDEZ + MARTINA TORREGROSA188.6+60+3.2
CARLA BAYOD + MARTA GALAN62.8+20+3.2
MARTINA TORREGROSA + SARA KATIR59.0+19+3.2
JULIA SIMON + PAULA GARCIA43.4+14+3.2
LAIA NOMEN + PAULA GARCIA30.8+10+3.2
AINA MELCHOR + BERTA MOMBLONA20.9+7+3.3
CARLA BUADES + JANA FERNANDEZ29.9+10+3.3
ARIADNA GARCIA + GEORGINA SENALLE17.6+6+3.4
EMA LORBEK + MARTA GALAN29.0+10+3.4
GEORGINA SENALLE + MARTA GALAN25.3+9+3.6
AINA MELCHOR + MARTA GALAN21.3+8+3.8
ANA MUTAVDZIC + MARTA GALAN77.7+30+3.9
JANA FERNANDEZ + SARA KATIR67.2+26+3.9
ELIA PLA + PAULA GARCIA20.2+8+4.0
CARLA BUADES + PAULA GARCIA36.4+15+4.1
BERTA MOMBLONA + JANA FERNANDEZ29.1+12+4.1
BERTA MOMBLONA + PAULA GARCIA21.7+9+4.1
LAIA NOMEN + MARTA GALAN48.1+20+4.2
PAULA GARCIA + SARA KATIR61.5+26+4.2
ANA MUTAVDZIC + SARA KATIR52.8+23+4.4
EMA LORBEK + MARTINA TORREGROSA51.0+23+4.5
BERTA MARTINEZ + JANA FERNANDEZ64.1+29+4.5
ELIA PLA + JANA FERNANDEZ19.7+9+4.6
ARIADNA GARCIA + JANA FERNANDEZ169.6+78+4.6
ANA MUTAVDZIC + LAIA NOMEN36.5+17+4.7
BERTA MOMBLONA + MARTA GALAN33.5+16+4.8
CARLA BUADES + SARA KATIR28.4+14+4.9
JANA FERNANDEZ + LAIA CRESPIN28.2+14+5.0
MARIA CARRASCO + PAULA GARCIA36.1+18+5.0
ANA MUTAVDZIC + MARTINA TORREGROSA108.9+56+5.1
GEORGINA SENALLE + JULIA SIMON15.5+8+5.2
ARIADNA GARCIA + MARTINA TORREGROSA163.1+85+5.2
GEORGINA SENALLE + MARTINA TORREGROSA34.0+19+5.6
ARIADNA GARCIA + EMA LORBEK67.4+38+5.6
ELIA PLA + SARA KATIR15.5+9+5.8
ANA MUTAVDZIC + JULIA SIMON38.7+23+5.9
ARIADNA GARCIA + PAULA GARCIA150.1+90+6.0
EMA LORBEK + PAULA GARCIA67.3+41+6.1
MARIA CARRASCO + MARTA GALAN22.7+14+6.2
ARIADNA GARCIA + LAIA NOMEN47.6+30+6.3
JANA FERNANDEZ + LAIA NOMEN39.7+25+6.3
ANA MUTAVDZIC + BERTA MOMBLONA28.5+18+6.3
ARIADNA GARCIA + BERTA MOMBLONA37.0+24+6.5
MARIA CARRASCO + MARTINA TORREGROSA29.8+20+6.7
BERTA MARTINEZ + MARTINA TORREGROSA47.5+33+6.9
EMA LORBEK + JANA FERNANDEZ67.2+54+8.0
JULIA SIMON + MARTINA TORREGROSA60.3+49+8.1
ANA MUTAVDZIC + CARLA BUADES16.9+14+8.3
AINA MELCHOR + ANA MUTAVDZIC16.6+14+8.4
BERTA MOMBLONA + MARTINA TORREGROSA20.4+18+8.8
ARIADNA GARCIA + JULIA SIMON45.2+40+8.8
AINA MELCHOR + MARTINA TORREGROSA28.6+26+9.1
ARIADNA GARCIA + MARIA CARRASCO34.4+33+9.6
BERTA MARTINEZ + LAIA NOMEN17.2+17+9.9
AINA MELCHOR + JULIA SIMON20.7+21+10.2
ANA MUTAVDZIC + EMA LORBEK33.2+37+11.1
LAIA CRESPIN + MARTINA TORREGROSA16.3+19+11.6
EMA LORBEK + LAIA NOMEN24.3+31+12.8
HOMS UE MATARÓ - JBF

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ALBA MARTÍNEZ, ARAN TEJERA, BERTA NAVARRETE, MARTINA GELABERT, RITA PUJOL7.4224–15-14.9
ELIA GUISASOLA, JANA FERNÁNDEZ, JANA ROS, JULIA GARCIA, LUCÍA ALGAR10.1432–16-13.8
BERTA NAVARRETE, ELIA GUISASOLA, JANA FERNÁNDEZ, JANA ROS, LUCÍA ALGAR9.2435–14-9.8
ARAN TEJERA, BERTA NAVARRETE, ELIA GUISASOLA, LUCÍA ALGAR, MARTINA GELABERT21.69924–34-4.6
ALBA MARTÍNEZ, BERTA NAVARRETE, JANA ROS, LUCÍA ALGAR, MARTINA GELABERT10.7549–11-1.9
ALBA MARTÍNEZ, JANA ROS, JULIA GARCIA, LUCÍA ALGAR, MARTINA GELABERT8.3326–7-1.2
ALBA MARTÍNEZ, ARAN TEJERA, BERTA NAVARRETE, JANA ROS, MARTINA GELABERT35.514946–50-1.1
ARAN TEJERA, BERTA NAVARRETE, ELIA GUISASOLA, JANA FERNÁNDEZ, LUCÍA ALGAR6.7534–4+0.0
ARAN TEJERA, ELIA GUISASOLA, JANA ROS, LUCÍA ALGAR, MARTINA GELABERT6.74312–12+0.0
ARAN TEJERA, JANA FERNÁNDEZ, JANA ROS, LUCÍA ALGAR, MARTINA GELABERT11.95413–12+0.8
ALBA MARTÍNEZ, ARAN TEJERA, BERTA NAVARRETE, JANA ROS, LUCÍA ALGAR11.34415–13+1.8
ARAN TEJERA, BERTA NAVARRETE, JANA ROS, JULIA GARCIA, LUCÍA ALGAR9.83212–10+2.0
ALBA MARTÍNEZ, ARAN TEJERA, BERTA NAVARRETE, ELIA GUISASOLA, MARTINA GELABERT9.76517–15+2.1
ARAN TEJERA, BERTA NAVARRETE, ELIA GUISASOLA, JANA ROS, MARTINA GELABERT20.38730–25+2.5
ARAN TEJERA, BERTA NAVARRETE, ELIA GUISASOLA, JANA FERNÁNDEZ, MARTINA GELABERT16.27725–20+3.1
ARAN TEJERA, BERTA NAVARRETE, JANA FERNÁNDEZ, LUCÍA ALGAR, MARTINA GELABERT9.65511–8+3.1
ARAN TEJERA, BERTA NAVARRETE, JANA ROS, LUCÍA ALGAR, MARTINA GELABERT11.64414–10+3.5
ALBA MARTÍNEZ, ARAN TEJERA, JANA ROS, LUCÍA ALGAR, MARTINA GELABERT32.89551–37+4.3
ALBA MARTÍNEZ, BERTA NAVARRETE, ELIA GUISASOLA, JANA ROS, MARTINA GELABERT13.39518–12+4.5
ALBA MARTÍNEZ, BERTA NAVARRETE, ELIA GUISASOLA, JANA ROS, LUCÍA ALGAR21.26645–35+4.7
ELIA GUISASOLA, JANA ROS, JULIA GARCIA, LUCÍA ALGAR, MARTINA GELABERT10.24413–7+5.9
BERTA NAVARRETE, ELIA GUISASOLA, JANA ROS, LUCÍA ALGAR, MARTINA GELABERT13.15421–13+6.1
BERTA NAVARRETE, ELIA GUISASOLA, JANA FERNÁNDEZ, JANA ROS, MARTINA GELABERT6.95514–8+8.6
ARAN TEJERA, ELIA GUISASOLA, JANA FERNÁNDEZ, JULIA GARCIA, MARTINA GELABERT6.63212–6+9.2
ARAN TEJERA, BERTA NAVARRETE, JANA FERNÁNDEZ, JANA ROS, MARTINA GELABERT6.43311–5+9.3
ALBA MARTÍNEZ, BERTA NAVARRETE, ELIA GUISASOLA, JANA ROS, MARIONA CREUS8.82123–10+14.7

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
ANDREA SESMA + ELIA GUISASOLA18.0-11-6.1
BERTA NAVARRETE + RITA PUJOL28.0-13-4.6
ANDREA SESMA + ARAN TEJERA19.4-8-4.1
ELIA GUISASOLA + RITA PUJOL17.1-5-2.9
JANA FERNÁNDEZ + LUCÍA ALGAR120.3-1-0.1
BERTA NAVARRETE + JULIA GARCIA47.5+0+0.0
BERTA NAVARRETE + LUCÍA ALGAR171.9+2+0.1
ARAN TEJERA + ELIA GUISASOLA133.6+3+0.2
JANA FERNÁNDEZ + RITA PUJOL24.3+1+0.4
JANA ROS + JULIA GARCIA85.7+4+0.5
JULIA GARCIA + LUCÍA ALGAR101.8+5+0.5
MARTINA GELABERT + RITA PUJOL37.2+2+0.5
ARAN TEJERA + LUCÍA ALGAR183.8+10+0.5
ELIA GUISASOLA + LUCÍA ALGAR181.0+11+0.6
BERTA NAVARRETE + JANA FERNÁNDEZ89.9+6+0.7
ALBA MARTÍNEZ + RITA PUJOL20.5+2+1.0
JANA ROS + LUCÍA ALGAR236.5+25+1.1
ARAN TEJERA + BERTA NAVARRETE217.0+23+1.1
ALBA MARTÍNEZ + ARAN TEJERA149.3+17+1.1
ARAN TEJERA + JULIA GARCIA69.1+8+1.2
JANA FERNÁNDEZ + JANA ROS100.9+12+1.2
LUCÍA ALGAR + RITA PUJOL32.9+4+1.2
ARAN TEJERA + JANA ROS183.2+24+1.3
ELIA GUISASOLA + JULIA GARCIA84.9+12+1.4
ANDREA SESMA + JANA ROS19.4+3+1.5
ARAN TEJERA + MARTINA GELABERT270.3+45+1.7
ALBA MARTÍNEZ + BERTA NAVARRETE158.1+27+1.7
BERTA NAVARRETE + MARTINA GELABERT240.7+45+1.9
BERTA NAVARRETE + ELIA GUISASOLA180.0+35+1.9
ALBA MARTÍNEZ + MARTINA GELABERT170.5+35+2.1
JANA FERNÁNDEZ + JULIA GARCIA62.7+13+2.1
ELIA GUISASOLA + JANA FERNÁNDEZ120.1+25+2.1
BERTA NAVARRETE + JANA ROS233.4+50+2.1
ARAN TEJERA + JANA FERNÁNDEZ117.5+26+2.2
JANA ROS + MARTINA GELABERT260.3+61+2.3
LUCÍA ALGAR + MARTINA GELABERT196.1+51+2.6
ELIA GUISASOLA + JANA ROS174.6+53+3.0
ALBA MARTÍNEZ + LUCÍA ALGAR153.9+50+3.2
JULIA GARCIA + MARTINA GELABERT73.9+27+3.7
ALBA MARTÍNEZ + JANA ROS191.3+72+3.8
ELIA GUISASOLA + MARTINA GELABERT188.8+73+3.9
ALBA MARTÍNEZ + JULIA GARCIA59.3+24+4.0
JANA ROS + RITA PUJOL30.7+14+4.6
JANA FERNÁNDEZ + MARTINA GELABERT129.7+62+4.8
ALBA MARTÍNEZ + ELIA GUISASOLA103.1+63+6.1
BERTA NAVARRETE + MARIONA CREUS18.9+12+6.4
ALBA MARTÍNEZ + JANA FERNÁNDEZ44.1+45+10.2
FEMENÍ SANT ADRIÀ B

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
CARLA VIOLETA, HANNA SIELICKA, MARIA PERULLES, MARTINA REVERTER, NOA ROMERO7.0448–18-14.2
CARLA VIOLETA, ELENA BARDAJI, HANNA SIELICKA, MARIA PERULLES, THAÍS PUJOL6.8335–14-13.2
JANNA CORRIONERO, LAIA MORAL, MARTINA REVERTER, NOA ROMERO, THAÍS PUJOL10.75311–18-6.6
JANNA CORRIONERO, LAIA MORAL, LAIA ROMERO, MARTINA REVERTER, THAÍS PUJOL6.95410–13-4.3
CARLA VIOLETA, JANNA CORRIONERO, LAIA MORAL, MARTINA REVERTER, THAÍS PUJOL8.1339–9+0.0
ELENA BARDAJI, JANNA CORRIONERO, MARTINA REVERTER, NOA ROMERO, THAÍS PUJOL9.2548–8+0.0
CARLA VIOLETA, HANNA SIELICKA, LAIA ROMERO, MARTINA REVERTER, THAÍS PUJOL8.4548–8+0.0
HANNA SIELICKA, JANNA CORRIONERO, LAIA MORAL, MARIA PERULLES, NOA ROMERO6.6429–9+0.0
CARLA VIOLETA, LAIA MORAL, MARIA PERULLES, MARTINA REVERTER, NOA ROMERO10.84314–13+0.9
CARLA VIOLETA, LAIA MORAL, MARIA PERULLES, MARTINA REVERTER, THAÍS PUJOL10.68510–9+0.9
CARLA VIOLETA, LAIA MORAL, LAIA ROMERO, MARTINA REVERTER, THAÍS PUJOL9.46515–13+2.1
ELENA BARDAJI, JANNA CORRIONERO, MARIA PERULLES, MARTINA REVERTER, NOA ROMERO7.22212–8+5.6
ELENA BARDAJI, LAIA MORAL, LAIA ROMERO, MARIA PERULLES, MARTINA REVERTER12.94219–9+7.8
CARLA VIOLETA, LAIA MORAL, LAIA ROMERO, SIRA GASPA, THAÍS PUJOL7.63318–11+9.3
CARLA VIOLETA, ELENA BARDAJI, LAIA MORAL, MARIA PERULLES, MARTINA REVERTER7.84416–4+15.4
CARLA VIOLETA, LAIA MORAL, MARIA PERULLES, SIRA GASPA, THAÍS PUJOL12.28631–7+19.8

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
JANNA CORRIONERO + MARTINA REVERTER119.9-46-3.8
MARTINA REVERTER + NOA ROMERO119.9-30-2.5
CARLA VIOLETA + JANNA CORRIONERO48.4-9-1.9
CARLA VIOLETA + NOA ROMERO107.5-8-0.7
JANNA CORRIONERO + MARIA PERULLES52.0-3-0.6
LAIA MORAL + MARTINA REVERTER169.2-5-0.3
CARLA VIOLETA + HANNA SIELICKA103.4-3-0.3
JANNA CORRIONERO + NOA ROMERO115.4-3-0.3
MARTINA REVERTER + THAÍS PUJOL126.6-1-0.1
JANNA CORRIONERO + LAIA MORAL117.2+1+0.1
HANNA SIELICKA + NOA ROMERO112.2+1+0.1
NOA ROMERO + THAÍS PUJOL94.1+2+0.2
HANNA SIELICKA + THAÍS PUJOL90.3+2+0.2
JANNA CORRIONERO + THAÍS PUJOL109.5+6+0.5
HANNA SIELICKA + JANNA CORRIONERO78.9+5+0.6
LAIA MORAL + NOA ROMERO120.3+11+0.9
CARLA VIOLETA + MARTINA REVERTER158.8+16+1.0
LAIA ROMERO + MARTINA REVERTER114.1+12+1.1
CARLA VIOLETA + LAIA ROMERO75.6+9+1.2
JANNA CORRIONERO + LAIA ROMERO83.1+10+1.2
ELENA BARDAJI + JANNA CORRIONERO90.5+13+1.4
HANNA SIELICKA + MARTINA REVERTER92.4+15+1.6
CARLA VIOLETA + THAÍS PUJOL139.1+26+1.9
LAIA ROMERO + NOA ROMERO55.2+11+2.0
CARLA VIOLETA + ELENA BARDAJI94.0+19+2.0
MARIA PERULLES + NOA ROMERO116.9+26+2.2
MARIA PERULLES + MARTINA REVERTER148.8+34+2.3
ELENA BARDAJI + THAÍS PUJOL78.3+20+2.6
HANNA SIELICKA + LAIA MORAL79.8+21+2.6
CARLA VIOLETA + LAIA MORAL151.5+42+2.8
ELENA BARDAJI + NOA ROMERO89.3+25+2.8
ELENA BARDAJI + MARTINA REVERTER114.6+33+2.9
ELENA BARDAJI + LAIA ROMERO90.9+28+3.1
LAIA MORAL + LAIA ROMERO129.7+40+3.1
MARTINA REVERTER + SIRA GASPA37.3+12+3.2
MARIA PERULLES + THAÍS PUJOL100.7+36+3.6
CARLA VIOLETA + MARIA PERULLES134.7+49+3.6
LAIA MORAL + THAÍS PUJOL119.8+44+3.7
HANNA SIELICKA + MARIA PERULLES125.0+48+3.8
HANNA SIELICKA + LAIA ROMERO85.6+35+4.1
LAIA ROMERO + THAÍS PUJOL93.1+41+4.4
LAIA ROMERO + SIRA GASPA70.4+31+4.4
CARLA VIOLETA + SIRA GASPA114.4+52+4.5
HANNA SIELICKA + SIRA GASPA72.3+34+4.7
ELENA BARDAJI + HANNA SIELICKA75.9+38+5.0
LAIA ROMERO + MARIA PERULLES71.4+36+5.0
LAIA MORAL + MARIA PERULLES153.9+80+5.2
NOA ROMERO + SIRA GASPA89.3+48+5.4
ELENA BARDAJI + MARIA PERULLES118.8+70+5.9
ELENA BARDAJI + LAIA MORAL80.5+48+6.0
SIRA GASPA + THAÍS PUJOL105.2+67+6.4
JANNA CORRIONERO + SIRA GASPA63.6+41+6.4
ELENA BARDAJI + SIRA GASPA77.1+50+6.5
LAIA MORAL + SIRA GASPA99.3+72+7.3
MARIA PERULLES + SIRA GASPA126.2+103+8.2
SESE

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
BERTA MOLINA, JÚLIA ARTIGAU, MARIA CARARACH, MARTINA PEDREIRA, PAULA CUBEL8.3436–19-15.6
BERTA MOLINA, LAURA MONTON, MARIA CARARACH, MARTINA PEDREIRA, MIRANDA NIETO7.7332–13-14.3
BERTA MOLINA, CARLOTA POCH, JÚLIA ARTIGAU, MARTINA PEDREIRA, PAULA CUBEL6.0110–5-8.3
BERTA MOLINA, LAURA MONTON, LEIRE FERNANDEZ, MARIA CARARACH, MARTINA PEDREIRA15.36519–22-2.0
BERTA MOLINA, JÚLIA ARTIGAU, LEIRE FERNANDEZ, MIRANDA NIETO, NURIA SANZ7.22213–14-1.4
BERTA MOLINA, LAURA MONTON, MARTINA PEDREIRA, NURIA SANZ, PAULA CARRASCO11.84313–14-0.8
BERTA MOLINA, JÚLIA ARTIGAU, MARIA CARARACH, MARTINA PEDREIRA, PAULA CARRASCO9.46510–10+0.0
BERTA MOLINA, LEIRE FERNANDEZ, MARIA CARARACH, MARTINA PEDREIRA, NURIA SANZ8.2324–4+0.0
JÚLIA ARTIGAU, LEIRE FERNANDEZ, MIRANDA NIETO, PAULA CARRASCO, PAULA CUBEL7.63213–13+0.0
BERTA MOLINA, JÚLIA ARTIGAU, LEIRE FERNANDEZ, MARIA CARARACH, MARTINA PEDREIRA34.511846–42+1.2
BERTA MOLINA, JÚLIA ARTIGAU, LAURA MONTON, MARIA CARARACH, MARTINA PEDREIRA34.6161042–29+3.8
CARLOTA ESPINACH, JÚLIA ARTIGAU, LEIRE FERNANDEZ, NURIA SANZ, PAULA CARRASCO7.32214–11+4.1
JÚLIA ARTIGAU, LAURA MONTON, LEIRE FERNANDEZ, MARIA CARARACH, MIRANDA NIETO7.22214–11+4.2
BERTA MOLINA, LAURA MONTON, MARIA CARARACH, MIRANDA NIETO, PAULA CARRASCO10.03310–4+6.0
BERTA MOLINA, JÚLIA ARTIGAU, LEIRE FERNANDEZ, MARTINA PEDREIRA, NURIA SANZ9.34317–11+6.4
JÚLIA ARTIGAU, LAURA MONTON, MARIA CARARACH, MARTINA PEDREIRA, PAULA CARRASCO6.12211–7+6.5
BERTA MOLINA, CARLOTA ESPINACH, JÚLIA ARTIGAU, LAURA MONTON, MARIA CARARACH7.67510–5+6.6
BERTA MOLINA, LAURA MONTON, MARIA CARARACH, MARTINA PEDREIRA, NURIA SANZ12.58523–13+8.0
CARLOTA ESPINACH, LAURA MONTON, MIRANDA NIETO, NURIA SANZ, PAULA CARRASCO12.93324–11+10.1
LAURA MONTON, LEIRE FERNANDEZ, MARTINA PEDREIRA, MIRANDA NIETO, PAULA CARRASCO7.21110–1+12.5
LAURA MONTON, LEIRE FERNANDEZ, MIRANDA NIETO, NURIA SANZ, PAULA CARRASCO6.02111–3+13.2
BERTA MOLINA, JÚLIA ARTIGAU, MARIA CARARACH, MARTINA PEDREIRA, MIRANDA NIETO7.53320–3+22.7

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
CARLOTA POCH + MARTINA PEDREIRA20.4-8-3.9
CARLOTA ESPINACH + MIRANDA NIETO44.6-16-3.6
LEIRE FERNANDEZ + NAIA AGUADO20.3-6-3.0
CARLOTA ESPINACH + NURIA SANZ74.1-19-2.6
NAIA AGUADO + PAULA CARRASCO20.4-5-2.5
CARLOTA ESPINACH + CARLOTA POCH19.1-3-1.6
CARLOTA ESPINACH + PAULA CARRASCO65.4-10-1.5
BERTA MOLINA + PAULA CUBEL41.0-6-1.5
BERTA MOLINA + PAULA CARRASCO84.3-8-0.9
MARIA CARARACH + PAULA CUBEL17.0-1-0.6
CARLOTA ESPINACH + JÚLIA ARTIGAU54.7-3-0.5
NURIA SANZ + PAULA CUBEL26.5-1-0.4
LEIRE FERNANDEZ + NURIA SANZ113.6-4-0.4
JÚLIA ARTIGAU + PAULA CARRASCO72.4+0+0.0
CARLOTA ESPINACH + LEIRE FERNANDEZ58.7+1+0.2
MARIA CARARACH + PAULA CARRASCO69.9+2+0.3
JÚLIA ARTIGAU + PAULA CUBEL50.6+4+0.8
BERTA MOLINA + LEIRE FERNANDEZ124.0+11+0.9
NURIA SANZ + PAULA CARRASCO98.4+11+1.1
MARTINA PEDREIRA + PAULA CARRASCO77.3+9+1.2
MIRANDA NIETO + PAULA CARRASCO90.8+11+1.2
MARIA CARARACH + MIRANDA NIETO94.4+12+1.3
CARLOTA ESPINACH + MARIA CARARACH54.6+7+1.3
MIRANDA NIETO + PAULA CUBEL31.6+5+1.6
LEIRE FERNANDEZ + MIRANDA NIETO93.4+15+1.6
MIRANDA NIETO + NURIA SANZ107.5+19+1.8
BERTA MOLINA + MARTINA PEDREIRA225.6+40+1.8
JÚLIA ARTIGAU + LEIRE FERNANDEZ148.6+27+1.8
BERTA MOLINA + MARIA CARARACH214.4+46+2.1
JÚLIA ARTIGAU + NURIA SANZ94.4+21+2.2
MARTINA PEDREIRA + PAULA CUBEL48.3+11+2.3
BERTA MOLINA + JÚLIA ARTIGAU214.8+49+2.3
MARIA CARARACH + MARTINA PEDREIRA206.7+50+2.4
BERTA MOLINA + LAURA MONTON175.8+43+2.4
MARTINA PEDREIRA + MIRANDA NIETO64.9+16+2.5
PAULA CARRASCO + PAULA CUBEL24.0+6+2.5
MARTINA PEDREIRA + NURIA SANZ118.6+30+2.5
LAURA MONTON + MARIA CARARACH174.2+48+2.8
BERTA MOLINA + NURIA SANZ129.3+38+2.9
MARTINA PEDREIRA + NAIA AGUADO20.2+6+3.0
LEIRE FERNANDEZ + PAULA CARRASCO78.6+24+3.1
LAURA MONTON + PAULA CARRASCO102.5+32+3.1
LEIRE FERNANDEZ + PAULA CUBEL40.5+13+3.2
LAURA MONTON + MARTINA PEDREIRA148.5+51+3.4
BERTA MOLINA + CARLOTA ESPINACH43.3+15+3.5
LEIRE FERNANDEZ + MARTINA PEDREIRA129.6+45+3.5
JÚLIA ARTIGAU + MARIA CARARACH171.6+60+3.5
LAURA MONTON + PAULA CUBEL30.7+11+3.6
BERTA MOLINA + NAIA AGUADO22.2+8+3.6
LAURA MONTON + MIRANDA NIETO127.2+46+3.6
JÚLIA ARTIGAU + MARTINA PEDREIRA174.8+65+3.7
MARIA CARARACH + NURIA SANZ76.2+29+3.8
JÚLIA ARTIGAU + MIRANDA NIETO91.5+35+3.8
BERTA MOLINA + MIRANDA NIETO88.7+34+3.8
CARLOTA ESPINACH + LAURA MONTON78.0+30+3.8
JÚLIA ARTIGAU + LAURA MONTON131.2+51+3.9
CARLOTA POCH + MARIA CARARACH20.0+8+4.0
LEIRE FERNANDEZ + MARIA CARARACH123.5+52+4.2
LAURA MONTON + NURIA SANZ135.4+71+5.2
LAURA MONTON + LEIRE FERNANDEZ114.4+62+5.4
BERTA MOLINA + CARLOTA POCH25.1+16+6.4
CARLOTA POCH + JÚLIA ARTIGAU24.9+17+6.8
CARLOTA POCH + NURIA SANZ19.1+15+7.9
CARLOTA POCH + LAURA MONTON15.4+19+12.3
CARLOTA POCH + MIRANDA NIETO16.9+26+15.4
JOVENTUT BADALONA 2

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
AITANA SEMPERE, ANNA GALLEGO, CLAUDIA FLORES, IVANNA VILCHES, MARTINA CABEZAS7.7311–8-9.1

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
IVANNA VILCHES + JOANA PLA17.6-28-15.9
JOANA PLA + LUCÍA ROMÁN31.1-38-12.2
ANNA GALLEGO + JOANA PLA27.9-33-11.8
AINARA CIRA + JOANA PLA28.8-27-9.4
LUCÍA ROMÁN + MARTA LLERA23.4-19-8.1
AITANA SEMPERE + IVANNA VILCHES16.3-12-7.4
AITANA SEMPERE + CLAUDIA FLORES22.5-13-5.8
CLAUDIA FLORES + MARTINA GIRONELLA16.6-9-5.4
CLAUDIA FLORES + IVANNA VILCHES18.6-10-5.4
JOANA PLA + MARIONA BALSACH26.9-14-5.2
ALBA ARTERO + IVANNA VILCHES16.2-8-4.9
MARIONA BALSACH + MARTA LLERA28.5-14-4.9
LUCÍA ROMÁN + SARA LISBONA20.6-10-4.9
ANNA GALLEGO + ARIADNA PEÑA29.3-14-4.8
ANNA GALLEGO + CLOE MARTÍNEZ19.3-9-4.7
ANNA GALLEGO + MARIONA BALSACH61.3-28-4.6
AINARA CIRA + FERIEL BELLOUNDJA35.7-16-4.5
JOANA PLA + MARTINA CABEZAS23.3-10-4.3
MARTA LLERA + ROSER AGULLO27.1-11-4.1
MARIONA BALSACH + SARA LISBONA20.6-8-3.9
JOANA PLA + MARTA LLERA20.6-8-3.9
ARIADNA PEÑA + FERIEL BELLOUNDJA16.2-5-3.1
IVANNA VILCHES + LUCÍA ROMÁN26.2-8-3.1
CARLA CATALAN + MARTA LLERA17.9-5-2.8
CLAUDIA PONS + JOANA PLA25.6-7-2.7
IVANNA VILCHES + MARTINA CABEZAS26.6-7-2.6
AINARA CIRA + ALBA ARTERO38.5-10-2.6
AINARA CIRA + SARA LISBONA31.2-8-2.6
MARTINA CABEZAS + ROSER AGULLO44.7-11-2.5
CARLA CATALAN + JULIA GUIMERÀ21.3-5-2.3
AINARA CIRA + ARIADNA PEÑA27.6-6-2.2
ARIADNA PEÑA + TARA NACHBAR19.2-4-2.1
AINARA CIRA + MARTINA GIRONELLA24.3-5-2.1
FERIEL BELLOUNDJA + LUCÍA ROMÁN34.7-7-2.0
ROSER AGULLO + SARA LISBONA20.6-4-1.9
CLAUDIA PONS + ROSER AGULLO40.9-7-1.7
AINARA CIRA + IVANNA VILCHES47.6-8-1.7
CLOE MARTÍNEZ + LUCÍA ROMÁN19.4-3-1.5
AINARA CIRA + JULIA GUIMERÀ33.8-5-1.5
JULIA GUIMERÀ + OLIVIA MONSALVE15.8-2-1.3
ANNA GALLEGO + LUCÍA ROMÁN95.2-11-1.2
CLAUDIA PONS + JULIA GUIMERÀ53.5-6-1.1
ALBA ARTERO + TARA NACHBAR19.9-2-1.0
ANNA GALLEGO + SARA LISBONA35.7-3-0.8
CLAUDIA PONS + LUCÍA ROMÁN86.0-7-0.8
CARLA CATALAN + IVANNA VILCHES26.5-2-0.8
AITANA SEMPERE + ELNA SALA26.6-2-0.8
MARTA LLERA + SARA LISBONA31.7-2-0.6
CLAUDIA PONS + TARA NACHBAR16.0-1-0.6
MARTINA CABEZAS + MARTINA GIRONELLA18.9-1-0.5
ANNA GALLEGO + MARTINA CABEZAS81.2-3-0.4
CLAUDIA PONS + ELNA SALA50.2-1-0.2
AINARA CIRA + ANNA GALLEGO114.5+0+0.0
ANNA GALLEGO + MARTA LLERA25.9+0+0.0
MARTINA CABEZAS + SARA LISBONA15.3+0+0.0
ANNA GALLEGO + CLAUDIA FLORES24.4+0+0.0
JULIA GUIMERÀ + LUCÍA ROMÁN55.8+2+0.4
CLAUDIA PONS + FERIEL BELLOUNDJA50.6+2+0.4
LUCÍA ROMÁN + ROSER AGULLO51.9+3+0.6
MARTA LLERA + MARTINA CABEZAS34.6+2+0.6
ARIADNA PEÑA + MARTINA CABEZAS34.0+2+0.6
AINARA CIRA + MARTA LLERA33.1+2+0.6
FERIEL BELLOUNDJA + MARTINA CABEZAS15.2+1+0.7
ALBA ARTERO + CLAUDIA PONS27.1+2+0.7
ALBA ARTERO + ARIADNA PEÑA24.8+2+0.8
CLAUDIA PONS + MARTA LLERA46.4+4+0.9
ANNA GALLEGO + ELNA SALA52.7+5+0.9
ELNA SALA + LUCÍA ROMÁN44.9+5+1.1
ANNA GALLEGO + FERIEL BELLOUNDJA39.4+5+1.3
ANNA GALLEGO + ROSER AGULLO43.3+6+1.4
ANNA GALLEGO + MARTINA GIRONELLA32.9+5+1.5
ANNA GALLEGO + IVANNA VILCHES55.2+9+1.6
LAIA NIETO + MARTINA GIRONELLA24.3+4+1.6
CLAUDIA PONS + IVANNA VILCHES23.6+4+1.7
ANNA GALLEGO + CLAUDIA PONS105.3+18+1.7
CLAUDIA PONS + MARIONA BALSACH51.7+9+1.7
AINARA CIRA + ELNA SALA22.9+4+1.7
CLAUDIA PONS + MARTINA CABEZAS67.8+12+1.8
CLAUDIA PONS + MARTINA GIRONELLA32.8+6+1.8
AINARA CIRA + MARIONA BALSACH32.5+6+1.8
ALBA ARTERO + ANNA GALLEGO32.2+6+1.9
ELNA SALA + MARTINA GIRONELLA24.1+5+2.1
LUCÍA ROMÁN + MARIONA BALSACH71.5+15+2.1
ELNA SALA + MARTINA CABEZAS56.3+12+2.1
ANNA GALLEGO + JULIA GUIMERÀ41.9+9+2.1
AINARA CIRA + CLAUDIA PONS77.1+18+2.3
ELNA SALA + SARA LISBONA15.6+4+2.6
ELNA SALA + ROSER AGULLO18.9+5+2.6
FERIEL BELLOUNDJA + JULIA GUIMERÀ51.8+15+2.9
AINARA CIRA + AITANA SEMPERE44.6+13+2.9
MARIONA BALSACH + MARTINA CABEZAS51.2+15+2.9
CARLA CATALAN + ELNA SALA30.0+9+3.0
AITANA SEMPERE + ANNA GALLEGO59.6+19+3.2
ANNA GALLEGO + TARA NACHBAR27.2+9+3.3
JULIA GUIMERÀ + MARIONA BALSACH27.1+9+3.3
AINARA CIRA + LUCÍA ROMÁN102.1+34+3.3
AINARA CIRA + MARTINA CABEZAS75.1+28+3.7
ARIADNA PEÑA + JULIA GUIMERÀ18.4+7+3.8
LUCÍA ROMÁN + TARA NACHBAR18.1+7+3.9
AINARA CIRA + TARA NACHBAR22.6+9+4.0
JULIA GUIMERÀ + MARTINA CABEZAS37.0+15+4.1
ALBA ARTERO + MARTINA CABEZAS45.6+19+4.2
ANNA GALLEGO + CARLA CATALAN52.5+22+4.2
CLAUDIA PONS + MARYAMA CISSE16.5+7+4.3
CARLA CATALAN + MARTINA CABEZAS58.3+25+4.3
AINARA CIRA + CARLA CATALAN62.1+27+4.3
LUCÍA ROMÁN + MARTINA GIRONELLA31.8+14+4.4
AINARA CIRA + ROSER AGULLO25.9+12+4.6
MARIONA BALSACH + OLIVIA MONSALVE38.1+18+4.7
CLAUDIA PONS + OLIVIA MONSALVE25.2+12+4.8
ALBA ARTERO + LUCÍA ROMÁN37.4+18+4.8
MARIONA BALSACH + ROSER AGULLO37.2+18+4.8
CARLA CATALAN + CLAUDIA PONS63.5+34+5.4
AITANA SEMPERE + CLAUDIA PONS36.1+20+5.5
LUCÍA ROMÁN + MARYAMA CISSE20.8+12+5.8
LUCÍA ROMÁN + MARTINA CABEZAS63.8+37+5.8
MARTINA CABEZAS + TARA NACHBAR25.3+15+5.9
ALBA ARTERO + JULIA GUIMERÀ45.4+27+6.0
AITANA SEMPERE + MARTINA CABEZAS45.8+28+6.1
AITANA SEMPERE + LUCÍA ROMÁN34.1+21+6.2
CARLA CATALAN + MARIONA BALSACH52.1+34+6.5
CLAUDIA PONS + SARA LISBONA17.6+12+6.8
CARLA CATALAN + LUCÍA ROMÁN57.8+40+6.9
ANNA GALLEGO + OLIVIA MONSALVE31.5+23+7.3
AISHA DIOP + LUCÍA ROMÁN15.1+11+7.3
ELNA SALA + MARTA LLERA26.6+20+7.5
AISHA DIOP + MARYAMA CISSE15.2+12+7.9
CARLA CATALAN + ROSER AGULLO40.4+34+8.4
AITANA SEMPERE + ROSER AGULLO36.1+33+9.1
MARTINA CABEZAS + MARYAMA CISSE19.3+19+9.8
OLIVIA MONSALVE + ROSER AGULLO30.4+30+9.9
MARYAMA CISSE + OLIVIA MONSALVE18.5+19+10.3
LUCÍA ROMÁN + OLIVIA MONSALVE30.1+31+10.3
CARLA CATALAN + OLIVIA MONSALVE29.5+31+10.5
MARTINA CABEZAS + OLIVIA MONSALVE30.7+35+11.4
ALBA ARTERO + FERIEL BELLOUNDJA16.1+19+11.8
CARLA CATALAN + MARYAMA CISSE17.1+21+12.3
AITANA SEMPERE + CARLA CATALAN32.4+45+13.9
AINARA CIRA + OLIVIA MONSALVE23.8+35+14.7
AITANA SEMPERE + MARIONA BALSACH16.2+24+14.8
AITANA SEMPERE + MARYAMA CISSE17.7+28+15.8
AITANA SEMPERE + OLIVIA MONSALVE21.6+36+16.7
BASKET ALMEDA NEGRE

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
ARWA SABER, JUDIT GRACIA, MARIONA CARRETERO, NISRINE EL, NURIA BERNAL7.2544–15-15.2
ARIADNA LOPEZ, JUDITH MASA, MARINA ROBLES, MARIONA CARRETERO, NURIA BERNAL7.8437–14-8.9
JUDIT GRACIA, MARINA ROBLES, NISRINE EL, NURIA BERNAL, OLÍVIA ESONO16.1979–23-8.7
ARIADNA LOPEZ, JUDIT GRACIA, MARINA ROBLES, NURIA BERNAL, OLÍVIA ESONO13.0867–18-8.5
ARIADNA LOPEZ, ARWA SABER, MARINA ROBLES, NURIA BERNAL, OLÍVIA ESONO8.45410–17-8.3
JUDIT GRACIA, MARINA ROBLES, MARIONA CARRETERO, NISRINE EL, NURIA BERNAL20.210816–29-6.4
ARWA SABER, MARINA ROBLES, NISRINE EL, NURIA BERNAL, OLÍVIA ESONO8.4668–13-6.0
BET TOST, MARINA ROBLES, NISRINE EL, NURIA BERNAL, OLÍVIA ESONO7.4328–10-2.7
BET TOST, JUDIT GRACIA, NISRINE EL, NURIA BERNAL, OLÍVIA ESONO12.26517–20-2.5
ARWA SABER, JANA RODRIGUEZ, MARINA ROBLES, MARIONA CARRETERO, NISRINE EL10.94310–12-1.8
ARIADNA LOPEZ, ARWA SABER, MARINA ROBLES, MARIONA CARRETERO, NURIA BERNAL18.78427–30-1.6
ARIADNA LOPEZ, BET TOST, JANA RODRIGUEZ, MARINA ROBLES, OLÍVIA ESONO6.8329–10-1.5
ARIADNA LOPEZ, JANA RODRIGUEZ, MARINA ROBLES, MARIONA CARRETERO, NURIA ZURDO7.1315–6-1.4
ARIADNA LOPEZ, ARWA SABER, JUDIT GRACIA, MARIONA CARRETERO, NURIA BERNAL8.2449–10-1.2
ARIADNA LOPEZ, JANA RODRIGUEZ, JUDIT GRACIA, MARINA ROBLES, OLÍVIA ESONO10.15411–12-1.0
ARWA SABER, MARINA ROBLES, MARIONA CARRETERO, NISRINE EL, NURIA BERNAL10.57611–12-1.0
BET TOST, JANA RODRIGUEZ, MARINA ROBLES, NISRINE EL, OLÍVIA ESONO12.65415–15+0.0
BET TOST, JUDIT GRACIA, MARINA ROBLES, MARIONA CARRETERO, NURIA BERNAL6.9546–5+1.5
ARIADNA LOPEZ, JUDIT GRACIA, MARINA ROBLES, MARIONA CARRETERO, NURIA BERNAL28.413842–32+3.5
ARWA SABER, BET TOST, JANA RODRIGUEZ, MARIONA CARRETERO, NISRINE EL8.94315–11+4.5
ARIADNA LOPEZ, JANA RODRIGUEZ, JUDIT GRACIA, MARINA ROBLES, MARIONA CARRETERO12.99619–13+4.7
ARIADNA LOPEZ, BET TOST, JUDIT GRACIA, NURIA BERNAL, OLÍVIA ESONO10.03313–8+5.0
ARIADNA LOPEZ, ARWA SABER, JANA RODRIGUEZ, MARINA ROBLES, OLÍVIA ESONO11.26416–10+5.4
ARIADNA LOPEZ, ARWA SABER, JANA RODRIGUEZ, JUDIT GRACIA, MARIONA CARRETERO16.87630–17+7.7
ARIADNA LOPEZ, ARWA SABER, JANA RODRIGUEZ, MARINA ROBLES, MARIONA CARRETERO24.09737–16+8.7
BET TOST, JUDIT GRACIA, MARIA BALLESTEROS, NURIA BERNAL, OLÍVIA ESONO6.62110–4+9.1
BET TOST, MARINA ROBLES, MARIONA CARRETERO, NISRINE EL, NURIA BERNAL10.87617–6+10.2
JANA RODRIGUEZ, JUDIT GRACIA, MARINA ROBLES, MARIONA CARRETERO, NISRINE EL9.44412–2+10.7
ARIADNA LOPEZ, ARWA SABER, JANA RODRIGUEZ, JUDIT GRACIA, OLÍVIA ESONO10.03319–8+11.0

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
JUDITH MASA + NURIA BERNAL35.1-26-7.4
ARIADNA LOPEZ + JUDITH MASA34.1-23-6.7
MARINA ROBLES + NURIA ZURDO20.6-12-5.8
ARIADNA LOPEZ + NISRINE EL29.3-17-5.8
NISRINE EL + NURIA BERNAL141.9-75-5.3
JANA RODRIGUEZ + NURIA ZURDO18.1-9-5.0
ARWA SABER + NURIA BERNAL107.2-52-4.8
ARWA SABER + NISRINE EL75.1-36-4.8
ARIADNA LOPEZ + NURIA ZURDO16.8-8-4.8
JUDIT GRACIA + NISRINE EL101.7-47-4.6
MARINA ROBLES + OLÍVIA ESONO133.6-52-3.9
JUDIT GRACIA + JUDITH MASA18.8-7-3.7
MARIONA CARRETERO + NURIA ZURDO20.1-7-3.5
JUDITH MASA + MARIONA CARRETERO30.1-10-3.3
MARIONA CARRETERO + NISRINE EL114.8-38-3.3
MARINA ROBLES + NURIA BERNAL226.2-70-3.1
JANA RODRIGUEZ + NURIA BERNAL20.1-6-3.0
NURIA BERNAL + OLÍVIA ESONO129.2-36-2.8
ARIADNA LOPEZ + NURIA BERNAL165.4-45-2.7
NISRINE EL + OLÍVIA ESONO111.4-30-2.7
MARIONA CARRETERO + NURIA BERNAL170.1-45-2.6
ARWA SABER + OLÍVIA ESONO73.8-17-2.3
MARINA ROBLES + NISRINE EL144.2-32-2.2
ARWA SABER + MARINA ROBLES116.7-19-1.6
JUDIT GRACIA + NURIA BERNAL183.2-29-1.6
ARWA SABER + BET TOST38.5-6-1.6
ARIADNA LOPEZ + OLÍVIA ESONO129.5-19-1.5
MARIONA CARRETERO + OLÍVIA ESONO26.8-3-1.1
JUDITH MASA + MARINA ROBLES38.3-4-1.0
ARIADNA LOPEZ + MARINA ROBLES190.9-19-1.0
JUDIT GRACIA + OLÍVIA ESONO134.9-13-1.0
JUDIT GRACIA + MARINA ROBLES153.8-14-0.9
BET TOST + MARINA ROBLES75.6-5-0.7
BET TOST + NURIA BERNAL107.2-4-0.4
ARWA SABER + JUDIT GRACIA71.6-1-0.1
ARWA SABER + MARIONA CARRETERO130.9-1-0.1
JUDIT GRACIA + MARIONA CARRETERO163.4+4+0.2
BET TOST + NISRINE EL90.7+5+0.6
ARIADNA LOPEZ + MARIONA CARRETERO172.9+11+0.6
ARIADNA LOPEZ + JUDIT GRACIA159.8+11+0.7
MARIA BALLESTEROS + NURIA BERNAL23.1+2+0.9
MARINA ROBLES + MARIONA CARRETERO225.1+24+1.1
JUDITH MASA + OLÍVIA ESONO18.0+2+1.1
JANA RODRIGUEZ + MARINA ROBLES139.5+22+1.6
JANA RODRIGUEZ + OLÍVIA ESONO88.9+18+2.0
ARIADNA LOPEZ + ARWA SABER117.9+25+2.1
JANA RODRIGUEZ + NISRINE EL77.9+20+2.6
BET TOST + OLÍVIA ESONO95.7+27+2.8
ARIADNA LOPEZ + BET TOST51.9+15+2.9
BET TOST + JANA RODRIGUEZ70.5+23+3.3
BET TOST + MARIONA CARRETERO63.6+21+3.3
ARIADNA LOPEZ + JANA RODRIGUEZ137.5+46+3.3
ARWA SABER + JANA RODRIGUEZ104.1+39+3.7
JANA RODRIGUEZ + MARIONA CARRETERO116.5+51+4.4
JANA RODRIGUEZ + JUDIT GRACIA95.9+45+4.7
BET TOST + JUDIT GRACIA70.2+44+6.3
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
JÚLIA FUENTES, MARTA CASAS, PAULA RODEJA, RITA FERRÉS, XÈNIA DANÉS10.25415–26-10.8
JÚLIA FUENTES, LAIA RIBOT, MARTA CASAS, MARTINA COLOMER, RITA FERRÉS7.6437–15-10.5
LAIA RIBOT, LOIDA COLOMER, MARIA TEJERO, MARTINA COLOMER, PAULA RODEJA6.9438–14-8.7
JÚLIA FUENTES, LOIDA COLOMER, MARTA CASAS, MARTINA MASLLORENS, XÈNIA DANÉS20.310724–40-7.9
LAIA RIBOT, MARTA CASAS, MARTINA MASLLORENS, RITA FERRÉS, XÈNIA DANÉS13.78618–28-7.3
JÚLIA FUENTES, LOIDA COLOMER, MARIA TEJERO, MARTINA COLOMER, PAULA RODEJA8.96511–17-6.8
JÚLIA FUENTES, MARIA TEJERO, MARTA CASAS, MARTINA MASLLORENS, XÈNIA DANÉS9.63212–18-6.3
JÚLIA FUENTES, LOIDA COLOMER, MARTA CASAS, PAULA RODEJA, XÈNIA DANÉS6.8327–11-5.9
JÚLIA FUENTES, LOIDA COLOMER, MARTA CASAS, MARTINA COLOMER, PAULA RODEJA6.0435–8-5.0
JÚLIA FUENTES, LAIA RIBOT, LOIDA COLOMER, MARTA CASAS, MARTINA COLOMER6.2546–9-4.9
JÚLIA FUENTES, MARTA CASAS, MARTINA COLOMER, PAULA RODEJA, RITA FERRÉS11.97613–17-3.4
LAIA RIBOT, LOIDA COLOMER, MARTA CASAS, MARTINA COLOMER, MARTINA MASLLORENS27.714820–29-3.2
JÚLIA FUENTES, LOIDA COLOMER, MARIA TEJERO, MARTINA COLOMER, MARTINA MASLLORENS8.26614–16-2.4
JÚLIA FUENTES, MARTA CASAS, MARTINA MASLLORENS, RITA FERRÉS, XÈNIA DANÉS8.9648–10-2.3
LAIA RIBOT, LOIDA COLOMER, MARTA CASAS, MARTINA MASLLORENS, XÈNIA DANÉS17.410724–24+0.0
JÚLIA FUENTES, MARIA TEJERO, MARTA CASAS, MARTINA COLOMER, MARTINA MASLLORENS17.010825–25+0.0
JÚLIA FUENTES, MARTA CASAS, MARTINA COLOMER, MARTINA MASLLORENS, XÈNIA GIL9.34313–13+0.0
LAIA RIBOT, MARTA CASAS, MARTINA COLOMER, RITA FERRÉS, XÈNIA DANÉS6.7549–9+0.0
JÚLIA FUENTES, MARTA CASAS, MARTINA COLOMER, MARTINA MASLLORENS, RITA FERRÉS11.38715–14+0.9
JÚLIA FUENTES, LAIA RIBOT, LOIDA COLOMER, MARTA CASAS, XÈNIA DANÉS13.05416–14+1.5
JÚLIA FUENTES, LAIA RIBOT, LOIDA COLOMER, MARIA TEJERO, MARTINA COLOMER13.44418–15+2.2
JÚLIA FUENTES, MARIA TEJERO, MARTA CASAS, MARTINA COLOMER, PAULA RODEJA6.9536–3+4.3
LAIA RIBOT, LOIDA COLOMER, MARIA TEJERO, MARTINA COLOMER, MARTINA MASLLORENS10.17515–10+5.0
JÚLIA FUENTES, LOIDA COLOMER, MARTA CASAS, MARTINA COLOMER, MARTINA MASLLORENS25.7201149–33+6.2
JÚLIA FUENTES, MARTA CASAS, PAULA RODEJA, XÈNIA DANÉS, XÈNIA GIL7.73316–11+6.5
JÚLIA FUENTES, LOIDA COLOMER, MARTINA COLOMER, MARTINA MASLLORENS, XÈNIA GIL7.53314–9+6.7
LOIDA COLOMER, MARTINA COLOMER, MARTINA MASLLORENS, XÈNIA DANÉS, XÈNIA GIL7.62215–5+13.1

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
MARIA TEJERO + XÈNIA GIL33.0-34-10.3
MARIA TEJERO + PAULA RODEJA54.2-35-6.5
JÚLIA FUENTES + XÈNIA DANÉS129.7-79-6.1
RITA FERRÉS + XÈNIA GIL32.0-19-5.9
JÚLIA FUENTES + MARIA TEJERO119.2-64-5.4
PAULA RODEJA + XÈNIA DANÉS66.9-35-5.2
RITA FERRÉS + XÈNIA DANÉS88.7-45-5.1
PAULA RODEJA + RITA FERRÉS64.1-32-5.0
MARTA CASAS + XÈNIA DANÉS176.4-87-4.9
LAIA RIBOT + XÈNIA GIL41.7-20-4.8
MARIA TEJERO + XÈNIA DANÉS42.0-19-4.5
MARTA CASAS + RITA FERRÉS115.3-52-4.5
JÚLIA FUENTES + PAULA RODEJA80.3-34-4.2
JÚLIA FUENTES + LAIA RIBOT86.3-34-3.9
LAIA RIBOT + MARTA CASAS164.0-63-3.8
LAIA RIBOT + PAULA RODEJA47.4-18-3.8
JÚLIA FUENTES + LOIDA COLOMER173.7-65-3.7
JÚLIA FUENTES + MARTA CASAS244.8-91-3.7
LAIA RIBOT + RITA FERRÉS89.2-33-3.7
LAIA RIBOT + XÈNIA DANÉS102.8-38-3.7
JÚLIA FUENTES + RITA FERRÉS80.6-29-3.6
JÚLIA FUENTES + XÈNIA GIL65.8-23-3.5
MARIA TEJERO + MARTA CASAS97.8-33-3.4
MARTA CASAS + PAULA RODEJA82.1-27-3.3
JÚLIA FUENTES + MARTINA MASLLORENS159.9-52-3.3
MARTA CASAS + MARTINA MASLLORENS225.5-73-3.2
LOIDA COLOMER + MARTA CASAS167.9-54-3.2
LOIDA COLOMER + MARIA TEJERO105.1-30-2.9
MARIA TEJERO + RITA FERRÉS33.6-9-2.7
LAIA RIBOT + MARIA TEJERO91.9-24-2.6
MARIA TEJERO + MARTINA MASLLORENS98.4-25-2.5
MARTINA COLOMER + RITA FERRÉS99.8-25-2.5
MARTA CASAS + XÈNIA GIL53.5-13-2.4
MARTINA MASLLORENS + XÈNIA GIL58.0-13-2.2
MARTINA COLOMER + PAULA RODEJA76.8-17-2.2
LAIA RIBOT + MARTINA MASLLORENS115.1-25-2.2
LOIDA COLOMER + XÈNIA DANÉS126.6-27-2.1
MARTINA MASLLORENS + RITA FERRÉS80.7-17-2.1
JÚLIA FUENTES + MARTINA COLOMER183.8-38-2.1
LOIDA COLOMER + PAULA RODEJA71.4-14-2.0
MARTINA MASLLORENS + XÈNIA DANÉS134.6-25-1.9
MARIA TEJERO + MARTINA COLOMER116.5-21-1.8
LAIA RIBOT + MARTINA COLOMER142.2-24-1.7
MARTA CASAS + MARTINA COLOMER198.0-31-1.6
LAIA RIBOT + LOIDA COLOMER157.8-23-1.5
LOIDA COLOMER + MARTINA MASLLORENS184.1-25-1.4
LOIDA COLOMER + RITA FERRÉS39.1-1-0.3
MARTINA COLOMER + MARTINA MASLLORENS185.5-4-0.2
MARTINA COLOMER + XÈNIA DANÉS66.5+0+0.0
PAULA RODEJA + XÈNIA GIL43.8+0+0.0
LOIDA COLOMER + MARTINA COLOMER192.6+1+0.1
MARTINA COLOMER + XÈNIA GIL67.0+7+1.0
LOIDA COLOMER + XÈNIA GIL56.3+8+1.4
XÈNIA DANÉS + XÈNIA GIL47.8+18+3.8
TALENOM BOET MATARÓ 2008

Quintets amb 6 minuts o més acumulats:

Quintet Min Aparicions Partits Punts fets–rebuts Net/10′
AINA SABATE, GUIOMAR CARREÑO, IVET CANTOS, LAURA ALBALADEJO, MARTINA AYLLON9.6546–29-24.0
AINA SABATE, LAURA ALBALADEJO, MARINA IBORRA, MARTINA AYLLON, PAULA CUBERO6.7215–19-21.1
AINA MARTIN, CLÀUDIA LÉRIDA, GUIOMAR CARREÑO, MARTINA AYLLON, PAULA CUBERO17.36518–49-17.9
AINA SABATE, GUIOMAR CARREÑO, IVET CANTOS, MARTINA AYLLON, PAULA CUBERO7.8225–18-16.6
AINA MARTIN, CLÀUDIA LÉRIDA, LAIA MOYA, MARINA IBORRA, PAULA CUBERO11.3436–23-15.0
AINA MARTIN, AINA SABATE, GUIOMAR CARREÑO, IVET CANTOS, MARTINA AYLLON8.05511–22-13.8
AINA MARTIN, CLÀUDIA LÉRIDA, IVET CANTOS, LAURA ALBALADEJO, MARTINA AYLLON8.85412–24-13.7
AINA MARTIN, CLÀUDIA LÉRIDA, LAURA ALBALADEJO, MARTINA AYLLON, PAULA CUBERO13.17519–36-13.0
AINA MARTIN, AINA SABATE, IVET CANTOS, MARINA IBORRA, MARTINA AYLLON10.2549–22-12.7
AINA SABATE, CLÀUDIA LÉRIDA, GUIOMAR CARREÑO, MARINA IBORRA, MARTINA AYLLON8.73211–18-8.1
CLÀUDIA LÉRIDA, GUIOMAR CARREÑO, MARINA IBORRA, MARTINA AYLLON, PAULA CUBERO16.29516–28-7.4
CLÀUDIA LÉRIDA, LAURA ALBALADEJO, MARINA IBORRA, MARTINA AYLLON, PAULA CUBERO7.2432–7-6.9
CLÀUDIA LÉRIDA, GUIOMAR CARREÑO, LAURA ALBALADEJO, MARTINA AYLLON, PAULA CUBERO10.33315–20-4.8
AINA MARTIN, IVET CANTOS, LAURA ALBALADEJO, MARINA IBORRA, PAULA CUBERO6.7227–10-4.5
AINA MARTIN, IVET CANTOS, LAIA MOYA, LAURA ALBALADEJO, PAULA CUBERO6.9322–5-4.3
CLÀUDIA LÉRIDA, GUIOMAR CARREÑO, MARINA IBORRA, MIRIAM CERVAN, PAULA CUBERO7.0328–11-4.3
CLÀUDIA LÉRIDA, LAURA ALBALADEJO, MARINA IBORRA, MIRIAM CERVAN, PAULA CUBERO9.0539–11-2.2
AINA SABATE, GUIOMAR CARREÑO, IVET CANTOS, MARINA IBORRA, MARTINA AYLLON7.24311–11+0.0
AINA MARTIN, CLÀUDIA LÉRIDA, LAURA ALBALADEJO, MARINA IBORRA, PAULA CUBERO7.83210–8+2.6
AINA MARTIN, AINA SABATE, ARIADNA DE, IVET CANTOS, MARTINA AYLLON8.03213–6+8.8
AINA SABATE, GUIOMAR CARREÑO, MARINA IBORRA, MIRIAM CERVAN, PAULA CUBERO6.0218–2+10.0
AINA MARTIN, AINA SABATE, ARIADNA DE, CLÀUDIA LÉRIDA, MIRIAM CERVAN8.63219–2+19.8

Parelles amb 15 minuts o més juntes:

Parella Min juntes Net (punts) Net/10′
AINA SABATE + AINARA RUIZ15.1-25-16.6
AINA MARTIN + GUIOMAR CARREÑO78.4-102-13.0
GUIOMAR CARREÑO + MARTINA AYLLON105.7-132-12.5
GUIOMAR CARREÑO + IVET CANTOS80.2-100-12.5
GUIOMAR CARREÑO + LAIA CERVAN16.4-20-12.2
IVET CANTOS + LAIA MOYA41.3-49-11.9
ARIADNA DE + PAULA CUBERO31.2-37-11.9
LAIA MOYA + LAURA ALBALADEJO38.0-44-11.6
LAIA MOYA + PAULA CUBERO71.1-82-11.5
CLÀUDIA LÉRIDA + GUIOMAR CARREÑO129.6-144-11.1
MARTINA AYLLON + PAULA CUBERO141.8-156-11.0
AINA MARTIN + PAULA CUBERO149.6-163-10.9
LAIA CERVAN + PAULA CUBERO37.6-40-10.6
IVET CANTOS + PAULA CUBERO98.9-103-10.4
AINA MARTIN + MARTINA AYLLON121.8-126-10.3
GUIOMAR CARREÑO + LAURA ALBALADEJO57.8-58-10.0
CLÀUDIA LÉRIDA + PAULA CUBERO187.5-186-9.9
IVET CANTOS + MARTINA AYLLON130.1-129-9.9
CLÀUDIA LÉRIDA + LAIA MOYA55.6-55-9.9
AINA MARTIN + CLÀUDIA LÉRIDA133.7-132-9.9
LAIA CERVAN + MARTINA AYLLON20.5-20-9.7
GUIOMAR CARREÑO + PAULA CUBERO121.6-113-9.3
LAURA ALBALADEJO + PAULA CUBERO150.7-140-9.3
IVET CANTOS + LAURA ALBALADEJO113.0-104-9.2
LAURA ALBALADEJO + MARTINA AYLLON99.2-91-9.2
AINA SABATE + GUIOMAR CARREÑO97.5-88-9.0
AINA MARTIN + LAIA MOYA59.3-50-8.4
AINA MARTIN + IVET CANTOS128.0-107-8.4
CLÀUDIA LÉRIDA + MARTINA AYLLON148.6-121-8.1
AINA MARTIN + LAURA ALBALADEJO85.1-69-8.1
AINA SABATE + IVET CANTOS122.3-97-7.9
LAIA CERVAN + MARINA IBORRA27.1-21-7.8
GUIOMAR CARREÑO + LAIA MOYA27.4-21-7.7
CLÀUDIA LÉRIDA + LAURA ALBALADEJO141.3-107-7.6
AINA SABATE + MARTINA AYLLON128.7-90-7.0
LAURA ALBALADEJO + MARINA IBORRA81.3-56-6.9
MARINA IBORRA + PAULA CUBERO173.1-118-6.8
AINA SABATE + PAULA CUBERO66.9-45-6.7
MIRIAM CERVAN + PAULA CUBERO72.9-44-6.0
CLÀUDIA LÉRIDA + IVET CANTOS63.0-38-6.0
CLÀUDIA LÉRIDA + MARINA IBORRA143.0-86-6.0
LAIA MOYA + MARTINA AYLLON15.4-9-5.8
MARINA IBORRA + MARTINA AYLLON105.9-61-5.8
AINA MARTIN + MARINA IBORRA92.4-53-5.7
AINA SABATE + LAURA ALBALADEJO82.6-45-5.4
CLÀUDIA LÉRIDA + LAIA CERVAN46.0-25-5.4
AINA SABATE + LAIA CERVAN22.9-12-5.2
LAIA MOYA + MARINA IBORRA54.3-28-5.2
LAURA ALBALADEJO + MIRIAM CERVAN49.1-25-5.1
IVET CANTOS + MARINA IBORRA86.0-42-4.9
ARIADNA DE + MARINA IBORRA18.6-9-4.8
ARIADNA DE + LAURA ALBALADEJO31.4-15-4.8
GUIOMAR CARREÑO + MARINA IBORRA76.1-36-4.7
GUIOMAR CARREÑO + MIRIAM CERVAN45.1-20-4.4
AINA MARTIN + AINA SABATE115.9-51-4.4
AINA SABATE + MARINA IBORRA124.5-51-4.1
MARINA IBORRA + MIRIAM CERVAN63.0-25-4.0
LAIA CERVAN + LAURA ALBALADEJO22.1-8-3.6
AINA SABATE + LAIA MOYA42.7-13-3.0
ARIADNA DE + IVET CANTOS44.6-13-2.9
ARIADNA DE + MARTINA AYLLON41.9-12-2.9
AINA MARTIN + MIRIAM CERVAN37.0-10-2.7
AINA SABATE + CLÀUDIA LÉRIDA81.6-22-2.7
AINA MARTIN + ARIADNA DE39.1-10-2.6
CLÀUDIA LÉRIDA + MIRIAM CERVAN88.6-20-2.3
IVET CANTOS + MIRIAM CERVAN49.9-11-2.2
ARIADNA DE + CLÀUDIA LÉRIDA47.2-6-1.3
IVET CANTOS + LAIA CERVAN33.2-2-0.6
LAIA CERVAN + MIRIAM CERVAN34.9-2-0.6
AINA SABATE + MIRIAM CERVAN59.3+6+1.0
AINA SABATE + ARIADNA DE56.3+9+1.6
ARIADNA DE + MIRIAM CERVAN33.8+15+4.4

Jugadors Destacats

Sota cada nom: equip, partits jugats (pj) i minuts totals. Les mitjanes d'una jugadora amb pocs partits tenen menys respatller que les d'una amb molts.

Punts per partit (mitjana)

LAURA MONTONSESE · 12 pj · 300 min 15.0
MARYAMA CISSEJOVENTUT BADALONA 2 · 2 pj · 37 min 12.5
BERTA MOMBLONABARÇA CBS 1R ANY · 4 pj · 75 min 11.8
MARTINA GELABERTHOMS UE MATARÓ - JBF · 14 pj · 386 min 11.0
PAULA GARCIABARÇA CBS 1R ANY · 13 pj · 280 min 10.8
LAIA MORALFEMENÍ SANT ADRIÀ B · 14 pj · 299 min 10.4
AISHA DIOPJOVENTUT BADALONA 2 · 1 pj · 18 min 10.0
MARINA ROBLESBASKET ALMEDA NEGRE · 14 pj · 358 min 10.0
MARTINA GIRONELLAJOVENTUT BADALONA 2 · 3 pj · 61 min 10.0
ANNA GALLEGOJOVENTUT BADALONA 2 · 14 pj · 271 min 9.7

Triples anotats (total)

PAULA GARCIABARÇA CBS 1R ANY · 13 pj · 280 min 23
AINA MARTINTALENOM BOET MATARÓ 2008 · 14 pj · 255 min 22
ELIA GUISASOLAHOMS UE MATARÓ - JBF · 14 pj · 295 min 19
JUDIT GRACIABASKET ALMEDA NEGRE · 14 pj · 284 min 18
PAULA CARRASCOSESE · 14 pj · 192 min 17
LAIA MORALFEMENÍ SANT ADRIÀ B · 14 pj · 299 min 16
MARINA ROBLESBASKET ALMEDA NEGRE · 14 pj · 358 min 15
ARIADNA GARCIABARÇA CBS 1R ANY · 14 pj · 295 min 13
ANNA GALLEGOJOVENTUT BADALONA 2 · 14 pj · 271 min 12
BERTA MOLINASESE · 14 pj · 339 min 11

Cistelles de 2 anotades (total)

LAURA MONTONSESE · 12 pj · 300 min 59
MARTINA GELABERTHOMS UE MATARÓ - JBF · 14 pj · 386 min 51
MARTINA MASLLORENSBÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 · 14 pj · 304 min 51
LUCÍA ALGARHOMS UE MATARÓ - JBF · 14 pj · 342 min 45
MARTINA TORREGROSABARÇA CBS 1R ANY · 14 pj · 288 min 44
MARINA ROBLESBASKET ALMEDA NEGRE · 14 pj · 358 min 39
LAIA MORALFEMENÍ SANT ADRIÀ B · 14 pj · 299 min 36
JANA FERNANDEZBARÇA CBS 1R ANY · 14 pj · 325 min 34
MARIA PERULLESFEMENÍ SANT ADRIÀ B · 14 pj · 282 min 33
PAULA CUBEROTALENOM BOET MATARÓ 2008 · 13 pj · 322 min 33

Tirs lliures anotats (total)

MARTINA GELABERTHOMS UE MATARÓ - JBF · 14 pj · 386 min 37
ANNA GALLEGOJOVENTUT BADALONA 2 · 14 pj · 271 min 36
LAURA MONTONSESE · 12 pj · 300 min 35
MARTINA MASLLORENSBÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 · 14 pj · 304 min 32
SIRA GASPAFEMENÍ SANT ADRIÀ B · 13 pj · 203 min 32
MARTA CASASBÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 · 14 pj · 366 min 31
PAULA GARCIABARÇA CBS 1R ANY · 13 pj · 280 min 28
LUCÍA ALGARHOMS UE MATARÓ - JBF · 14 pj · 342 min 27
LAIA MORALFEMENÍ SANT ADRIÀ B · 14 pj · 299 min 26
MARTINA TORREGROSABARÇA CBS 1R ANY · 14 pj · 288 min 26

Evolució dels Equips